LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lithuania | Latvia | Estonia
 
 
 
Add news   

Argo bėda (parama gauta)

2021-04-16. PAPILDYMAS. Argutis jau pilnateisis, turi pasą:) Vakar lengvai nukeliavom iki klinikos, nebe taip urzgė lipdamas į mašiną, klinikoj taip pat elgėsi labai gražiai. Daktaras su skalpeliu atsargiai nupjaustė dygsnius ir ištraukė siūlus, Argutis net nemirktelėjo. Kad taip gerai sekėsi, tai dar paskiepijo nuo pasiutligės, skiepas galios 3 metus. Išrašė pasą, įdavė lašus į akis (kasdien 5 dienas lašinti), dar gavom dovanų lašų mėnesiui nuo erkių. Ir kas labai smagu - jau nebereikia gaubto:) Vokas gyja gražiai, Argutis nesikaso, grįžęs pavalgė ir atsisveikinom. Ačiū labai Indrei S., Argutis skolos nebeturi.
Lašiukus į akis lašintis leidžia laisvai. Savaitgalis buvo šiltas, guli sau ant šono žolėse, na, lašiukai nuo erkių sulašinti, tai nebaisu. Akis labai gražiai gyja, Argutis stebimas:) Nelabai mėgsta jis fotogtafuotis, bet reikia:) 
 
2021-04-08. PAPILDYMAS. Argutis jaučiasi gerai. 7 dienas mano maršrutas 6.15 prasidėdavo su dviračiu iki Argučio suduoti vaistus, palikti pusryčius, apžiūrėti, paglostyti ir į darbą. Vakare atvažiuodavo Edita su vakariene, suduodavo vaistus, vakar jau ir pravedžiojo iki Nemuno, neilgai, pusvalandukui, bet Argutis žygiavo gražiai. Kitą savaitę ko gero jau važiuosim į kliniką traukti siūlų, susirašom beveik kasdien su daktaru kaip Argutis jaučiasi. Buvo nupirkti lašai nuo erkių jam ir Tobiukui ( 8 eur. kvitas komentare), ačiū labai Zitai N. už paaukotus tam pinigėlius. Rytoj bus sulašinta Argučiui, nes erkių ten tikrai yra, pernai traukiau:(
Ačiū labai Jonei N. (30 eur) ir Linai R. (50 eur), skolos klinikoje nebeturim ir dar lieka 4 eur į priekį.
Ir didelis dėkui Vetekspertų klinikos Vaišvydavoje daktarui Tadui Sabaliauskiui už nuoširdų rūpestį ir pagalbą, gelbėjant ne tik Argutį, bet ir kitus mano benamiukus, bedaliukus ir kitokius nelaimėlius.

2021-04-06. PAPILDYMAS. Argutis jau po operacijos. Reikėjo gerokai pasistengt, kad įkelt jį į mašiną, riaumojo ir sukiojosi, nenorėdamas lipti. Gerai, kad antsnukis buvo. O klinikoj elgėsi labai ramiai ir gražiai, žino, kad geras daktaras ir reikia klausyti:) Nei daug nei mažai, bet Argutis sveria 48,5 kg:) Galiūnas tikras. Kas labai nustebino daktarą, kad 13-mečio Argo visi kraujo tyrimai, inkstų ir kepenų veikla kuo puikiausia. Palikau Argutį miegantį ir po gerų keturių valandų važiavom pasiimti, siūbavo dar ne visai atsigavęs po narkozės, su vairuotoju šiaip ne taip įkėlėm į mašiną. Išoperavęs augliuką, daktaras dar išvalė ausis, liaukas, nukirpo nagus - dovanų nuo savęs, ačiū jam labai labai:) Su nuolaida operacija kainavo 142 eur+vaistai savaitei. Po kiek laiko reikės vežti ištraukti siūles. Aprengiau Argutį savo liemene, nes oras tikrai ne pats geriausias šiuo metu, na, biški platesnė jo krūtinė, bet laikosi užtrauktuko dėka:) Didelis dėkui Violetai Č, kuri į bendra fondą buvo įmetusi 30 eur, 26 eur liko nuo katulio Juodžio, ir ačiū Laimai Z. - 10 eur, mūsų skola mažesnė - 76 eur, labai prašau padėti mums, nes priekyje dar vienas vizitas. Ačiū visiems

Turbūt bėda viena nevaikšto, neveltui tokia patarlė.

Čia dingo Tobiukas, čia bėda su įmonės šuneliu Argu:(

Ant viršutinio akies voko buvo maža ataugėlė ir ilgą laiką ji neaugo. Dabar kelios savaitės ji išaugo gerokai, gal Argas kasėsi su lapcium, gal kai vyko šalimais statybos dulkės ištisai ėjo į akis ir jis pritrynė, augliukas gerokai išsiplėtė :( Faktas tas, kad tą augliuką reikia operuoti ir Argas užrašytas penktadieniui į kliniką. Nežinau kaip jį reikės įkelt į mašiną ir kaip nuvežt iki klinikos, gyvenime jis niekur nevažiavo. Ačiū labai Ingai, kuri vėl paskolino antsnukį, jis brezentinis, tiko kai vedėm pirmą kartą Argutį pasivaikščiot ir išmaudyt Nemune. Dabar galvoju, gal dar reikėtų metalinio padvigubinti apsaugai ir petnešų, nes, manau, jį reikės kelti į mašiną, jis nėra draugiškai nusiteikęs kitų žmonių atžvilgiu, todėl baisu, kad užpuolęs nenusiplėštų brezentinio antsnukio:(

Gal kas turi didelį šunį ir galėtų paskolint tokį antsnukį ir petnešas, gal pas ką nors yra gaubtas tokiam šuniui? Tiktų vilkinio šuns. (JAU TURIME Smile )

Po operacijos Argas grįš atgal prie būdos, bet kadangi į naująją jis su gaubtu netilps, išpjausim senosios būdos priekį, kažkaip prabus gal, kol siūlės užgis, dabar nėra šalta.

Dar bus labai reikalingas jūsų visų palaikymas, nes nežinau kiek kainuos tyrimai ir operacija. Mano sąskaita LT067300010000992937, dėkui.

Labai laukiu pasiūlymų, patarimų, gal kas ką nors geresnio sugalvosit, kaip įkelt užsispyrusį šunį į mašiną... 869424237

Missing amount: 0 EUR
Collected donations: 146 EUR

Posted: 2021-03-30
News ID: 57046
Announcement views: 802

« back


Comments can be left by signed-in users only.


Statistika Online: 131

News

05.11 Rūsio Princesė dėkoja už gyvenimą be skausmo
05.10 Skaidiškių sterilizacijos (49)
05.04 Atiduodu vaistus
05.03 Ieškoma GLOBA katinui po operacijos (2)
04.26 Ryžikas - niekieno, išsekęs, bet išgelbėtas (neišgyveno)
04.10 Čipė ir Deilas: burundukų kelionė namo (namai rasti, bet labai... (9)
03.30 Argo bėda (parama gauta)
03.10 Reikalinga pagalba transportu Jieznas -Prienai (1)
02.24 Gelbėkim Limoną (9)
02.17 Katulio nelaimė (parama gauta) (2)

Comments

Alusia (21:16) >>
Kol kas Dymkos gydymas kainavo 109,18 Eur, naudojau p Sofijos paaukotus pinigus Skaidiškių...
Alusia (21:07) >>
Dymka: https://youtu.be/qxFDOf1Z98 U ketvirtadienį operacijos metu pašalinti, o tiksliau tiesiog...
Polio-mama (23:24) >>
Thats'it! Taip ir turi atrodyti geros istorijos :)
Alusia (19:14) >>
Žinau kad čia yra Silverio gerbėjų, tad nutariau pasidalinti savo džiaugsmu:) Jis atsiuntė...
Diroma (0:35) >>
Pairai verkiant reikia namų, nes globoje daugiau nebegali gyventi :-(
Alinakiu (0:50) >>
Labai labai dėkui p. Gitanai už paramą! Skola dar šiek tiek sumažėjo :)
Alusia (16:45) >>
Vargšas katinas, kurį pastebėjau gaudant PSP kates baisiame kieme, pastebėjau jį ir suspaudė...
Alusia (0:10) >>
Aš maldauju pagalbos perlaikyti arba Dymką iki operacijos, t.y. gegužės 6 d. arba keletą...
Alusia (23:58) >>
Čia pats Dymka ir jo burnos būklė: https://photos.app.goo.gl/z UMBaH13vmSpHWNt8
Alusia (23:48) >>
Neįtikėtina, bet įkliuvo šiandien dar viena nėščia katė:...
Alusia (18:37) >>
Šiandien pagauta dar viena labai nėščia katė iš to pačio siaubingo kiemo:...
Polio-mama (12:32) >>
Susitvarkę dėžutės reikalai - jau gerai :) Nepasitikėjimas - ne taip gerai...
Alusia (11:51) >>
Polio-mama, dėžutės reikalai puikiai ir į rūsį (jos apartamentai) galima jau eiti be...