LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lietuva | Latvija | Estija
 
 
 
   

Komentarai

(2995)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 >  >>
Rita R. (2021-01-05) >>
Jeigu turite galimybę, vežkit šunelį į Rygą. Ten yra du dideli veterinarinės medicinos centrai.
Rita R. (2017-07-05) >>
210 kreatininas per aukštas (apie 160 yra viršutinė riba). O šlapalas kiek?
Rita R. (2017-07-02) >>
Oj, kaip smagu tokį pupulį namie turėt :) Primena man tą neužmirštamą vasarą, kai savo Kirkių trejetuką iš pakrūmės parsinešėm. Gera vasara buvo, visi namai gyveno katiniukų ritmu :)
Rita R. (2017-07-02) >>
Kokia smagi šunytė :)
Rita R. (2017-06-11) >>
Situacija dar ne tragiška, jeigu kacas guvus, ėda ir nevemia (Kvaziaus šlapalas visą laiką panašiam lygmeny laikėsi, bet jis su tokiu ir atsiganė, ir žandus užsiaugino ir dar beveik trejus metus pagyveno). Parametrų verčių norma ir yra nieko daugiau, kaip parametrų verčių norma. Svarbu, kaip konkretus gyvūnas jaučiasi. Vienas ir su CREA 140 jau vemia ir nustoja ėsti, o kitas ir su 300 jaučiasi kaip niekur nieko. Tik jokiu būdu nekastruokit ir nevalykit dantų su narkoze nei dabar, nei jeigu rodikliai ir kiek pagerės dėl dietos ir lašinių, nes narkozės išfiltravimas būklę tik pablogins (neretai ir labai smarkiai). Juo labiau, kad dar ir antibiotikus gauna, tiek irgi per inkstus ir per žarnyną kerta.
Rita R. (2017-05-15) >>
Pas mus priklydęs a.a. Mau panašiai elgėsi: vieną minutę atlėkdavo glaustytis murkdamas ir tada nei iš šio, nei iš to kibdavo į glostančią ranką ar šalia esančią koją ir kąsdavo visa jėga. Ir GG ne kartą rašiau klausdama, gal kas žino, kodėl katinas taip legiasi. Jam, kaip vėliau paaiškėjo, tokį elgesį išprovokavo blogėjantis inkstų nepakankamumas, tik mes tuomet nežinojom ir laiku nesupratom.
Rita R. (2017-03-21) >>
Oho, koks drūtas vyrukas :)
Rita R. (2017-03-15) >>
Laura, katytė mirė.
Rita R. (2017-03-14) >>
Šaunuolis Bonifacijus, kad lengvai nepasiduoda. Linkim kovotojui kuo stipresnio imuniteto ir laikom ne tik kumščius, bet ir vienuoliką lietuviškų ir vieną vokišką uodegytę, kad tik katulis pasitaisytų. Na, ir dar vieną nuolat vizginamą šunišką uodegą taip pat. Lauksim naujienų.
Rita R. (2017-03-14) >>
Gavom tyrimų rezultatus: Kytei patvirtintas grybelis. Gydytoja turėjo parinkti gydymą specifiškai pagal būtent Kytės pasigauto grybelio jautrumą. Tikimės, kad tai paspartins katytės sveikimą. Kol kas Kytė naujų išplikimų neturi, kitos katės irgi be simptomų.
Rita R. (2017-03-10) >>
Tai kvapas ne bėda, jeigu tik padėtų. Katytė šiaip ar taip sandėly patalpinta, ten ventiliacija gera. Mlitukai ar tepalas mūsų atveju daug labiau tinkami, nes skystom priemonėm negalim katytės "apdoroti" dėl neegzistuojančio šildymo tam sandėliuke.
Rita R. (2017-03-02) >>
Net keli veterinarai mums sakė, kad sveiki, jauni, stiprūs gyvūnai, kurių imunitetas puikiai veikia, gali nesusirgti, net jeigu ir pasigavo grybelio sporų. Rainulė su Gražuole jokių rimtų ligų nėra turėję (Rainutės tik virškinimo sistema kiek jautresnė, o Gražuolė buvo susilaužius šlaunikaulį), tad laikom kumščius, kad jos neužsikrėstų.
Rita R. (2017-03-01) >>
Uždarymo į narvą prasmė yra leisti kuo mažesniam sporų kiekiui pasklisti aplinkoje, nes pastarąją normaliai išdezinfekuoti praktiškai jokių šansų. Kol kas židinys ant Kytės ausies dar visai nedidelis, abi kitos katytės be simptomų, bet, žinoma, jas "apdoroti" fungicidais irgi teks. Be to, katytę perkelsim į kitą patalpą, kurioj, deja, dezinfekcija dar mažiau galima negu malkinėj, užtat Kytei nori nenori teks pabūti uždarytai.
Rita R. (2017-03-01) >>
Gal kas galėtumėte paskolinti didelį narvą, kurį būtų galima paskui pilnai balikliu apdorot? Labai skubiai reikia, katytė žiauriai stresuoja
Rita R. (2017-03-01) >>
Pakelkite naujieną, labai ačiū!
Rita R. (2017-03-01) >>
Blogiausia tai, kad mes neturim, kur Kytę izoliuoti. Uždarėm į mažą narvuką malkinėj, bet ten labai ankšta, tamsu ir drėgna, o mažylė baisiai narvuke stresuoja, verkia nuolat, viską suverčia, net vandens nėra kaip palikti. Nepasveiks ji taip, tik dar labiau nuo streso susirgs. Kitos malkinės katytės dėl nuolatinio verkimo irgi labai stresuoja, nebeėda, Rainulė net vėmė šiandien. Joms, kaip kontaktavusioms su Kzte, stresas irgi didina riziką susirgti, nes slopina imunitetą. Vienintelė išeitis yra iškeldinti Kytę kažkur, tik kur? Stacionarui pinigų visai neturim, bet taip kankinti gyvūnėlį tai irgi negalim. Užtat labai labai prašom pagalbos, išties malkinėj neturim jokių sąlygų nei aplinką dezinfekuoti, nei katytę gydyti :(
Rita R. (2017-02-28) >>
Kytei ant ausies atsirado grybelis. Labai bijom, kad neužsikrėstų mūsų likusios vienuolika kačių, pas mus sąlygos aplinkos dezinfekcijai tragiškos. Ar yra Vilniuj klinikų, priimančių grybeliu sergančius gyvūnus?
Rita R. (2017-02-27) >>
Parašykite, kokiame rajone gyvenate, gal kas iš GG narių pasirodys beesą Jūsų kaimynai ir galėtų užeiti tas aštuonias dienas ryte ir vakare katytę apruošti ir su ja šiek tiek pabūti. Katės labai stipriai prisiriša prie savo aplinkos, dažnai net stipriau negu prie žmogaus (išimčių irgi būna), tad joms mažiau streso sukelia ilgesnė vienatvė (miega daugiau ir tiek) negu gyv. aplinkos pasikeitimas, kur viskas nauja, kur slėptis nežinia, o dar ir jeigu kitos katės ten jau gyvena (vėlgi, būna išimčių). Aš savo a.a. Kvazių visada taip palikdavau su pora ektra kartoninių dėžių (nieko nemėgo taip kaip naikinti kartonines dėžes, na gal tik mušti kitus katinus) namuose su ateinančia "aukle", jis dėl to niekad depresija nesiskundė. Tik, žinoma, prižiūrintis žmogus turi būti labai patikimas ir tikras idėjinis "katinistas", bet jei čia kas atsilieptų, galėtumėte gauti rekomendacijų iš ilgamečių GG narių.
Rita R. (2017-02-17) >>
Nesiginčiju, tikrai nežinau, kokios yra tikslios tų aparatų kalibracinės skalės ribos. Bet neišmatuojama vertė reiškia, kad ji yra už tų ribinių verčių.
Rita R. (2017-02-17) >>
Jeigu inkstų rodikliai nustatomi greituoju būdu, t.y., naudojantis klinikoj esančiu tam skirtu sukalibruotu aparatu, o ne siunčiant į laboratoriją, neišmatuojami rodikliai reiškia, kad vertė yra už kalibracinės skalės ribų (inkstų atveju, dažniausiai į didesnę pusę). Kreatinino atveju aparatas rodo kažkur iki 1000, nes pasiekus aukštesnius titrus statistinis vidutinis katinas jau būna miręs. Žinoma, kai kurie katinai dėl individualių savybių nukrypsta nuo to statistinio vidurkio. Tas pats galioja ir temperatūrai: kūno temperatūrai matuoti skirti termometrai sukalibruoti matuoti temperatūrą vidutinėse gyvūnų fiziologinėse ribose, t.y., apytiksliai nuo 35 C iki 42 C. Jeigu temperatūra kritusi žemiau žemutinės ribos, termometras negali jos išmatuoti.
Rita R. (2017-02-02) >>
Nuoširdžiai dėkojam p.Gitanai už pervestą 16 eurų ir p.Violetai Ž. už 15 eurų paramą. Pridėjus dar p.Alos anksčiau paaukotus pinigėlius, skola jau beveik padengta. Labai labai ačiū Jums už pagalbą ir pasitikėjimą! Turim, deja, ir nelabai gerų naujienų: Kytė pradėjo vakar rujoti, tad laukia ne tik nukirminimas, bet ir sterilizacija, kai orai atšils. Visa laimė, kad kažkaip instinktyviai jos nepaleidom oram pasitaisius. Bėda tik ta, kad Kytė glaudžiasi sandėliuke, kur sveikti po sterilizacijos sąlygos netinkamos. Gal kas galėtų jai šiltą laikiną globą posterilizacinei savaitei pasiūlyt? Kytė labai smulki, kompaktiška ir be galo murkaliauskė, tad priežiūra tikrai sunkumų nesukeltų. Ačiū!
Rita R. (2017-01-30) >>
Pakelkite, labai ačiū!
Rita R. (2017-01-24) >>
Labai ačiū p.Eddai už pagalbą įkeliant katytės (Mama pavadino ją Kyte) kraujo tyrimų rezultatus ir čekį. Esam be galo dėkingos gyvūnų globos organizacijai "Makatukai" už nuolaidas klinikoje. Veterinaro apžiūra ir kraujo tyrimai kainavo 44,20 eurų, Otibiovin lašiukai į ausį nuo uždegimo 6,80 eurų, tad iš viso likom skolingi 51 eurą (čekyje suma didesnė, nes įskaičiuotas ir inkstininkų maistelis mūsų inktinukams, kurį apmokėjom pačios). Labai prašome paramos, nes kai namuose ligonis šuo ir tiek katinėlių, kiekvienas euras labai svarbus. Norime padėti Kytei, kiek galime, bet vienos galime labai nedaug. Ačiū visiems neabejingiems!
Rita R. (2017-01-23) >>
Mama buvo su katyte Filaretų vet. klinikoj. Laimei, gliukozės kiekis kraujyje ir inkstų parametrai normalūs. Vienoj ausytėj uždegimas. Petuke veterinaras rado kažkieno įvarytą šratą. Kai tik gausiu detalesnę info, įkelsiu skanuotus kraujo tyrimų rezultatus ir patikslinsiu fin. situaciją. Labai džiugu, kad nereiks jokio sudėtingo gydymo. Kai pasveiks ausytė ir pilviukas, nukirminsim ir paskiepysim, nes katytę atšilus oram vis tiek turėsim paleisti į lauką, nebent per stebuklą namų globa ar namai atsirastų.
Rita R. (2017-01-17) >>
Dėkui p.Eddai už pagalbą su nuotraukomis.
Rita R. (2017-01-17) >>
Ačiū. Vis dar negalim susitaikyt...
Rita R. (2017-01-17) >>
Nebėra Feliksiuko, turėjom paleisti...
Rita R. (2017-01-17) >>
Pakelkite, labai prašau! Gal tikrai kas artimiausiu metu į Filaretus važiuojate? Katytė viduriuoja jau mažiau, bet vis dar labai daug geria. Turiu nuotraukas, bet eilinį kartą neįsikelia.
Rita R. (2017-01-16) >>
Arba jis serga, užtat ir liūdnas, ir neėda. Apetito stoka yra pirmas iš daugelio ligų požymių.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 >  >>
   


Statistika Prisijungę: 122

Alio.lt | Facebook | MySpace | Frype | RSS | Blogger

Naujienos

09.16 Tokia Uodegytės be uodegytės istorija... (2)
09.10 Čipė ir Deilas: burundukų kelionė namo (namai rasti, bet labai... (14)
08.27 Šeškinės katinėliams maisto ( Nebetruksta) (205)
07.13 Išgelbėta nuo mirties mažylių šeimynėlė (1)
07.13 Dovanojami kačiukai (Kaunas) (2)
07.13 Ligoniukė Kycė (1)
07.13 Padėkite Princiukui (1)
07.13 Mažylis - dar viena nekalta užgimusi gyvybė (1)
07.12 Gelbėkit! Reikia globos.
06.18 Dovanoja senus patalus

Komentarai

Vilmante (12:29) >>
jau iš juodulė išvyko į namus Vilniuje:) Sėkmės, mažyle:)
Vilmante (12:24) >>
Klinikoj penktadienį katulę apžiūrėjo ir labai pasidžiaugėm, kad Uodegytė sparčiai...
Vyta (17:06) >>
Kas nutiko Lizai?
Vilmante (14:59) >>
šiam katuliukui paakota 35 eur, ačiū labai Jūratei K. (15) ir Jonei J. (20)
Vilmante (14:57) >>
Kycė jau sveika ir paleista atgal į laisvę
Vilmante (14:56) >>
iš šių mažųjų likusi viena juoda gražuolė panteriukė:)
Vilmante (8:58) >>
Mes sveikstam:) Miela ir jauki katulė, sveika ji, tik uodegytės neturi, bet taip gaila bus...
Pookis (6:23) >>
Neveikia nuoroda, kuri padeda gyvūnams dėl
Pookis (6:20) >>
Kartais
Vilmante (8:55) >>
Gal kas norėtų priglausti savo namuose Princulį? Jis jau visai sveikas, stiprus, jaunas katinas....
AisteIgn (0:08) >>
Iskeliavo svelnioji kantrioji Liza ten is kur nebegriztama, geru tau medziokles plotu, mazutele,...
Alinakiu (23:25) >>
Didelis dėkui p. Elenai už paramą, skola mažėja!