LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lietuva | Latvija | Estija
 
 
 

Ar neperžengtos ribos...

Asmuo užsiima gyvūnų globa Kaune, kaip ir šaunu ir sveikintina, bet nuolat prašoma paramos, už kurią nei čekių kopijos nepateikiamos, nieko... gyvūnai atsiranda iš niekur, kuriamos netikros istorijos.

Paskutinė buvo, kad rado partrenktą kačiuką, prašė pinigų gydymui. Paaukojo, ir ji parašė, deja, kačiukas neišgyveno... Man tai mažai tikėtina istorija, kadangi net foto nepadarė, kai paprašiau pateikti kopijas čekių, tiesiog išmetė iš draugų. Ir toliau matau, kad kuriamos istorijos, gaila tų žmonių, kurie aukoja jai, nes neaišku, ar tikrai tie pinigai gyvūnams skiriami. Taip pat ji pažada daug kam į globą imti kačiukus ir šuniukus, paskui paveda. Kaip su tokiu asmeniu elgtis ir kaip pasakyti zmonėms, kad jei aukoja, tegul įrodo, kur tuos pinigėlius deda, nes prašymai kas dieną vis nauji eina - tai maistui, tai gydymui ir taip pasaka be galo.

Pati pirma istorija buvo, kad konteineryje rado 4 šuniukus, po kelių dienų parašė, kad prie kelio rado, tiksliai nepamenu 3 ar 4 šuniukus, paskui nuėjo pas veterinarą, ir ten atvede kalytę užmigdyti. Kaip tik ji prieš tai maitino šuniukus ir ji ją paėmė tam, kad išmaitintų šuniukus. Man ta istorija išgalvota atrodo tik tam, kad žmonės gailėtų ir aukotų, o ta kalytė, kiek suprantu, pas ją pačią atsivedė šuniukų, gal net jos asmeninė...

 

O čia pareklamuosiu savo beglobiukų psl.  facebook'e :)  http://www.facebook.com/pages/Kedainiu-beglobiukai/432037263513439?ref=hl


Šaltinis:  Greta77

Sukurta: 2012-10-26 | atnaujinta: 2013-01-23
Naujienos numeris: 30727
Peržiūrėjimų skaičius: 19545

« grįžti

Komentarai

Juratukas (2013-01-24)
Nesipykit, juk vistiek visas vienyja pagalba gyvunams. O jusu nesutarimai, tik pakelnktu jiems.
GitaN (2013-01-21) (foto)
Ar nenusibodo purvais drabstytis?Esat suaugusios,gailestingos,o elgetės negražiai.
Escapa (2013-01-21) (foto)
Judita1, as rami kaip belgas. :) tiesa aiskeja. Tema ne apie mane, ale va kaip grazu db cia, birbe,ane? Tai kur tie 760kg.kas menesi, atsakyk uodegos nesukus.:)) pati pamatei, Aldonos T. Komentara,tik 240kg per ta laika parupino mums, mesos kurios zmones nevalgo,bet ne kas menesi po 760kg..
Escapa (2013-01-21) (foto)
Taip LauraV, LAIKAS BAIGT, o tai parasiau, kaip palyginima, kaip buna,kodel nereikia ar reikia atsiskaitinet,va kas gavosi. Sukcius sukciui nelygus. :))) Melage!
Judita 1 (2013-01-21)
Escapa,nusiraminkit,kiek galima...Ir kur pas jus tas isteriškas pyktis visiems ir visada?
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2013-01-21)
Gal baikit:( nu netinka cia kazkaip viskas:(
Escapa (2013-01-21) (foto)
Tai cia tu sukcia ir melage, ir lietuvoj ir afrikoj. Buvo tavo laiskai man, skaite dar keli nariai, taip, kad meluok issijuosus ka prirasius buvai,niekur nepabegsi. Ataskaitu? O ar uz labdara duoda cekuti? Kaip neduoda cekucio ir zmogus paprases uz kelione apmoket degalus.
Edit3737 (2013-01-21)
Merginos, pavertėt GG puslapį savo kovos ringu. Raminkitės pagaliau.
Birbė (2013-01-21)
nu ir melagė, nu ir pripaistė... Matyt sukčius ir Afrikoj sukčius. Negi teks ataskaitą pateikti, gal bent kiek susigės, nors beviltiška
Escapa (2013-01-21) (foto)
Taip Aldona T.buvau pasiruosus rankas buciuoti uz toki kieki,ir buciavau dekojau jums uz pagalba,ir be galo dekinga esu, bet pult mane po kiekvienu komentaru neleisiu. ar turiu tai daryt isvien dekot,kad karta padejot,net tada kai tapau bloga jusu akims, nes grazinau globotines, atsakykit ar jus man parupindavote kas menesi po 760kg.tos pacios mesos ?? Juk Birbe tiek priskaiciavo man i az, kad Aldona T.tau kas menesi simtais kg mesos fundino, parupindavo dar ir kruopas veze kiti, jos parasyta buvo 760kg.kas men.mesos gauni is Aldonos tiek tau parupina o tu paramos prasai, zmones kruopu 176kg atveza, o tu suedi, ar ta mesa zmones gali valgyti? tai netiesa tiek nieks neveze mums. Pati parasete kiek parupinote, pati zinote, kad tos mesos daviau su jusu leidimu kitiems ir kiek liko grazinau, Nesvetima parveze kartu su Sekmium. Tai kurioj vietoj nusikaltau, kad mano komentarai jums vis uzkliut pradejo? as mat aferistu tapau,apkalbejus mane Birbuze, tik va panele Laura kur kas labiau nusipelno sito vardo. As neslepiau visiems rasiau, Kad Aldona pasiule mesos, daug daug mesos net 12plytu gavom, o tai toli grazu ne 760kg.kas menesi. Cia ir pikciausia paliko, kad tiek nieks nedave o apkaltint vagilka pavadint sugebejo.. Vargas jums per Jeruzale!
Cherry (2013-01-21)
Kokį penkioliktą kartą belieka pakartoti: "Vargas tau, Jeruzale..." Pripažįstu, beviltiška.
Aldona T. (2013-01-21) (foto)
Taip, Escapa, kai parūpinau tamstos globotiniams 240 kg (kuo gi ne šimtai kilogramų?) mėsos faršo, buvote pasirengusi man rankas iśbučiuoti su visais pirštais. Vos atsigyniau.
Escapa (2013-01-21) (foto)
Butent Aldona T. ir is tu mikliuju pirstu, jus tikriausiai busit vidurinysis-didysis. :))
Aldona T. (2013-01-21) (foto)
Cherry, neaušink burnos, nes būsi įrašyta į gaują. Kai Dievas pagaili proto, tai duoda miklius pirštus...
Escapa (2013-01-21) (foto)
Jurate, be irodymu puole mane, paklausius jusu patarimo. Duok ataskaitas, va cia klaida padariau, nes tiek daug ju daviau tiems kas neaukojo, tai priskaiciavo uz tai simtus kilogramu mesu simtus kilogramu kruopu. Ir gera likau tik tiems, kas aukojo ir toliau bendrauju siltai,jei reik ir padedu tik jau tyliai be paramu prasymu ir apkalbu. O kad neivardinau zmogaus, tai vadinasi blogai padariau, kad parasiau ka kalba uz uzdengtu lupu, todel dingsta aukotojai. O cia zarstomi faktai, bet gi stengiamasi pateisit Laura. Kaip ir jusu postai neatsiskaitineciau po to jau atsiskaitinet, man juoka kelia tik. Reik atsiskaitinet tam kas aukojo, jei papraso, bet ne tam, kas smalsumo vedinas ataskaitu praso o po kiek laiko sast ir priskaiciuoja buto nebuto. Nu lai globoja ta mergina, tik be apgaules. Vertetu prisimint tiek Laurai, tiem mums, http://lt.m.wikisource.org/wiki/10_Dievo_įsakymų o jau tada kazka teist ar pateisint.
Cherry (2013-01-21)
Taip, Escapa, bandau teisinti ir suprasti tuos, kurie yra užsipuolami be įrodymų, remiantis tik prielaidomis. Nes manau, kad žmogus yra nekaltas, kol neįrodyta priešingai. Taip pat bandžiau užsistoti Jus, kai atrodė, kad esate nepelnytai įtarinėjama (nors, tiesą sakant, visas purvas, kaip pati sakote, ir kitos negrožybės buvo Jūsų pačios kūryba ir fantazijos vaisiai). Niekada nerašiau, kad Jūs blogai globojate (nes nieko nežinau), vienintelis priekaištas - kad laikote save "tiesos sakytoja", nors ta Jūsų tiesa - kažkur girdėti gandai, susigalvojimai ir vėlgi interpretacijos. Bandžiau Jums tai pasakyti per a/ž ir viešai, bet matau, kad nesėkmingai. Ir dar - leksika, kuria Jūs tą vadinamąją "tiesą" ištransliuojate. Tiek to, neverta apie tai kalbėti. Beviltiška. O atsiskaityti reikia rėmėjams, o nes niekas neprivalo aukoti, jei abejoja (toliau skaityti Pipirinos komentarą). :)
Virgau (2013-01-21) (foto)
Yra atskiru globeju,kurie veikia kaip ciela prieglauda,bet jus paziurekit kaip kruopsciai jie uz kiekviena pinigeli atsiskaito,padekoja,suraso ka nuveike,be jokiu gudravimu ir skedimu.Jei nemoki ar nenori tokias ataskaitas viesai teikt,tai nenorek viesai prasyt,susirask patylom remejus,jiems atsiskaitysi ir nereiks niekam nieko irodinet.Sakoma saukstas deguto,visa statine medaus sugadina.
Pipirina (2013-01-21)
Na, visko aš čia neturiu laiko perskaityti, bet esmę supratau ir pasakysiu savo nuomonę. Ne visi globėjai gali leisti savo pinigus globojamiems gyvūnams, jei norit kad jums padėtų bėdoje, nereikia taip nepasitikėti. Nepasitikit - neduokit gyvūno, neaukokit pinigų. Nemanau, kad kas nors iš globėjų ,,prasigyveno'' iš bėdulių. Laura tikrai sunkiai gyvena, globa jos atatinkama, bet iš dūšios, daro ką sugeba. Daug kas man padėjo, daug su kuo man teko turėti reikalų, ir gyvūnus vežti, ir paramą, ir maistą. Niekada negalvojau, kad šitaip kažkas nori apvogti bėdulius. Ir dabar turių krūvą gyvūnų, kurie yra pas mano surastus globėjus ir aš visiems labai dėkinga už pagalbą. Juk taip šalta, padėkit geriau valkatėlėms, negaiškit čia tuščiai laiko.
Daina1 (2013-01-21)
gyvenime pasisuko taip , kad mano namuose dabar jau tikrai daug gyvūnų. yra kas matė ir žino. Jie gyvena pas mane jau ne vienus metus. Gaunasi kaip ir mano, nors sukeliavo visi su savo nelinksmom istorijom. Taip jau yra, kad jie dagyvena kiek jiems skirta. Niekada pas nieką nieko neprašiau, nes nežinojau tokio GG. O kai sužinojau, kad yra, paskaičiusi komentarus tikrai nieko niekada neprašysiu. Tikrai gyvenime skaudinta buvau daug ir daugiau to nenoriu. Sunkiai , bet pati. Visada yra lengviau ir maloniau duoti negu imti. Mes visi čia darome ką sugebame, o dažnai ir per negaliu. Ir visada yra galimybė sąžiningai , atvirai kažko paprašyti, pasinaudoti siūlomis nuolaidomis, negu apgaudinėjant žmones krauti sau, kad ir nedidelį, bet kapitalą. Negalima sau gerbūvio kurti apgaudinėjant ir išnaudojant kitus. O teisybė anksčiau ar vėliau išaiškėja. Juk viso pasaulio neapmulkinsi.
Escapa (2013-01-21) (foto)
Nebetilpo. Galu gale mes nesam Dievais , kaip ir nesam teisejais. Lai tai bus ant sazines tam, kas apgaudineja pelnosi. Yra istaigu, kas turi teise dometis tokia globa apgaudinejant kitus, o mums cia maziausiai reik kaisiop pagalius i ratus. Niekada negali zinoti, kas tau paciam nutiks, gal but taipat apdirbs,gal but taipat paslysi. Nesakau,kad toleruot reik melagius, tiesiog tie kas padeda tiki, aukoja. Ir jiems reiketu atsiskaityt vien tik is padekos, jei tik jie papraso, bet nemetyt is draugu ir blokuot.. Psio.
Escapa (2013-01-21) (foto)
Cherry, jus teisint bandot kiekviena. Va rasot neatsiskaitineciau neaukojantiems is principo, bet man gi raset atsiskaitinet :))) as atsiskaitinejau, bandziau isaiskit kiek visko reik, o mane toliau kale prie zemes "kales."Buresi i grupe, ka cia grupe gauja,kad nugesint,neseniai tik suzinojau tos pacios kurios guode kad sunku,parode savo antra veida,nu grazu.. Laimei pas mane i svecius uzsuke ne vienas buvo, mate kokio didumo katila virdavau, bet buvau bloga,kad pritrukus maiso,vel prasiau, negera ir apjuodinta,iskaudinta isdirbta likau, kam kaip patiko. Globojau saziningai, bet kai kas parase jog megstu prisidurt is globos,grazinau sunis,grazinau ir likusi maista.. man buvo liepta saskaita duot,as nenorejau pinigu, nes ten kur jie ten ir piktumai,buvo pasakyta kaip mes tau is Vilniaus atvesim,perves nupirksi ir bus gerai. Nedejau skelbimu naujai paramai gaut, nors truko ir sieto ir lentu ir siaudu,ejau ubagavau rinkau kas nereikalinga is mamos tempiau, staciau. Vietoj to,kad aciu pasakytu jog aukojiesi,kuoka per galva gavau. O cia akivaizdiai meluoja,faktai pateikti ir jus teisinate toki zmogu.."neatsiskaitineciau," bet Escapai rasiau atsiskaitinet, padet bandziau.. Escapa bloga nes drebia, tai,ko kiti nesugeba parasyt. Tai vat ir jus Cherry, nesat gera,nes vartoties savo zodziuose. Sorry jei nepatiks ka parasiau, as cia tik palyginau jusu komentara, "neatsiskaitinet is principo" Esme tame, cia meluojama,apgaudinejama ir uztariama. O kur tiesa parasyta, ten zmogus globejas trypiamas. Per tokias kaip Laura, kencia kiti globejai,saziningi globejai purvu aptaskomi, gerai jei jie sugeba patylet,karteli nuryt,visiems padus laizyt kad tik blogai apie ji nekalbetu. O as bloga,nes nenutyliu,atsiskaitinejau nors is principo juk nereikejo,:))) atsiskaitineji-blogai, neatsiskaitineji-blogai,va kai negloboji (ar globoji tyliai ir nieko neprasai) tada jau buna gerai! O dar tiksliau gerga globejas kuris nieko nepraso - tada rasom: Aukso vertes globa.:))) Jurate, nesupykit,as tik palyginau.
Fotas (2013-01-21)
Moira ,aišku ir tarp čigonų pasitaiko vagių:)Bet iš organizacijos ,bent galima pareikalaut ataskaitos.Be to aš gi nesakau ,kad visi globėjai blogi.
Fotas (2013-01-21)
Tikrai netaikau jums.Jūs rašote prisiimi atsakomybę,o kiek tokių kurie atvirkščiai neturi jokios atsakomybės. Ir pareikalaut kažko kaip ir nėra pas ką.Tikrai nenoriu nieko čia įžeist,bet pastebėkit paprastą tendencija daugėja vši ,daugeja privačių globėjų,kaip ir smagu būtų, tik va bėda. Padėtis su beglobiais tikrai negerėja.
Kristin (2013-01-21)
Lauros V. pagalba Druskininkams neįkainojama . Kiek ligonių kačiukų išgydyta , kiek jų rado namus , paskutinės 4 katytės sterilizuotos ir laukia šeimininkų . Dirba viena , be VŠĮ . AČIŪ , LAURA .
Moira (2013-01-21)
P/g Fotą, tik registruotos VŠĮ yra "sąžiningumo bambos":D Nejuokinkit:D Kadangi pas mus yra "dimokratija" kiekvienas aukojantis gali ir turi apsispręsti pats: kam, kiek ir kodėl ir tikrai neigiamos nuomonės formavimas apie privačius globėjus yra daugiau negu blogai.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2013-01-21)
Bet zmogus kad ir prisidengiantis organizacijos veliava juk turetu laikyti tos organizacijos tikslu ir siekti bendru siekiu, galu gale atstovauti ja ir savo elgesiu netersti jos vardo - zinoma gal tai ir savanaudiskumas, bet veikdamas vienas prisiimi pilnai atsakomybe, bet zinoma gal kuri organizacija mane priglaustu po savo sparneliu - zmogu, turinti savo nuomone ir turinti tikslu veiksmu plana gyvunu gelbejimo eigoje? :):)
Fotas (2013-01-21)
Būti organizacijoj ir dirbti po organicacijos vėliava du skirtingi dalykai Bet manau aukas žmonės turėtu rinkt tik per organizacijas,nemanau,kad tai nesuderinami dalykai
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2013-01-21)
2 kartus paspaudziau, atsiprasau.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2013-01-21)
Fotas, as papriestarausiu Jums. Esu privatus globejas jau keleta metu ir veikiu taip kaip ismanau. Gal ir galeciau pasiprasyti i kuria nors organizacija, bet tikrai nenoriu kad man sakytu, kuri gyvuna turiu gelbeti, kuri privalau gydyti, o pries kuri uzmekti akis. Juk kiekviena organizacija turi vadova, kurio nurodymu savanoriai turetu laikytis - man jei atvirai greiciausiai tai butu priezastis konfliktui, nes spresti ka gelbeti sprendziu pati. tai ka Jus man siulote - irgi VSI steigti?
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2013-01-21)
Fotas, as papriestarausiu Jums. Esu privatus globejas jau keleta metu ir veikia taip kaip ismanau. Gal ir galeciau pasiprasyti i kuria nors organizacija, bet tikrai nenoriu kad man sakytu, kuri gyvuna turiu gelbeti, kuri privalau gydyti, o pries kuri uzmekti akis. Juk kiekviena organizacija turi vadova, kurio nurodymu savanoriai turetu laikytis - man jei atvirai greiciausiai tai butu priezastis konfliktui, nes spresti ka gelbeti sprendziu pati. tai ka Jus man siulote - irgi VSI steigti?
Rozocka (2013-01-21)
Viso šito aš neskaičiau, bet gal vertėtų nuvažiuoti ir pažiūrėti pas Laurą, juk FB ji kvietė apsilankyti jos prieglaudėleje? Gal tada nereikėtų čia viską rašyti ir galvą sukti kaip yra ištikrųjų:)
Fotas (2013-01-21)
Atvirai pasakius man tokie privatūs globėjai tikrai nekelia pasitikėjimo Yra krūva Vši junkis prie kurios nori.Bet ne, vis atsiranda gudresnių už kitus. Lauros prieglaudėlė ir atsirado po kelių sėkmingų pinigų prašymo.Po to ir gaunasi jūs tik duokit pinigų aš viską suprasiu.
Cherry (2013-01-21)
Prikelsiu vieną Polio-mamos jau nuslinkusį komentarą: "Polio-mama (2012-10-26) Selicija yra teisi. "Inspektuoti" jokios teisės niekas kaip ir neturi. Žmogus gali "nesideklaruoti" pirmą kartą matomiems asmenims ne todėl, kad yra sukčius, o todėl, kad bus įžeistas "revizorių iš įkvėpimo" vizito. Įsivaizduokite save tokioj situacijoj: ding dong į duris, atveriate jas, o ten - žmonės, kuriuos maote pirmą kartą gyvenime; o jie jums ir sako "parodykit gyvūnus, čekius irgi parodykit" ir t.t. Kažin, ar pulsit vykdyti "pavedimus". Bent aš tikrai nepulčiau :) Todėl kiekvienas pagal savo atsargumo laipsnį ir sprendžia, kuo pasitikėti, kuo nepasitikėti ir pan." Čia dėl atsiskaitymų. Aš irgi neatsiskaitinėčiau nepažįstamiems žmonėms (neaukojusiems), kurie kažkodėl mano turį teisę kontroliuoti. Iš principo, o ne todėl, kad norėčiau ką nors nuslėpti. Pavyzdys su kate ir kačiukais jokiu būdu nėra gera charakteristika, galimai toje veikloje yra ir neskaidrumo, ir neatsakingumo, ir neišmanymo, nesugebėjimo ar dar kokių nors problemų. Aš ne apie tai. Juk galima nuvažiuoti, pasižiūrėti, pakalbėti, įsitikinti... Eilinį kartą nustebino ir nuliūdino, kad pasaulio teisuoliai (teisuolės) lengva ranka leidžia sau vartoti tokius apibūdinimus, kurie kitoje erdvėje ir kito žmogaus atžvilgiu būtų, tarkim, neleistini...Ai, bet po Algio Greitai ir Užkalnio...
Polio-mama (2013-01-21)
Teisybės dėlei derėtų pasakyti, kad teiginiai "girdėjau", "man sakė" ir pan. faktais nevadintini. Bet yra ir faktų, Cherry. Štai, ką parašė DaivaŽur/ DaivaŽiur (Katino svajonė) (2013-01-18) "Jei ką , tai kalba apie šį katinuką http://www.gyvunugloba.lt/lt/adoption/g.52141, taip jis iš Klaipėdos važiavo į Aleksotą, bet liko pas mus, nes mes nusprendėm, kad jam pas mus bus geriau, tuo labiau, kad jis be vienos akytės. Kai paskaičiau Lauros naujieną, kad jis padovanotas, tai labai keista pasidarė, kad ji jo net nemačius padovanojo <..>". Tai buvo IlonaKolit pasisakymo plėtinys. IlonaKolit (2013-01-18) "Ir aš nepasitikiu Laura. Vienu metu vis prašė įkelti feibuke prašymą dėl katytės atvežimo iš Klaipėdos pas ją. Vos įkėliau - tranportas atsirado ir katė stebuklingai pasidovanojo. Pasirodo, kad toji katytė atsidūrė "Katino svajonėje". Užklausiau Lauros, kaip čia yra? Tai labai nustebo ir žadėjo išsiaiškinti. Taip ir baigėsi istorija <...>". Tokį elgesį galima pavadinti mažų mažiausiai nesąžiningu. Ir tai taip besielgiančio asmens teigiamai necharakterizuoja. Kodėl taip elgiamasi, vertinti neketinu, nes priežasčių gali būti daug.
Guste.mi (2013-01-21) (foto)
keletas lauros anksčiau padarytų neatsakingų ir neapgalvotų sprendimų (pvz., kuomet kačiukai atvežami iš Vilniaus jai ir paliekami ant ledo nors buvo žadėjusi priglausti), verčia abejoti ja. Be to, vis yra prašoma paramos - nieko tai blogo, gyvūnams reikia valgyti - tačiau nė karto nebuvo už ją atsiskaityta - jokių čekių ir pan. Tad kvepia neskaidrumu. O dar ir keletas neįtikėtinų istorijų su laiminga pabaiga (laukinė katė pabėga, ją randa kažkoks vyras ir nutaria pasilikti sau - laukinę katę... arba žada užmigdyti šunį, jį atveža Laurai ir staiga po 10 min jis jau padovanotas). Ir kur tiek gerų ir atsakingų šeimininkų atsiranda pas ją, kuomet kiti gyvūnai mėnesių mėnesiai reklamuojami ir be namų..? Čia tik keletas mano pamąstymų ir pastebėjimų. Nemanau, kad ji nori blogo gyvūnams (žinau, kad iš gyvūnų globos nepralobsi, jei viską darysi sąžiningai). tačiau būtent - JEIGU... Nei aš jos smerkiu, nei teisinu. Tačiau iš jos informacijos į savo užklausimus negavau, matau, kad prisijungia, tačiau nieko neatrašo. na, ar ne keista?
Cherry (2013-01-21)
Būtent. Komentarą parašiau perskaičiusi tai, kas buvo rašyta žemiau. Nelaikau faktais teiginių, kurie prasideda "manau, man atrodo, žmonės kalba, man pasirodė įtartina". Kažkam pasirodė, kad nuotraukos ne realiai turimų šuniukų, o iš interneto? Čia rašoma, kad ataskaitų paprašė Gustė.mi, po to buvo blokuota Lauros FB, bet nebuvo rašyta, kad Guste.mi rėmėja. Nuvežtų kačiukų nepriėmė - negerai, žinoma, bet tai nėra pagrindas kaltinti ją visomis tomis nuodėmėmis, kurios čia pripaišytos. Ir, Erika, tai, ką rašau, rašau ne dėl "dirbtinio naivumo", kad ir kas tai būtų, ar abejingumo, o dėl to, kad nerimą kelia tas viską žinančių pasaulio teisuolių tonas, kuris ir peržengia ribas.
Escapa (2013-01-21) (foto)
Sakiau nesivelsiu i sia diskusija, nu bet neiseina... Teisingi zodziai,kartais ribas perzengia ir kaltintojai, bet Cherry, yra ir tam tikri faktai pateikti, zemiau pasiskaityt reiktu. Pas ja pasidovanojo, o kate pasirodo Katino svajojej laukia savo seimininku, toliau Andzelika raso, kate su kaciukais veze, ji neprieme, nepamenu lyg Dinka tada priglaude.. Galu gale is interneto trauktos nuotraukos buvo, ir prasoma parama, isaiskejus, foto paslaptingai dingo, ir tie patys remejai paprase ataskaitu blokuojami, komentarai trinami, ji juk svari. Globoja lai globoja, lai ir praso tiems ,ka globoja, o neapgaudineja ir neblokuoja taip dekinguma isreiksdama. Va cia tai kuklumas, iskoneveikia ir atsikrato,kas paraso tiesa. Nu kam taip daryt..
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2013-01-21) (foto)
Vis daugiau ir daugiau mane stebina dirbtinis naivumas, pereinantis i abejingumą ir absoliutų "man vienodai, jei tai vyksta už mano tvoros ribų"... Liūdna iki negaliu. Gal jau nustokit teisinti tai, kas vyksta, geriau padėkit išsiaiškinti, kas vyksta su ten patekusiais gyvūnais.
Cherry (2013-01-21)
Labai taiklus temos pavadinimas "Ar neperžengtos ribos..." Nors pavadinimo intencija buvo kita, drįstu teigti, kad gerokai peržengtos, nes prirašyta visokių nekartotinų epitetų, šauktasi teisėsaugos, teisėtvarkos ir VMI beigi VMVT (atimti, uždaryti, išgelbėti), o pasirodo, kad pagrindas - tik įtarimai, abejonės ir šiaip pasvarstymai... Lauros nei ginu, nes nepažįstu, nei - dėl tos pačios priežasties - peikiu, tik noriu pasakyti, kad ribas kartais peržengia ir kaltintojai.
Daina1 (2013-01-21)
belieka kam nors nuvykti ir paaiškinti kas ir kaip. Liežuviais užplakti galime labai greitai.
Birbė (2013-01-21)
gerai, kad gini žmogų kaip mačiusi ir žinanti
Juratukas (2013-01-21)
Ne, kita Rasa, jei reiks duosiu jos numeri. Bet Pipirina-Rasa irgi ten buvusi. Tikrai, pries rasant ir smerkiant zmogu, reiktu pas ja nuvaziuoti ir pamatyti, o ne - tas sake, tas persake. Laura yra tikrai kuklus zmogus, ji niekad akiu nekabins, kaip ir cia nesiteisins savo komentarais. Taciau, as niekad nepazinodama zmogaus, jo nepulciau teisinti. Patikekit!
Cherry (2013-01-21)
FB ji nuolat kviečia visus abejojančius bei norinčius padėti ateiti į svečius ir patiems pamatyti, kaip yra iš tiesų. O jei yra aukojančių, tai jiems derėtų ir ataskaitų prašyti, o kur gyvūnams geriau - gatvėje ar toje "Lauros prieglaudėlėje" galėtų spręsti tie, kurie joje lankėsi ar bent su pačia Laura yra bendravę. O čia, atrodo, niekas nieko nežino, bet turi įtarimų bei nuomonių arba yra "girdėję žmones kalbant". Kai kurie skelbimai FB parašyti visiškai be klaidų, reiškia, yra ir padedančių.
Birbė (2013-01-21)
Rasa ta kuri Pipirina?
Juratukas (2013-01-21)
Na as Laura zinau. Ji kazkada Penktos kojos suniukais rupinosi, bet gal buvo neivertinta. Gal atsakingumo ir tvarkos truksta, bet patirties ji tikrai turi. Pinigeliu ji neturi , sunkiai gyvena. Dabar turi paemus 5 sunelius is Domeikavos, 2 is ju padovanojo, dar 3 kalytes like. Dar priglaude maciau sviesiai rusvu suneliu seimyna. Jai daznai parupina maistelio Rasa, kuri ir kontroliuja situacija. Dabar jai ir paskambinau. Ji tikrai, patvirtino, kad tos kalytes (laukines is Domeikavos) jau socializuotos, visai kitas vaizdas. Tikrai, sake, nereikia taip Laura smerkti. Ji tikrai, nuosirdziai dirba, o darbo juodo ji nebijo. Patikekit, jei paprasytumet priglausti suneli, ji is paskutiniuju stengtusi padeti. Galeciau ir daugiau graziu zodziu pasakyti apie ja. Pakambinkit 8686 11085.
Izaura (2013-01-21)
manau protingiausia būtų, kad kas iš kauniškių paskambintų pagal tos panelės įdėtus skelbimus, atseit susidomėjęs kažkuriuo gyvūnu ir susitartų jį apžiūrėti, o vietoje jau galima ir įvertinti situaciją ar yra ten tų gyvūnų, kiek jų yra kokios laikymo sąlygos ir t.t. Gal tikrai žmogus stengiasi ir padėti nori gal noras padėti perdidelis ir neadekvatus galimybėms, bet vatai manau tikrai bent apsižiūrėti būtų galima ir žmogaus neskaudint, jai tikrai nekaltas ir situaciją įvertint....
JutaB (2013-01-21)
Lankytojas pašalino komentarą
Daina1 (2013-01-20)
Manau, kad skaito. Tuj sužinosime ko apie save dar nežinojome :DDD na jei protinga bus , tai protingai patylės. Matysime :DD
Gedvika (2013-01-20) (foto)
O kas sake kad tai reikia viesint per ziniasklaida? Nemanau kad Vmi viesina kekviena kreipimosi i juos atvieji. Manau,gyvunu globeju gretose yra teisininku. Gal jie galetu patart kaip protingai sioj situacijoj pasielgt. Jej Laura19(berods taip ji vadinosi gg puslapyje) skaito sia tema,malonu butu isgirst jos nuomone.
Guste.mi (2013-01-20) (foto)
oh, mane irgi pasikvietė į draugus, o kuomet porąkart užklausiau apie suaukotus pinigus ir paprašiau ataskaitų- buvau užblokuota taip ir negavus atsakymo... Gaila, kuomet meilė gyvūnams prasilenkia su sveiku protu, logika ir atsakomybės jausmu.
Daina1 (2013-01-20)
Lankytojas pašalino komentarą
Gruodinukas (2013-01-20)
nesakau nieko nedaryti, bet reiktų apsieiti be viešo triukšmo ir žiniasklaidos. ir net diskusijų viešame tinklapyje, kurios yra puiki medžiaga, norint rasti info, kad kažkas kažką prieš kažką planuoja:) bet niekad nesi garantuotas, kad triukšmo nesukels ana, "nuskriaustoji" pusė. o kas sakė, kad lengva...
Daina1 (2013-01-20)
vienu žodžiu gaunasi -- nedarom, kad nenukentėtū kiti, o kiti nukenęia, nes nieko nedarome. Nykšrukas jieško namelio, o namelis jieško nykštuko... Užburtas ratas... O tuo tarpu kažkas naudojasi žmonių gerumu ir gailestingumu...
V-i-k-a (2013-01-20) (foto)
Ceki privalo duoti, ypac jai paprasai.
Escapa (2013-01-20) (foto)
Gedvilka, nu tikrai ne visos klinikos isduoda cekius. Cia pries pora dienu 260lt sumoket teko uz operuota kojyte katytei, o cekio nedave. Dar pries tai del suns kreipemes, taipat cekio nedave, po to skiepinom,cipavom irgi nedave, kate veziau apziurai 2 kart pas viena vet,sumoketa 201lt. jokio cekio, ta pacia kate i kita klinika vezem jokio cekio,sumokejom padekojom ir kaip irodinet reiktu,jei nera cekiu is vetu? Tik ka pirkus vet.vaistinej ceki padedavo,tai paimdavom..
Fotas (2013-01-20)
Gruodinukas visiškai teisus matuos visus vienodai ,tobiš visi sukčiai.
Gruodinukas (2013-01-20)
nukentės - morališkai, nes jei išeis į spaudą, tai niekas nesigilins, kad 10 pateikia čekius, o vienas pusiau ne, o dar vienas visai ne. negi nematėt, kas išeina iš straipsnių, nors žurnalistai lyg ir gilinasi - jie neišmano temos ir jiems svarbu tik skandalas, o ne kažkokia ten teisybė. plavali, znajem. taip kad tai būtų lašas į "visi jie sukčiai" taurę. ir dar prieš 2 proc. rinkimą. tai jei galima, labai patarčiau mažiau viešinti.
Gedvika (2013-01-20) (foto)
Nemanau kad nukentes saziningi globejaj. Nes saziningi globejaj prasydami pagalbos,atsiskaito uz ja,turi cekius ir pan. O kai zmogus praso paramos ir nesugeba pagryst kur ja panaudojo,tai jau BK kvepia. Juk visos klinikos ir vaistines isduoda kvitus. Manau reiketu si reikala atiduot i teisesaugos rankas,kad ateiti nebutu norinciu naudotis kitu gerumu.
Fotas (2013-01-20)
Aš ir už arbatos susibėgimą:)VMT reaguotu .bet čia manau kita problema, lėšų rinkimas.O vmi siundyt nepatariu,kad nenukentėtu sąžiningi geri globėjai,
Daina1 (2013-01-20)
o ką ir tu arbatos nori? :)) galima ir draugišką pasiarbatinimą suorganizuoti. Jau vieną sykį buvo kalbėta, kažkas dar su saldainiais prisijungt ruošėsi... :)) O dėl šios merginos, kol ji nesusiprotino ir neįkūrė VŠĮ, kažkas turėtų tuo užsiimti... ?Įdomu, ar į anonimus dabar reaguojama?
Escapa (2013-01-20) (foto)
Ar nepasijauninai tik Dariau? :))) bet jei Fotui 67, tai man tada tik 63. :))) varom i Janoni ,neblogi dancai seneliams. :)) O jei rimtai, tai, kad globoja Laura,cia blogo nematau, bet kam meluot ir rinkt parama, jei to globotinio jau kada neber ir neaisku ar aplamai buvo.. Jau kiek pvz.cia parasyta, ir katino svajonej kate o ji mat padovanojo ja ir suniukai is kitu globos namu tipo pas ja,o ju ten nera ir foto is interneto su graudziom istorijom.. ir is grindos katyte su vaikais... Nu zodziu, mano akim neteisinga taip,apgaudinejami zmones, per tokias pajuodeles,tik prieglaudos kencia, o jus cia vis apie arbata:))) ir dar zalia,ir geria pasikavoje po viena,po du :))..
Fotas (2013-01-19)
Kol nėra registruoto vši galima su vmt.. Bet jei įteisins vši niekas napadės galės laikyt kaip nori ,kur nori,kiek nori.Galų gale i Nuarą raštiškai niekas ir nesikreipė tai ,kad ir pas mus rankos surištos
Eugenija (2013-01-19)
is savo puses galiu pridurti, kad kelis kartus bendravau su ja. taip, ji man padejo, bet kas toliau buvo su tuo sunniu nezinau... kita karta is grindos veziau suniuka, jau buvau prie jos namu, kaip suzinojau, kad pas ja buvo parvas, o ji net neuzsimine ir paimt norejo neskepita maza suniuka... kai pasakiau, kad neduosiu jos, pasiliksiu globoj pas save bendrabuty, nepatikesit, bet prasidejo grasinimai, kad jei negrazinsiu suns, turesiu problemu, buvo moteris susidomejus ta sunyte, tai Laura net jos nr man nedave. acu Dievui, ta moteris pati mane rado. paskui ji man pareiske, kad nutrauks bendradarbaivima su manim, lyg man labiausiai reiketu jai tuos sunis vezt ar dar kazka... paskui vel grasinimai, zodziu keista asmenybe... kiek girdewjau is kaunskiu salygos laikymo lieka buti geresnes. narvai, laukas ir panasus dalykai. jei tik galit kas, tikrai nuvaziuokit, paziurekit kaip cia viskas pas ja vyksta, mielu noru su jumis vaziuociau, bet ji mane pazista, is karto gali itarti ka nors...
Daina1 (2013-01-19)
:DDD Fotas išsigando , kad arbata nenugirdytume netinkama :DD Žinom, pamenam , Fotai, kad žalią arbatą geriate :DD Dabar , kas dėl Lauros. Gal ji ir daro, padeda kaip gali, bet , nergaitės, juk dirbama neapgalvotai( o gal kaip tik labai apgalvotai) Juk šitiek pagalbos prašymų pas ją. Man pvz užkliuvo keli prašymai , jog vėl ir vėl teikia bliūdukų, pledukų. Juk tikrai Kaune žmonės padovanoja. Negi įšskalbt negalima, bliūdų perplauti? Galų gale yra gi ir Kaune pigių drabužių parduotuvių, turgelių- jau pledukų ir patiesaliukų po 2-3lt tikrai galima rasti. Ką , mergelei , nefirmaaa? Labai čia daug neaiškumų. Manau bent jau higienos ir gyvūnų gerovės komisijos turėtų pasidomėti. Gal ir mokesčių tarnybos- juk tokiu elgesiu šešėlis krenta ant visų globėjų ir prieglaudų.Juk mūsuose visus vienu dalgiu šienauja...
Smax (2013-01-18)
Taip čia ta pati Laura, kuriai buvo vežti katinėliai iš Grindos, o nuvažiavus jau į Kauną savanoris buvo apšauktas jos "vaikino" kaip ji sakė, ir katukams teko ieškoti kitos globos :) aš vis pasiskaitau jos prašymus ir pasirodo man įtartina ta asm sąskaita, bet čia komentuojant niekas nepasikeis. Pirma kaip kažkas minėjo reiktų imtis kažko oficialiau, netgi galbūt tam kas aukojo (prieš tai parašius jai į privatą ir nesulaukus atsakymo) ir tik vėliau kažką platint :)
Virgau (2013-01-18) (foto)
SLABO??:)))ale faina,kad ir netiketa:)
Fotas (2013-01-18)
Aha su jumim tik prasidėk :DD
Fotas (2013-01-18)
:)Yra toks posakis.Oh kaip greit bėga laikas jau 15 metų kaip man 30
Virgau (2013-01-18) (foto)
:)))nebijok Fotuk,gali ir tu su mumis arbatos inkalt:))
Daina1 (2013-01-18)
:DDD o ko išsiduodate? Ir gražios ir geros ir netgi laaabai jaunutės :DD Einu arbatos pagerti, prisijunkite , merginos , nors neakivaizdžiai :DD
Vitale (2013-01-18)
ne beda-buvom jauni ir grazus,dabar tik grazus:)))))
Virgau (2013-01-18) (foto)
Fotas tiesiog paskuda provokatorius,reikia gi, priverst prisipazint savo amziu buriui moteru:)))o jei rimtai "moji goda,mojo bogatstvo:)
Fiesta (2013-01-18)
Lankytojas pašalino komentarą
Lapke (2013-01-18) (foto)
Fotas tik netyčia praleido vieną žodį, jis norėjo parašyti "senosios GEROSIOS kartos atstovai";-p
Daina1 (2013-01-18)
kokia čia po paraliais ,,sena karta?,, aš savį labai jaunute jaučiu :)) Kaip sako mūsų Birbė-- BRANDŽIOJI KARTA!
Linata (Gyvunugloba.lt) (2013-01-18)
Skamba gan niūriai "Senosios kartos atstovai":-).. tai ką, ir mums steigti pensionatą ? :-)..
Fiesta (2013-01-18)
Čia ir daugiau tokių yra :))).
Fotas (2013-01-18)
Principe tas pats,tos pačios senosios kartos atstovai :)
Virgau (2013-01-18) (foto)
ai tik to,as 65
Fotas (2013-01-18)
:) gali būt aš 67
Virgau (2013-01-18) (foto)
"DURAKU ZAKON NEPISAN",manau Fotas dar moka rusu kalba,kazkodel galvoju kad mes bendraamziai,na mazdaug:)
Fotas (2013-01-18)
Beje ši asaba paskutiniu metu itin aktyviai reiškėsi ir Nuare
Fotas (2013-01-18)
Puikiai pamenu šią merginą čia gg .Nieko keisto, po keleto pagalbos prašymų mergina atsiskyrė nuo 5kojos ir pradėjo savo veiklą..Beje jau tada,pateikdavo savo sąskaitos nr.Kaip žmonės nesupranta,kad kurdami pseudo prieglaudėles ,ne tik nepadeda beglobiams ,bet kenkia kitoms organizacijoms.Nesupraskit klaidingai ,bet ir dabar dažnai matau prašymus ir duodamos privačios sąskaitos,o taip neturėtu būt.
Virgau (2013-01-18) (foto)
Moterys,merginos,nu baikit Jus tai nabagei kaili velet.Gulinciu nieks nespardo:((( nu negi neaisku kad zmogus turi negalia.Nezinau kaip apsaugot gyvunus nuo tokiu globeju,bet ju visad buvo ir bus.Na,TAIP JAU YRA, gyvunai gaili ir myli tokius zmones,tokie zmones irgi labai myli gyvunus,kaip ismano,kaip supranta taip daro.Taigi nekankina.Kas dabar gali pasakyt kaip jai kas vaidenasi,kaip ji supranta situacija ir tt.
GitaN (2013-01-18) (foto)
Mane irgi užblokavo :(
Escapa (2013-01-18) (foto)
Nu nereik cia rasyt,piktintis. Tiesiog reik tokio zmogaus, kuris galetu be gailescio ja priduot kaip Zet pridave, atitinkamom tarnybom, pvz. Lietuvos Respublikos Valstybines maisto ir veterinarijos tarnybos ,nemokama telefono linija 8 800 40403, ar tai paciai B.Kymantaitei parasyt, http://www.gyvunuapsauga.lt gales pateikt gyvunus,suvestine padarys ,pajamas parodys,kiek inesta kur isleista kokiom salygom gyvunai laikomi ir aplamai ar ju pas ja yra.. Tokia prieglaudele greit sutvarkytu, tik va jei ten rastu gyvunu, kur juos detu,kas priglaustu..
Micky (2013-01-18)
Cia kalba eina apie sios lauros prieglaudele http://www.facebook.com/LaurosPrieglaudele?ref=stream ??
Micky (2013-01-18)
Lankytojas pašalino komentarą
Mari (2013-01-18) (foto)
Tikrai lb keista, kad daro tragedija kai jos papraso katino nuotrauku ar tel. nr. Teisinasi, kad neturi laiko, nors man budavo po 30 sms i diena atsiuncia. Del katinelio is Klaipedos, tai ten tikrai ne jos kalte.
Cherry (2013-01-18)
Citata iš FB: "Nusunciau ta numeri vyro,ji vel nepatenkinta,kad ta nr.isunciau vyro. Dieve mano tikrai neturiu kito nr. jis man vakar atveze israsa kad kate sterilizavo,ir dar sutarti pasirasem,dar kate maciau miegancia po sterilizacijos. ot durna nepadariau nuotrauku jos miegancios :( ot kvaisa".
Millenute (2013-01-18)
Ui ne, nepades. As jai nepatikau, bet itariu, kad neturi ko pasakyti.
KarolinaJ. (Ukmergės beglobių gyvūnų namai) (2013-01-18)
galiu pabandyti aš paprašyti numerio tos merginos ar vyro, bet turbūt užblokuos kaip ir tave :)
Millenute (2013-01-18)
Jei diskusija vyksta (mano komentaru tikriausiai nera? Jolanta l. :)), butu malonu suzinoti, kaip issispres. Nenoriu kaltinti be priezasties.
Millenute (2013-01-18)
Ir man neatidaro. Kalba apie kate, kuria moteris is vilniaus perdave pakeleivingu transportu i kauna popierinej dezutej, kate dezute isdraske, apdraske vairuotuoja (jai siuloma del zalos atlyginimo ar pan. Kreiptis del sunkiu suzalojimu). Kate paspruko is masinos atidarius dureles prie gamyklos, ibego i garazus, ten ja rado ir pasigavo kazkoks vyras, bet nusprende sau pasiimti. Nuveze sterilizacijai, nufotografuot negali, nes kate apsigyveno uz sekcijos. "as jam neskambinsiu, jis mane ramino" ir t.t. Asmeniskai paprasiau to vyro, moters siuntusios globotine telefono nr. Uzblokavo ir tiek ziniu.
KarolinaJ. (Ukmergės beglobių gyvūnų namai) (2013-01-18)
Irene, aš irgi mąsčiau, jog šita katytė galbūt. Nes tos, apie kurią pasakojama ta dramatiška istorija, nebuvo nuotraukos.. Vos tik komentatoriai pasiūlo jai paprašyti, to paslaptingojo vyro, jog jis nufotografuotų katytę (dėl šventos ramybės), ji nusuka kalbą...
Irene (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2013-01-18)
Gal kas gali paaiškinti, kuri ten katytė "rado namus pabėgusi", man nuorodos neatidaro. Gal šita https://www.facebook.com/photo.php?fbid=401948639886968&set=a.311805572234609.73929. 311364248945408&type=1&theater ?
Micky (2013-01-18)
Anksciau pries metus berots dar niek nezinojau apie siuos reikalus ir berots po pirmo globotinio kazkaip ji man parase kad berots "grazus sunelis" na as padekojau ir kaip ir susirasydavom kartais, cia berots vasara globojau kalyte ir suneli tokius tai pasiule savo pagalba kad gali priglausti, na tuo metu atsisakiau nes globotiniam tikrai ir stresas butu buves keliaut vis is vienur i kitur, ir taip globos siulymo susilaukdavau gan daznai vos globodavau koki gyvuna. Cia pradzios komentarai tai pagal mane asmeniskai kaip ir tiesa su jos vaikinu, jis jai neleisdavo globot, bet jin labai norejo na ir globojo toliau. Na daugiau kaip ir nieko taciau kiek su ja bendravau tai supratau kad jin labai nori imti gyvunus globot nors ir turi jie pastoge. galbut kas is kaunieciu turint laisvo laiko reiketu pasisiuyti ar kokiu skanestu ar kazko pasisiulyti nuvezti ir apziureti kur suneliukai, nors siai dienai speju kad siulys susitikti prie kokios parduotuves , na cia tik pamastymas is komentaru pasiskaitymo. :)
Millenute (2013-01-18)
Taip taip, grasino pakarti vilksuni, bet paskambino i prieglaudele... :(
KarolinaJ. (Ukmergės beglobių gyvūnų namai) (2013-01-18)
Neatrodo Laura kad būtų pats patikimiausias žmogus pasaulyje.. Keistai atrodo ir keletas jos skelbimų. Kad nebetelpa pas ją gyvūnai, reikia paimti vilkšunį, nes jį tuoj pakars, kažkas pasiūlė kreiptis į V koją, tai ji pasakė, jog jie apsikrivę šunimus ir tiek to, susitvarkys pati. Na tarsi vengtų kontaktų su kitomis įstaigomis. Apžvelgiau senesnes jos istorijas, tai nemažai skelbimų, prašančių paramos vienam ar kitam globotiniui, o apie jo likimą nebepaskelbė... Žodžiu. Rašė ji ir man, siūlydama savo laikiną globą.. Nuoširdžiai tariant, nenorėčiau ten atiduoti gyvūnų :(
Millenute (2013-01-18)
Del dingosios "padovanotos" kates. Nemanau, kad tycia isleido. Bet skamba, kaip "paspruko, sugalvojau grazia pabaiga, kodel manim netiki". Kai zmogus uzklause, issisukineja. Ir jos ignoravimas toks vaikiskas. panasus atvejis i Buso (juodai baltas kaciukas), kur seke pasakas kaip jam gerai, o katinukas pabeges ar net ismestas. Del Lauros, nustebino atvejis su vokeciu aviganiu. "po valandos migdo, jei nepasiimu". Tik net pas ja neatkeliaves, padovanotas kaimynams (jei atmintis nepaveda dar seimai su vaiku). Jei mergina tokiu budu keicia statistika, didina savo patikimuma, kad sulauktu daugiau paramos? O nepalankius komentarus trina. Keista. Nesisakokit FB, turi ir uztareju. Geriau pastebekit, as jau prisikarksejau.
Ynga1 (2013-01-18)
Lauros prieglauda yra įtartina vieta. Mergina kiek žinau myli gyvūnus, bet kyla įtarimų dėl galėjimo/mokėjimo jais pasirūpinti. Jos prašymų aukoti buvo ne vienas GG ir man kėlė įtarimų. Todėl vieną kartą nusprendžiau patikrinti ir padariau tyrimą konkrečiu atveju, kuomet buvo paimtas jos globoti šunelis netikėtai mirė, o pinigai buvo suaukoti. Komentaruose buvo minėta gydykla Kaune. Nepatingėjau keletą skambučių padaryti kol atradau TĄ veterinarinė gydyklą. Ir man gydytojas ten maloniai papasakojo apie man rūpimą konkretų atvejį ir tuo metu sudėliojo visus taškus ant “i” – tuo kartu viskas buvo taip kaip ji pasakojo. Taip pat papasakojo, kad Laura nuolatos pas juos gydo įvairius beglobius gyvūnus. Taigi, kad pas merginą norai geri, tai faktas. Bet gebėjimais abejoju, ir pačios stabilumu abejoju. Todėl tikrai neduočiau globoti. Nes tikrų likimų jos globotų gyvunų kažin ar sužinosim…
Nenis (2013-01-18)
Laura jau beveik metai kaip nėra "Penktos kojos" savanorė.Apie jos sukurtą "Lauros prieglaudėlę" tikrai nieko nežinau.Nemačiau nei vieno jos globojamo gyvūno, todėl negaliu pasakyti kaip jie prižiūrimi.
DaivaŽiur (Katino svajonė) (2013-01-18)
Jei ką , tai kalba apie šį katinuką http://www.gyvunugloba.lt/lt/adoption/g.52141, taip jis iš Klaipėdos važiavo į Aleksotą, bet liko pas mus, nes mes nusprendėm, kad jam pas mus bus geriau, tuo labiau, kad jis be vienos akytės. Kai paskaičiau Lauros naujieną, kad jis padovanotas, tai labai keista pasidarė, kad ji jo net nemačius padovanojo. Atvejis su Luša ir jos vaikais irgi niekam nepaslaptis. Kai atvežė nebuvo, kam priimti, gerai, kad Diana priglaudė, o aš padovanojau. Gyvena ji dabar kaip ponia Ukmergėje kartu su iš mūsų dovanotu Nikučiu.Sakė dideli abu, storuliai, valgo tik kokybišką maistą, miega abu ant fotelio. Vistik ir katinukai turi savo likimą.
IlonaKolit (2013-01-18)
Ir aš nepasitikiu Laura. Vienu metu vis prašė įkelti feibuke prašymą dėl katytės atvežimo iš Klaipėdos pas ją. Vos įkėliau - tranportas atsirado ir katė stebuklingai pasidovanojo. Pasirodo, kad toji katytė atsidūrė "Katino svajonėje". Užklausiau Lauros, kaip čia yra? Tai labai nustebo ir žadėjo išsiaiškinti. Taip ir baigėsi istorija, bet svarbiausia, kad katytė saugi ir sveika. Nors mane visąlaik stebina itin greiti išsidovanojimai per kelias dieneles. Ir iš kur pas ją tiek tų gerų ir patikimų šeimininkų atsiranda.
Ghole (2013-01-18)
Toks versliukas galbūt sudomintų mokesčių inspekciją?
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2013-01-18) (foto)
Kartais buvimas perdėtai įtariu padeda išgelbėti gyvūną nuo "likimas nežinomas"....
Dinka (2013-01-18)
Cherry, o kam prašyti atvežti iš vagonų vieną katrt 2 katytes ir jų nepriimti...antrą kart katę su 3 2-3 sav. kačiukais....atvežus neimti ? Aš asmeniškai jai nepatikėčiau jokio gyvūno. Ko nežinau nepasakoju, gal ir globoja, padovanoja... bet man užteko šitų dviejų atvejų, ypač antro....
Cherry (2013-01-18)
Sveiki, deja, niekuo negaliu padėti. Kai mane pakvietė į "draugus" FB, galvojau, kad tai LauraV iš Vilniaus. Aš jos nepažįstu, žinau tiek, kiek perskaitau FB (rašo su absurdiškomis klaidomis). Galiu spręsti tik iš skelbimų apie dovanojamus gyvūnus ir pagalbos prašymų, o jų būna tikrai daug. Man jokių įtarimų nekilo, bet aš apskritai nesu įtari. Skaičiau ir šiandienines diskusijas apie pabėgusią katytę. Nematau logikos - kam žmogui iš Vilniaus parsisiųsdinti katę, kad ją specialiai pradangintų?
Millenute (2013-01-18)
Ji pati mane kviete i draugus (LAURA VAICIUKYNAITE). Vakar uzvire diskusija, kad ja netiki, kad kate padovanota (laukinuke, ka tik atvykusi, vos pagauta). Na s jau nebematau, bet ten tokia stebuklinga pabegimo-padovanojimo istorija, su krauju ir labai gerais zmonemis. Paprasiau kontaktu, kad issiaiskinciau (del kates), bet pagooglinus cia radau sita tema.. Bet uzblokavo iskart. Nepatikima sakyciau. Gal globoja kazka, bet kai dingsta gyvunai.. O paramos praso nuolat.
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2013-01-18) (foto)
Ji juk 5 kojos savanore kazkada buvo. Gal Nenis galetu padeti?
Edda (Gyvunugloba.lt) (2013-01-18)
Per kitus nelabai ka ir issiaiskinsi. Ji ir man pakvietima draugauti buvo atsiuntus.
Ed.al (2013-01-18)
čia apie šitą kalba eina? https://www.facebook.com/LaurosPrieglaudele?fref=ts
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2013-01-18) (foto)
Nu šakės, ji man jau seniai įtartina buvo:( GB tarp jos daugu yra GG senbuviai: Cherry, Ginte.S. Gal per jas galima būtų bandyti aiškintis?
Millenute (2013-01-18)
Neduokit Laurai prieglaudelei is kauno gyvunu, jei jie jums rupi.
Millenute (2013-01-18)
Kaip ir itariau, as irgi buvau ismesta is draugu ir uzblokuota. Mano manymu tai tik patvirtina itarimus, del sukciavimo. Ieskau merginos, kuri perdave kate i LAUROS PRIEGLAUDELE i kauna ir kate dingo.
Vaivaa (2013-01-18)
siandien berods maciau ja kaivanoj, dvejas kalytes pasieme po sterilizacijos..
Millenute (2013-01-18)
Kas perdave Laurai laukine kate, kuri taip bego, kad net rado namus? http://www.facebook.com/Mazytee/posts/405555022852361?comment_id=2925915¬if_t=fee d_comment_reply
Greta77 (Pifas) (2012-10-29)
dar uzteko naglumo mus pletkininkem isvadinti "ten su gg puslapi tom "pletkininkem " kurios istisai tik komentuoja ir nieko nedaro,labai susigincyjom,del katinuku,nuomones nesutapo. Ir galite atvykti,su lauktuvem,man galite nepervesti nei lituko. visus kvieciu aplankyti." cia jos komentaras kai kazkas parase, kad ji yra juodajam sarase...
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-10-27)
Bet ką daryti kai ji turi tiek gyvūnų...meluoja ir bando surasti jiems namus...? kažin kur jie paskui iškeliauja....
Nesvetima (2012-10-27)
Čia ta pati Laura,kuriai nepalikom atvežę į Kauną šeimynos iš grindos.Ji facebooke blokuoja iš kart,jei parašai tiesą.Dar kai ji kūrė tą savo Lauros prieglaudėlę,buvo nesėkmingi bandymai atkalbėt ją nuo viso to,bet ji staigiai išmetė iš draugų facebooke ir užblokavo,kad nebūtų tik viešinami jos darbeliai.
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-10-27)
Dabar ir pas mus facebooke buvo paprašyta pasidalinti info apie 8 mažus šuniukus http://www.facebook.com/photo.php?fbid=541485989199697&set=a.247609071920725.81598.2 46004585414507&type=1&relevant_count=1 neva pati išmaitino, nors jos ,,prieglaudėlės'' puslapyje yra ir maitinanti kalytė...Lytis šuniukų irgi nesutampa su mums pateikta info, ir jos puslapyje...nors žinutę atsiuntė kažkokia Eva, nors tel.nr Lauros. Ir komentaruose kaip tik ir laukiau paramos prašymo, tad buvo užsiminta, kad jai sunku išmaitinti...Tik dabar nebežinau, gaila ir tų gyvūnų, ir nesinori žmonių apgaudinėti...Bet gal tik noras išdovanoti mažiukus nepereis į pinigų prašymus...? jeigu net nesugeba teisybės parašyti.....
Morgana (2012-10-26)
Manes ji prase paremti, jau net nebeatsimenu koki gyvuna... Atsakiau, kad turiu remiamus Coliukus, kurie nemazai kainuoja ir daugiau siuo metu remti nieko negaliu, pasiuliau nebent pasidalinti jos prasymais... Klausiau, ar ideta naujiena GG, ji atsake, kad ja cia nepasitiki... Siaip galvojau mergina geros sirdies, tik kad baisiai nerastinga... Dejau jos prasymus i Padek Man puslapi... Tai ka dabar, ignoruoti ja? paskelbti kaip apie nepatikima zmogu? Nenoreciau, kad koks zmogus musu puslapiuke pamates jos prasyma, sukistu pinigus i bala, o tiksliau i kazkieno nesazininga kisene... :(((
JustinaL (2012-10-26)
Lankytojas pašalino komentarą
RasaM (2012-10-26)
http://www.gyvunugloba.lt/lt/main/g.44218 , http://www.gyvunugloba.lt/lt/help/news.27169 , http://www.gyvunugloba.lt/lt/main/g.41932 , http://www.gyvunugloba.lt/lt/main/g.42260 , ir dar. Taip reikėtų susisiekti su visų šeimininkais, bet, kur kontaktus gauti, jaučiu nėra jokių dovanojimo sutarčių. Liūdna, kai vyksta gelbėjimas dėl gelbėjimo, bet grįštamojo ryšio.
Selicija (2012-10-26)
Mano dukra, panagrinėjusi panelės FB, rado nuorodą į 5 koją. Tą patį patvirtino ir RasaM. Todėl, manau, kad čia jau turi 5 koja rūpintis savo reputacija. Mes neturime jokio TEISĖTO pagrindo kištis.
Greta77 (Pifas) (2012-10-26)
o aplamai galima sterelizuoti kalyte rujos metu?
Greta77 (Pifas) (2012-10-26)
taip buvo tikrai, nes bendradarbiavo su 5 koja ir dabar yra taip kad ji tikrai turi, bet finansu prasymas yra ryskiai per didelis... dabar vel praso "Ekxtra atvėjis. Reikia sterilizuoti kalyte pamote. Ji vėl rujoja. Kalyte skubiai sterilizuoti reike. Rytoj kalyte vesiu sterilizuoti,kad neturėtume vėl nereikalingu beglobiuku. Kaina nemaža....150litukų. Cia jau mums su nuolaida. Labai prašau visu pagal savo galimybes prisidėti prie sterilizacijos,ji mums būtina. LT 477044000308642682 SEB Laura vaičiukynaitė Mokėjimo paskirtis Sterilizacijai. Ačiu visiems."
Gruodinukas (2012-10-26)
gal nereik tokios raganų medžioklės... jei kas nors pagaus su įkalčiais, galės savo nuožiūra paviešinti...
Zivivi (2012-10-26)
Taigi paimkit ir paplatinkit jos vardą pavardę per visus FB užkurtus prieglaudų puslapiukus. Nu ir laikinam bei dalinamės per visu, tada bent dalį jos "draugų" pasieks info apie vagystes
Selicija (2012-10-26)
O Jums neatrodo, kad laikas baigti šią diskusija. Panelė Laura 19 niku yra įtraukta į GG Juoduosius sąrašus. Kas vyksta jos asmeninėje "sienoje" FB neturime teisės komentuoti. Kas nori, tas ją remia. Man irgi , Greta , nelabai nurodysite , kokius koncervus globotiniams pirkti. Aš tariuosi su specialistais. O pigiau, ne visada yra geriau. Iš tiesų mes situacijos nežinome. O čia užimam labai svarbią erdvę kitų pagalbos prašymų sąskaita. Gal aš neteisi? Reikalingos ir tokios diskusijos?
Greta77 (Pifas) (2012-10-26)
va dar: Sunki cituacija. Visu laukiu patarimu issakanciu. Jau ilga laika bendrauju su viena moterim,is Jonavos kuri prizuri,rupinasi katinukais kiemo. Is jos kiemo atkeliavo 2 laukinukai pas mane. Bet vel pas ja yra kaskur apie 1men.katinukas laukinukas,kita katyte apie 5-6men.naminuke. Ka daryti? jie lauke gyvena,ju niekas neiima laikinai. Arteja salciai,rusiai,skyles bus uzkamsytos,uzdaryti. Ar man juos paimti? bet ar bus padedanciu su finansais?? Tad sprendziam visi kartu ka darom ?
Xiri (2012-10-26)
nu jis ziauriai kosejo ir viduriavo,,,ir jam ,kaip paskui Laura paaiskino,kai jau pas mane suniukas buvo,kitas patinas buvo iskandes zaizda galvyteje,bet,zaizda jau buvo uzgijusi,tik plauku ten nebuvo
Greta77 (Pifas) (2012-10-26)
po siuo prasymu parasiau kaip maitinti, kad butu pigiau, bet jau ziuriu senai ner mano komentaru...
Rettaa (Gyvunugloba.lt) (2012-10-26)
as ir nurim nesakau tikrinti, zi noma, niekas neturi teises taip tikrinti. Manau didzioji dalis cia musu turi mini prieglaudeles. Bet manau, tie kurie praso aukos, ar kitokios pagalbos tai jie zinomi. Juk daugelis vieni kitus pazystam, vieni nickais kiti vardais, treti org, o tai kaip cia yra, kad ji viena turi prieglaudele, pati sau atstovuja, o jos niekas nepazysta? juk turetu but, kas tiesiogiai su ja tureje reikalu, bendroje globoje ar pan. (nzn ar supratot ka turiu omenyje, kazkaip nesirisa man sian mintys) :)
Greta77 (Pifas) (2012-10-26)
Xiri, o ka konkreciai ji nuslepe? matai ta bet kokia kaina velgi pavojinga, o jei gatvej jis atsidurs ir pan. as jei dovanoju gyvuna ir jam kazkas negerai visada informuoju seimininkus.
Xiri (2012-10-26)
Greta,tuo metu as pagalvojau,kad zmogus taip myli gyvunus,kad bet kokia kaina nori jiems namu...nu ir turiu labai miela ciuciuka,nors kaimynai buvo soke,kai pirma kart ji pamate,ne vienas klause,ar negrazinsi atgal,kam tau tokio reikia...o daba stebisi koks grazuolis patapo :))
Greta77 (Pifas) (2012-10-26)
Dinka, ji visur akcentuoja pinigus, kad nusipirks ko reikia ir pan., o kai pasiuliau pigesni varianta tarkim maista is kazkur atsisiusti ar kad ir sildytuva ji ignoruoja toki pasiulyma ir vel praso pinigu.
Polio-mama (2012-10-26)
Selicija yra teisi. "Inspektuoti" jokios teisės niekas kaip ir neturi. Žmogus gali "nesideklaruoti" pirmą kartą matomiems asmenims ne todėl, kad yra sukčius, o todėl, kad bus įžeistas "revizorių iš įkvėpimo" vizito. Įsivaizduokite save tokioj situacijoj: ding dong į duris, atveriate jas, o ten - žmonės, kuriuos maote pirmą kartą gyvenime; o jie jums ir sako "parodykit gyvūnus, čekius irgi parodykit" ir t.t. Kažin, ar pulsit vykdyti "pavedimus". Bent aš tikrai nepulčiau :) Todėl kiekvienas pagal savo atsargumo laipsnį ir sprendžia, kuo pasitikėti, kuo nepasitikėti ir pan.
Dinka (2012-10-26)
Lankytojas pašalino komentarą
Greta77 (Pifas) (2012-10-26)
dar anksciau su ja bendravau sakau kodel nesijungi su kokia prieglauda bendradarbiauti ji man pareiske, kad nori veikti atskirai nes taip jai labiau apsimoka, tai velgi itartina nes jei zmogus saziningas tai prisjungus prie organizacijos nebijotu su kazkuo bendradarbiauti, o 5koja kiek zinau ja "ismete" is savanorui saraso...
Greta77 (Pifas) (2012-10-26)
Dinka, ji fb raso, kad jei kas norit aplankyti susitarsim ir as jums parodysiu gyvunus tai nebent taip tartis su ja...
Greta77 (Pifas) (2012-10-26)
Xiri, jei nuslepe tikraja bukle suniuko tai jau is karto parodo, kad tai nepatikimas zmogus, juk kitas zmogus galejo ismesti i gatve ta suneli del to, kad jis serga arba grazinti atgal ir daugiau niekad neimti is prieglaudos gyvuno... tokiu dalyku tikrai negalima slepti.
Dinka (2012-10-26)
Lankytojas pašalino komentarą
Greta77 (Pifas) (2012-10-26)
Rettaa, gyvunu pas ja tikrai yra, nes man viena savanore sake ji ju prisiima tiek, kad pasirupinti negali, tik vel kiek gi ju yra globojamu o kiek nuosavu... ir pan... tiek kiek ji praso paramos tai butu galima islaikyti tirkai nemazai padareliu. ji kas savaite praso sunim maisais maisto. kas kelias dienas atsiranda vis nauji, o kartais seni stebuklingai dingsta ir neaisku kaip baigesi viskas.
Selicija (2012-10-26)
O JUms neatrodo, kad važiavimui ir situacijos vertinimui nėra jokio teisėto pagrindo. kažkas rašė, kad su ja buvo susidūrusi 5 koja. Lai kas nors iš jų pakomentuoja situaciją. mergina GG tinklapyje nesiskelbia dabar, aukų neprašo. O kas turi teisę ją tikrinti? Kas gali uždrausti jai skelbti pagalbos prašymus FB? Situacija kebli.
Xiri (2012-10-26)
keista...butent su sia Laura bendravau paimdama suniuka is Penktos kojos...Laura 19 ar 91,jau nepamenu,labai nuosirdus zmogus man pasirode...tik,,,nepasake visos tiesos apie suniuko bukle,bet tai niekis,sveikas jis jau ...as isivaizdavau,kad tai Penktos kojos savanore
Rettaa (Gyvunugloba.lt) (2012-10-26)
tai jei ji is kauno, kaunieciu reiktu prasyti pagalbos, kad pas ja nuvaziuotu. Jei ji net prieglaudele turi, tai tuomet juk turi buti kazkokie gyvunai. tiesiog perziureti jos naujienas, kam ko reikejo ir nuvaziuoti. nesakau kad reikalauti cekiu, as nepazystamam irgi ju nerodyciau. bet ivertini pradzioj situacija.
Greta77 (Pifas) (2012-10-26)
patikrinti tai galima su ja susirasyti tik kas nepagailes laiko ir pabandys paklausineti jos, nes as jau uzblokuota :D
Selicija (2012-10-26)
Na tuomet nebežinau, kaip kovoti su tokiais nesąžiningais veikėjais.
Greta77 (Pifas) (2012-10-26)
Juoduke, bet ar uztenka kaltinti zmogu kai turime palyginus ne daug info? tai galima sakyti tik itarinejimai ne irodymai. nebent su ja pacia kazkas pasneketu paprasytu cekiu foto ar pan.
Juoduke (2012-10-26)
Manau reikia sukurti naujieną kokią FB ir visoms, kas turi FB prisijungus pasidalinti ta infomacija, juk reikia perspėti liaudį, kad nebūtų kvailinami...:/
Modeliukas (2012-10-26)
Kaip liūdna... Ir čia, pasirodo, pasipelnyt galima... O mes, žiopliai, lakstom po parduotuves paskui akcijas, koncervukus iš Lenkijos siunčiamės, kad tik pigiau... Ir vis tiek daug aplink alkanų ir sergančių širdučių iš paskutinių traukiam. Oi , mergaite, neišeis tau tie pinigai laimėn, nepraturtėsi...
Greta77 (Pifas) (2012-10-26)
Selicija, imanoma jai parasyti ant tos vadinamos sienos, bet kas is to ji tiesiog tai istrins ir mane uzblokuos... va ir dabar kazkas paaukojo skiepui, nes padekojo uz skiepa ir tie aukojimai jau tesiasi ilga laika...
Selicija (2012-10-26)
Greta, o ar nėra galimybes jos paskyroje Fb įrašyti, kad žmonės pasitikrintų prieš aukodami ir įdėti nuorodą į šią diskusiją. Aš nežinau, ar tai įmanoma, nes nedraugauju su fb.
Rettaa (Gyvunugloba.lt) (2012-10-26)
blemba na ir is kur tokiu zmoniu atsiranda, per tokius zmones ir kitais, saziningais sunku patiketi. Galiu is savo patirties pasakyti, kai prie naujienu idejau savo asmenine saskaitai, nes maniau taip bus paprasciau, labai vangiai aukojo, o per tokias tuoj zmones bijos padeti, nors zmones ir saziningai padeda gyvunams. oj kaip liudna :(
Greta77 (Pifas) (2012-10-26)
nesenai prase paramos 100 lt sildytuvui, nes toki mate parduotuvej, imeciau nuoroda kur internete panasus kainuoja 45 lt. tai dingo tas jos prasymas istryne, nes turbut galvoija atsirastu tokiu, kurie atsius ta sildytuva o ne duos pinigais...
Dinka (2012-10-26)
Lankytojas pašalino komentarą
Cherry (2012-10-26)
"V koja" su viena Laura kažkada bendravo.
Selicija (2012-10-26)
Va dar :"Laura, nikas Laura19 Tel.: 867355236 Kaunas Laura19 siūlosi padėti, pagloboti, bet paveda. Nepatikėkite jai gyvūnų, nes mergina nestabili bei neadekvati."
Greta77 (Pifas) (2012-10-26)
tai va, o dauguma nesupranta ir veda man gaila tu pinigeliu, kurie neaisku kur eina, nes juk begalei reikia finansines paramos ir tokiems ant kuriu nekrenta itarimo seselis
Selicija (2012-10-26)
"Facebook'e panele Laura skelbiasi turinti prieglaudą gyvūnams, mergina prašinėja paramos, gerai,jei tik maistu ar priemonėmis, ji prašo pinigų pervesti į savo asmeninę sąskaitą. Manau,kad tai kiek įtartina ir neteisėta. Be to, juodajame sąraše jau yra anksčiau rašyta žinutė apie šią merginą, matyt jau pastebėta anksčiau (žiur. :Šaltinis: Fausta Lggd 2011-06-22)" - juodasis sąrašas
Greta77 (Pifas) (2012-10-26)
Cherry, as nesu garantuota, kad isgalvota, bet man skamba nelabai realiai, rado vienus viena diena po keliu dienu kitus, o visi jie panasus, o paskui dar ir kalyte sutapimas maitinanti atsirado...
Greta77 (Pifas) (2012-10-26)
Juoduke, gal kazkiek ten tiesos ir yra, bet manau ne viskas, tuo labiau po prasymais as visada pasiulydavau pigesni varianta taoi jei netikdavo...
Cherry (2012-10-26)
Tą istoriją su išmestais/rastais naujagimiais prisimenu. Net į galvą neatėjo, kad gali būti išgalvota.
Juoduke (2012-10-26)
Ale aferistė jauna sakyčiau, kad šitaip darytųsi pinigų.. Mane kuo toliau tuo labiau stebina žmonių išradingumas, bet naudotis kažkieno nelaime, šiuo atveju vargšais gyvūnais tam ,akd pasipildyt savo kišenę... Čia jau virš visko!
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2012-10-26)
:)
Laiburg (2012-10-26)
Taip, tą pačią.
Polio-mama (2012-10-26)
Laiburg tikriausiai turi minty Laura19/Laura91 (nick'ai buvo du, kuris pirmiau, kuris po to, neprisimenu).
Dinka (2012-10-26)
Lankytojas pašalino komentarą
Greta77 (Pifas) (2012-10-26)
taip ta pati, bet pagalbos praso, per savo asmenini fb....
Laiburg (2012-10-26)
Lankytojas pašalino komentarą
Greta77 (Pifas) (2012-10-26)
reiktu paskaityti nuosekliai jos prasymus http://www.facebook.com/Mazytee?ref=ts&fref=ts
Greta77 (Pifas) (2012-10-26)
LauraV, nurimk tikrai ne apie tave, tiesiog jios vardas fb yra laura ir pavarde prasideda is v raides tai del to nenorejau viesinti pavardes is karto taip parasiau :) apie sita laura musu Laurav tik geri atsiliepimai :)
Wiwi (2012-10-26) (foto)
Imeskit dar nuorodas tu jos netikru prasymu, kad butu aiskiau.
Polio-mama (2012-10-26)
Naujienoje Greta mini išmetimą iš draugų. Spėju, eina kalba apie FB veikiantį asmenį. Ne GG. Laura, nurimkit :)))
Alinakiu (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2012-10-26) (foto)
Cia ne ta Laura, kur pazadejo paimti i globa, o po to draugas neleido?
Juoduke (2012-10-26)
LauraV, kad rašo, kad ta mergina iš Kns, o gal ji bando naudotis inicialais svetimais pridengdama save?
Greta77 (Pifas) (2012-10-26)
ne ne :))) va radau ja juodajam sarase Laura, nikas Laura19 Tel.: 867355236 Kaunas
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2012-10-26)
cia apie mane? :):)
Greta77 (Pifas) (2012-10-26)
cia jos niko nezinau tik facebook'e jos vardas Laura V.
Juoduke (2012-10-26)
greta77, gal būtų galima paminėti ir nick'ą? Nes pvz aš nelabai įsivaizduoju apie kokį asmenį eina kalba... :/


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
   


Statistika Prisijungę: 306

Alio.lt | Facebook | MySpace | Frype | RSS | Blogger

Naujienos

06.17 Už gyvybę kovojantis Viliukas prašo palaikymo
06.17 Brangūs beglobių vargai: pagalbos kaina 219 eur...
06.16 Žaviausias ir pasiučiausias Naminukų ketvertas ieško...
06.16 Gatvėje rastas nuskriaustas kačiukas!- praŠome pagalbos
06.15 Pūkis prašo draugų pagalbos: reikalinga operacija
06.15 Raugyklos gatvės penketukas skirstosi po namus!
06.15 Panerių "šalmuotieji" gražuoliukai pasiruošę sutikti...
06.15 Mielas dručkis Teodoras svajoja apie savo namus!
06.15 2 mėn. pūkuotukas Romeo ieško namų!
06.14 Atsargiai dovanojant!!!!

Komentarai

Renata_ir_Vaidas (19:42) >>
Padovanota jau. Nežinau kaip ištrinti skelbimą.
Witaliukas (17:30) >>
Vasara - atostogų metas. Štai ir mes jau norim važiuoti ilsėtis, o tam reikia išlydėti...
Rainiukė (11:13) >>
Labai jums ačiū
Alusia (9:27) >>
Lapke, ačiū už nuorodą, užsakiau, pakuotė nepažeista, viskas tvarkoje, tiesiog dabar vyksta...
Irene (0:52) >>
Ikeliau nuotraukas i prasyma.
Mune58 (0:26) >>
Denuko linkėjimai iš namų http://www.part.lt/perziura /92ff53007de3092a4709e07b3c f4fa5a259.jpg...
Lapke (20:41) >>
Labai rekomenduoju pasinaudoti puikia proga išbandyti šitą maistą. Kaina tokia tik dabar,...
Alusia (12:05) >>
Issiunciau zinutes Skaidiskiu maitintojom, kurias pazistu, gal uzmatys vargsiuke.....
Alusia (10:42) >>
Gal kas is nuorodu gales ideti i prasyma. Aciu
Alusia (10:40) >>
https://www.part.lt/perziur a/e296bd521a64b704c92fa55e7 9748d16119.jpg
Alusia (10:40) >>
https://www.part.lt/perziur a/a2be15a5e87d9070e0b830db9 2b51cd0544.jpg
Alusia (10:40) >>
https://www.part.lt/perziur a/2d1b2c5c1af75ea4558f0b660 b61d1b6438.jpg
Rainiukė (9:22) >>
Gal kas galėtu padėti, bučiau labai dėkinga