LT | EN | RU | LV | PL | EE    Литва | Латвия | Эстония
 
 
 

подаренный

Oписание:

Guras-Gurevičius labai gražus ir išvaizdus šuo. Su tokiu didelė garbė pasirodyti ir mieste, ir kaime, ir į užsienį nuvažiuoti. Guras yra stambus, vyriškas stafordšyro mišrūnas, kurio gyvenimas staiga pasikeitė visai nepalankiai. Namuose augęs, prižiūrėtas šuo, ir štai šeimininkai nusprendžia jį užmigdyti. Kodėl? Ogi todėl, kad šeima nusprendžia išvažiuoti. Padėkite Gurui! Jūs galite pakeisti jo likimą! Guras turi labai įdomų, trumpo plauko lopytą kailį. Geriausiai jam būtų gyventi namuose, nes yra tvarkingas, pasiprašo į lauką, elgiasi ramiai nepridirba, laukia grįžtančių šeimininkų. Gali gyventi ir lauke, nors kailiukas jo labai trumpas. Maistui neišrankus. Gražiai vaikšo su pavadėliu, paleistas palakstyti niekur strimgalviais nebėga: dairinėjasi, uostinėja, domisi aplinka. Nedraugiškas kitiems šunims (patinams), nori dominuoti, o su žmonėmis labai santūrus ir mielas, tik nemėgsta pikto barimo, mušimo ar tampymo, jis nori visus reikalus su žmogumi aptarti gražiuoju. Nepatariame imti Guro šeimai, turinčiai mažų vaikų.
Daugiau nuotraukų: http://www.skelbiu.lt/skelbimai/guras-vyriskas-suo-stafordsyras-14743354.html
Gurui skambinkite 869946887

Oсобенности : спортивный, хороший охранник , нужно много внимания , необученный, может жить в доме только
Имя животного: Guras-Gurevičius (Stafordšyro mišrūnas)
Вид: cобака
Количество животных: 1
Порода: Помесь
Пол: самец
Cексуальная активность: не кастрированные
Возраст: 4-8 лет
Категория Высота: средний (30 - 60 см)
Тип волос: короткoй шерстью
Цвет: тигрoвый, коричневый
Регион: Литва, Vilnius City, Lietuva
юзер: Birute-j

номер объявления: 49803
Pазмещено: 2012-10-08 | обновлен: 2014-01-20 | деактивировано: 2014-01-20
просмотров объявления: 26113
Прошлый статус животного: Даримые животные

Комментарии

Birute-j (2016-01-10) (foto)
Guro istorija irgi nekokia. Pasak šeimininkų, jie perdovanojo Gurą šeimininkės draugei, kuri išsikėlė gyventi į Kupiškų ir kontaktų nebeturi. Nori tikėk, nori ne!!! Labai prašiau, kad jeigu pavyktų susitikti ar susisiekti praneštų man apie Gurą. O kaip bus - Dievas žino.
Aldona T. (2014-01-22) (foto)
Sveikinu. Papasakosiu savo klasiokui, kurio garbei pavadinau šį gražuolį Guru :)
Skaja (2014-01-22)
Apie tokį pasakišką gyvenimą svajoja kiekvienas gyvūnas! Gurui nerealiai pasisekė. Buk gerutis, Gurai, elkis gražiai! Kaip be būtų, būtina dresūra, nes toks šuo ,,pliušiniu meškučiu" gali būti tik dresuotas. Ne vieną tokį stafuką pažįstu, kuris mirtinai tik užbučiuoti gali.
Birute-j (2014-01-22) (foto)
Guras Gurevičius iškeliovo į Pivašiūnus. Gyvena namuose kartu su visa gausia šeimyna: tėvas, mama ir keturi vaikai. Miega vienoje lovoje su vyriausiu berniuku ( 14 metų). Guras jį pats išsirinko. Kai nuvežiau Gurą į tuos namus, tiesą pasakius, Guro nepažinau: jautėsi kaip šeimininkas, vaikšiojo pasikėlęs, voliojosi, kvietė vaikus žaisti. Galop įsitaisė svetainėje ant sofkutės ir žiūrėdamas pro stiklines, plačias duris į Dzukijos laukus užmigo ir užknarkė. Gyvena jis su trim katinais. Bet Guras yra Guras ir jau spėjos pasišiukšlinti: sudraskė kaimynų triušį, įkando šeimininkei į ranką.
Skaja (2014-01-20)
Puiki žinia! Sėkmės Gurui ir jo naujiems šeimininkams! Birute, kur, kam, kada, kokiomis sąlygomis gyvens? Kaip užsimezgė ryšys tarp Guro ir naujų šeimininkų?
Birzai (2014-01-20)
Kur iškeliavo Guras?
Birute-j (2013-10-19) (foto)
Tai jau taip!!! Spalio 6 dieną sukako metai, kai Gurą pas mane ''tik mėnesiukui'' atkeliavo. Taip visi ir užmiršo padėti greičiau padovanoti, pareklamuoti. Jis net iš LGGD puslapio dingo:(. Taip kaip ir Reksis. Guras liko tik mano bėda ir vargelis. Patikslinsiu, kad Guras nėra problematiškas šuo, bet pas mane ir jam blogai, ir man blogai. O tokių vis palaikyti savaitei, mėnesiui jau prisirinko visas 10, o jie visi ir ėda, ir suserga, ir galop visi paskiepyti.
Birzai (2013-10-18)
Guras jau antros žiemos prie tos pačios tvoros sulauks.
Birute-j (2013-07-30) (foto)
Guras net tik išgražėjo, bet tapo ramus, pasitikintis, labai paklusnus ir į kitus šunis ramiai reaguoja, bet aišku nedraugauja. Šeimininkai juo nesidomi, bet jie žino, kad Guras dar yra pas mane ir labai tuo džiaugiasi. Turiu pasakyti, kad Guru domisi labai daug norėtojų. Beveik kiekvieną savaitę sulaukiu skambučio, tačiau Gurui reikia tam tikros aplinkos ir žmogaus, kuris jį, didžiai gerbiamą Gurą-Gurevičių, pamiltų.
Skaja (2013-07-21)
Gurai, Gurai, vis gražėji ir gražėji, ir vis dar paieškoje... BiruteJ, o buvę šeimininkai bent kartą pasiteiravo, kaip sekasi Gurui pas Jus?
Rozocka (2013-06-25)
Birute, Jūsų paskutinis komentaras labai prajuokino:)Smagu, kai tokia gausi kompanija:)
Birute-j (2013-06-25) (foto)
Guras irgi pasiskiepijo. Atėjo toks išdidus ir bebaimis, bet prieš jį eilėje stovėjo Linda, o šita "opioji ponia", kad suriko, kad jau barė veterinarą, tai Guro visa drąsa dingo :). Guras -vyriškas šuo ir moka elgtis taip kaip pridera. Gavo pasą, paskaudė veterinarui ranką ir išdidžiai nukeliavo į voljerą.
Birute-j (2013-06-10) (foto)
Skaja, čia klausiau tuomet, kai Guras buvo vagonėliuose, o aš keliavau po Jordaniją ir Izraelį. Tiesiog buvo įdomu, kaip jam sekasi pasilikus tarp naujų bendrų. Dabar jis vėl pas mane, puikiai gyvena ir laukia savo laimės valandos.
Skaja (2013-06-08)
Birute, o kokiose svečiuose Gurui teko pabūti? O gal iki šiol tuose svečiuose svečiuojasi? Kaip šiam rimtuoliui sekasi?
Birute-j (2013-04-23) (foto)
Kaip Gurui sekasi svečiuose?
RasaM (2013-01-28)
Gurui labai reikia tų vienintelių, kurių namuose nebūtų kitų gyvūnų. Kankinasi Birutė, prie jos komūnos sunku Gurui pritapti. Jis iš viso truputį, kaip buvo pikčiurna, tai ir yra, jam reikia individualaus dėmesio. Bet butui jis netinka, ko gero išeitis voljeras su pavedžiojimais.
Virgau (2013-01-06) (foto)
negaliu nepritart,as irgi gaudau apie pona direktoriu Siausiu kozna zodi:)
Birbė (2013-01-06)
Hm, matai kokį įtaisėm :DD Vis dažniau pagalvoju, kad už tokį auksą kaip Šiaušius reikėjo bent kokį užmokestį paimt, o visai darmavai lobį atidavėm :P :DDD Uoj, negaliuu, dar ką parašyk, skaitau kaip gražiausią poeziją :)))
Birute-j (2013-01-06) (foto)
Guras gyvenai gal ne visai taip kaip nori, bet, manau, kad gerai. Direktorius Šiaušius per Kalėdas jį taip "pastatė į vietą", kad visą savaitę buvo kaip šilkinis, o vieną parą net iš būdos nelindo. Šiaušius nėra feministas, tad Gurui labai tvarkingai ir vyriškai paaiškino, kad skaitytis turi ne tik su kalytėmis, bet ir su šunimis.
Skaja (2013-01-04)
Birute, kaip Gurui sekasi? Ir Jums su juo? Ar patinka Aldonos pasiūtas paltukas?
Aldona T. (2012-12-17) (foto)
Birute, jeigu sagos Gurui "nepatinka", galite toj vietoj prisiūti velcro juostelę. Vytenio 42A, visai prie Jūsų darbo, yra tokia parduotuvė DOKLAS - ten jų didelis pasirinkimas. Nupirkit kokius 10 cm ir prisiūkit sagos vietoj. Tikrai padės.
Birute-j (2012-12-17) (foto)
Ačiū Aldonai už Gurui pasiūtą paltuką. Guras nepratęs gyventi lauke, todėl nelabai supranta kas tas paltas. Vieną sagą, kurią pasiekė jo dantys, tik trakšt ir nukando :). O Guriukas vis tiek yra labai mielas šuo. Kai grįžtame po pasivaikščiojimo, atsistoja jis ant užpakalinių kojų, apkabima mane savo tvirtomis letenomis, galvą padeda ant peties ir kad prisispaudžia tarsi vis padėkodamas, kad dar yra gyvas, sveikas, paėdęs ir su paltuku. Jeigu ankščiau maniau, kad šitas šuo yra skirtas tik tvirtams, rimtam vyrui tai dabar galiu pasakyti, kad jis tinka vyrui ir švelniai, mylinčiai šunis moteriškei.
Audrone66 (2012-12-08)
Посетитель удалил комментарий
Judita 1 (2012-12-08)
Gražus tas Guru,o tie plėmukai daro jį ypatingą :))
Daina1 (2012-12-08)
akrobatai- ekvilibristai :))
Skaja (2012-12-08)
Panašiai elgiasi viena iš mūsų kalyčių iš Utenos prieglaudos. Mūsų ši kalytė elgiasi, kaip tikras patinas: kilnoja koją visur prie stulpų, medžių lauke, žymėdama teritoriją, žymi net kitų šunų išmatas, o taip pat šokinėja ant patinų ar kalyčių, kaip patinas, rodydama savo dominavimą, bet, aišku, sudrausminta nustoja, bet iki tam tikro karto. Labai ugninga hiperaktyvi kalytė, su kuria ne kiekvienas gyvūnas kontaktą suranda, net patinai jos prisibijo. Tokie gyvūnai labai įdomūs, kelia nuotaiką ir su jais niekur nebaisu (pvz., nebijau miškuose su savo ,,ugnimi" vaikščioti net tamsoje, nes ne kartą mane jau apgynė). Guras pagal aprašymą irgi labai aktyvus ir net neabejoju, kad savo šeimininko irgi nuskriausti niekam neleistų.
Judita 1 (2012-12-08)
Yra ir nuvirtęs prieš vėją:)))Paskui įsigudrino ir sysioti taip pat.Išsivedu,ir pradeda kojos kilti ir vaikščiodavo ant dviejų kojų ir ilgai,kas juokdavosi,kas galvą kraipydavo atsistoję,pasirodo ir Guru taip daro:)))
Daina1 (2012-12-08)
:DDD įsivaizduoju- stovi Judita, o jos plotanosiukas varo- trys metrai prieš vėją :DDD
Judita 1 (2012-12-08)
Mano pekinukas taip darė visą savo gyvenimėlį,žmonės sustoję žiūrėdavo,kiti klausdavo,ar jis ne iš cirko..Neduok Dieve,jei viduriuodavo..)))
Monika2011 (2012-12-08)
Prisijuokiau :))))
Muzecka (2012-12-08) (foto)
Birutej j prajuokinai ;))
Birute-j (2012-12-08) (foto)
Tas mano Guras tai labai geras pėdsekys. Jau kaip išeinam į mišką, tai abu ir lekiam kažkomis pėdomis. Jeigu pasitaiko kliūtis mažesnė, tai Guras ją aps... ir vėl bėga, jeigu didesnė tai apš... ir vėl bėga, jeigu įtartina atsigula ant nugaros ir raitosi, trinasi, o jeigu neaiški tai įkiša nosį į sniegą ir pučia, šniokščia, švilpia į tą pėdą. Be to dar nemačiau tokio šunio, kuris kuomet kakoja, užpakalį iškelia beveik stačiai arba ant kokio medžio šakos pasideda ir kaip duos kaip iš patrankos...
Skaja (2012-12-08)
Aldona, ačiū už gerumą! Na, Guriukai, busi aprengtas, jau nesušalsi! Šilčiau bus naujų šeimininkų laukti.
Aldona T. (2012-12-08) (foto)
Užsakymas priimtas :) Guras pas mane viešėjo, bet trumpai. Visgi, prašau išmatuoti 1) nuo kaklo iki uodegos ir 2) per krūtinę.
Birute-j (2012-12-08) (foto)
Aldona, mano trumpakailiui Gurui labai reikia paltuko. Bijau, kad jam per šalčius bus šalta. Vis ruošiuosi nuvažiuoti ką nors nupirkti, bet vis kokie tai darbai sutrukdo. Gal išeitų jam kokį "šlepruką" nutaisyti?
Skaja (2012-11-21)
Puikus šuo! Labai malonu matyti, kai šuo taip jaukiai įsitaisęs (antrojoje foto). Gražus namukas, o prie namuko dar ir kilimukas... Geriausio jam nuosavo namuko su kilimuku ir mylinčiais šeimininkais!
Birute-j (2012-11-13) (foto)
Kuo toliau tau labiau man tas Guras-Gurevičius patinka. Žmogui, neturinčiam kito šuns ir turinčiam sąlygas laikyti šitą šunį, būtų nuostabus draugas. Gal kas galite mano šitam gražuoliui žiemai paltuką pasiūti ar numegzti? Aišku Guras neliks skolingas:).
K220 (2012-11-11)
Gražus šuo, prabangiai atrodo :)
RasaM (2012-10-08)
Birute-j, be galo ačiū jums už Guro priglaudimą, didelis, didelis dėkui, prašiau labai daugelio pagelbėti jam, na eilė nepriėjo, nes pas tuos, pas kuriuos prašiau-eilės begalinės kandidatų. Tikėkimės Guras supras ir įvertins jam duotą dar vieną šansą. AČIŪ LABAI.
Birute-j (2012-10-08) (foto)
Šiandiena išvedžiau pasivaikščioti kartu su Kika. Jokių problemų. Visi kiti žiūrėjo per langus :)
Birbė (2012-10-08)
Vienintelis , tupintis voljere, babaisa pikčiurna. O gal matys kaip smagiai visi laksto ir draugiškai prie bliūdų išsirikiuoja, gal ir pats susipras, išmoks, socializuosis
Birute-j (2012-10-08) (foto)
Tai šuo, kuriam iki šiol žiauriai nesisekė. Pas mane jis atkeliavo šeštadienį. Jo charakterį aprašysiu vėliau, kai geriau susipažinsime.


Комментарии могут оставить только зарегистрированны пользователи.


Statistika На сайте: 183
   

Комментарии

Villi (20:29) >>
nebėra Grafuko, sunkiai apsirgo, teko paleisti...
Nedtoto (10:31) >>
knowing the death could have been avoided if he had best realized the seriousness of the scenario,...
Maotas (21:52) >>
gaila kaciuko toks grazus ir pukuotas. as manau kad reikia kuo labiau skleisti informacija apie...
Caroeterk12 (9:13) >>
knowing the death could have been avoided if he had best realized the seriousness of the scenario,...
Jeepaspe (11:19) >>
While there is life there is hope. https://www.mallprai se.com
Altair (18:17) >>
Kica naminė. "Pavojus" atšaukiamas.
Evelina1987 (23:31) >>
Katinas jau namie. Ačiū neabėjingėms žmonėms!!!
Vyta (15:55) >>
Ir dar viena foto noriu pasidalinti . Tai tiems kas buvote kartu su istorija Nulepausis ir Mona....
Vyta (15:50) >>
Visus tuos metus nuo 2013 m. Gile gyveno Kruonyje. Visa laika bendravome su seimininke. liepos 7 d....
Bestblogsan (10:29) >>
also visit my net web page - https://www.bestblogsandart icles.com
Myxsider (10:01) >>
Visos gražios istorijos turi pradžią ir pabaigą. Eiva 2013-03-04 - 2022-07-08
Myxsider (9:57) >>
Visos gražios istorijos turi pradžią ir pabaigą. Eiva 20213-04-03 - 2022-07-08.
Alinakiu (17:32) >>
Labai dėkoju p. Violetai už paramą, jau visi pinigėliai surinkti, skola padengta. Be galo...