LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lietuva | Latvija | Estija
 
 
 

Pasilikau sau

Aprašymas:

Katytė Odrė, na kaip ją apibūdint, dar nėra labai drąsi, bet bendrauti nori, murkia kai kasai nugarytę, bando žaisti. Odrytė labai ryški, trumpulė, uodegytė taip pat trumpa, pusmetinė katytė, nublusinta ir nukirminta.

Bruožai: reikalauja daug dėmesio, žaismingas, tinka gyventi tik namuose, draugiškas, skiepytas
Gyvūno vardas: Odrė
Gyvūno rūšis: katė
Gyvūnų skaičius: 1
Veislė: Mišrūnas
Lytis: patelė
Lytinis aktyvumas: neatlikta kastracija/ sterilizacija
Amžius: 1-6 mėnesiai
Kailio tipas: trumpaplaukis
Spalva: trispalvė, balta
Vietovė: Lietuva, Kauno m., Kaunas
Skelbimą įdėjo: Wilmante

Skelbimo numeris: 127437
Sukurta: 2016-11-21 | atnaujinta: 2017-05-05 | išimta: 2017-05-05
Peržiūrėjimų skaičius: 32203
Buvęs gyvūno statusas: Dovanojamas gyvūnas

Komentarai

Wilmante (2017-05-26)
Odrytė, tas lengvas kaip pūkas mano vaikis, gal kiek sveria tas metalo strypas kojytėj, pirmadienį bus operuojama vėl, išims stprypą ir atstatinės petį, pasirodo, jis išniręs:( Gal tuo ir baigsis mūsų bėdos, gal jau pradėsim sveikt ir apetitas atsiras, žaist jau nori, tik ką tu vargeli su trim kojelėm palakstysi, atsargiai šniūrelį gaudo, likusi viena ir kamuoliuką truputį paridena, turim judėt į priekį:)
P.nijole (2017-05-05)
Nu be zodziu. I prieglauda jau isgydyta? tipo, kad jau bus "brokuota", tai jiems tokia neeea?
Wilmante (2017-05-05)
pakeičiau Odrytės skelbimuko antraštę, parsivežiau savo nelaimingą vaiką namo vakar iš klinikos:( Išsigandusį, perkūdusį, sulaužyta kojyte, atrodo, taip laimingai padovanotą, buvusį linksmą ir sveiką... Antradienį vakare paskambino šeimininkė ir pasakė, kad bėda, prieš kelias dienas Odrytė iššoko iš pirmo aukšto pro langą, nors buvo sakyta, kad langų nedarytų, rado kitą dieną jau sulaužytą, patys nuvežė į kliniką, kur nedaro nuotraukų, paskui iš ten siuntė į kitą kur daro, žadėjo pirmojoj operuoti, po kelių dienų pranešė, kad neapsiims, taip praėjo tokios svarbios pirmosios dienos po lūžio:( Atrodo skambinomės, šnekėjomės su šeimininke normaliai, sakiau, jei biški kas negerai, kad skambintųsi, deja... Sutariau su Diržinausku, persiunčiau nuotrauką ir užvakar vakare Odrytė jau buvo operuota, lūžis skeveldrinis, pasak daktaro, gal buvo kur įstrigus ir dar pasukus, kad taip lūžo:( Vakar vakare pasiėmiau namo, negaliu net ramiai rašyt, negaliu net pasakyt kaip jaučiuosi apsikabinus tuos trispalvius kauliukus su ištiesta į priekį, sutvirtinta strypais, priekine kojyte, apkabinta prisiglaudžia ir murkia, varge, ką ji turėjo iškentėt, nė už ką niekam jos nebeatiduosiu. Kai šeimininkas vežė kartu į kliniką ir aiškino savo tiesas, jau žinojau, kad atgal pas juos ji tikrai negrįš, jau vien žodžiai, kad dar jei ji būtų jų auginta nuo mažumės ir būtų kokių 5 metų, taip sakant mylima ir sava, tada gal rastų kur gaut pinigų, o dabar jie neturi, gal jei išgydytų, paklausė, gal būtų galima į kokią prieglaudą atiduot, gal kas norėtų tokios....:( Vakare Odrytė stipriai užkirto žalios mėsos, po nakties radau, kad ir sausiukai visi suvalgyti, bliūdelis tuščias, net išlaižytas, šiandien normą išeidama padidinau. Sėdi Odrytė balkone ir žiūri į gatvę, į kiemą, kur vaikšto jos mama... Žiūriu į mamą ir gumulas gerklėj, kodėl taip nesiseka man su jos vaikais, Gustukas mirė mažiukas būdamas, tiesa didelis ligoniukas buvo, Kipšiukas prapuolė, dabar Odrytė...
Wilmante (2017-02-13)
sulaukė Odrytė šeimininkų, jau namuose Šilainiuose pas jauną šeimą, jau susiskambinom, apsiprato mažoji mano gana greitai, tikiuosi bus gera draugė ir jų mergaitei:)
Wilmante (2017-02-09)
vakar Odrytė buvo sučipuota ir išvažiavo mano mažoji į Megos Kiką, neramu, liūdna, kad turi sėdėt narve, kad tik sulauktų greičiau gerų šeimininkų
Wilmante (2017-01-25)
Lankytojas pašalino komentarą
Wilmante (2017-01-05)
Friske, jos abi išsiskraido vakare taip, kad krenta kaip lapai iki ryto, džiaugsmas - nėra kaimynų, bet, deja, vazų ir vazonų, stovėjusių aukštėliau, irgi nebėra...:)
Friske (2017-01-05)
Smagu skraiduolius stebėt :) Baisiausia, kad jie paryčiais, apie kokią 4,30-5 val. skraidyti pradeda :) jei apačioj kaimynų nėra - kaip ir pusė pempės būtų, bet jei yra... :) :)
Wilmante (2017-01-05)
namie vyksta sinchroninis skraidymas:) Pradžioj Odrė gaudo Sidabrėlę, paskui Sidabrėlė Odrę, o paskui jau viena šalia kitos tokiu greičiu pralėkia, kad tik spėkit visi trauktis į šonus:)
Wilmante (2016-12-20)
Odrę prigriebti ant rankų jau nėra labai sunku, pavaidina biški, pabėgėja, o kai vistik paimu ant rankų, įsitaiso patogiau ir murkia kai glostau ir kasau, gulasi ant šono, nebelaikau, bet ji nebebėga, patinka margajai:) Dūksta su Sidabrėle, jei ta nenori - pati susigalvoja sau žaidimų, nebebijo šunų, laksto po visus namus, linksma ir smagi katytė:)
Wilmante (2016-12-10)
Odrytė šiandien paskiepyta ir turi pasiuką, be to, nori turėti ir tikrus namus
Wilmante (2016-12-05)
Odrytė išplaukė į plačius vandenis, jau duodasi kambaryje, pradžioj dar nedrąsiai, vis grįždama į savo vonią, bet paskui įsidrąsino ir net pro šunis praeina, aišku nugara išriesta, uodega papūsta, žvilgsnis daug ką pasakantis, bet nebepurškia, apsiuosto, ypač su Biksiuku. Jau ir barškučiai jos draugai, jau nebebijo, barškina išsijuosus, su Sidabrėle dar ne visai draugės, bet po biški reikalai juda į priekį:) Norėdama nelabai pagaunu, bėga, bet kai pašaukiu valgyt kic kic kic, tai iš karto atsiranda šalia, trinasi į kojas, murkia:) Vakar galvojom važiuot skiepytis, bet buvo gerokai šalta, bijojau, kad pakol nusikasim su troleibusu ir dar paeit gabaliukas iki klinikos, tai sušalsim, bandysim kitą savaitgalį
Wilmante (2016-11-21)
Odrytė greičiau apsiprastų jei šalia kas būtų, negaliu skirti jai daug laiko, o vienai, uždarytai vonioje, ne pyragai... Nors vakar vakare jau girdėjau kaip barška žaisliukas, pradžioj barškučių bijojo, daugiau žiūrėjo į tampomą šniūrelį. Katytė valgo viską, labai tvarkingai daro į dėžutę. Kai pradarau duris labai susirūpina kas už jų, prieina arčiau, bet dar bijo išeiti, po vieną įeina gentainiai, apsiuosto su visais, Aliska, aišku, purškia, Mylimukas murkia ir trinasi aplink, Sidabrėlė nelabai nori užeit ir pašnypščia iš tolo, maža glušelė, Odrytė jau būtų gera žaidimų partnerė, ale tai ne - reik vaidint....


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
   


Statistika Prisijungę: 127

Alio.lt | Facebook | MySpace | Frype | RSS | Blogger

Naujienos

02.24 Gelbėkim Limoną (4)
02.17 Katulio nelaimė (parama gauta) (2)
01.31 Reikalinga kaciu gaudykle!!!! (2)
01.29 Finansinės pagalbos Krapui (14)
01.28 Čipė ir Deilas: burundukų kelionė namo (namai rasti, bet labai... (5)
01.18 Rado namus
01.11 Silveris skubiai ieško globos (8)
01.09 Mykoliukui reikalinga parama
01.05 Ieškom meistro kačių lentynų sienai padaryti (1)
01.02 Kur dirba gydytojas Vaitkus? (3)

Komentarai

Altair (9:15) >>
Liūtukas rado naujus gerus namus Vilniuje. Yra išpraustas, mylimas, nebealkanas.
Alusia (8:00) >>
Jūratė B, Danutė K, Ruslan M, Jurgita M dėkojame už palaikymą, Limonas turi jau sukaupęs ir...
Alusia (7:44) >>
Širdingai dėkojame ❤️!!! Gal per anksti dar džiaugtis, tačiau Limonas atsigavo, puikiai...
Alinakiu (23:02) >>
Labai labai dėkui p. Danutei už paramą! Neužilgo atnaujinsiu, kokia suma susikaupė už...
Polio-mama (22:12) >>
Pavedimas nuėjo. Limonas neskolingas klinikai. Kaip jis?
Alusia (10:59) >>
Deja, Melisa po 1,5 metų grįžta atgal pas manę. Neužilgo naujos nuotraukos ir namų paieškos....
Alusia (17:51) >>
Pirmą kartą pamačius nedaug buvo vilčių, kad jam gerės, o išgirdus diagnozę, visai visi...
Wilmante (19:39) >>
ačiū labai už palaikymą Polio-mama, mes laikomės ir sveikstam, siūlė jau visai neblogai...
Polio-mama (20:43) >>
Nei bėdulis, nei Jūs, Vilmante, skolų nebeturit. Laikykitės! Mums visiems turi pavykti. Mes...
Irene (20:01) >>
Gabriele, nuotrauka turi buti mazo formato, kad isikeltu. Galite man nuotrauka atsiusti...
Gabriele_11258657 (19:23) >>
Jei ką nors sudomino prašau parašyti. Galėčiau atsiųsti gyvūno nuotrauką, kadangi jos...
JR (19:55) >>
vilnius
Vyta (23:11) >>
Polio mama labai dekojam uz komplimentus