LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lietuva | Latvija | Estija
 
 
 

439 ir 440 gali būti užmigdyti greitu laiku. (sulaukė pagalbos)

Grindoje 2 pikti nedidukai šuneliai, 4 metų kalytė ir tik 1 metų šuniukas. Gal praeityje žmonės su jais blogai elgėsi, gal mušė, todėl nė vienas žmogus jiems nekelia pasitikėjimo. Gal jie visai neuklėti ir blaškėsi „tabore", patys ieškodami kaip prasimaitinti, bet dabar situacija tokia, kad jei narvuose labai stresuoja ir labai pikti. Darbuotojai negali prie jų prieiti, nei išvalyti narvų, nei atlikti kokių procedūrų, nei patikrinti ar turi čipą. Jau keliem žmonėms spėjo įkąsti. Jiems reikia kantrių žmonių ir vietos, kur jie socializuotųsi ir kažkada patikėtų žmonėmis, bet tai turi būti vieta, kur bus saugu ir žmonėms, kurie juos prižiūrės.

Jei greitu laiku nerasime jiems prieglobsčio, mažieji piktukai bus numarinti.

Galintys padėti, skambinkite tel.861295611

 Adresas: L. Giros 131, Vilnius, Lietuva
Telefonas: (8-5) 273 61 88, 8 652 57 707
El. paštas: gyvunai@grinda.lt
Darbo laikas:
I-V 7-19 val.
VI-VII bei švenčių dienomis 9-16 val.

Šunelių krepšeliui aukoti : 

 VšĮ "Beglobis" kodas 303194182 ,T167300010137615996 SWEDBANK - kojytės rentgeno nuotraukai, iki išvykimo į Uteną; (Paaukota. Dėkojame) 

 Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija A/S: LT 41 7044 0600 0254 6192, SEB bankas


Šaltinis:  www.beglobis.com

Sukurta: 2014-10-08 | atnaujinta: 2014-11-28
Naujienos numeris: 40389
Peržiūrėjimų skaičius: 16219

« grįžti

Komentarai

Jolka (Utenos prieglauda) (2014-10-29)
Siandien Liuksas buvo prof. Vaitkaus operuotas. Viskas pavyko sekmingai ir mums pazadeta, kad po menesio Liuksas lakstys visomis keturiomis. Teisybes delei reikia pasakyti, kad nors jo kojyte iki siol buvo truputi vos vos pakelta ir ja pilnai nemyne, taciau jis TOKS vikrus, toks greitas, staigus ir taip lakste, duko, sokinejo, koresi ant keliu, liuksejo, kad to vijurko nepriminamos kojytes neiskart visi galejo pastebeti:) Nes Liuksas kaip mazas zaibukas:) Po triju valandu operacijos Liuksas beveik iskart atsibudes jau "dalyvavo" kaip niekur nieko-skrajojo nes matyt nemate savo nuskusto, nuspalvinto ir su didele siule per viduri klubo. Rytoj nufotografuosiu ir pasirodysim:) Vien Liukso operacija kainavo 600Lt Abiems su Lote surinkot 660lt, tai jei dar kas kiek imesit jiems i saskaita tai tikrai neatsisakysim:)Aciu:)
Jolka (Utenos prieglauda) (2014-10-19)
Ankstesniame komentare dėkojau Liuksą ir Lotę parėmusiems. Dar pridėjus Mildos S.-40 ir Birutes J.-200, turim viso 660Lt-Aciu:)) Sia savaite tarsimes del Liukso operacijos. Vesim i Kauna. Kiek kainuos operacija nezinau, bet sie paaukoti pinigai manau istirps momentaliai. Nuvezus suneli, kai zinosim suma, butinai cia parasysiu. Liuksas pasirode visiskai normalus sunelis, kurio tiesiog nepakalbino. Dabar jis kasdien is dziaugsmo sokinedams, liuoksedamas pasitinka jam pazistamus zmones, eina i lauka pasivaikscioti ir net neitartum, kad galejo buti laikomas piktu, neprisileidzianciu ar pan. suneliu. Apie Lote is viso tyliu - jos apibudinimas kaip piktos netelpa i galva. Tiesa, ji meilute, bet su mazo sunelio charakteriu, tuo labiau, kad ir panasi ji i Chichua chua misrune, tai ir stebetis nereikia, kad turi "pasiutimo":)
Cherry (2014-10-14)
Atsiprašau, pirmame komentare palikau klaidų. Norėjau paklausti, koks šioje istorijoje Beglobio vaidmuo, jei šuniukai vyksta į Uteną, o ir susitarė dėl globos ne Beglobis. Gal šiandienos sąskaitą apmokėjo? Būtų gražu.
Cherry (2014-10-14)
Lankytojas pašalino komentarą
Myxsider (2014-10-14) (foto)
+40 Lt
Linari (2014-10-14)
Gal visgi pagalbos prašyme reikėtų dėl aukojimo Nr.1 dėti Utenos prieglaudą? O po to tik VšĮ Beglobis? Visgi šuniuko šuniuko išlaikymas teks Utenai.
Linari (2014-10-14)
Pakelkit prašymą. Situacija po rentgeno gana sudėtinga. Berniukui visiškai sudilusi kairės kojos šlaunikaulio sąnario galvutė. Vienintelė išeitis- operacija. Delsti ilgai negalima, nes dylant sąnariui toliau nebeliks ką operuoti...Tačiau ir operuoti dabar negalima, nes šuniukas labai labai sudėtingo būdo, visiškas bailiukas. Priėjom su Jolanta tokios išvados. Rytoj važiuojam į Uteną, kurį laiką bandom pratintis, reabilituotis psichologiškai ir sėkmės atveju grįžta į Vilnių operuotis. Tačiau visą reabilitacijos periodą būtina bus vartoti gerus papildus (na, kad bent kiek tie procesai lėčiau vyktų), neapsieis ir be nuskausminamųjų, priešuždegiminių vaistų. Nekalbant jau apie gerą mitybą, papildus nervų sistemai stabilizuoti. Todėl lėšų ir neskaitatnt operacijos dar uhuhu kiek reikės. Bet pamanėm, kad pamėginti verta....Juk gyvybė toks dalykas.... Tačiau tikrai labai labai reikia kaip įmanoma daugiau susimesti lėšų. Patikėkit, Jolantai užkraunama tikrai didelė našta ir atsakomybė (nesvarbu, kad sveria tik nepilnus 7 kg). Šiandien pati savo pirštu tą atsakomybę neprastai išbandžiau, nors ir burnytė mažulio buvo užrišta bintu, o pats šuniukas dar buvo nuo narkozės apdujęs. Tikrai laukia didelis darbas su šuneliu.
Jolka (Utenos prieglauda) (2014-10-10)
Aciu Gabrielei B.-80Lt, Jelenai K.-30Lt, Anzelikai Ch.-50, Irmai U.-140Lt:) Viso siems suneliams turim 420Lt, jei nereikės kokio nors specialaus gydymo suneliui tai viskas gerai, vezkit:)
Linari (2014-10-10)
Pakelkite prašymą. Aplankiau šiandien šuniukus. Su mergyte problemų nematau, susidraugavom, išėjom pasivaikščiot, pasiglaustėm, išsiglostėm. Berniukas daug bailesnis. Kantrybės su juo reikės daugiau. Lauke su pavadėliu vaikščiot nemoka, bijo jo. Bet ne tai svarbiausia. Berniukui kažkas negerai su galine kojyte. Jis jos beveik nemina. Todėl reikės dar Vilniuj pasidaryti rentgeną ir žiūrėt, kame ten reikalas. Tikėkimės, nebus lūžus. Todėl labai labai prašau prisidėti prie aukojimo šiems grindinukams į Utenos prieglaudos sąskaitą, nes dar nežinia, kiek reikės nenumatytų finansų gydymui (ką jau kalbėti apie visas išlaikymo išlaidas). Ačiū.
Linksmuze (SOS gyvūnai) (2014-10-09)
Žmonės, jūs man naiviai paaiškinkite, kaip yra su tais migdymais Grindoj. Dar prieš kelias savaites kalbėjausi su vienu Grindos darbuotoju, tiesiog taip sutapo, tai as tiesiai sviesiai paklausiau ar jie migdo sunis, jis man pasake, kad jau seniai seniai nebemigdo, isskyrus nepagydomus ligonius arba besigaluojancius seniukus. Tai kaip is tikruju yra? Ar iš tiesų vis dar yra migdomi "užsibuvę" gyvūnai?
Gilanda (LGGD, Vilniaus prieglauda) (2014-10-09)
Grinda žadėjo palaukti, o Jolanta sakė, kad galima vežti :)
Linari (2014-10-09)
Gilanda, skaitykite apačioje. Ateinančią savaitę važiuoju į Uteną, pamėginsiu nuvežti abu iškart (žinoma, galutinai suderinus su Jolanta dėl priėmimo tomis dienomis). Rytoj arba pirmadienį nuvažiuosiu į grindą pažiūrėti, kas per šuniukai ir kaip juos geriausia nuvežti. Tik jums prašymas būtų paskambinti grindai ir perspėti, kad paliktų juos ramybėj ir nestatytų ultimatumų, nes juos paimsime.
Gilanda (LGGD, Vilniaus prieglauda) (2014-10-09)
Gal jau ieškoti transporto, nes jam reiks daug salygų ? Neaišku, vežti abu ar po vieną ? Kame vežti ?
Ghole (2014-10-09)
Gal priklausomai, kokios firmos čipais čipuojamas gyvūnas. Mano abi katės gavo pakabukus analogiškus kaip pas ta šunių (na aiškiai nesimato, kas parašyta, bet forma, linijos, spalva - viskas atitinka Virbac firmos čipavimo pakabukus).
Myxsider (2014-10-09) (foto)
Pirmą kartą girdžiu apie pakabučius gaunamus čipavimo metu. Mano šuo čipuotas ir jokio spec. pakabučio niekas niekada nesiūlė
Ghole (2014-10-09)
Bet įdomiau nebūna, prie kalytės Grinda rašo, kad sterilizuota. Jei pikta ir neprisileidžia, kaip sužinojo, kad sterilizuota? Ar patys spėjo sterilizuot? (Tada koks tikslas daryt operaciją ir paskui migdyt?) Patinėlis akivaizdu, kad gali turėt čipą, nes su pakabuku, kuris gaunamas čipavimo metu. Tqai negi Grinda nesugeba su lazda pastvėrę patikrint??? Kažkur čia galai nesusieina (arba tik man pilnatis).
Gilanda (LGGD, Vilniaus prieglauda) (2014-10-09)
Galit pakelti naujieną.Ačiū
Cpokundra (2014-10-08)
Greiciausiai tai tiesiog stresuoja Grindoje, ginasi
Daiva_B (Gyvūnų globos namai „Faustas“) (2014-10-08)
Kur nebus pikti i narva uzdaryti...mano Aras is Ukmerges karantinavimo tarnybos irgi tipo labai piktas buvo (bent jau taip sake paimant), aisku dydis ir mase jo ispudinga - o pats geriausias protingiausias suo, tikrai kad ant lovos sitiems guleti....pervezimui (tik pervezimui) narvus galiu paskolinti, bet jie dideli, abejoju ar du tilps i masina
Egleee (2014-10-08)
man tai jie tokie panašūs, turbūt giminaičiai kokie:)
Angel (2014-10-08) (foto)
Patys pikčiausi :) Net juokinga :D Jiems ant lovos miegoti reikia, tokiems žavuoliams, o ne stresuoti narvuose. Mes prisidėsim, kad tik greičiau į ramią aplinką patektų. Įtariu stebuklas įvyks :))
Linari (2014-10-08)
Gal kas gali paskolinti du katinų didelius narvus? Ateinančią savaitę važiuosiu į Uteną, galėsiu pavėžėti. Tik, žinoma, iki to reikia Jolkai surinkti atitinkamą kraitelį. Tad prašom pakelti skelbimą. Manau, dar tikrai bus norinčių prisidėti. O grindą tada reiktų informuoti, kad pakentėtų dar šiuos piktašunius.
Gilanda (LGGD, Vilniaus prieglauda) (2014-10-08)
Vienas "sarginis šuo" sveria 7kg., kitas 9 kg. Dar sakė bus problema bet kur juos įdėti, tai reikia tartis iš anksto.
Čip (2014-10-08)
+
IndreJ (2014-10-08)
aš turiu ir galiu paskolinti tokią kuprinę: http://www.kika.lt/sunims/rankines-ir-krepsiai/trixie-kuprine-krepsys.html bet čia toks abejotinas variantas, nes ten nors rašoma,kad iki 10 kg svorio gyvūnui, bet mano 5,5 kg Pūkas į ją taip nepatogiai susifarširavo, kad buvo graudu žiūrėti, tad nenaudojame jos. bet jeigu kuris nors iš šių kovinių piktukų smulkesnis - galime bandyti, gal suspaudus ramiau sėdės:)
Gilanda (LGGD, Vilniaus prieglauda) (2014-10-08)
Patikslinsiu.
Myxsider (2014-10-08) (foto)
manau, į boksą ar nedidelį narvą tikrai galima sutalpinti. o kiek jie sveria, kad maždaug įsivaizduoti, koki dydžio?
Gilanda (LGGD, Vilniaus prieglauda) (2014-10-08)
Jei galite, pakelkite, mažiam skubu, reikia kraitelio ir dar vieną mintį "išrurulioti", kaip piktukus pervežinėti ? Gal galima dideliuose kačių boksuose ???
Jolka (Utenos prieglauda) (2014-10-08)
net suskubau tikrinti:) Tikrai , yra - Jurate M.-20Lt, Lina R -100Lt, aciu, merginos:))
Jolka (Utenos prieglauda) (2014-10-08)
gerai, kad sterilizuota, oi, tik kraitis mąžta...:))
Linari (2014-10-08)
Tai palaikykim tada prašymą viršuje. Ir renkam kraitį. Kadangi pati pasiūliau Jolkai tokius pavojingus šunis, tai tebūnie šioks toks indėlis ir nuo manęs į sąskaitą.
Cherry (2014-10-08)
Mažumėlę simboliškai nuo taksių, kurioms niekas negresia.
Angel (2014-10-08) (foto)
Grindos psl pažymėta, kad kalytė sterilizuota :)
Jolka (Utenos prieglauda) (2014-10-08)
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija A/S: LT 41 7044 0600 0254 6192, SEB bankas :)
Cherry (2014-10-08)
Jei taip, tai renkam kraitį. Tik reikia susirasti sąslaitos numerį, nors turėčiau turėti, kažkada naudojausi.
Jolka (Utenos prieglauda) (2014-10-08)
Jei kam idomu tai Linari minimas Pukis rado namus - liko toks pat piktas, bet yra mylimas ir rado savo vieta: http://www.gyvunugloba.com/lt/news/view/id/59063 priimtume suniukus, bet pinigu turim minus nuli litu, kalyte reikes sterilizuoti, abu nukirminti, vakcinuoti kompleksine vakcina, nublusinti ir laikyti kol pripras ir ras namus. Beje, sukandziotas rankas irgi reikes gydyti. Na, cia siaip, juokas:)) Bet esme, kad mums reikia pinigu, kad ir kokia bjauri pasirodysiu, bet be kraicio ju negalim priimt. Karti patirtis:)
Rita R. (2014-10-08)
Ir "kruopos" gali sužeisti. Mano močiutei, nuėjusiai pas kaimyną kiaušinių nusipirkti, kai įsisegėtoks "kruopa" į blauzdą, tai maža nepasirodė :(
Linari (2014-10-08)
Ką gi jau čia gali sužeisti tokie kruopos? Jolka, matau, kad prisijungus....Gal? Juk mokate tvarkytis su tokiais monstrais (Pūkio atvejis :)
Gilanda (LGGD, Vilniaus prieglauda) (2014-10-08)
Ten kur keičiasi daug savanorių, jie eiti negali, nepripras, sužeis savanorius. Jei galėtumėm paimti, čia nerašyčiau, taigi ieškomos kitos galimybės, jei dar tokios jiems yra.
Cherry (2014-10-08)
Yra daug pavyzdžių, kai paimti iš grindos piktukai virsta kitais šunimis. Buvo laikai, kai gelbėti mirtininkus iš Grindos buvo Gyvybės vagonėlių prisiimta misija.
Gilanda (LGGD, Vilniaus prieglauda) (2014-10-08)
Jie kol kas gyvi, bet kur tokiem greitai prisiglausti, kai atsiras prierašai užmigdyti, bus vėlu.
Cherry (2014-10-08)
Varge, jie kitaip nemoka reaguoti į pasikeitimus, ginasi, kaip pšmanydami. Maži, gražūs ir nelaimingi.
Gilanda (LGGD, Vilniaus prieglauda) (2014-10-08)
Gal kas turi minčių, kur gali būti ta vieta, kur jie socializuotųsi ir niekam neįkąstų ???


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
   


Statistika Prisijungę: 149

Alio.lt | Facebook | MySpace | Frype | RSS | Blogger

Naujienos

05.16 Jaška pasveiko ir ieško globos
05.14 Ryžas pūkuotas katinas dingo Tyzenhauzų g.
05.11 Rūsio Princesė dėkoja už gyvenimą be skausmo
05.10 Skaidiškių sterilizacijos (49)
05.04 Atiduodu vaistus
05.03 Ieškoma GLOBA katinui po operacijos (5)
04.26 Ryžikas - niekieno, išsekęs, bet išgelbėtas (neišgyveno)
04.10 Čipė ir Deilas: burundukų kelionė namo (namai rasti, bet labai... (9)
03.30 Argo bėda (parama gauta)
03.10 Reikalinga pagalba transportu Jieznas -Prienai (1)

Komentarai

Alusia (23:10) >>
Vyta, labai, labai AČIŪ ❤️
Vyta (22:56) >>
+30
Alusia (13:14) >>
Vakar sumokėjau 19 Eur, ataugos po liežuviu dar yra nemažos, jos minštos ir neuždegiminės,...
Alusia (21:16) >>
Kol kas Dymkos gydymas kainavo 109,18 Eur, naudojau p Sofijos paaukotus pinigus Skaidiškių...
Alusia (21:07) >>
Dymka: https://youtu.be/qxFDOf1Z98 U ketvirtadienį operacijos metu pašalinti, o tiksliau tiesiog...
Polio-mama (23:24) >>
Thats'it! Taip ir turi atrodyti geros istorijos :)
Alusia (19:14) >>
Žinau kad čia yra Silverio gerbėjų, tad nutariau pasidalinti savo džiaugsmu:) Jis atsiuntė...
Diroma (0:35) >>
Pairai verkiant reikia namų, nes globoje daugiau nebegali gyventi :-(
Alinakiu (0:50) >>
Labai labai dėkui p. Gitanai už paramą! Skola dar šiek tiek sumažėjo :)
Alusia (16:45) >>
Vargšas katinas, kurį pastebėjau gaudant PSP kates baisiame kieme, pastebėjau jį ir suspaudė...
Alusia (0:10) >>
Aš maldauju pagalbos perlaikyti arba Dymką iki operacijos, t.y. gegužės 6 d. arba keletą...
Alusia (23:58) >>
Čia pats Dymka ir jo burnos būklė: https://photos.app.goo.gl/z UMBaH13vmSpHWNt8
Alusia (23:48) >>
Neįtikėtina, bet įkliuvo šiandien dar viena nėščia katė:...