LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lietuva | Latvija | Estija
 
 
 

Padovanotas gyvūnas

Aprašymas:

Istorijos pradžia: http://www.gyvunugloba.lt/lt/help/news.38682 ir čia http://www.gyvunugloba.lt/lt/fates/g.67752
Jaunas, gražus šuo kažkam neįtiko, atvežė į Skaidiškes ir išmetė. Sunkiai rinkome jam vardą, nes norėjome jį pavadinti tokiu vardu, kuris prasidėtų raide "V", todėl, kad ant jo snukučio jau paties Dievo yra įspausta žyma "V". Pavadinome jį Verdžiu: labai gražiai dainuoja, o kai nori paprašyti tai kažkaip ypatingai atsistoja ant galinių kojų, su priekinėmis diriguoja ir įdomiai loja. Muzikalus šuo :). Matomai, Verdis gyveno namuose, nes tiek voljeras, tiek būda jam kelia stresą, o namuose jis jaučiasi puikiai. Verdis dar jaunas šuo (~2 metus) tad mėgsta bėgioti, dūkti, draugiškas su kitais šunimis, nėra ėdrūnas, prieraišus, greitai mokosi, tik reikia su juo užsiimti. Namuose - tvarkingas. Skambinti: 869946887 (į žinutes neatsakau).

Bruožai: sportiškas, myli vaikus, sargus, reikalauja daug dėmesio, neišauklėtas, žaismingas, tinka gyventi lauke, tinka gyventi tik namuose, draugiškas, skiepytas
Gyvūno vardas: Verdis
Gyvūno rūšis: šuo
Gyvūnų skaičius: 1
Veislė: Mišrūnas
Lytis: patinėlis
Lytinis aktyvumas: neatlikta kastracija/ sterilizacija
Amžius: 1-3 metai
Ūgio kategorija: didelis (daugiau nei 60 cm ties ketera)
Kailio tipas: trumpaplaukis
Spalva: smėlinė, balta
Vietovė: Lietuva, Vilniaus m., Adomaičiai
Skelbimą įdėjo: Birute-j

Skelbimo numeris: 67888
Sukurta: 2014-05-08 | atnaujinta: 2016-03-07 | išimta: 2016-03-07
Peržiūrėjimų skaičius: 20351
Buvęs gyvūno statusas: Dovanojamas gyvūnas

Komentarai

Dinka (2017-03-08)
....va ir lakstymo priežastis- ruja :( jei šeimininkai tikrai rimti, gal pasiūlyti, gal nežino ?
Alusia (2017-03-08)
Dabar nežinau, bet prieš pusmetį buvo nekastruotas.
Dinka (2017-03-08)
Alusia, o jis kastruotas ?
Alusia (2017-03-08)
Taip, tai tikrai Verdis:((( Jis gyvena visai šalia, turi tikrai labai gerus namus, yra mylimas, tik.......beda su pabėgimais:( Šeimininkės kontaktų neturiu, parašiau Birutei, bet greičiausia jis jau bus grįžęs.
Villi (2017-03-08)
Čia matyt dar jaunutis,o vėliau atrodė labai panašiai į šiandieninį http://www.gyvunugloba.lt/lt/help/news.41526
Dinka (2017-03-08)
labai jau vienodai dažytas
Alusia (2016-04-06)
Verdis grizo! Valiooooooo!!!!!
Alusia (2016-04-05)
Ta pati norejau ir as rasyti:(((
Alusia (2016-03-07)
Birute, aciu uz zinias:) Labai, labai tikiuosi, kad si karta pagaliau.........Aciu Jums, Birute uz kantrybe! Aciu kad ji isgelbejot!
Birute-j (2016-03-07) (foto)
Kas į Kaziuko mugę, o mes nuvažiavome aplankyti Verdžio į jo naujus namus. Verdis jau senokai paliko mus ir įsitaisė šalia Vilniaus Klevinėje. Ilgai bijojau rašyti, kad Verdis turi savo namus, nes žinau jo bėdas ir nesėkmes. Apsilankymui diena buvo labai graži, bet dėl Verdžio širdis nebuvo rami. Įėjome pro vartelius ir niekas mūsų nepasitinka, matau voljeras tuščias. Tokia negera mintis persmelkė. Mus pasitiko namų šeimininkas ir pasakė, kad tuojau pakvies žmoną, kuri šiuo metu maitina šunis. Ji su džiaugsmu mus nuvedė parodyti Verdžio. Kai tik Verdis mus pamatė, kad puolė, išgąsdino šeimininkę, mano vyrą ir kitus šunis. Aš nepabūgau ir sakau-"Labas Verdi". Toliau jau buvo galima sukti verksmingą filmą: kaip jis mane bučiavo, apsikabino, glaudėsi, puolė kitus šunis, bėgo rodyti savo ėdalus...... Sujaudinti šeimininkai puolė fotografuoti. Atidaviau Verdžio pasą, o kol rašiau sutartį Verdis sėdėjo man ant kelių. Atsisveikinome, atsibučiavome dar kartą, bet noriu tikėti, kad tai jo tikrieji namai. Nerašysiu kokie jie, tik tiek, kad jeigu prieš tai rašiau, kad geresnių namų, kurie buvo Jurbarke neįsivaizduoju, tai galiu pasakyti, kad šį kartą jie yra dar geresni. Verdis turi dar tris draugus: mažytę naminukę jorkšyriukę, priglaustą benamį senuką kudliuką ir dar vieną buvusį benamiuką nedidelio ųgio šunėką, su kuriuo Verdis labiausiai ir nesutaria. Būk laimingas Verdžiuk ir, svarbiausiai, kad tave šeimininkai mylėtų, būtų kantrūs ir niekada neišduotų!
KeriFiesta (2015-12-28)
Ot šmikis - nesuprato, kad super namuose buvo įsitaisęs. Matomai pas Birutę jam patinka labiausiai. Kiekvieno valia rinktis :).
Alusia (2015-12-28)
Gaila labai. Tiek prisidirbes, tiek daug rupesciu sukeles....geda man uz jo poelgius....
Birute-j (2015-12-28) (foto)
Vis dėlto Verdis egzamino neišlaikė. Vakar parsivežėme namo. Gerai, kad "Penkta koja" padėjo ir surado Verdžiui vietą Veliuonoja, kur jį savaitę laiko prižiūrėjo Rūta, kol aš galėjau nuvažiuoti jį pasiimti. Nuoširdus AČIŪ Neringai (Nenis) ir Rūtai!!!
Alusia (2015-12-28)
Prisidirbo ir vel Verdis?
Alusia (2015-12-14)
Cia tai bent! Verdi, na zinai, neturi tu visai sazines! Tiek visiems rupesciu pridares! Ir dar taip tau pasiseke karaliskai gyventi, o tu nevertini. Aciu, Birute, labai, labai Jums uz viska, ka padarete Verdziui. Aciu jo naujajai seimininkei! Tikiuosi, kad susiprotes pagaliau isdykelis.
Birute-j (2015-12-14) (foto)
Keičiu Verdžio statusą į "padovanotas" su neramia širdimi, nors jo naujoji šeimininkė tiki, kad viskas bus gerai, o aš abejoju ar Verdis kada nors nustos bėgti iš namų. Verdis nėra tas šuo, kurį būtų galima įkalinti voljere ar prie būdos. Jis yra žmogaus šuo. Nusidanginome mes su Verdžiu net į Jurbarką. Jeigu kada linkėčiau šuniui namų, tai linkėčiau tokie kokie yra pas mane :) arba tokių į kokius dabar nuvažiavo Verdis: kiemas, pasiutusiai aktyvi labradorė Rubi, šildomas miegamasis šunims su minkštasuoliais ir su specialiomis durimis šunims vaikščioti tada kada jie nori. Bėda tik ta, kad Verdis bėga iš namų, dažnai trumpam, bet bėga. Blogiausia, kad dabar su savi pasiima ir Rubi, o jau kai išbėga abu, tai negrįžta visą parą. Bėgdamas iš namų jau kelis kartus yra susižeidęs, bet neaišku kur. Šeimininkas užtaisė visas galimas pabėgimui vietas, bet jie vis tiek kažkaip įsigudrina pabėgti. Vakar kalbėjau su šeinmininke, tai ji tiki, kad Verdis nustos bėgioti, nes jau dabar pabėga vis rečiau. Na duok Dieve, kad tik nustotų, nes geresnės vietos vargu ar Verdis kada ras! Būk protingas Verdi!
Alusia (2015-09-24)
Aciu, Birute, uz geras naujienas apie Verdi:)
Alusia (2015-09-24)
:)))Verdis ant keliu:)))Noreciau tai pamatyti:)))
Birute-j (2015-09-24) (foto)
Vis dar be namų. Turėjome nemažai kandidatų, bet ..... Verdis dabar labai gerietis. Dar kartais pabėga kokiai valandžiukei, bet greitai grįžta. Nuo manęs nesitraukia. Jau toks draugų draugas. Aš atsisėdų į krėslą, tai ir jam būtinai reikia ant kelių susiratyti, prisispausti. Ar įsivaizduojate Verdį dičkį sėdintį ant kelių? :)
Alusia (2015-09-23)
Gražuolis Verdis vis dar be namų....:(
Alusia (2015-05-12)
Toks gražuolis vis dar nepastebėtas:(
Birute-j (2015-04-25) (foto)
O ką? Jis negali būti dovanojamas?
Epitome (2015-04-23)
http://www.skelbiu.lt/skelbimai/namu-iesko-grazuolis-verdis-20928913.html tai ka, Verdis jau is vilniaus dovanojamas?????
Alusia (2015-04-10)
Prašau, atkreipkite dėmesį į šį gražuolį. Verdis labai mielas ir tvarkingas šuo. O jau gražuolis.....patys matot.
Alusia (2015-03-19)
Nuostabusis Verdis! Nagi, pastebėkite jį gerieji žmonės!
Alusia (2015-01-05)
Ačiū labai Birute-j už nuostabias žinias! Tokios žinios ir yra didžiausias atlygis! Dėkinga Jums labai, kad globojote Verdį ir atidavėte jį gerajam, rūpestingam, mylinčiam Žmogui. Didžiausios sėkmės Verdžiui ir jo Žmogui!
Birute-j (2015-01-04) (foto)
Verdis siunčia linkėjimus ir sveikina su Naujais metai Alą (Alusia). Šeimininkas sakė, kad Verdis gyvena gerai ir yra nuostabiausias šuo pasaulyje. Už tai Verdis Jums Ala turėtų būti labai dėkingas. Gal kada atsilygins?
Birute-j (2014-07-08) (foto)
Džiuzepė Verdis apsigyveno Vilniaus senamiestyje. Prieš atiduodant šunį labai abejojau dovanoti ar ne? Abejones kėlė tai, kad Verdį nusižiūrėjo jaunas vaikinas, o su jaunuoliais tikriausiai jau ne vienas turėjote skaudžios patirties, tačiau kai nuvežiau Verdį šeimininkui visos abejonės išsisklaidė. Jie puolė vienas kitam į glėbį, išsibučiavo, abu voliojosi ant kilimo, dūko ir negalėjo vienas kitu atsidžiaugti. Dabar Verdis priaugo svorio, išmoko keletą komandų, nebebijo važiuoti mašina, tik su priglaustu benamiu katinu į dideles draugystes neina. Štai tokia Skaidiškėse išmesti ir puikių moteriškių išgelbėto šuns istorija, kuri norėčiau, kad baigtųsi " o jie ilgai ir laimingai gyveno". Ko visi ir palinkėkime Verdžiui ir jo šeimininkui.
Birute-j (2014-05-14) (foto)
Alusia, viskas su juo gerai: jau ėda, dūksta, buvau pas veterinarą ir jis patarė kokius vaistus jam duoti. Dabar jau gavo vaistų nuo kirminų, lašelių nuo erkių, o po kiek laiko galėsime ir paskiepyti. Šuo gerietis, visai nekonfliktuoja su kitais šunimis, labai myli žmogų, nors tas gyvis ne visai gražiai su juo pasielgė. Tai ačiū Jums, kad nelikote abejinga Vendžiui-Dendžiui!
Alusia (2014-05-13)
Oho, koks Vendis dabar laimingas! Net šypsosi, gražuolis! Ačiū Jums, Birute-j!


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
   


Statistika Prisijungę: 144

Alio.lt | Facebook | MySpace | Frype | RSS | Blogger

Naujienos

11.18 Kai vienas lauke - ne karys
11.11 Labai reikia namų...
11.10 Apie tai, kas neaišku ir neapibrėžta arba dar vienas iššūkis... (2)
10.04 Katytė Tija ieško nuolatinių namų
09.16 Tokia Uodegytės be uodegytės istorija... (5)
09.10 Čipė ir Deilas: burundukų kelionė namo (namai rasti, bet labai... (15)
08.27 Šeškinės katinėliams maisto ( Nebetruksta) (205)
07.13 Išgelbėta nuo mirties mažylių šeimynėlė (1)
07.13 Dovanojami kačiukai (Kaunas) (2)
07.13 Ligoniukė Kycė (1)

Komentarai

Polio-mama (19:18) >>
Tokia žavinga kačiukė nieko nesudomino? Neįtikėtina! Kaip supratau, kitos mažylės rado...
Narys14567 (13:46) >>
Ieškantiems geriausių pasiūlymų aplankykite https://www.superaugintinis .lt/akcijos Pasiūlymai...
Diroma (22:44) >>
Daugiau mažylių nuotraukyčių rasite šioje nuorodoje...
Vilmante (9:04) >>
Na, bet jei nieko nedarysim, niekaip negalėsim katuliams padėt:( LABAI PRAŠOM PAGALBOS
Vilmante (9:03) >>
Raseiniškiai, būkit geri, pagalvokit, gal atsirastų vietelė paglobot kokį katulį? Mes Kaune,...
Kasia777 (11:17) >>
Lapkricio 11 d. turetu pasiimti si kaciuka su broliuku, kadangi prioritetas rasti namus abiems...
Kasia777 (11:17) >>
Lapkricio 11 d. turetu pasiimti si kaciuka su broliuku, kadangi prioritetas rasti namus abiems...
Kasia777 (11:16) >>
Atnaujinimas: turime rade seimininkus, turetu paimti abu kaciukus ketvirtadieni, lapkricio 11d. Kol...
Alusia (17:51) >>
Edita labai, labai DĖKOJU Jums už paramą!!! Labai skauda, mažas angelėlis mus paliko......
Karolis3215 (12:23) >>
Tikiuosi kačiukas ras šiltus namus :) visos prekės katėms...
Alusia (6:32) >>
Gitana B. DĖKOJU Jums labai už paramą!!!
Ukl (11:13) >>
https://www.thepornsitelist s.com There was once a blind man who had so fine a sense of...
Kriste0 (23:28) >>
Dar turite katyte?