LT | EN | RU | LV | PL | EE    Литва | Латвия | Эстония
 
 
 

подаренный

Oписание:

Tai vienintelis likęs iš visų šešių brolių šaunuolių patekusių į Grindą. Mažylis ten pratupėjo beveik savaitę, nes buvo rezervuotas, tačiau tik šiandien (sausio 12d.) žmonės apsigalvojo. Nors jis mišrūnas, akivaizdžiai, visą savo išvaizdą paveldėjo iš vieno iš tėvelių – šiurkščiaplaukio takso (lyginant su šios veislės mažylių foto – viens prie vieno). Taigi TAKSIUS (2,5mėn.) IEŠKO NAMŲ!
Taksius (labai jau tinka jam šis vardas) yra labai geras šunelis. Vos atvykęs pas mus į namus puolė žaisti, po to sočiai pavalgė (valgo bet ką, bet nelabai sausą maistą mėgsta – nebent sumaišytą su tuo „bet kuo) ir aprimo. Pusę vakaro miega :) na, manau po Grindos bet kas miegotų, todėl tiksliau jo būdą aprašinėsiu kiekvieną dieną. Šiaip šunelis labai prieraišus ir protingas. Vos išgirdęs puodų ar indų garsus bėga į virtuvę :) (žino, ką tai gali reikšti) Visada atbėga kviečiamas. Labai mėgsta būti glostomas ir sekioti paskui žmogų. „Savo reikaliukų“ dar nespėjo namie atlikti :) cyyypia, todėl iškart išnešam į lauką. Lauke irgi eina šalia be pavadėlio, per toli nenubėga. O jei „užsiuosto“, labai juokingai savo trumpomis kojytėmis stengiasi pavyti.
Mažylis buvo nukirmytas 2010-12-18.
Jei rimtai norite tikro nedidelio draugo (augs labai nedidelis), su jais galite susipažinti Vilniuje. Galime atvežti iki Alytaus, Lazdijų, Marijampolės, Kauno. Į kitą miestą transportą rastume.
Daugiau foto: http://picasaweb.google.com/108996743410269772335/Taksius

Trumpai apie taksus:
Elgsena
Taksas drąsus, protingas, savavalis, užsispyręs, gudrus, budrus, išradingas, guvus, ištvermingas, aikštingas ir smalsus. Supranta humorą. Prisirišęs prie šeimininkų. Iš mažens taksą reikia pratinti prie įvairių aplinkybių bei leisti susipažinti su kitais šunimis.Taksai nemėgsta šunų kurie yra didesni negu jis pats, bet vistiek su jais sugyvens.

Elgesys su kitais gyvūnais ir žmonėmis
Taksui šeimininkai svarbesni už viską, todėl svetimiems šuo abejingas ir su jais elgiasi santūriai. Anksti pripratintas prie vaikų, trumpaplaukis taksas su jais sugyvens. Paprastai taksas sutaria su kitais šunimis, išskyrus didesnius už save. Takso medžioklės instinktas labai stiprus, todėl mažesniems kambariniams gyvūnėliams šis šuo gali būti pavojingas. Prie kačių reikia pratinti nuo mažens, nes galima turėti bėdos, kai taksas užaugs.

P.S. Šeimininkai, gavę kitus du broliukus, labai juos gyrė. Abiejų nuomone, šuneliai protingi, greitai besimokantys ir viską suprantantys :)
Susiję skelbimai:
http://gyvunugloba.lt/lt/fates/g.28881
http://gyvunugloba.lt/lt/fates/g.28959
http://gyvunugloba.lt/lt/mypets/user.7003644;g.28926

Oсобенности : любит детей, может жить в доме только, дружелюбный
Имя животного: -
Вид: cобака
Количество животных: 1
Порода: Помесь
Пол: самец
Cексуальная активность: не кастрированные
Возраст: 1-6 месяцев
Категория Высота: маленький (до 30 см)
Тип волос: грубый мех
Цвет: бежевый , коричневый
Регион: Литва, Vilnius City, visi
юзер: JusteB

номер объявления: 29109
Pазмещено: 2011-01-13 | деактивировано: 2011-01-13
просмотров объявления: 8472
Прошлый статус животного: Даримые животные

Комментарии

JusteB (2011-01-13) (foto)
Iskart tai matesi, nes sis, priesingai nei broliukai, labai norejo ant lovos miegot :) zodziu, jis jau padovanotas!!! :))) tai buvo vienas is laimingiausiu zmoniu, kokius tik gyvenime maciau. Atrode, kad tai moteriai sypsena nuo veido atsiskirs. Zodziu, jos suniukas diena pries Kucias buvo uzmigdytas, nes turejo Vezi. Jam buvo 17metu ir buvo labai ilgai gydomas. Moters paakiai dar ir dabar baisiai patine, akys raudonos.....ir skambino nuo ryto visa diena, ar tikrai atvesim ir kada, nes labai lauke :) Bet.....sakau, tokio laimingo zmogaus senai nemaciau!!! Taksius iskart pasijaute lyg namie! Visiskai kitaip nei vakar pas mus (budavo tik tam kambary, kaip ir mes, bijojo kitur eit), apziurejo iskart viska, rado gulta, dubenelius :) gavom 20Lt uz kelione (nors norejo duot 50...aisku, galejom paimt vagoneliams, bet taaaaip nemoku imt pinigu, kad nors tu ka) ir 2knygas (moteris rasytoja). Dar jos dukra Respublikoj dirba, tai sake pakalbes su ja...Labai noretu parasyti apie "gelbetojus" straipsni :) Daviau Rasos nr. :) Zodziu, visi 3 taksai i SUPER namus pateko. 2 "smelinukai" gyvena mazdaug 10-15km nuo musu :)
Cherry (2011-01-13)
Посетитель удалил комментарий
Birbė (2011-01-13)
Laaabai įdomu... Tai gal mažylį buvo paėmę, pažaidė ar kaip. Nes iš Grindos prižiūrėto kvepiančio tikrai nepaimsi. Juo geriau jei tą savaitę ne Grindoj prabuvo, nebus užsikrėtęs
Birbė (2011-01-13)
Nėra ko stebėtis, mažiai labai gražūs, retos veislės, paklausūs :)
Linux111 (Penkta Koja) (2011-01-13)
JusteB as ir zaviuosi jumis :)) Nesuprantu kaip jums pavyksta per viena diena isdovanoti visus mazius :)
JusteB (2011-01-13) (foto)
Parasiau Jums az :) Bet siaip idomu, ar tie taksiai buvo Grindoj, nes kai draugas nuvaziavo, sake atnese jau be numerelio. + visiskai jis nesmirdejo Grinda, buvo tikrai labai svarus ir priziuretas :)
RasaM (2011-01-13)
Juste, jūs- stebuklas. Nesustokit! šiandien į vagonėlius atnešė 3 mėn. mažių neleido savanorės nešti į grindą, bet vagonėliuose net koridoriai užimti, todėl mažių įkišo pas suaugusią kalytę primą, nes jam nebuvo vietos, bet išsaugojom jo sveikatą tokiu būdu, grindos virusai jam negręsia, labai reiktų rasti jam globėją ir dovanoti iš namų. Juste nesupykit, aš tik šiaip parašiau, žinau, kad pailsėt turbūt norite, nors jum sekasi nerealiai. Šaunuolė ačiū
JusteB (2011-01-13) (foto)
REZERVUOTAS! :))
RasaM (2011-01-13)
Nu negaliu, į pirmą nuotrauką žiūriu ir atrodo, kad čia pliušinis žaisliukas, o ne gyvas padaras, jau toks išbaigtas ir tobulas
RasaM (2011-01-13)
Juste, ačiū labai, linkiu rasti šiam grožiui pačius pačiausius
Birute-j (2011-01-13) (foto)
Taksai mano mylimiausi šunys. Dabar turiu antrą ir vardas Kitas šuo. Pirmąjį mašina partrenkė ir mirė. Sutinku su veterinaru, kad taksas ne šuo. Aš irgi taip manau. Priklausomai nuo situacijos kartais vadinu Žmogšuniu, kartais Šunžmogiu. Su taksu gali gyventi tik labai kantrūs, atlaidūs žmonės, nes tai nepaprastas sutvėrimas. Mano takso nei vienas šuo neįveikia, gall kiek Bumbis bando sudrausminti, bet atrodo tuoj ir jam nusibos.
JusteB (2011-01-13) (foto)
Naujas vieno broliuko šeimininkas 15metų turėjo taksų mišrūną, ir numirė ne nuo senatvės, o todėl, kad užspringo kaimyno duotu vištos kaulu. Žodžiu, sakė apie tą šunį miestely "legendos sklido". Toks jau protingas buvo :) šiaip taksų nemėgau, bet šiuos tris brolius įsimylėjau. Tos trumpos kojos ir ausys toooooooooooooookios žavios :)))
Lashas (2011-01-13)
nesistebiu, kad apie broliukų protingumą atsiliepia. Taksai tokie jau yra :))) neveltui vienas veterinaras man pasakė " taksas ne šuo..." ir kai aš jau ruošiausi ginti savo mylimos veislės garbę, veterinaras nusišypsojo ir tarė "... jie maži žmogeliukai" :) Tai tikra tiesa ;) Tikiuosi šis mažylis labai greit suras savo šeimą, ir ji jo tikrai jau laukia :)))


Комментарии могут оставить только зарегистрированны пользователи.


Statistika На сайте: 159
   

Комментарии

Birmanukas (15:46) >>
Liūdesėlis koks, ir labai gražus, drūtukas. Gal pralinksmės mažutis.
Alusia (13:19) >>
Šis milžinas dabar Šlapios nosytes globoje. Labai DĖKOJU už suteiktą šansą!
Alusia (13:01) >>
Šiandien paleisti atgal Rudulė ir Pipiras: https://youtu.be/fiwgJ8N9FV 4 gal kas turite...
Polio-mama (12:46) >>
Kokios žavingos :)
Alusia (9:03) >>
Dėkoju, Wilmante, bet pas pradingėlį virš lupos ryški balta dėmė, pas mano rastinuką nėra...
Wilmante (8:26) >>
labai mielas katulis, o tai negalėtų būt šis pradingėlis...
Alusia (23:23) >>
https://youtu.be/SS5FYPJDDH 4
Wilmante (8:55) >>
Savaigalį buvau aplankyti Argo. Niekas man nepaskambino, o šeštadienį vartai buvo uždaryti ir...
Wilmante (8:47) >>
Labai noriu pasidžiaugti, Šarpas pagaliau rado namus:) Įkėliau pirmą nuotrauką, išvykstant...
Wilmante (8:42) >>
ojej kaip liūdna... labai labai užjaučiu:(
Alusia (18:27) >>
Katinas karantino metu nedovanojamas ir nerezervuojamas!
Alusia (15:45) >>
Polio mama, dėkojame❤️
LauraV (14:24) >>
Šiandien mes tą kovą pralaimėjome:( Drąsius iškeliavo ten kur neskauda...