LT | EN | RU | LV | PL | EE    Литва | Латвия | Эстония
 
 
 

Получил помощь

Oписание:

Sveiki visi katinukų mylėtojai. Noriu pasidalinti su Jumis savo bėdele ir paprašyti pagalbos. Auginamė katytė - Juodulę - 5 metų sterelizuota. Labai labai draugiška, bet nedrasi. Seniau globojome mažus kačiukus iš prieglaudos, kol jie suras namus, tai ji juos visus priimdavo per kelias dienas ir tapdavo draugais. Todėl žinojau, kad ji draugiška. Turėjom vis minčių kokį mažiuką pasilikti, bet paskui galvojom, kad daugiau padėsim vis traukiant mažiukus iš gatvių. Bet nutiko taip, kad mūsų namus pasiekė suaugęs katinas. Jam 4 metai, kastruotas - Kroksas. Kadangi gyvūnėlis ir taip patyrė stresą prarasdamas savo šeimą ir namus, dar prieš pasiimant jį sakėm, kad jis pasiliks pas mus, kad nebūtų blaškymosi tarp šeimų/namų ar prieglaudų. Pirmas dvi sav. Kroksas gyveno atskirai name, o mes bute su kate. Vis vežiau jam rankšluostukus su Juodulės kvapu ir atvirkščiai. Visas namas buvo pilnas mūsų katytės kvapo, nes ji ten anksčiau nuvažiuodavo. Po to nebegalėjome laikyti Krokso ten, tai parsivežėme į butą. Kvapai turėjo būti jau pažystami vienas kitam. Kadangi mūsų katytė pratusi prie kompanijos, ji vieną kart šnypštelėjo ir tuo pasibaigė. Ji jau laikė jį savu. Bet.. Pirma savaitė buvo nieko, Kroksas buvo kuklus, pratinosi namuose. Antra savaitė ir prasidėjo tragikomedija. Jis apsiprato ir pradėjo imti valdžią. Jie turi namuose tris tauletus ir valgyklas. Abu naudojasi viskuo. Kroksas tapo piktybiniu. Jis pradėjo skriausti mūsų katytę. Mušti ją visur, net užpuolė kai ji kakojo!!! Puola kai ėda, kai miega, kai tiesiog sėdi. Užima visas jos miego vieteles. Ir visas slėptuves okupavo. Jis pamatęs ją ir puola. Piktai. Iš pradžių drausminau balsu, dabar pradėjau uždarinėti jį vonioje po išpuolio. Ir kas svarbiausia... Jis dabar puola ir mane. Jei aš būnu paglosčiusi mūsų katytę (net jei jis net nematė) tai tiesiog ja kvepiu ir noriu jį paglostyti, tai puola kąsti man į ranką. Nesiduoda glostomas ir puola mano ranką. Nežinau kaip elgtis? Kaip reaguoti? Jau trečias mėnuo kai jie pas mus bute kartu. Tiesa, kai ryte atsikeliu ir einu duoti jiems konservų, tai abu subėga ir gali nosim susipulti, nieko nebus, maisto noras nugali. Bet paėda ir vėl nuo pradžių viskas. Kas galite padėti? Ačiū!!!

Вид: кошка
Количество животных: 1
Порода: Помесь
Пол: самка
Cексуальная активность: кастрированные
Возраст: 4-8 лет
Тип волос: короткoй шерстью
Цвет: белый, белый
Регион: Литва, Klaipeda City
юзер: Kilma

номер объявления: 124004
Pазмещено: 2016-10-10 | обновлен: 2017-02-21 | деактивировано: 2017-02-21
просмотров объявления: 13838
Прошлый статус животного: Нужна помощь

Комментарии

Friske (2017-03-01)
Dideliausi sveikinimai :)
Kilma (2017-03-01)
Kantrybė, kantrybė ir dar daug daug kantrybės :) ir aišku laikas. Naudojom ir feromonus ir spec.maistuką nervukam ir dabar turim toleranciją. Dabar pasiekėm, kad Kroksiukas nebepuola mūsų ir yra aprimęs. Tiesa, mes statomės namą ir ten važiuodami vis pasiimdavome katinus, tai toje vietoje ir pradėjo vykti stebūklai. Ten jie šiek tiek stresavo, bet buvo vienas kitam pažįstami, tai jautėsi ramiau. Ir būtent ten jiedu pradėjo praeiti viens kitam pro šoną, atsisėsti šalia ir pan. Tiesa, Kroksiukas ir dabar patepšnoja Juodę namuose, bet ten jau žaidimas ir kaip aš sakau, jiedu gyvena, kaip brolis su sese :) naktim gaudosi, kad sienos bilda :D tai mum reikėjo: daug kantrybės ir laiko (6 mėn), feromonų, spec.maisto nervukams, naujos vietos jiem abiem ir daug meilės ir žaidimų :) visas komplektas, nežinau, ar viskas kartu, ar kažkas daugiau, o kažkas mažiau padėjo, bet namie jau ramybė :)
Kilma (2017-03-01)
Po ilgų 6 mėn kančių, karo ir bemiegių naktų, mūsų namuose ramybė :) Katinai jau toleruoja vienas kitą :)
Edžis (2017-02-21)
Parašykit, prašau, kaip išsprendėt problemą. Gal ir daugiau kam praverstų tokia patirtis.
Kilma (2016-10-14)
Taip, būtent santarvės ir laukiu namie :)
Birmanukas (2016-10-12)
Kilma, dar susipešus padeda: garsiai suplokite rankomis kelis kartus ar pradėkite garsiai juoktis. Ypač padeda, kai garsiai suploji rankomis. Kai Murkutė-Viršininkas ima garsiai urgzti ar Mamytė-Meima-Ms Džiager garsiai šnypšti/urgzti ant Saikso dėl jo įkyraus dėmesio (kuris ją kažokdėl pasirinko būti savo mama), suploju rankomis - padeda. Purkštuko nėkart neteko griebtis, gaila gasdinti kates, o ir sutaria visi gerai, iškyrus M-V poreikį visiems profilaktiškai letena kepštelti (be nagų), į ką jau kiti nekreipia dėmesio, nes nagų ji neskleidžia:). Beje, pasivaikyti ir pažaisti gaudymo visi mėgėjai :). O būtų viena katė namie, nuobodžiautų. Viskas bus gerai pas jus :).
Polio-mama (2016-10-12)
Kilma, žinoma, kad Jūsų aprašyta situacija būtų labiausiai pageidaujama ir labai džiugintų. Bet įmanoma ir tai, kad ilgainiui katinėliai ims viso labo toleruoti vienas kitą, o artimais draugais netaps. Draugystės, deja, neįmanoma užprogramuoti. Kaip tarp žmonių, taip ir tarp gyvūnų. Tad Jums ir gyvūnėliams linkiu bent jau taikaus sambūvio :)
Kilma (2016-10-12)
Taip, kantrybės reikia :) ir gana daug jos išnaudoja jiedu :) bet motoriukai ir šiluma atperka viską :) tik, kad galėtų jie kartu šildyti lovoje vakarais, vienas prie vieno, kitas prie kito šono, būtų pasaka :)
Polio-mama (2016-10-12)
Stebuklų Feliway nepadarys, bet apraminti peštukus turėtų. Sakau tai iš savo patirties. Tik pritariu Birmanukui - skleistuvas (difuzorius) yra veiksmingesnis, paprastesnis naudoti. O ir kaina jo tik perkant pirmą kartą atrodo didelė, nes įrenginys yra daugkartinio naudojimo, tereikia įsigyti papildymą (buteliuką su skysčiu). Tai, kad katinėliai aiškinasi, kuris svarbesnis, naujokas bando įrodinėti senbuvei, kad ir jis čia gyvena, nenuostabu. Procesas tikrai gali užsitęsti, tad pasišarvuokite kantrybe ir kiškitės į jų tarpusavio santykius tik kraštutiniais atvejais.
Kilma (2016-10-12)
Beja, manęs jau nebepuola jis. Nežinau ar vanduo padėjo, ar tiesiog suprato, kad šeimoje ne jis vadas. Bet manęs nebepuola :)
Kilma (2016-10-12)
Virgau, būtent, Kroksas irgi tykoja ir ieško katytės silpnumo akimirkų. Ir kartais net nuo aukštų paviršių kaip šiksnosparnis skrenda jai ant kupros...
Kilma (2016-10-12)
Birmanukas, ačiū. Blogai, kad nepaklausiau anksčiau, kaip tik nusipirkom purkštuką. Taip ir yra, skūpus moka du kartus. Reikės pirkt difuzorių. Katinukus abu labai mylim ir ciuciuojam. :) O dėl katinuko tai esmė, kad žinau iš kur jį paėmiau. :( Katinuko buvo atsisakyta dėl ,,kūdikio''. Prieglaudoms tai turbūt jau keiksmažodis, tad nesigilinkim. Kai jis pas mus prabuvo gal mėnesiuką, jo buvusi šeiminkė atvežė mums jo buvusius daiktus. Kai aš paklausiau kodėl jo atsisakė, kažką pasakė, kad dėl kūdikio akyčių, bet dabar nieko jau. Tai aš sakau, kad jei viskas gerai, tai imkit atgal į namus katiną. Juk jūsų šeimos narys. O gavau žodžius ,,Neee, na žinai. Kai turėsi savo kūdikį suprasi''. Tada pagalvojau ,,ką??? Anot tokio mąstymo, kai pagimdysiu vaiką, turėsiu išmesti abu savo katinus?''. Na buvau lengvam šoke. Bet nenuleisiu rankų ir toliau bandysiu pažindinti katulius :)
Virgau (2016-10-11) (foto)
tai kad aiskinasi santykius senbuviai su naujokais kaip ir normalu,nemalonu zinoma,bet galima suprast.Va kaip suprast kai katinas,pats augines nuo mazens,vienintelis is senbuviu tikrai globojes,prauses ir saugojes katyte mazyte,siai uzaugus pradejo pult kaip zveris,sedi pasaloj,tyko kol ta i tulika eis,ar bent kiek apsizioplins ir gales sugriebt.Viena laime kad jis biski invalidukas ir auksciau lovos neuzlipa,tai katyte taip ir gyvena "antram aukste" jei vienoj patalpoj su juo randasi.Antri metai toks karo stovis,kate nervinga pasidare,pradedu galvot apie dovanojima,nors ziauriai sunku skirtis uzauginus nuo savaiteles amziaus.Grynai kaip vaikas iszindytas,o ka daryt.Toks gyvenimas irgi ne gyvenimas:(
Irene (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2016-10-11)
Dar pries pora menesiu irgi sakyciau, kad reikia leisti katems issiaiskinti pacioms tarpusavio santykius. Mano visos kates "kovines", bet kokiu laikinu ar nuolatiniu sveciu turejo, be dideles meiles, kartais pasidalijant teritorijom, bet sugyvendavo. Bet...pries pora men. atvyko nauja kate, kelias savaites viskas buvo gerai, ir staiga viena senbuve tiesiog nusprende ja "papjauti", puola be perstojo, visa diena uzsiima "prieso" tykojimu, priespriesa tokia rimta, kad tenka laikyti atskirose patalpose. Bet priminet sena gera ideja su purkstuku.
Birmanukas (2016-10-11)
Feliway geriau pirkite difuzinį, kur jungiamas į rozetę ir skleidžia feromonus į orą, nes buteliuko versija (purškiamas) yra alkoholio pagrindu, kates reik išnešt iš patalpos, palaukt 30 mins kol išsigaruos alkoholis, mano katei apskritai nepadėjo buteliuke (na, bet mes į oro uostą keliavome ir per dieną 3 skrydžius iškentėme). Dar katžolė atpalaiduojamai veikia, jos galima prikimšti į žaisliukus, jos būna "Kikoje".
Birmanukas (2016-10-11)
Kilma, o jūs pamėginkite iškart nukreipti Krokso dėmesį žaisliuku ant virvutės - bent jau man visada padeda - kai ima "priekabiauti". Ir šiaip jam PIRMAM dėmesio skirkite, paglostykite, nuolat priminkite, kad čia ir jo namai, ir abiejų, pažaidinkite. Gali ir iki metų užtrukti, kol adaptuosis. Visų pirma - nestresoukite pati, nes katės kaip niekas kita perima šeimininko stresą. Nelakstykite kaskart iš paskos, vos išgirdusi sušnypštelėjimą. Katinukas turbūt bijo, kad VĖL gali prarasti tai, ką turi, nežinom, kaip anksčiau su juo elgtasi, gal muštas, marintas badu ir t.t. (faktas, kad elgtasi neleistinai, antraip nebūtų atsidūręs gatvėje). John Galaxy pataria naujoką (arba dvi kartu gyvenančias, bet nesutariančias kates), supažindinti "iš naujo", t.y. laikyti atskiruose kambariuose ir per kelias savaites pamažu suleisti kartu: https://www.youtube.com/watch?v=gZrwcoiy_gY
Vyta (2016-10-11) (foto)
visai nesenai globoje buvo kate rasta kieme, atrode katinai jai ne motais .Juk kieme tiek katinu... O parsinesus i globa , kur buvo antra kate zado netekom kokia isterija pakele naujoke.. Taip balsa pakele kad atrode kaimynai ateis ziuret kas kate smaugia :)) Per 4 globos men ji kiek aprimo , bet tik todel kad senbuve turejo issikraustyti is kambario ir praktiskai jos nebesimate ....O kai pasimatydavo naujoke sokdavo ant nugaros senbuvei... Is kitos gi puses as pvz. naujoku niekada neleidziu su savais kartu is karto. Ne vienas yra po kelis menesius sedejes atskirai, kol po zingsneli priprato...
Kilma (2016-10-11)
Na pirmas dienas mačiau jį strese, tada iš vis neėdė. Tada buvo nauja vieta, nauji žmonės, senųjų nebėra. Bet po kelių dienų atsigavo. Po to, kai parsivežėm į butą, tada dar kitas katinas... savaitėlę buvo labai nedrąsus ir tikrai mačiau stresą. Mūsų katė iš pradžių šnypštė, o po kelių dienų norėjo jį draugiškai kybinti ir tiesiog meilinosi aplink. Tikėjausi apsipratus ir iš jo tokio atsako, nes tada buvo pasimetęs. Bet po gerų kelių savaičių jis atrado visas geras miego vieteles, visą teritoriją ir ją panoro užvaldyti. Tada ir prasidėjo karas, Jis pradėjo taip pulti katytę, kad ji jau nebesimeilino, o ėmė šnypšti jam ir slėptis....
Vyta (2016-10-11) (foto)
Kiek is patirties su tokiu mano katinu Tomuku.Jei tik jam neramu stresuoja ar nesupranta kas vyksta tuojau puola esti....gal ir cia taip pat.O ne todel kad nori skanumynu.
Kilma (2016-10-11)
Moiros, ką turite omenyje ,,pasakyti'' ? :) drausminti? bausti? kaip? pas mus vandens purkštukas yra jo priešas Nr. 1. Vos puola katytę, gauna vandens, bet tai tik tam kartui aprimsta. Yra labai didelę bėda su juo, kad senuosiuose namuose, konservuoto maisto jis gaudavo tik kai kažkas jam nutikdavo nemalonaus: nagų kirpimas, maudymas ir pan. Tai skanų maistą jis supranta kaip atlygį. Vos jį subark, apipuršk vandeniu ar pan., jis bėga prie ,,bliūdų'' ir rodo, kad laukia atlygio. Todėl kartais vakarais atrodo, kad jis tyčia puola katę, arba kad jį subartų arba, kad gautų į ,,kailį'' nuo jos, nes tada bėga prašyti ėsti. Dabar užsisakiau internetu Fileway feromonų, bandysim juos. Gal kas turi atsiliepimų apie juos?
Moiros (2016-10-11)
Администраторы удалили комментарий
Edda (Gyvunugloba.lt) (2016-10-11)
Gal cia kas kokiu pamastytmu ar minciu turi? Isivaizduoju, kokia situacija itempta...
Kilma (2016-10-10)
Ne. Abu patikrinti, paskiepyti. Prieš supažindinant abiem atlikau fiv ir felv testus. Kroksas buvo neskirpytas tai gavo skiepuką. Abu sveiki.
Edda (Gyvunugloba.lt) (2016-10-10)
Ar katinas neturi sveikatos problemų? Gal jam kažką skauda, todėl taip elgiasi.


Комментарии могут оставить только зарегистрированны пользователи.


Statistika На сайте: 88
   

Комментарии

Polio-mama (19:18) >>
Tokia žavinga kačiukė nieko nesudomino? Neįtikėtina! Kaip supratau, kitos mažylės rado...
Narys14567 (13:46) >>
Ieškantiems geriausių pasiūlymų aplankykite https://www.superaugintinis .lt/akcijos Pasiūlymai...
Diroma (22:44) >>
Daugiau mažylių nuotraukyčių rasite šioje nuorodoje...
Vilmante (9:04) >>
Na, bet jei nieko nedarysim, niekaip negalėsim katuliams padėt:( LABAI PRAŠOM PAGALBOS
Vilmante (9:03) >>
Raseiniškiai, būkit geri, pagalvokit, gal atsirastų vietelė paglobot kokį katulį? Mes Kaune,...
Kasia777 (11:17) >>
Lapkricio 11 d. turetu pasiimti si kaciuka su broliuku, kadangi prioritetas rasti namus abiems...
Kasia777 (11:17) >>
Lapkricio 11 d. turetu pasiimti si kaciuka su broliuku, kadangi prioritetas rasti namus abiems...
Kasia777 (11:16) >>
Atnaujinimas: turime rade seimininkus, turetu paimti abu kaciukus ketvirtadieni, lapkricio 11d. Kol...
Alusia (17:51) >>
Edita labai, labai DĖKOJU Jums už paramą!!! Labai skauda, mažas angelėlis mus paliko......
Karolis3215 (12:23) >>
Tikiuosi kačiukas ras šiltus namus :) visos prekės katėms...
Alusia (6:32) >>
Gitana B. DĖKOJU Jums labai už paramą!!!
Ukl (11:13) >>
https://www.thepornsitelist s.com There was once a blind man who had so fine a sense of...
Kriste0 (23:28) >>
Dar turite katyte?