LT | EN | RU | LV | PL | EE    Литва | Латвия | Эстония
 
 
 

Получил помощь

Oписание:

Prašau pagalbos - vakar vėlai vakare laiptinėje (Pagiriuose, Vilniaus r. Kaštonų g.) radome katinėlį, jei gerai įžiūrėjau - katytę. Šiaip atrodo, kaip naminė, nors man atrodo, kad yra benamė - nors pati ji balta, bet ausys TRAGIŠKAI buvo purvinos - užpilus spec. skysčio, reikėjo laukt apie pusvalandį, kol bent pusė visko atlips, apačioj irgi plaukai susivėlę, kailiukas riebus ir baisiai dulkėtas - nesimato, bet paglosčius ranka „papilkėja" :) Katė keistai rami, laiptinėje nebėgo, net kai atitraukinėjau vėžimėlius (už kurių slėpėsi), namie irgi į nieką nereaguoja - nei į šunį, kuris vis ateina jos pauostyt, nei į mus....nebėga, tik kartais „nušliaužia" iš vienos vietos į kitą. Nevalgė jokių konservų....žiūrėsiu dar grįžus iš darbo.

IEŠKAU JAI (ar jam) globėjų ar nuolatinių šeimininkų. Dabar gyvenam laaaaabai įtemptu tempu, mažai būname namie ir nežinau, kada net valandėlę rastume ją pas vetus nuvežt.

Beje, ar ją galima būtų išmaudyti?

Lauksiu Jūsų pasiūlymų :)

Mergaitė žiauriai graži, pūkuota, įtariu, kad dar jauna (1-3 metų). Būtų tikra namų puošmena! :)
Daugiau foto: http://gyvunugloba.lt/lt/help/news.20287

Имя животного: -
Вид: кошка
Количество животных: 1
Порода: Помесь
Пол: самка
Cексуальная активность: кастрированные
Возраст: 1-3 год
Тип волос: мех средней длины
Цвет: черный, белый
Регион: Литва, Vilnius City, Pagiriai, Vilnius ir kiti (labai skubiai)
юзер: JusteB

номер объявления: 30971
Pазмещено: 2011-03-17 | обновлен: 2011-03-20 | деактивировано: 2011-03-20
просмотров объявления: 11881
Прошлый статус животного: Даримые животные

Комментарии

JusteB (2011-03-20) (foto)
Tai va, visu pirma, klinikoje katinu visi laaaaaabai susizavejo! Rusu melynoji katyte net akis ispute, kai istraukem ji is dezes, o gydytoja sake, kad jei neturetu savu dvieju, tikrai ji paimtu :) Katinas sveikas, turiu tik ausu erkuciu, taigi uzteko strongholdo nusipirkt. Jam apie 4metus, sveria 4,1.... perduotas Lesei. Labai labai aciu Vestai :) tikiuosi, tarp kitu miauksiu jis saugiau jausis ir greiciau apsipras...NEs siandien tieeeek streso vargsui buvo, siaip jis visiskai neagresyvus ir t.t., leidzia laikyt ant ranku,bet kai isnesiau i lauka ,....gerai, kad masina arti stovejo...vargsas paselo, apie 3min lakste kaip vovere is priekio i gala, trenkesi i stikla, nesuprato jo esmes...:/ bet pradejus glostyt, ispute akis ir nusiramino, tiesiog vaikstinejo...realiai atrodo, kad jam aiskinant kazka jis supranta ir apsiramina...kai nesem i parduotuve (Dar be dezes) jau nebande pabegti...vaziuojant i klinika, pats ilipo i deze..tikiuos su laiku ras pasakiskus namus ir nekeiks musu, kad atemem gatvini gyvenima :)
Milkė (ЛГГД, Вильнюс приют) (2011-03-19) (foto)
kaip sveikatėlė katulio?
Vesta (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2011-03-19)
Lauksiu Jusu skambucio. Pas kuriuos vetus keliausit?
JusteB (2011-03-19) (foto)
tikrai? Super, kaip tik Vaivai rasiau...Tai ryt Jums skambtelsiu, 15.30 esam susitare pas veterinara apziurai...labai labai aciu!
Vesta (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2011-03-19)
JusteB, turim laisva narveli, galim priglauti
JusteB (2011-03-19) (foto)
LABAI PRASAU PAGALBOS! Musu nuomojame bute nera duru, i vonia katino patalpint negaliu, nes jis palenda taip, kad neistrauksiu, o suniui kazkuo jis nustojo patikt (ar taip zaist nori) ir kai tik jis sujuda, pradeda "pult" ir vytis...katinas (kiek supratau is foto aiskinanciu jis ar ji) siandien drasesnis, bando ateititi i kambari, juda, bet kai suo pripuola, tas vel i kampa....jo sirdis dauzosi kaip paselus siandien....savaitgaliui isvaziuojam, bet jei iki pirmadienio nieks neatsilieps, turesiu ji paleisti atgal i lauka, nes jis cia tiesiog isprotes...katinas tikrai tvarkingas ir visiskai neproblematiskas, nedrasko,nemiauksi,nekanda...galima ji vartyt ir daryt su juo ka noro - nulis reakcijos...Jis tikras karalius - didelis ir pukuotas, kailis po maudyniu laaaaaaabai svelnus...Kaip minejau, butu namu puosmena...Ir nesinori, kad tokie lobiai atsirastu vel kieme....Blogiausiai, kad kita savaitgali mums muge ir praktiskai savaite musu namie nebus, pasiruosimai ir t.t. PADEKIT!
Zet (2011-03-18) (foto)
Maniškės irgi dažniausiai geria ne iš joms skirto dubenėlio, o iš kur nori...
Milkė (ЛГГД, Вильнюс приют) (2011-03-18) (foto)
Mano katė išvis iš savo bliūdelio negeria. Jai geriau iš kriauklės, iš kokio nors vazono arba iš šuns dubenėlio :)
Nora.z (2011-03-18)
Tikrai jos geria nedaug, jei ėda ne sausą maistą. Maniškė garbina žalią vištienos krūtinėlę, o kol buvo kieminukė, net neprisiliesdavo prie jokio gyvūnams skirto ėdalo, tik kas natūralu: mėsytė, žuvytė (pirkdavau šaldytų strimėlių)... Gal todėl sulaukė garbingų 17 metų:) Tik dabar daug miega.
Zet (2011-03-18) (foto)
stresuoja vaikas :(
JusteB (2011-03-18) (foto)
Žinau, bet man atrodo, kad ji negeria...šianakt ir nelabai valgė. Bet va vandens, kiek pastatau, tiek atrodo ir yra :/ arba geria tik laaaaaabai nedaug..
Nora.z (2011-03-18)
Tik išvažiuodama nepamirškite palikti katytei daug vandenuko, kad visad galėtų palakti, pastatyto stabiliai, kad neišverstų. Kokia graži, vargšytė. Ir atrodo tokia išsigandusi. Ačiū, kad ja rūpinatės.
JusteB (2011-03-18) (foto)
katė išmaudyta, "sutepta" imuveroliu prevenciškai. IR laaaabai tvarkinga, viską daro tik į dėžutę. Kai maudėm - irgi be didesnių isterijų, keletą kartų sumiauksėjo. Bet reikia GLOBĖJŲ naujų, mūsų šuo yra laaabai kalbus, jis daug urzgia, "komentuoja, loja, jo visi žaidimai yra su urzgimais ir kalbom. Nors ji nebėga (ir sėdi tik vienam kampe susispaudus), bet matau, kad bijo jo. Jis nuolat eina ją "erzint", nori žaist, apuostinėt, mėto jai žaislus, kurių bijo.... Būtų super, jei katė (katinas) atsirastų ramioj aplinkoj ar bent ten, kur daugiau miauksių. Nemoku socializuot kačių, savaitgalį turim išvykti ir iki pirmadienio ji bus viena, taigi vėl jokio bendravimo ir t.t.....
Milkė (ЛГГД, Вильнюс приют) (2011-03-17) (foto)
Na aš tai visus iš lauko parsineštus gyvūnus, tiek kates, tiek šunis, maudau :)
JusteB (2011-03-17) (foto)
AR KATĘ REIKTŲ IŠMAUDYTI? :))
JusteB (2011-03-17) (foto)
Na, gal kitą savaitę bent valandėlę atrasiu...Bandysiu mamai ją "prakišt", nes ji skiriasi su tėvu ir mūsų katinas lieka su broliu bute. Bet spėju tik nebent laikinai globai...
Milkė (ЛГГД, Вильнюс приют) (2011-03-17) (foto)
Na pirmiausia visgi reiktų išsiaiškinti, ar katytė ne nėščia ir ar neturi kokių sveikatos problemų. Ar tikrai neištaikytumėt valandėlės nuvežti jos pas veterinarą? Kai bus aišku, ar mažulė sveika, ar gydymo reikia, gal bus paprasčiau ir globėjų ieškot
Acme (2011-03-17) (foto)
Gražuolė kokia.:)
Birbė (2011-03-17)
Dingo, pasirodo, katinas. Saulėtekis-Valakampiai-Antakalnis, šiame rajone gali būti. Bet nėra :(
Moonit (2011-03-17)
Demele ant ir po nosyte ne tokia :(
JusteB (2011-03-17) (foto)
O kuris būtent? Man tik šis beprotiškai panašus http://gyvunugloba.lt/lt/missing/g.29967 deja, dėmė ant nosies ne toj pusėj...
Birbė (2011-03-17)
Na labai panašios katytės skelbimas šalia kabo, dingo sausio gale, 5 metų katukė, paskambinau ir paklausiau ar prieglaudose ieškojo. Visur išieškojo. O kurioj gatvėj laiptinėj?


Комментарии могут оставить только зарегистрированны пользователи.


Statistika На сайте: 159
   

Комментарии

Birmanukas (15:46) >>
Liūdesėlis koks, ir labai gražus, drūtukas. Gal pralinksmės mažutis.
Alusia (13:19) >>
Šis milžinas dabar Šlapios nosytes globoje. Labai DĖKOJU už suteiktą šansą!
Alusia (13:01) >>
Šiandien paleisti atgal Rudulė ir Pipiras: https://youtu.be/fiwgJ8N9FV 4 gal kas turite...
Polio-mama (12:46) >>
Kokios žavingos :)
Alusia (9:03) >>
Dėkoju, Wilmante, bet pas pradingėlį virš lupos ryški balta dėmė, pas mano rastinuką nėra...
Wilmante (8:26) >>
labai mielas katulis, o tai negalėtų būt šis pradingėlis...
Alusia (23:23) >>
https://youtu.be/SS5FYPJDDH 4
Wilmante (8:55) >>
Savaigalį buvau aplankyti Argo. Niekas man nepaskambino, o šeštadienį vartai buvo uždaryti ir...
Wilmante (8:47) >>
Labai noriu pasidžiaugti, Šarpas pagaliau rado namus:) Įkėliau pirmą nuotrauką, išvykstant...
Wilmante (8:42) >>
ojej kaip liūdna... labai labai užjaučiu:(
Alusia (18:27) >>
Katinas karantino metu nedovanojamas ir nerezervuojamas!
Alusia (15:45) >>
Polio mama, dėkojame❤️
LauraV (14:24) >>
Šiandien mes tą kovą pralaimėjome:( Drąsius iškeliavo ten kur neskauda...