LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lietuva | Latvija | Estija
 
 
 

Teta Beta – mažais žingsneliais namų link. Tetulė būtų labai dėkinga už paramą maisteliui ir kraikui!

2014 11 06 Apsisuko ratas ir vėl rudenėlis atėjo... Tetulytė vis dar gyvena pas savo globėją, tik po vasaros mažumėle pakeitė savo valgiaraštį ir dabar labai noriai ragauja Royal Canin "Fit". Teta būtų dėkinga, jei galėtumėte prisidėti prie šio gėrio įsigyjimo išlaidų. Iki šios dienos trūksta - 235 Lt.

2014 05 08 Buvo nušvitusi viltis, kad Tetulytė pagaliau turės SAVO namus... Ji buvo apsigyvenusi vienos pagyvenusios vilnietės namuose, kai šios moters sunaus draugė susirūpino, kad močiutei bus linksmiau su kompanjone katyte. Tačiau geraširdė moteris neįvertino kelių aspektų, tarp jų močiutės sveikatos buklės. Todėl Tetulytė vėl turėjo grįžti pas globėją...   

2014 01 13 Tetulytė pasitinka savo antrą žiemą ne lauke, šiltai ir sočiai, nors vis dar ir be šeimininkų... Teta būtų labai dėkinga, jei paremtumėte, kad ji galėtų toliau valgyti savo taip mėgstamą ProPlan sterilizuotoms katytėms :) Šiai dienai trūksta 42 Lt... Ačiū!  

2013 12 07 Jau ir žiema atėjo... Fainuolė Teta - vis dar laukia! Gyvena šiltai ir sočiai, net mėgsta pažaisti, bet... Ir dar - Teta būtų labai dėkinga, jei paremtumėte, kad ji galėtų toliau valgyti savo taip mėgstamą ProPlan sterilizuotoms katytėms :) Šiai dienai trūksta 94 Lt... Ačiū!

2013 10 02 Jau ir rudenėlis atėjo... Bet Teta - kantri katytė, geruolė ir fainuolė, ji vis dar laukia savo Žmogaus! Iki šios dienos trūksta - 75 Lt (Paaukota, lieka dar ateičiai - 25 Lt, ačiū Ritai!). Ačiū!

2013 07 30 Jau vasarėlė įpusėjo, o mes vis dar labai laukiame namučių... Iki šios dienos išleista 210 Lt. Ačiū!

2013 06 13 Jau ir vasara atėjo, o Tetulytė vis dar žiūri pro langą ir ieško savojo Žmogaus. Kur gi tu, šeimininke?? 

2013 05 02 Tetulytė vis dar gyvena pas globėją Ievą, žvalgosi pro langą į pražydusią gamtą... Taip pat žvalgosi ir savo naujų namų. Kol dar neatsirado šeimininkai - o jie tikrai daug ką praranda, nes Tetulytė mūsų išties žavi - prašome paremti katukę ir padėti apmokėti maistelio išlaidas.   

2013 02 17 Mūsų Tetai padarėme coronos, imunodeficito ir leukemijos testus. Visi testai neigiami! Kadangi Tetos globėja Rita nuolat patiria dideles išlaidas besirūpindama ir gydydama kitus savo globotinukus (ypač Kvazimodą), o ir pas mane pačią dar velkasi senos skolos už katinukų gydymus ir laikymą stacionare, labai prašytume jūsų pagalbos padengiant testų (su kraujo paėmimu) išlaidas - 85 Lt.  Kartu su maisteliu (Purina ProPlan Light), 97 Lt (ačiū p. Daivai, skola padengta)

Jei galėtumėte prisidėti, galite pervęsti per PayPal adresu alinakiu@yahoo.com, arba LT487300010070453008, Alina Kiudulaitė (Swedbank) 

 

Tikriausiai neatsiras suaugusiojo, kuris neprisimintų Tetos Betos ir laidos „Labanakt vaikučiams“. Nuostabi laidelė vaikams ilgai džiuginusi kelias kartas, suteikdama be galo daug džiaugsmo. Jūs nekantriai laukdavote vakaro, tekini bėgdavote iš kiemo namo pamiršę draugus ir smėliadėžėje palikdami mylimus žaislus. Svarbiausiai buvo praleisti vakarą Tetos Betos draugijoje. Tačiau... Jūs jau užaugote, Jūsų vaikai susirūpinę stebi Teletabių gyvenimą, o sako, kad Teta Beta kažkur lyg pradingo... Nežinau, kaip yra iš tikrųjų, bet mane irgi vadina Teta Beta. Ir aš niekur pradingti nesiruošiu. Esu rami, gan didelė, labai švelnaus kailiuko tetulytė. Na, gal tetulytė ir nelabai tinkamas žodis apibūdinti mane, nes man dar tik 3 metukai, bet... sako, kad ramybė ir gėris, kuriais aš spinduliuoju nustelbia viską. Esu sterilizuota, paskiepyta kompleksiniu skiepu, gavusi vaistų nuo vidaus parazitų. Galite laisvai mane paimti ant rankų, laikyti, nešioti, man labai patinka taip gulėti. Nesu iš išrankiųjų katyčių – man viskas tinka, viskas gerai. Tai Jūs tyliai pasvajojate apie nuosavą vilą ant jūros kranto, o mano svajonės labai žemiškos - iki pilnos laimės tetrūksta šiltų namų ir mylinčio žmogaus. Būtų tobula! Mažais mažais žingsneliais einu savo svajonės išsipildymo – namų link.

Jeigu norite kasdien klausytis švelnaus murkimo pavidalu sekamų pasakų, jeigu norite, kad Jūsų namus apgaubtų gėris ir ramybė, o širdį džiugintų mieli vaikystės prisiminimai, skambinkite 8 603 73007. Su didžiausiu malonumu apsigyvensiu Jūsų namuose.  

--------------------------------------------------------------

Būna kačių lieknų ir gracingų, būna ir tvirčiau sudėtų, minkštų pačiupinėti ir sunkokų pakilnoti. Va aš kaip tik tokia „ciocytė“, vardu Teta Beta, nors kaip Jums tai tebūnie tiesiog Teta. Klausiate, kodėl mano toks keistas vardas? Nagi, pažiūrėkite į mane, argi aš ne super tetulė? Ne ne, pyragėlių su raugintais kopūstais nekepu (bent jau kol kas), bet tetuliškai šeimininkauti tiek namuose, tiek daržuose ojojoj kaip moku!

Na gerai, juk padirbus ir šiek tiek patingėti galima! O aš labai mėgstu tinginiauti kur nors patogiai įsitaisiusi – ar ant pagalvėlės, ar ant pievutės, o ypač ant Jūsų kelių arba sofutės. Na, kol kas ant sofutės ar fotelio pagulėti progos dar neturėjau, nes laikinai glaudžiuosi viso labo malkinėj, bet pagalvėlių ten turiu, tad manau, kad ant sofutės būtų kaip ant diiiiiidelės pagalvės, ne? Priimsit išbandyti?

Esu labai rami, labai ori, labai minkšta, na tokia tobula sofinė teta. Vien į mano lapces pažiūrėkit, didelės, ką? Ypač mėgstu minti ir murkti, murkti ir minti, minti ir murkti, žodžiu, pažadu kasdien akupunktūrinį masažą su meditacine muzika asmeniškai Jums, jei tik priimsite ant kelių arba ant pagalvės va šitokią meškėnę (aš tokia vidutiniškai pūkuota, bet ne ypač, persė su manim palyginus būtų tikra sesė ilgakasė). Tą mane laikančią ranką nuotraukoje sudraskiau ne aš, jei ką!

Kaip tikra save gerbianti tetulė sienom nelaipioju, vazonais nesidomiu, užuolaidas gerbiu ir pripažįstu jų teisę būti, draskykle naudojuosi saikingai, bet reguliariai, tad Jūsų mieli namai namučiai manimi atsidžiaugti negalės, kad juose apsigyvens tokia supratinga, taktiška ir, na gerai, būkim biedni, bet teisingi, tingi tetulė. Sakot, stačiai tobula naminė katė? Ačiū ačiū, komplimentus dievinu, glostymus ir pakasymus taip pat, bet reikia prisipažinti, kad ir aš turiu porą trūkumų. Visų pirma, esu kukli tylenė, tad jei svajojate apie skambų sopraną, kuris rytais Jus keltų vietoj žadintuvo reikalaudamas pusryčių, tai negalėsiu padėt – net ir labai išalkusi tik neįkyriai kniauksiu, na toks jau mano būdas.

Dar viena bėdelė ta, kad dar visai neseniai retai žmogaus ranka mane paglostydavo, tad truputuką bijausi būti imama ant rankų, bet užteks tik kruopelytės kantrybės ir nepastebėsit, kaip pati pradėsiu į glėbį įšokt, jei tik išbučiuosit už tai. Mokausi greitai ir lengvai, esu laaaabai sumani tetulė, bet įvairios išdaigos namuose vėl ne mano būdui – mėgstu tvarką ir harmoniją, tad jei seniai svajojote pagaliau savo interjerą susitvarkyti pagal katinišką feng shui, mielai pakonsultuosiu, čia aš tikra meistrė.

Nors man vos treji – ketveri meteliai, bet gatvinis gyvenimas paliko neišdildomą žymę - man trūksta viršutinių kandžių ir poros ilčių. Problemų man tai nekelia, nebent tik tiek, kad negaliu įkąsti, kai maitina tabletę nuo kirmėlių arba skiepija (abi procedūras apturėjau, prisipažinsiu, ne ypač patiko. Jei ragavot tos tabletės nuo kirmėlių, suprasit, kodėl). Valgau viską iš eilės, nors turbūt pamanėt, kad tik košę kaip tikra ciocia galiu „suniamniot“. Ot ir ne, puikiai ėdu kokybišką sausiuką ir konservus, virtą pasmulkintą paukštieną, žalią faršą, košytes su mėsa, varškę, tikrai nesu maistui išranki ar kažkokia ribotų galimybių. O per tą tarpą be dantukų galiu Jums arba Jūsų svečiams liežuvį parodyt, tik, žinoma, nepiktai.

Meilumo ir draugiškumo nestokoju, tiek žmonėms, tiek kitiems gyvūnams esu supratinga ir pakanti, tad jei jau turit katinišką ar šunišką numylėtinį, priimti mane galite drąsiai. Šiuo metu gyvenu malkinėj su trim likimo draugais – inkstų nepakankamumu sergančiu Kvazimodu ir dviem paauglėm pramuštgalvėm - trispalve Gražuole ir rainiuke Kruopyte. Kaip tikra Teta, palaikau tvarką ir ramybę šioj komunoj, bet smurto nenaudoju, o ir šiaip nemėgstu. Argi ne puiki tetulė aš? Jūsų svajonių teta? Rimtai? Jau norit? Šiltai auginsit? Mylėsit? Lepinsit? Kaip vaiku rūpinsitės? Skambinkite Alinai 8 683 40991 (gyvenu Vilniuje, bet jei labai kviesit ir lauksit, gal ir į kitą miestą sutiksiu kraustytis).

P.S: fotografuojant čia man tik šiaip šoną panižo – visus mano vidinius ir išorinius įnamius iškeldino priverstine tvarka, tad šiuo aspektu nesu pavojinga nei žmonėms, nei kitiems gyvūnams. Esu skiepyta kompleksiniu skiepu ir sterilizuota – dėl viso pikto.

 

Trūkstama parama: 0 EUR
Surinkta parama: 401 EUR

Sukurta: 2012-10-17 | atnaujinta: 2015-12-16
Naujienos numeris: 30539
Peržiūrėjimų skaičius: 34420

« grįžti

Komentarai

IlonaKolit (2015-12-15)
Šaunuolė Tetulytė. Taip ir toliau laikykitės :)
Friske (2015-12-14)
Ilona, puikiai tas padarėlis gyvena :) labai tradicijas moteriškaitė vertina, ypač išeiginines :) Pagal jas, ankstų išeiginių rytą, "paganius" šunį, lendu į lovytę padrybsoti, filmo pažiūrėti ir kavos išgerti. Taip jau susiklostė, kad aš kavą su pyragu geriu, o tuo metu Tetuliukas ką nors skanaus lapnoja. Ech, kokį juokingą garsą jinai išmoko leisti, jei pamato, kad kavą atsinešiau, o jos desertą "pamiršau" :) :) Ir dar ypatingai nuskriausto gyvulio snukelį nutaiso :) :) Taigi, išeiginių tradicijų šventai laikomės :) :)
IlonaKolit (2015-12-13)
O kaip Teta Beta laikosi, kaip dieneles leidžia? Spėju, kad visai nejaučia nepatogumų būdama tik laikinoje globoje, kur gi geriau berastų :)
Alinakiu (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2015-12-10) (foto)
Tetulytei uzsakyta nauja "porcija" gruodziui, tad Migles K. pinigeliai jau "susinaudojo"...
Alinakiu (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2015-12-09) (foto)
Tetuliukas labai dekoja Miglei K. uz parama maistukui!
Friske (2015-12-08)
Aksajus - baubimo ir reketavimo čempionas :) o Tetulė - "sąžinės balsas" :)
Birmanukas (2015-12-08)
O maniau, tik Aksajus reketuoja ir baubia reikalaudamas :), pasirodo, ir "ramūnė' Tetutė Betutė. Mieloji Laputė kūmutė.
Friske (2015-12-08)
Oi, ta Tetulytė-Bunzulytė :) net tik ramus padarėlis būdama visokių naujų fintų išmoko. Reketas ir reikalaujantis balsas jau seniai nebėra jai svetimi :) Apie kitką istorija nutylėt linkus :)
Alinakiu (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2015-11-04) (foto)
Tetule labai dekoja Gitanai B. uz dali pinigeliu maisteliui!
Alinakiu (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2015-11-04) (foto)
Tetulytei vel reikia maistelio, labai butume dekingi
Alinakiu (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2015-10-13) (foto)
Tetule butu labai dekinga uz pagalba su maisteliu...
Alinakiu (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2015-09-27) (foto)
Tetule labai praso padeti su maisteliu...
Alinakiu (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2015-09-22) (foto)
Labai prasau padeti paremti Tetule del maistelio, netrukus baigsis dabar naudojamas maiselis...
Friske (2015-06-25)
Reikės prisiruoši Tetai nagus apkarpyti, nes kai įsijaučia minkyt - rėkt norisi :) :)
IlonaKolit (2015-06-24)
Bet jau tokis grožis mielas :)
Alinakiu (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2015-06-24) (foto)
Labai didelis prasymas butu paremti Tetule, uz jos maisteli kaupiasi skola...
Alinakiu (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2015-05-22) (foto)
Tetulyte butu labai dekinga uz parama, nes jau rengiasi pasitikti vasara :)
AisteIgn (2015-04-30)
Alina, jai ten labai gerai, gyvena sau ramiai lovoje, kaži ar Tetulė labai tų skambučių laukia :)))
Alinakiu (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2015-04-30) (foto)
Na, pagaliau mus kazkas pagyre :) Is tiesu, nuostabi "kambarioke" butu Tetule, o iki siol nesame sulauke nei vieno skambucio...
Birmanukas (2015-04-29)
Nuostabi, jauki, puiki, labai graži katytė. Tokia švelni Meškutė-Katytė-Laputė vename katmenyje. Reklamuot ją reikia intensyviai į delfius, lrytą, balsus, grynus, 15mins, visuose ir visų FB ir t.t. ir kt.
Alinakiu (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2015-04-28) (foto)
Idejau naujas Tetulytes nuotraukas, labai aciu Juratei! Pasirodome, kokie fainuoliai esame :) Tuo paciu labai prasome padengti Tetulytes naujausia skolele uz maisteli :)
Friske (2014-12-17)
Hmmm...yra kur tobulėt :) Nebandžiau dar sfinksinio maisto madam pasiūlyt :) :)
Modeliukas (2014-12-17)
:))).
Lapke (2014-12-17) (foto)
Ji turbūt sutiktų ir sfinkse apsimest, jeigu tik sfinksų maistukas pasirodytų skanesnis už kitus;-)
Friske (2014-12-17)
Prabangi ta Tetulė :) Joseros į burną neima..o va, meinų, britų maistus, nežiūrint to, kad granulės didelės - su malonumu triauškia :) :) Šį kartą teks madam perse apsimesti, kad burna nuo didelių granulių pailsėtų :)
Alinakiu (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2014-12-17) (foto)
Tetulyte tare dideli "aciu" p. Ingai uz parama, senoji skola padengta, dabar irasiau tik naujausia "pirkini" - Tetulyte perejo dabar prie RC persams maistuko :)
Alinakiu (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2014-11-25) (foto)
Irasau ir cia dideli "aciu" p. Ingai uz parama musu Tetulei Betai :)
Tipsiukas (2014-11-21)
meinams skirtą sausą ir mano kacai labai triauškina, o ypač didysis. Bet tas gabaritais ir panašus į meiną.
DaivaVa (2014-11-21)
kai skanu tai ne dydis svarbiausia:))) mano katyte meinini maista pasismulkindavo dantukais ir labai graziai valge:)))))
Friske (2014-11-21)
Tetulytė "meinu" prisimeta :) :) Didelės tos meinų maisto granulės, bet triauškina su didžiausiu apetitu :DDDD
Friske (2014-03-25)
Alina, jos tik tuo panašios, kad viena kitos maistą fyfina :) :)
Alinakiu (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2014-03-25) (foto)
:) Tai kad abi katukes labai panasios, bent jau mano akimis ziurint :)
Friske (2014-03-25)
Teta šįryt su Oira džiazų dėjo :) Abi uodegas papūtę iš balkono į virtuvę ir atgal turbiniais greičiais lakstė :) :) Net šuva nesuprato, kas gi čia toms "boboms" užbangavo :DDD
Alinakiu (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2013-12-07) (foto)
Teta butu labai dekinga uz parama jos maisteliui. Arba maisteliu :)
Judita 1 (2013-10-15)
Bet panašios,abi tokios didingos rainės,solidžios:)
AisteIgn (2013-10-15)
Judita, čia du skirtingi personažai :) Mamukas lauke ir prašo vietos peržiemojimui, Tetulytė namų globoj
Judita 1 (2013-10-15)
Bet dabar tetulytė,arba Mamukas lauke ir reikia globos žiemai,ar ką painioju?
Friske (2013-10-14)
Tą malkinę jau tikrai išimti iš aprašymo galima (arba palikti tik kaip praeitą etapa) :) nuo vasario vidurio Tetulytė namuose globojama :) Šaldytuvo pašonėj gyvena, lovoj pasivarto, balkone paukščius akimis pamedžioja :DDD
Rita R. (2013-10-07)
Pervedžiau 100 Lt iš SEB
Friske (2013-10-04)
Atšalus orams Tetulytė į lovą miegot persikraustė :) tiesa, vakare ją atsinešti reikia, bet atnešta vartosi, raivosi ir murkia į ausį :DDD
Alinakiu (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2013-08-26) (foto)
Labai aciu, Rita, Tetules skola, galima sakyti, pilnai padengta, labai palengvejo :) Tik labai labai reikia Tetulytei namu, kuriuose ji galetu ramiai karaliauti
Rita R. (2013-08-25)
Dengiu skolą ir dar pridedu truputį avansu (iš SEB).
Rita R. (2013-08-25)
Lankytojas pašalino komentarą
Alinakiu (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2013-08-22) (foto)
Aha, labai smagiai atrodo Tetulyte skalbykleje, gaila, niekaip nemoku perkelti Ievos MMS i interneta :(
Friske (2013-08-22)
Teta miegot į skalbyklę arba po šuns bliūdais persibazavo :) :)
Friske (2013-04-24)
Tetos negalima "nurašyti" kaip pasaulinio lygio tinginiauskaitės, nors patingėti ši damutė tikrai mėgsta :) o koks jai dūkulys kartais užeinaaaaa...gaudyt viską, ką pajudinti gali pradeda :) pripirkau barškančių pelių, tai tol ardosi, kol į kokią pakampę, iš kurios ištraukti negali, jas nugrajina :) žaidimams ypač tinka pušies kankorėžiai, plaukų gumytės, plastmasiukai nuo duonos maišelių (šituos net nufyrinti įsigudrino) :) :) Bet, jeigu jau miegas prie žemės traukti pradeda,- gali patrankos paausy šaudyt, kiti katinai ant galvos šokinėti, šaldytuvas darinėtis - jokios reakcijos :) :)
Friske (2013-04-22)
Tetuliukas tik apsimeta ramia :) šiąnakt net iš lovos ropštis ir kankorėžius surinkti reikėjo, tiek damutė siautėjo :) :)
Friske (2013-04-15)
Rita, ramiai tik :) :) pajuda mergiotė: vakarais pelę pavaiko, dienom balandžius balkone "medžioja" :) :) nėra jinai labai kukulinė, sakyčiau net raumeno pusė milimetro užaugo :D :D
Rita R. (2013-04-15)
Dietos jai reikia!!! Jau pas mane buvo storuliukė, tuoj visai į kukulį nuo kepeninės pavirs :)
Friske (2013-04-10)
Tetulytė-bjaurulytė :) :) jau sauso maisto jokio nebenori (nors RC persian turi)...duok jai konservų, grietinės...ir namų gamybos kepeninės :D :D
Friske (2013-04-03)
Na va, tuoj 9...Teta jau pradeda pele barskinti :D :D Jinai laikrodziu dirbti gali :) :) jau kelinta vakara stebiu... :DDD
Alinakiu (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2013-03-28) (foto)
Aciu p. Daiva uz pinigelius Tetai, skola padengta
Friske (2013-03-25)
6-dienį anksti ryte Tetulė jau pati į lovą atropojo ir pilvą saulei parodyti išvertė :) :)
Rita R. (2013-03-21)
:) :) :)
Friske (2013-03-21)
Alina, žaidžiančią be šansų nufotkinti :( labai kukli jinai...matyt, gėda, kad ant žaidimų tokią damą pramuša :) :)
Alinakiu (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2013-03-21) (foto)
Ieva, laaabai reiketu foto :)
Friske (2013-03-21)
Vis dėlto pavasaris po truputį ateina :) :) vis dažniau Tetulė žaisti (sportuoti) pradėjo, matyt, į kažką tilpti atšilus orams nori :DDDD
Friske (2013-03-19)
Pasirodo, Tetulyte zaisti megsta...viena ryta su Ruoniu fulia plieke ::D ir po truputi jau isnagleti pradeda...sausiakas nebelabai itinka....ismoko kepinines, vistienos ar nors grietines reikalauti :))))
Friske (2013-03-08)
Šiandien ryte Teta vokietkai per nosį "užtepė" (bet be nagų), kai ta jos indelio turinį patikrinti kėsinosi :D :D Pasirodo, moka tinginiukė savo turtą saugot :))))
Friske (2013-03-08)
Teta labai mėgsta grietinę laižyti :) :) tą malonumą sugeba pratęsti snukelį išsimozodama :D :D Tada širdžiai mielos veiklos dar kokiam pusvalandžiui turi :)
Friske (2013-02-25)
Pasigedo :ppp maniau idegt uzmirso :) buciau ryt skambinus pasiklausti :)
Tipsiukas (2013-02-25)
O Ruonis savo skiepų knygelės nepasigedo ??? :)))
Friske (2013-02-25)
Be sansu :):) antro gabalo kampo niekaip rankos susukti neadaeina...vyras, vaikai pienas ant virykles :DDDDD teks bicui suniokotos draskykles namelyje isipatoginti :)))
Alinakiu (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2013-02-25) (foto)
O Ruonis prie merginu netilps? :)
Friske (2013-02-25)
Mergos valdo :DDDD Ruonis grizo, o jo mylima vieta "uztupta" :))) ten kuo ramiausiai Sarka ir Teta uzpakalius suglaudusios snaudzia ir net negalvoja "del bernelio patogumo" juos patraukti :DDD
Rita R. (2013-02-25)
:) Labai džiaugiuosi dėl Tetos, jai tikrai pailsėti reikia. Kai Gražuolė išvyko į naujus namus, o Teta - į naują globą, ir sandėlyje liko gyventi tik Kvazas ir Rainytė, Kvazimodas irgi labai atsigavo, nusiramino ir vėl tapo meilus katinas-šuniukas. Nors kas vienam gerai, kitam kaip tik ne: Rainytė likusi viena labai liūdi, nebeturi ką veikti visą dieną (mėgstamiausias jos žaidimas buvo gaudyti Gražuolės uodegos galiuką). O Rainytė yra "bijau, bijau", ne visiška, bet vis tiek. Į namus paimti negaliu, nes iš naminių du nepriima jokių kitų kačių (vienas kito, beje, taip pat pakęst negali), atnešti savo naminę "bijau bijau" irgi negaliu, nes sandėly jai, pripratusiai prie šilumos, per šalta. Reiktų ieškot Rainytei globos su draugišku katuku paaugliuku arba žaisminga draugiška suaugusia kate, bet labai baisu bailiukę kam nors patikėt, kad netyčia neišleistų kur. Dar pagalvosiu, kaip čia geriau padaryt.
Friske (2013-02-25)
Teta - beveik nematomas padarėlis :) dažniausiai miega megztinį po galva pasidėjus arba balkone pro langą dairosi :) Su kaimynais nesibara, ant šuns nepyksta, matyt, po Kvazio terorizavimo atsimiegot nori :)
Rita R. (2013-02-17)
Šaunuolė ta Teta :) Nei ją klinikoj iš bokso "rauti" reikia, nei draskymųsi bijoti - paprašai išeiti iš bokso, išeina, pasakai, akd reikia ištiesti gydytojai kojytę, ištiesia. Auksas ne katė :) O dabar auksas parpia apkamšytas virtos kiaulienos, sultiniuko ir sausiukų privalgius - klinikos gi stresas, tai va ir kelia apetitą :)
Alinakiu (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2013-02-17) (foto)
Tetai siandien padarem coronos, FeLV ir FIV testus, visi testai neigiami! Labai del to dziugu, galbut pagaliau pajudes reikalai su namuciais, kuriu jai labai reikia... Taip pat didelis prasymas pagelbeti su testu islaidu apmokejimu, tenka prasyti pagalbos :(
Alinakiu (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2013-01-15) (foto)
Teta vel 15min: http://www.15min.lt/ikrauk/naujiena/gyvunai/labai-tetuliska-teta-beta-iesko-namu-520 -269130 Didziulis aciu Editai! Toliau labai ieskom Tetai laikinu/pastoviu namuciu!
Alinakiu (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2013-01-14) (foto)
Teta labai uzsibuvo pas globeja Rita, jai labai reikia nuolatiniu namu, labai prasau paplatinkite zinia apie sia katule, ji tokia faina ir gerute, visiskai sutvarkyta, tiesiog imk ir dziaukis :)
Alinakiu (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2012-11-29) (foto)
Tetos Betos naujos kelios nuotraukos, didelis aciu fotografui Mindaugui!
Edda (Gyvunugloba.lt) (2012-11-03)
Lankytojas pašalino komentarą
Rita R. (2012-10-31)
Kilstelėkite, labai ačiū.
Rita R. (2012-10-30)
Labai labai labai ačiū, Edita, tikrai pražiopsojau. Prisipažįstu, kalta :)
Rita R. (2012-10-30)
Vėl? Būsiu tada praleidus pirmąjį kartą :)
Edda (Gyvunugloba.lt) (2012-10-30)
Teta šiandien vėl 15 minučių pasirodė: http://www.15min.lt/ikrauk/naujiena/gyvunai/labai-tetuliska-teta-beta-iesko-namu-520 -269130
Rita R. (2012-10-30)
Kažkaip sunkiai, labai sunkiai sekasi Tetai link namų žingsniuoti :( Tokia rami gera didelė minkšta, puiki sofinė ciocė, paimkite pagloboti bent per žiemą, jei neras namų iki pavasario, paimsiu atgal, nors su manim išvis buvo tartasi, kad ją tik iki skiepo savaitę pralaikyčiau. Teta gyvena vėjo košiamoj malkinėj, kol kas dar apkamšau, apkloju, laikosi, nors jau sloguot pradeda, bet kai rimti žiemos šalčiai užeis, bus blogai :( Ji mėgsta daug miegoti, netriukšmauja, nekniaukia beveik, labai tvarkinga - kaip tyčia būtų sutverta bute gyventi. Ir pašildytų fotelį Jums :)
Alinakiu (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2012-10-28) (foto)
Atnaujinau pagrindine nuotrauka, labai grazi tapo Tetulyte :)
Alinakiu (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2012-10-24) (foto)
Patalpinau naujas Tetos Betos nuotraukytes. Tetą pafotografuoti vienam, tiesą pasakius, labai sunku, nes ji nuolat lenda artyn, glaustosi, mina, griūva ant nugaros, stojasi, glaustosi, mina ir taip pasaka be galo :) Labai faina katė :) Teta beveik "nešneka" - nežinau kodėl, gal pasakyti neturi ką, bet šiaip tylenė - murkti murkia daug, o va kniaukti visai nekniaukia...
Rita R. (2012-10-19)
Pakelkite, prašau, Tetai labai reikia kelių, ant kurių galėtų susirangius murkti. Bandysiu sekmadienį, jei oras leis, laukan išsinešus gražesnių fotonuotraukų padaryt, kad nebūtų tokia "užblicinta" kaip šiose :)
Rita R. (2012-10-18)
Gerbiamosios, ne vardą čia renkam, o namų ieškom, tad prašom namų, o ne vardų pasiūlymus :)
Birbė (2012-10-18)
Tai ji Bona Matrona :D Bet TetaBeta gražu :)
Rita R. (2012-10-18)
Šitą katę praminiau Teta ne dėl to, kad ji sena, o dėl to, kad rami, išlaikyta ir tvirta drūta, palyginus su dviem metinukėm, su kuriom tam pačiam sandėly gyvena.
Kristinooshke (2012-10-17)
haaa, mano babą cioce vadina. Baisuma. :DDD karta elgetaujantis vaikis man pasake, cioce man reikia pinigu, duosit? Vos neapsisisiojau :D
Daina 1 (2012-10-17)
nu gali būt Ciocytė :)
Kristinooshke (2012-10-17)
Man tai teta su senu amziumi asocijuojasi. Gal reiktu pakoreguoti, ar ne?
IlonaKolit (2012-10-17)
Nosiukas baltutėlis visai kaip mano kieminukės Rainuskos. Teta Beta tokia sava :)
Edda (Gyvunugloba.lt) (2012-10-17)
Ausys ilgos kaip kiškučio:-)


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
   


Statistika Prisijungę: 132

Alio.lt | Facebook | MySpace | Frype | RSS | Blogger

Naujienos

11.08 Gyvūnų Tematikos Straipsnių Vertimas iš Anglų į Lietuvių...
03.23 Prašau pagalbos padėti palaidoti katinuką (pagalbos nebereikia,...
03.03 Gal kam reikia?
02.07 Liūdna naujiena
08.28 Ieškoma kate Maša/Markiza Vilnius Naujininkai (1)
08.25 kicutė (1)
05.03 Saldi porelė ieško namų (Padovanoti)
04.01 NEMOKAMA sterilizacijos akcija Vilniuje
03.19 Dviems kastruotiems katinėliams skubiai reikalinga sodyba !!!
03.14 Dar atrodo vakar nebuvo nė menkiausio ženklo, kad šiandien bus... (1)

Komentarai

Neba (3:01) >>
16 metų mažutė sulaukė, pats geriausias šunelis buvo...
Waddenis (16:09) >>
Labai geras, galiu paimti. Dabar, tiesą sakant, neturiu tam laiko, nes plėtoju savo verslą ir...
Waddenis (16:08) >>
Labai geras, galiu paimti. Dabar, tiesą sakant, neturiu tam laiko, nes plėtoju savo verslą ir...
Asta29 (12:15) >>
Tiems, kas buvo Ajai neabejingi... O jūsų tiek daug.... Šiandien 2024 m. liepos 8 d. 00:33...
Waddenis (12:52) >>
Sveiki visi! Naminiai gyvūnai man taip pat svarbūs, bet nusprendžiau, kad pirmiausia atliksiu...
Waddenis (12:51) >>
Sveiki visi! Naminiai gyvūnai man taip pat svarbūs, bet nusprendžiau, kad pirmiausia atliksiu...
Waddenis (12:49) >>
Sveiki visi! Naminiai gyvūnai man taip pat svarbūs, bet nusprendžiau, kad pirmiausia atliksiu...
KaylyTittensor (17:46) >>
Legal casinos offer a safe and regulated gaming experience....
Violeta N (0:06) >>
Atsirado!
Altair (15:04) >>
Laiminga pabaiga. Kicutė pati atrado naujus šeimininkus. Kaimynė grįžinėjo vakare iš darbo,...
Skrebas (14:48) >>
Katytė kori sveika, linksma, ir tikra namų šeimininkė , vokiečių aviganiui parodo kieno čia...
Dylangg (14:48) >>
Man atrodo, kad jei jus domina ši tema ir norite rasti ne itin brangių bilietų iš Oslo į...
Jake (14:14) >>
Sveikinu visus. Norėčiau rasti lėktuvo bilietus iš Oslo į Vilnių. Ar galite man padėti?