LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lietuva | Latvija | Estija
 
 
 

(Sulaukė pagalbos) Kai esi vienas lauke karys... (labai reikia pagalbos mažai katytei)

Sveiki,

atvirai pasakius, nežinau nuo ko net ir pradėti. Tiesiog globoju keletą benamiukų gyvenančių mažame miestelyje šalia daugiabučių namų. Kaimynai gal ir neblogi - juos pamaitina, kai kurie nuodija - kas kaip išmano. Tačiau gydymas, namų paieška, kastracijos, sterilizacijos tenka man ir vienai pagyvenusiai moterėlei. Man dažniausiai tenka garbė išlaidas apmokėti:) deja, ne visada galiu sau tiek leisti, kiek norėčiau.. Taigi, turiu prašymą. Yra viena maža katytė trispalviukė - apie 3-4 mėnesių, smarkiai pažeista akyte, meili, linksma, kiek mažylės sveikatėlė leidžia. Gyvena vienos geros moters rūsyje, yra maitinama, tačiau jai labai reikia globos ir gydymo - akytę reikėtų operuoti. Deja, negaliu sau leisti, nei padengti visas būsimas gydymo išlaidas (kažkiek galiu prisidėti), nei skirti pakankamai laiko gyvuneliui, kuriam dabar reikėtų rimtesnės priežiūros. Katytei labai reikalinga globa ir gydymas. Labai prašau pagalbos.

Mano tel nr. 8-683-64809, el. paštas irenute77@gmail.com


Sukurta: 2012-01-03 | atnaujinta: 2012-01-10
Naujienos numeris: 25271
Peržiūrėjimų skaičius: 28405

« grįžti Susijusios naujienos:

Senųjų Trakų katinėliai (atnaujinta).


Komentarai

Aiva (2012-01-10)
viskas gerai - kapanosimės toliau:) jei čia visi reikalai į gera, tai šiandien grįžusi po darbo tvarkau mūsų kiemo Pūkio reikalus - sutiko paimti mano giminaitė, tai reikia ruoštis kastracijai:) tpfu tpfu tpfu - seniai mūsų kiemo katinams taip gerai reikalai nesiėjo:) ir tikrai - dar kartą labai ačiū:)
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2012-01-10) (foto)
As ten ir parasiau, kad Jus GELBETOJA IR GLOBEJA:) Tik Jus deka ji saugi! Pinigu nieks nesvaistys, jie skirti gelbejimui, nes juk kartu lengviau, nei kai vienas lauke karys...
Aiva (2012-01-10)
na okis okis, tiesiog nemėgėja aš ir svetimus pinigus švaistyti:) dėkoju ir Eruniai ir Polio - mamai ir visoms visoms:) dėl rūsio - katukė tikrai ne rūsyje, o prabangiai įsikūrusi mano neprabangioje vonioje:)
Polio-mama (2012-01-10)
Globos klausimas - aktualus, bet nemažiau aktualus ir finansinis http://www.gyvunugloba.lt/lt/help/news.25403 . Tik energingoji Erunia sąskaitos nenurodė :)
Linata (Gyvunugloba.lt) (2012-01-10)
Labai gerai:-). Pradžia padaryta, o tai jau pusė darbo:-)....Bet dar labai reikalinga namų globa, juk po operacijos negrąžinti gi jos į rūsį...
Dinka (2012-01-10)
Labai džiaugiuosi, kad esu ne tundra:) džiaugiuosi dėl katytės, pasisekė jai ....
Polio-mama (2012-01-10)
Kol Erunia parašys naujieną, skubu visiems pranešti. Katytė šiandien, praktiškai ką tik buvo parodyta dr.Linui Piečiukaičiui Jakovo klinikoje. Situacija tokia, kad katytė ketvirtadieniui jau užrašyta operacijai. Tuo pačiu noriu dar sykį, šį kartą jau viešai, nulenkti galvą prieš Erunios atkaklumą įkalbant katytės globėją nedelsti su vizitu pas gydytoją. Akivaizdu dabar, koks būtinas jis buvo.
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2012-01-09) (foto)
O as Linu:D Telaimina Dievas ta diena ir tas moteris, kurios ta diena itikino mane su Amaretu kreiptis butent pas ji! Tikrai verta buvo:)
Polio-mama (2012-01-09)
Puiki naujiena! Lauksim žinių. Kokios jos bebūtų, bet aš, kai eina kalba apie sveikatą, senamadiškai pasitikiu gydytojais :)
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2012-01-09) (foto)
Kai ryt zinosim vetu isvadas tuomet spresim, kaip veikti ir ka daryti toliau. Kartu juk lengviau!
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2012-01-09) (foto)
Viskas ok, jau susitarem, kad ryt vezam pas Lina:) Beleko man sulaukti Airos atsakymo, ar tiktu kokiai 16.30, tuomet issiprasysiu anksciau is darbu ryt ir vaziuju ju i Trakus, paskui grazinsiu atgal. Taip, Dinka, mes su Polio-mama siulem pagalba, ir neatsizadam pasiulymo. Svarbu, kad ji kuo greiciau patektu pas Lina.
Linata (Gyvunugloba.lt) (2012-01-09)
Aiva, jūs negalvokite, kad mes jus spaudžiame. Bet nuvažiuokite su katyte pas vet. Liną... Jums siūlo pagalbą Erunia ir Polio-mama, galite rinktis:-)...Vet. Linas tikrai geras akių specialistas. Pakonsultuos, ką daryti, ar skubiai operuoti, ar gydyti vaistukais, kol aprims akytė...Nuo to tik geriau bus katytei...Jeigu reikės operacijos, parašysite pagalbos prašymą, suaukos žmonės. ..
Dinka (2012-01-09)
Vz, kiek supratau Polio mama ir Erunia siūlė pagalba- juk ne šiaip sau eitu kartu pas veterinarą...ar vėl aš tundra ? :))
Vz (2012-01-09)
Iš pradinės žinutės supratau, kad gal trūksta pinigėlių katuko gydymui, tad galvoju gal dėl to pas gydytoją nesikreipė. Jei priežastis ta, galėtų paskelbt sąskaitą ir apytkslę sumą.
Polio-mama (2012-01-09)
Aiva, niekas negalvoja, kad neteiksite katytei pagalbos :) Tiesiog vizitas pas gydytoją būtų vertingas, bent jau siekiant įsitikinti, ar einama teisingu keliu, ir sužinoti, ką reikės daryti ateityje. Tokių bėdų, net kai akytės visiškai netenkama, pasekmes paprastai vis tiek reikia šalinti chirurgiškai (grubiai tariant išvalomi, pašalinami akytės likučiai ir ji dažniausiai užsiuvama). Turite Erikos (Erunios) pasiūlymą. Aš irgi savojo neatsiimu :)
Dinka (2012-01-09)
matomai aš tikrai "tundra" juk Orinta nematė katytės gyvai...nieko nekaltinu 9nes niekuom padėti negaliu) , tik man keistas nenoras parodyti veterinarui
Aiva (2012-01-09)
camelia vaistinėje 11, 50 Lt
Greta77 (Pifas) (2012-01-09)
aiva, prie to pacio paklausiu kiek kainuoja asaros?
Aiva (2012-01-09)
mergaitės, tikrai neketinu neteikti tai katytei pagalbos - su Orinta ir savaitgalį buvome "ant laido", dabar kalbėjau ir su Erika (Erunia), viską aptarėme. Kiek kalbėjome su Orinta, tai ji laikosi nuomonės, jog akių ligų gydytojo pagalbos čia jau nereikia, nes akytės jau nėra. Orinta sušelpė antibiotikais, dabar per pietus vėl pripirkau gentamicino ir ašarų (pigiau būtų savų tokioje situacijoje priverkti:DD). Rytoj ryte įkelsiu katytės nuotraukas - pasižiūrėsim visos, pasitarsim. O kol kas - vakare suleisiu antibiotikų ir lašinsiu lašus.
Polio-mama (2012-01-09)
Dėl ašarų dr.Linas yra aiškinęs paprastai. Jos reikalingos išplauti akytę, antraip vaistai atlieka tą "plaunamąją" veiklą, o turėtų gydyti, t.y. patekti į jau paruoštą terpę. Juk žaizdą irgi iš pradžių išvalom, išplaunam, o tik paskui imamės vaistų. Tas pat galioja ir čia. Na, o naudoti iš karto daug skirtingų preparatų, kai jų neskyrė gydytojas, nerekomendavo būtent tokio naudojimo, aš asmeniškai bijočiau.
Greta77 (Pifas) (2012-01-09)
is tikro tai net neverta kazka diskutuoti, nes akis ne juokas manau ir kuo skubiau reikia profesionalo konsultacijos, nes as saviskius bandziau gydyti pati, bet paskui vis tiek veziau pas gydytoja i kita miesta. tiesa, kas pamenat mano katinelius su akim tai dabar beveik viskas susitvarke "isaugo" is sios problemos :)
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2012-01-09) (foto)
Matai, kiek vetu rike nuomoniu:) Amaretui Linas buvo skires Corneregeli, bet isake BUTINAI lasinti tik po "asaru". Siuo atveju katuke butinei reit vetams pradzioj parodyti. Laukiu, Aiva, Jusu skambucio, gal darbe dabar uzsiemusi.
Polio-mama (2012-01-09)
Dar praėjusią savaitę siūliau Aivai tiesiog susitikti Jakovo klinikoje. Saviveikla - tikrai negeriausias pasirinkimas. Erunia, jei Jums, kaip atkaklesnei, nei aš, pavyktų Aivą prikalbinti nedelsti su vizitu, būtų puiku :)
Greta77 (Pifas) (2012-01-09)
Erunia, kad as kai gydziau kaciuku akis su korneregal geliu tai man vetas kaip tik sake nemaisyti ju su asaromis ir lasinti vienos ispletus aki ir paskui po su lasinimo "pamirkset" rankomis ta akyte kad pasiskirstytu gelis.
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2012-01-09) (foto)
Dinka teisi - negalima gydyti bet kuo ir bet kiek, kiekvienai ligai skiriami skirtingi vaistai.
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2012-01-09) (foto)
Aiva, atsiliepkti, skambinu dabar as Jums:) Corneregeli galima lasinti, pries tai butinai tik "asaros" uzlasinkit, nes gali sulipdyti aki.
Dinka (2012-01-09)
Aiva, gal aš 'tundra", bet tikrai neužsiimčiau saviveikla, pasinaudokyte geriau Erunios siūlymu ir parodykite specialistui....
Greta77 (Pifas) (2012-01-09)
aiva, geli galima lasinti i aki kaip lasus, nes akyje gelis greitai pasidaro skystas.
Aiva (2012-01-09)
ar turėčiau dar bandyti tepti Corneregel? ar gal yra šio vaisto ir lašai - tepti tai kažin ar galėčiau - baisu ir prisiliesti.
O.V. (Rainiukas) (2012-01-09)
Kalbėjau su savo gyd. apie šią katytę. Vaizdas, kurį mato Aiva, yra visiškai natūralus po tokio susirgimo. Bet kokiu atveju negalima tuoj pat pulti operuoti (tai patartų kiekvienas gyd.), pirmiausia duodami antibiotikai (patartina visą mėn.) ir lašinimas. Kai nuslūgsta tinimas, akytė "sulenda" atgal - tuomet operuoti nereikia (tokiu atveju Hypromeliozė lašinama visą gyvenimą, o gentamicinas min. 3 mėn.). O jei dariniai negyja, tinimas nepraeina, reikalinga operacija. Reikia stebėti. Beje, jei apie operaciją negalvosite, manau, reiktų išbandyti tą gerą tepaliuką. Jei yra galimybė parodyti gydytojui, žinoma, tai ir padarykite.
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2012-01-09) (foto)
Aiva, vaziuokim siandiena pat pas Lina! As dirbu Aukstuose Paneriuose, galim susitikti kazkur pakeliui.
Polio-mama (2012-01-09)
Aiva, manau, tikslesnes prognozes galėtų tik gydytojas pasakyti. Jei situacija yra tokia rimta, kaip Jūs sakote, chirurginio įsikišimo turbūt išvengti nepavyks. Klausimas tik, ar jis atliktinas kuo greičiau, ar reikia palūkėti (kol praeis uždegimas, bus įveikta infekcija ir t.t.). Bet čia jau - klausimas gydytojui.
Alinakiu (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2012-01-09) (foto)
Vargsiuke mazyle :( Turbut turetu labai skaudeti toks dalykas, reiketu katule parodyti dr Linui del akytes
Wilma (2012-01-09) (foto)
O ką vetai dėl akytės sako?
Aiva (2012-01-09)
Sveiki, situacija dabar tokia: katytė pas mane vonioje, akytės, deja, jau neturės-kai paėmiau ją, tai vietoje akytės tebuvo išlindęs mėsos gabalas, kuris ir dabar yra. Gydomės leidžiamais antibiotikais ir gentamicinu - savaitgalį lašinau kiek tik galėjau, net ir naktį. Katytė pakankamai žvali, gerai valgo, neviduriuoja, nusiblusino, nori žaisti, murkia, nosytė šalta - lyg ir pusė bėdos viskas. Kaip supratau iš gautų patarimų, antibiotikus turėsiu leisti mėnesį laiko. Tik niekaip nesuprantu kaip čia bus su ta iškritusia akyte - atgal juk ji neįkris? Tikriausia kažkaip reikės jį pašalinti tą gumbą? Pirmą kartą susidūriau su tokiu dalyku. Tiesa pasakius, ka ją pamačiau, tai klykiau, bet apsipratau paskui su tuo vaizdu...
NikaID (2012-01-09)
Tai ar issprendete sia situacija?
NikaID (2012-01-07)
Aisku,turesiu ameni:)
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2012-01-07) (foto)
Pats geriausias okulistas Vilniuje yra dr.Linas Piečiaukaitis, dirbantis Jakovo klinikoje :) Jis tikrai pats geriausias, dziaugiuosi, kad paklausiau patarimu ir veziau Amareta pas ji. Isgyde!
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2012-01-07) (foto)
Aiva, vezkit pas Lina, pirmyne apziura ir kazkiek gydymo galesiu padengti. O paskui nuotraukeliu padarysit, ieskosim globos, prasysim paramos. Mano nr. 860014377 Erika. Pati su Amaretu ir viena sunyte pas Lina vyksiu antradieni, galim kartu vaziuoti.
NikaID (2012-01-07)
Kas tas Linas?
IlonaKolit (2012-01-07)
Ech, vargeli :(
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2012-01-07) (foto)
Vezkit pas Lina, jis tikrai pats geriausias!
Aiva (2012-01-03)
Šiai katytei taip pat akytė yra jau išvirtusi, bet su mano užimtumu, tai kas 4 val tik naktį lašinti galėčiau - vienam katinukui taip ir dariau, bet jo padėtis nebuvo tokia bloga.
Dananav (LGGD, Vilniaus prieglauda) (2012-01-03)
žiūrint koks pažeidimas. Gal ir operuot nereiktų. Aš katanukės Monikos akytę išgydžiau vaistais. O akytė buvo išvirtusi į išorę - keratitas. išgydžiau lašindama kas 4 val gentamiciną, po kelių min - akių ašaras, ir dar po kelių min - užtepdavo gelį Corneregel
Polio-mama (2012-01-03)
Aiva, pats geriausias okulistas Vilniuje yra dr.Linas Piečiaukaitis, dirbantis Jakovo klinikoje. Ar žinote šią kliniką?
Aiva (2012-01-03)
Į kurią Vetgydyklą patartumėte Vilniuje vežti su tokiu reikalu? Manau, kad pradžioje reiktų apžiūros, nes aš neturiu jokio supratimo kiek konkrečiau tai kainuotų - tik suprantu, kad nemažai..
NikaID (2012-01-03)
Pritariu Jelenai, kad taip butu geriau:)
JelenaP (2012-01-03) (foto)
Kiek reiketu operacijai? Galima kurti prasyma konkreciai finansinei pagalbai, kad zmone galetu paaukoti.
Aiva (2012-01-03)
Šalia Trakų - Senieji Trakai.
NikaID (2012-01-03)
O koks miestelis tai butu?


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
   


Statistika Prisijungę: 114

Alio.lt | Facebook | MySpace | Frype | RSS | Blogger

Naujienos

10.16 Prašau patarimų, rekomendacijų (2)
10.13 Pastebėta raina katė
10.11 Kaip gauti pigių sterilizacijų? (1)
10.10 Kas žinote? Padėkite rasti! Vilnius. Prie Bigo. S. Nėries g. (1)
10.04 Padėkite rasti namus jaunam katinui/ arba suteikite laikiną globą (1)
10.01 Istorija apie kačiukus ,kuri nenustebins ,bet realiai tai...
09.30 Prašau padėti atsivežti biokraiką (1)
09.27 15 geriausių gyvūnų mylėtojų darbų?
09.17 Katinukas Mamonis globa rasta (2)
09.17 Gimę tą pačią dieną... (1)

Komentarai

Edda (21:47) >>
Vyta, ačiū.
Karoselis (21:16) >>
prasau istrinti skelbima. aciu.
Vyta (19:55) >>
Radau tokią info, kuri pakankamai svarbi manau: Naudoti ribotą baltymų kiekį turinčią, daug...
VilijaG (11:27) >>
Padovanotas
VilijaG (11:27) >>
Padovanotas
Day (22:23) >>
Kaip jautriai ir taikliai parašėte:)
Kaštonas (20:17) >>
Antrosios Kaštono metinės. Rastas 20181018. Dabar žiūrint į jį, man be galo skaudu...
Edda (8:18) >>
Nepraraskit vilties, merginos ❤️
Diroma (23:01) >>
https://www.youtube.com/wat ch?v=CUWuWBFodFQ
Alusia (20:10) >>
Taip, Edita, ačiū, reikės atnaujint nuotraukas ir vėl bandyt. Tik kai nesuskaičiuojamai...
Edda (16:45) >>
Gal galima juos pakartoti? Kartoti ir dar kartą kartoti...
Edda (16:42) >>
Ar katytės skelbimai feisbuke buvo?
Alusia (13:52) >>
paleisti atgal nebėra kur, kaimynai užpuolė maitinančią moterį ir ji nebemaitina katinų,...