LT | EN | RU | LV | PL | EE    Литва | Латвия | Эстония
 
 
 

подаренный

Oписание:

Reg. Nr. 662 mišrūnė, patelė, ~3m., rasta Visorių sodų g.

Вид: кошка
Количество животных: 1
Порода: Помесь
Пол: самка
Cексуальная активность: не кастрированные
Возраст: 1-3 год
Тип волос: короткoй шерстью
Цвет: белый
Регион: Литва, Vilnius City, Vilnius
  
Имя владельца: Гpиндa, Vilnius г. приют животных
Aдрес: L. Giros g. 131, Vilnius
Cтраница: Grinda.lt
банковский счет: n/d
Код предприятия: n/d

номер объявления: 84065
Pазмещено: 2015-09-14 | обновлен: 2015-10-02 | деактивировано: 2015-10-02
просмотров объявления: 14000
Прошлый статус животного: Найден и даримый

Комментарии

Cherry (2018-03-10)
Visada smagu skaityti, kaip jiems sekasi po kelerių metų. Kad saugūs, kad laimingi, kad su charakteriu...
Ssimonyte (2018-03-09)
Jei kam idomu po 3m : Snaige laikosi puikiai :) mylimos haskytes jau neturime, deja :'( o su juoduliu katinu Mefistofeliu (irgi atrastas per gyvunugloba.lt),nors dar ir buna baisiu pestyniu, bet jau seima :) norejau ideti foto,bet nesigauna kazkodel. zodziu, katyte turi baisingai dideli apetita, del ko reikia kovoti su antsvoriu :)
Ssimonyte (2015-10-13)
Snaigė :) jau sveikutė ir sustiprėjusi-pastorėjusi pradeda socializaciją namuose :) Bet pradžia nekokia-šiandien namie karo padėtis: juodulys ir haskė turi aiškią nuomonę naujokės atžvilgiu-ir ta nuomonė labai neigiama :) bus ką veikti, žodžiu :D
Spiritus_flat,_ubi_vult (2015-10-07) (foto)
kai kurioms katėms toks elgesys būdingas, tokias reikia išmokt 'neperglostyt', t.y.laiku liautis, tiesiog geriau pažinus matysit kada reikia liautis. Aišku, jei taip ji elgdavosi ir anksčiau, tai galėjo tapti ir patekimo į grindą priežastim. Tai gali būti ir laikina - dėl patirtų stresų gali būt pasidarius dirgli. Arba skauda ką nors ir ji bando taip apsigint...
Ssimonyte (2015-10-07)
Vieną kartą glostant pasmakriuką normaliai įsegė į ranką, o šian glostant prie ausies taip iš šono...reiks pastebėti,gal tikrai skauda...
Spiritus_flat,_ubi_vult (2015-10-07) (foto)
normalus katės elgesys, taip elgiasi gana nemažai kačių, bet jei yra kokių vietų, kurias liečiant ji reaguoja itin jautriai, vertėtų įsitikint ar jai ten neskauda
Ssimonyte (2015-10-07)
Kam įdomu katytės likimas, raportuoju :))) antra diena nebėra tempos, praplovimai humer vandenuku nosiui tikrai padeda-jau žyyyymiai mažiau sloguoja :))) ryt,tikriausiai, paskutine antibų dozė :D leidžiami vitaminai dar bus...ėda daug ir dar springdama, matyt,iš įpročio,ar baimės, kad nieks neatimtų. konservai skaniau nei sausiakas :) ech, gudri katka :D tik dar nesuprantu aš jos-glostau glostau, ji murkia, glaustosi ir nei iš šio nei iš to kąsti bando ir šnypšti pradeda. po minutės vėl viskas ok :) įdomi persona, žodžiu :)
Ssimonyte (2015-10-02)
Tai jo, žinau ir neleidžiu nei šuns,nei kačiaus arti dar :) ,,piktą" didelį ciuciką pamatė sėdėdama boxe, kol aviausi batus, o direktorius bandė apžiūrėti baltukę pro pravirų durų kamputį-kai pamačiau, nuvariau ponaitį iš karto ;) jaučiu,kad tikrai tas rino...,nes į vakarą jau ir akys tokios ašarotos pasidarė,o ir čiaudo, ir baubas iš nosiaus bėga...bet užtai valgo kaip už du :D bet kuriuo atveju, kol nepasveiks, tikrai nebus jokiu artimesnių pažinčių su namų keturkojais :)
Spiritus_flat,_ubi_vult (2015-10-02) (foto)
ačiū, kad dalinatės naujienomis - gera žinoti, kad gyvūnas turi žmogų, kuris juo rūpinasi ir likimas nėra nežinomas
Spiritus_flat,_ubi_vult (2015-10-02) (foto)
greičiausiai rinotracheitas 'patobulintas' bebūnant 'puikiose sanatorijos sąlygose'. Polio mama teisi - geriau neleiskit savo katinui su ja kol kas bendrauti. Nors rinotracheitas ir nėra pati baisiausia liga, bet geriau yra nesusirgti, nei pasveikti. Taip pat ir katei bus mažiau streso, jei kol kas palaikysit atskirai nuo kitų savo numylėtinių.
Polio-mama (2015-10-02)
Ssimonyte, kol katytė serga ir nelabai aišku, kokia diagnozė, geriau būtų neleisti jai kontaktuoti su direktoriumi. Gydyti vieną - daug lengviau, nei gydyti du :)
Ssimonyte (2015-10-02)
Ateinu pasidžiaugti katukės sveikata :) po dviejų dozių antibų, šiandien jau prakvėpuoja lengviau, nors ir čiaudo, ir dar ryja sunkokai. greičiausiai kažkoks virusas, ar netipiškas rinotracheitas...ryte panelę jau atradau sėdint ant palangės ir stebint aplinką-tai jau pažanga,nes dvi dienas nekišo nosies iš savo namelio :) O vat santykiai su keturkojais namiškiais dar baisiai įtempti: vakar direktorius norėjo tik žvilgert į naujokę, o ji jau baisu piestu stojosi ir šnypštė. apie santykius su šunyte net nekalbu :))) nieko,po truputį, pabuvus atskirai kambaryje,gal susidraugaus taip kaip direktorius su haske :))))
Ssimonyte (2015-09-30)
Buvom pas vete šian, tiksliau net pas 2. kažkas negerai su katuke, nes visąlaik prasižiojusi būna,sunku kvėpuoti. padarė rentgeną- plaučiukai švarūs...ryt konsultuosimės pas Vaitkų,žiūrėsim ką jis sakys, nes tos kur buvome, nežino kas yra. gal polypai, o gal su širdute (labai labai nesinorėtų).Katukė išsekusi-galvo vitC ir ežiuolės injekciją, paskyrė vitaminų.išdžiuvusi visa.žodžiu, baisu toje įstaigoje!
Spiritus_flat,_ubi_vult (2015-09-30) (foto)
kokia puiki naujiena! Labai ačiū Jums! O direktoriui norėtųsi pasakyti, kad balta labai dera prie juodos :)
Ssimonyte (2015-09-30)
Direktorius dar nematė naujos gyventojos, tik girdėjo,tai dar gal neusuprato kas ten buvo :)) atskiram kambary baltukę palaikysiu,kol apsipras...o haskė tai nuo durų nesitraukia,baisiai įdomu ką ten tokio parnešiau :D na,tikiuosi viskas bus gerai dėl ligų ir dėl santykių :)
Lapke (2015-09-30) (foto)
O kaip Jūsų juodulis reagavo į naują gyventoją?
Ssimonyte (2015-09-30)
Pasiėmiau pati šitą gražuolę ;)
Ssimonyte (2015-09-14)
Kokia gražutė! tikiuosi greit ras namus ar bent globą...


Комментарии могут оставить только зарегистрированны пользователи.


Statistika На сайте: 124
   

Комментарии

KaylyTittensor (17:46) >>
Legal casinos offer a safe and regulated gaming experience....
Violeta N (0:06) >>
Atsirado!
Altair (15:04) >>
Laiminga pabaiga. Kicutė pati atrado naujus šeimininkus. Kaimynė grįžinėjo vakare iš darbo,...
Skrebas (14:48) >>
Katytė kori sveika, linksma, ir tikra namų šeimininkė , vokiečių aviganiui parodo kieno čia...
Dylangg (14:48) >>
Man atrodo, kad jei jus domina ši tema ir norite rasti ne itin brangių bilietų iš Oslo į...
Jake (14:14) >>
Sveikinu visus. Norėčiau rasti lėktuvo bilietus iš Oslo į Vilnių. Ar galite man padėti?
Jake (14:10) >>
kietas
Katynas M (17:14) >>
Pasikeitė mano tel. numeris, katinėlis nužaidė:). Dabar skambinkite 8 636 42966.
Alusia (18:02) >>
Ačiū, Nijole ❤️
P.nijole (9:05) >>
Mažutė :( Užuojauta :(
Alusia (18:33) >>
Taskutės nebėra :(
Avri10 (21:48) >>
Ačiū Jums už mano gyvenimo meilę
Avri10 (21:47) >>
Feriui jau 13 metų, gyvena laimingai ir yra mylimas