LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lietuva | Latvija | Estija
 
 
 

Bailiukė iš Fabijoniškių ieško pagalbos

 Gavome sunerimusios p. Lianos laišką dėl bailiuko šunelio, kuris klaidžioja Fabijoniškėse. Didžiausia bėda, kad šuneliui panašu, kad antkaklis įaugęs į kaklą, tačiau jis visai neprisileidžia. P. Lianai pavyko šunelį nufotografuoti (ilgai jo nematė), panašu, kad tai kalytė, dar visai jauna, kokių 1-1,5 metų. Gal kas pažįstate šunelį, gal jis kažką prisileidžia? Reikėtų bent jau antkaklį nuimti, jeigu jis jai per mažas. Žinoma, globa būtų aukso vertės, jei tik kalytė bent kiek sociali:

"Noriu pranešti, kad jau kokias porą savaičių pastebiu palaidą šunį Ukmergės gatvėje. Kiekvieną dieną išlenda iš savo "guolio-namų" (tai yra duobė, vis nepavyksta prieiti arčiau pažiūrėti, kur jis ten įsirango, nenoriu išgąsdinti, kad nepabėgtų). Pavaikšto aplink, per kelia nebėga, tai nerimauti, kad papuls po masina nereikia, tik gaila žiūrėti, kad jis vis žiūri į mašinas ir žmones, porą kartų nunešiau truputį pavalgyti, bet artyn neprisileidžia, iš tolo stebi, ką darau. Labai neramu yra dėl to, kad jis didelis, o jo apykaklė jau spaudžia jam kaklą. Matyt pabėgęs yra, kai buvo mažas, o dabar paaugo ir ta apykaklė veržia jau. Taip pat toks vaizdas, kad jam sunku kramtyti maistą, tai tikriausiai nuo blogo maisto ir tokio lauko gyvenimo dantys iškritę yra. Jei neklystu, tai čia tas pats suo, kuris prieš kokius metus laiko jaunas lakstė toje pačioje vietovėje, tik atbėgdavo iš kitos pusės. O vakarais matydavau, kaip grįždavo atgal. Paskui ilgą laiką jo nebuvo matyti. O dabar vėl atsirado. Labai prašau, gal kas iš Jūsų savanorių gali jį prisipratinti ir bent jau apykaklę nuimti.

Naujausia informacija: Kalytė labai draugiška, bet per metrą arčiau neprisileidžia:( Yra antkaklis, kuris jau mažas ir ant jo matosi, kad buvo pakabukas su šeimininkų informacija, bet jis plastmasinis ir lapelis iš jo iškritęs:(

 

 


Sukurta: 2013-03-21 | atnaujinta: 2018-01-23
Naujienos numeris: 32997
Peržiūrėjimų skaičius: 71785

« grįžti

Komentarai

Renata_ir_Vaidas (2018-01-24)
Tai yra labai skaudu. Apšaukiau visus nes nenorėjau patikėti. Gal suklydo. Gal gyva tik pabėgusi.. Labai labai gaila. Buvo būda su kilimais. Galėjo gulėti ten ir maisto laukti. Bet ne. Voliojosi ant sniego. Gal peršalo.
Cherry (2018-01-24)
Taip, Aldona, labai teisingi žodžiai. Nors nelabai turiu teisės dėkoti, nes stebėjau Laros gyvenimą tik iš šalies, nroiu pasidžiaugti žmonėmis. Ačiū Lianai už rūpinimąsi visus tuos metus, už orią pabaigą, ačiū Renatai ir Vaidui už gražią būdą (nors Larai ji ir nepatiko), už šilumą ir rūpestį. Ačiū visiems, kam ji rūpėjo. Lara, laisva ir nepriklausoma, nebuvo palikta likimo valiai.
Aldona T. (2018-01-23) (foto)
Užjaučiu visus, kurie mylėjo ir rūpinosi Lara. Iš komentarų matau, kad tokių žmonių buvo ne vienas ir ne du. Lara mylėjo laisvę ir ją saugojo. Ji LAISVA išėjo ten, kur visi anksčiau ar vėliau susitiksim. Todėl šiandien, vieni nubraukę ašarą, o kiti tiesiog susigraudinę, pasidžiaukim, kad ji nugyveno ne tokį ir trumpą šuns gyvenimą, gyveno taip, kaip norėjo, buvo mylima ir globojama, pagarbiai palaidota ir bus ilgai prisimenama.
Alisaa (LGGD, Vilniaus prieglauda) (2018-01-23) (foto)
Tikiuosi, ne nuo salcio... ziauriai gaila, ant kiek vargse bijojo zmoniu, kad tiek laiko neleido prieiti :((
Wilmante (2018-01-23)
benamė, bedalė, o visų mylima...ilsėkis:(
Polio-mama (2018-01-23)
Nuoširdi užuojauta, LianaL. Lara, nors ir gyvenusi laisvėje, nepriklausoma, buvo Jūsų...
AisteIgn (2018-01-23)
pasibaigė žemiškoji kelionė...
LianaL (2018-01-23)
Laba diena visiems,atsiprasau kad iskart neparasiau,nes buvo per didelis sokas ir sielvartas. Lara radau nekvepuojancia, kai atejau ryte pamaitinti. Gulejo ant kalniuko,tikriausiai eidama I guoli prigule pailseti ir nebeatsikele. Jokiu smurto zymiu nebuvo matyti,del nunuodijimo irgi mazai tiketina,nes jokiu putu is nasru nebuvo,gulejo tokia poza,lygtai sildytusi ant saulutes. Kadangi aplink buvo daug varnu ir nenorejau,kad kas pranestu Grindai,tai su mama iviniojom ja i adijala ir ikelem I mano masina. Paskui susikambinau su firma,kuri laidoja Vilniaus gyvunu kapinese,kad paruostu vieta laidojimui. Vakare sutartu laiku nuvezem ir palaidojom. Labai aciu Birutei,kuri kartu su vyru padejo. Kadangi esu isvykusi,tai nezinau ar jau pastate lentele ant kapo su Laros vardu.
Cherry (2018-01-23)
Nepagaunamoji Lara... 6 metus čia gyveno... Tiek planų ir bandymų sugauti - o ji atsargi ir nepriklausoma. Nežinia, ar būtų prisitaikiusi voljere. Labai liūdna. Baigėsi Laros istorija.
Alisaa (LGGD, Vilniaus prieglauda) (2018-01-23) (foto)
Sirdis plysta :((( kaip gaila...
Rimantedr (2018-01-23)
Sveiki, Lianos (kuri pasidalijo šiuo skelbimu viršuje) šeima taip pat kaip ir jūs, mylėjo bei šėrė Larą. Šeštadienį ryte kreipėsi į mane su žinia, kad atėję ryte pašerti, rado Larą iškeliavusią į šuniukų rojų bei teiravosi, kur galėtų palaidoti, nes nenorėjo palikti mažylės šitaip :( Taigi, kiek žinau Lara palaidota gyvūnų kapinėse prie Regitros (plačiau papasakos pati Liana, kai bus pasiekiama) ir tikėkimės, kad vaivorykštės šalyje valgo kalnus skanukų, nejaučia šalčio ir yra laiminga. Suprantu jūsų skausmą, kai atrodo tiesiog be pėdsakų pradingo gyvūnas, kuriuo nuolat rūpinaisi, tačiau palaukime, kol viską galės papasakoti tie, kas ten dalyvavo
Irene (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2018-01-23)
Moteris, kuri ja nuolat maitino ir kartu laidojo, kai gris is uzsienio, parasys naujienas i si puslapi. As pletku niekada nekuriu, todel negaliu parasyti daugiau nei zinau. Labai liudna del Laros, bet jokio kriminalo sioje istorijoje nera, ji jau buvo garbaus amziaus, tad visai gali buti, kad mire nuo senatves ir nepalankiu gyvenimui salygu:(.
Irene (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2018-01-23)
Nu klausykit, jau perzengiat visas ribas su savo teorijom. Jeigu zinau tik tiek, tai man sukurti fiktyvia istorija? Lara rado ja maitine zmones jau negyva, be jokiu kraujo, traumos zymiu, tad veikiausiai ji mire savo mirtimi. Lara palaidota gyvunu kapinese.
Renata_ir_Vaidas (2018-01-23)
Juk žmonės būdą statė, kanalą šiltino, kasdien net ir prie -20 maistą nešė, vandenį didelėmis talpomis tempė ir nepaviešinti kas ką žino yra dugnas. Jokio supratimo ir jokių vertybių. Kas pažįstate pakslbinkite daugiau narę IRENE. Reikia viešumo
Renata_ir_Vaidas (2018-01-23)
Jeigu kažkas prikišo nagus ir tyli-ant jūsų sąžinės. Gal kas gaudė ir nepavyko? Gal palindo po mašina pasibaidžiusi? Gal nuo streso pagauta mirė? Gal nuo skiepo? O gal pabėgo iš mašinos ir yra nežinia kur? IRENE žino daugiausia bet info dalina labai rezervuotai ir slaptai o juk tai turi būti vieša. Gavosi šūdas
Renata_ir_Vaidas (2018-01-23)
Irene parašė kad kažkas ją rado ir palaidojo gyvūnų kapinėse... kas ją rado? Kas ją kėlė į mašiną ir į kurią mašiną ir kas ją vežė? Kas kasė duobę? Ar tikrai ji mirė savo mirtimi? Visi tyli. Kažkaip jaučiasi kad ne viskas skaidru..kažkokios neaiškios paslaptys. Juk tsi neturėtų būti slapta
Wilmante (2018-01-23)
kažkas kažką žino, kažkas kažką nutyli, argi negalima parašyt kas nutiko Larai? Žmonėms, kurie ja rūpinosi, širdį skauda, tiek laiko maitino, prižiūrėjo, daug kas sekė jos istoriją, negi tik tiek apie ją - mirė?:(
Renata_ir_Vaidas (2018-01-22)
KUR LARA??PARAŠYKITE DAUGIAU KAS JAI ATSITIKO. JUK DAUGELIS JA RŪPINOSI
Indra Kel. (2018-01-19)
Gal žinote kažką konkrečiau? Gal dar kažkas kas Lara rūpinosi žinote, kas vargšiukei nutiko?
P.nijole (2018-01-17)
:(((
Irene (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2018-01-17)
Siandien gavau ziniu, kad Lara mire:(.
Indra Kel. (2018-01-17)
O kas nors matote Larą dar? Nes as jau beveik mėnuo einu jos šerti įvairiu paros metu, bet niekada nebesutinku. Randu maisto jai padėto ir prie būdos ir prie angos į kurią ji lenda, bet jos pačios nė kvapo. Labai keista.
Megi (2018-01-14)
Sveiki, Lara tikrai turi jai pastatyta voljera ir buda Sos gyvunuose. Problema ne vieta, o jos sugavimas. Bandyta gaudyti ir su Grindos pagalba, bet ji gudri ir neprisileidzia. Tad, jei kas sugebes ja pagauti, Sos gyvunai ja priims, zinoma paderinus is anksto, kad vyksta tokia gelbejimo operacija. Liana turi mano kontaktus. Sekmes gaudant-mum su vyru to padaryt nepavyko.
Alisaa (LGGD, Vilniaus prieglauda) (2018-01-02) (foto)
Taip, registruojantis seniai buvo turbut atsitiktinai parinkta taip, as nesu is LGGD, dbr neiseina panaikint sito lauko
P.nijole (2017-12-28)
Cherry, prie savo vardo kokia nori prieglauda galima pasirinkti :) Matyt, taip ir padare registruojantis.
Cherry (2017-12-28)
Alisaa, prie Jūsų vardo parašyta LGGD, Vilniaus prieglauda (jau neegzistuojanti), o rašote, kad nesate susidūrusi. Lara kažkada priklausė LGGD, iš ten ir pabėgo.
Indra Kel. (2017-12-27)
Jau kokia savaitė vis nesutinku Laros. Einu šerti jos, tačiau maistą palieku prie būdos ir tikiuosi, kad kažkada išlendusi ji suvalgys ką atnešiau. Nes kai sutinku ją, tai maistą palieku šalia jos, taip didesnė tikimybė, kad viską suvalgys pati. Nes kiek teko matyti, tai jai reikia konkuruoti su varnomis dėl maisto.
Alisaa (LGGD, Vilniaus prieglauda) (2017-12-20) (foto)
Na, bendraminciai?
Alisaa (LGGD, Vilniaus prieglauda) (2017-12-12) (foto)
Sveiki, as tik UZ padeti, kuom reikia! P. Liana, gal turite galimybes siai dienai pakelti kontaktus del voljero ir prieglaudos? O gal galima ir buda pervezti ten Laros? Niekad nesu susidurus su gyvunu prieglaudomis, todel nezinau, kaip viskas vyksta, bet jei visiskai nera sansu jai rasti ten vietos, gal svarboausua butu parodyt ja veterinarui, kad apziuretu, paskiepytu, suleistu vaistuku, kuriu net neabejoju, kad reikia, o tada jau galbot kur jai butu geriau ir ramiau. Kai suauges suo iprates gyvent taip, kartais jo uzdarymas yra daug blogiau, nors musu akiai tvirtas stogas virs galvos svarbiau:(
Indra Kel. (2017-12-11)
Visiškai sutinku su Cherry komentaru. Kad čia tik nuo žmonių, kuriems Lara rūpi priklauso jos ateitis. Jeigu rasime, kas ją priimtų ir patys ją ten sagavę nugabensime, tik taip galėsime padėti.
Cherry (2017-12-11)
Mačiau ją gruodžio 1 einančią šaligatviu link BIG'o. Jau sunkesnė eisena, matyt, skauda kojeles. Kiek pamenu ir sprendžiant iš komentarų, būta svarstymų, kad ją reikia pagauti, bet niekas tuo rimtai neužsiėmė, be Grindos bandymo prieš 4 metus. Turbūt Liana geriausiai ją pažįsta, geriausiai galėtų patarti, kaip elgtis. Bet tikėtis, kad kokia prieglauda imsis ją gaudyti - neverta. O susiorganizuoti pavieniam žmonėms - nelabai realu.
Indra Kel. (2017-12-07)
Kiek man teko sužinoti Laros voljeras jau yra užimtas. Šitą informaciją man dar vasarą rašė Mažosios Lizos atstovė Erika. Dabar šiuo klausimu aš nesidomėju. Bet reikėtų gal pasiteirauti?
Aldona T. (2017-12-07) (foto)
O gal verta su Grinda tartis, kad jie pagautų, o tada vežti į SOSus, jei ten jai vis dar rezervuota vieta? Žodžiu, reikia veiklaus koordinatoriaus.
P.nijole (2017-12-07)
Dažniausiai šuo, aišku, nekalbant apie visiskus laukinukus ar agresyvius, paklūsta žmogui, kai pavadis atsiduria žmogaus rankose. Tik va, kaip tą pavadi uždėti...
LianaL (2017-12-07)
Labas vakaras visiems, besirupinantiems del Laros. Del vietos prieglaudoje, tai Sos gyvunuose jai yra uz zmoniu (ponios Birutes, kurios kontaktus turiu) pinigus irengtas voljeras ir jau keli metai stovi tuscias ir laukia Laros. Bet kadangi nepavyksta jos pagauti, tai neaisku kiek laiko tas voljeras bus laisvas. As galeciau padeti pagauti, bet ji gali nujausti, nes yra protinga. Nemanau kad pavyktu keliems prie jos prieiti, nebent kai ji miega ant zoles atviroje vietoje. Kai dabar tokie orai, tai ji dazniausiai slepiasi savo urve-vamzdyje. Be to ji yra sunki, ir jei pavyks ja sugauti, tai kaip reikes ikelti masina ir kad ji nesidraskytu, kad ramiai nuvezti iki Sos Gynunai?
Indra Kel. (2017-12-07)
Nelabai suprantu kodėl esu puolama, juolab, kad nė vieno kaltinimo neveikklumu ar dar kažko panašaus aš nė iš tolo nerašiau. Tas savigynos momentas čia visai ne vietoje ir ne laiku. Dėl čia parašytų komentarų, tai visus juos esu skaičiusi, tačiau tai nekeičia fakto, kad šiai dienai gyvūnas vargsta. O rašiau čia ieškodama pagalbos ir bendraminčiu ir tikrai nesitikėjau, kad dėl noro padėti būsiu iškoneveikta.
Daina1 (2017-12-07)
apie šią kalytę jau rašoma keturis metus. Ir vis pasipila kaltinimai , kad niekas nieko nedaro. GG senbuviai puikiai žino, kaip ši gudruolė sugebėjo pabėgti iš Grindos teritorijos, kaip ji jau beveik penkerius metus sugeba išsisukti nuo visų gaudytojų. Ji protingas ir tikrai ne jaunutis šuo. Tad pritariu Aldonai T. - jei negalima paskaityti ankstesnių komentarų, kur labai aiški pasidaro jos istorija ir aišku, kad yra kas ja rūpinasi, tai gal tuomet tikrai, burkite komandą ir pirmyn, užuot kaltinus žmones neveiklumu.
Indra Kel. (2017-12-07)
Aš manau, kad pajutusi, jog ją norima sugauti ir nuo manęs gal ji eitų šalin, bet ji jau sunkiai juda todėl keliese tikrai manau kažkaip ją pažabotume. Nes kaip suprantu yra žmonių kaip ponia Liana, kurie jau labai senai Larą maitina ir ji juos tikrai pažysta ir prisileidžia.
P.nijole (2017-12-07)
Bėda buvo tame, kad ji nieko neprisileidžia. Bet jei Jūs lydi, gal pati liptu į mašiną...
P.nijole (2017-12-07)
Na, jau kas kas, bet Erika tikrai nepadės, nes Mažoji Liza neturi prieglaudos. Bandykite derinti su Kauno Lese, pas juos senjorams šunims geros sąlygos. Gal Vilniuje Sos gyvūnai padėtų, irgi turi šildomas patalpas. Tik visur reikia iš anksto užsakyti vietelę...
Indra Kel. (2017-12-07)
Aš tikrai niekam neprikaištauju. Kaip tik džiaugiuosi, kad yra žmonių, kurie nepraeina pro šalį pro benamį šunį. Čia rašau, nes kaip tik ir noriu suburti žmonės, kurie padės, nes viena aš nieko nepadarysiu, kad ir kaip norėčiau. Susirašinėju su Mažosios Lizos atstove Erika ir ji mane nukreipė čia. Liepė rašyti komentarą ir rasti bendraminčių. Vienareikšmiškai čia esantys žmonės nori Larai gero, todel manau, kad bendromis jėgomis galėtume jai užtikrinti, kad bent jos senatvė būtų ori.
Aldona T. (2017-12-07) (foto)
Viską turbūt gerai surašėte, Indra. Tik užuot priekaištavus, gal imkite ir pradėkite burti komandą, kuri padėtų įgyvendinti Jūsų planus. Jokios ironijos, nieko asmeniško, tiesiog žvilgsnis iš šalies.
Indra Kel. (2017-12-07)
O jūs nemanote, kad pats laikas nustoti galvoti, kad Larai viskas gerai, kai taip akivaizdžiai nėra ir susibūrus bandyti jai padėti. Man išvis protu nesuvokiama, kaip ji tiek metų ant plyno lauko išgyveno?! Vasarą dar vasarą, bet dabar žiema. Guli ant vėjo, lietaus, sniego lauke vargšelė. Dar vienas dalykas, tai ten ji yra visiškai nesaugi. Ne kartą yra tekę vaikyti prie jos pristojusius ir erzinančius vaikus. O paskutiniais kartais ji seka mane iš paskos, kai ateinu jos pašerti. Ėjo iki pat Bigo durų ir ilgą laiką ten stovėjo, laukė... Nežinau, kaip jums, bet man plyšta širdis kaskart, kai einu jos šerti ir tenka ją ten palikti. Gal būtų pats laikas pasidomėti ar neatsirastų vietos kurioje nors gyvūnų prieglaudoje. Lara jug su kraičiu ir būdą gerą būtų galima gabenti kartu su ja. Mano galva prieglaudoje ji bent nebus ant plyno lauko, negalės eidamas bet kas pro šalį jos nuskriausti.
Alisaa (LGGD, Vilniaus prieglauda) (2017-12-05) (foto)
P. Liana, ar matote Lara, gal kuom galeciau padet? Vis jos nepagaunu vakarais :(
Alisaa (LGGD, Vilniaus prieglauda) (2017-11-23) (foto)
Aciu Jums uz atsakyma :) kurioje vietoje jinai buna, nes visad apie 6-7 sustoju, bet nei duobeje, nei aplinkui nematau :( man begalo jos gaila, galimai reikia vaistu arba tiesiog apziuret ja veterinaram, bet neisivaizduoju kaip padet!
LianaL (2017-11-21)
Laba diena, buvau isvykusi, tai iskart neatrasiau. As Lara matau kiekviena diena, nunesu valgyti, bet ji matyt labiau isranki pasidare, prie maisto ateina pauosto ir ilgai masto valgyti ar ne:) Del pagavimo, tai manau kadangi ji pripratusi gyventi dideleje teritorijoje, tai ji neisgyventu pagauta ir uzdaryta voljere.
Alisaa (LGGD, Vilniaus prieglauda) (2017-11-15) (foto)
Jau kelias dienas nematau Laros, gal kas zino, kur ji?
Alisaa (LGGD, Vilniaus prieglauda) (2017-11-08) (foto)
Sveiki, LianaL, sakykite prasom, kokia situacija su Lara? Ar tikrai nera jokios galimybes jos pagaut ir parodyti veterinaram? Ka sako prieglaudos, pvz. Tautmiles, ar kitos Vln prieglaudos, juk ju pagalba galimai Lara surastu siltus namus ir sveikai gyventu? Busiu dekinga uz Jusu atsakyma!
LianaL (2017-07-30)
Laba diena, viskas Larai gerai, tik kai karsta ji retai pasirodo dienos metu. Nakti lauke ant pieveles guli.
Katrin_m (2017-07-25)
Ar viskas gerai? Nematau Laros ((
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2017-04-23) (foto)
Deja, bet Lesė kolkas neturi didelių narvų. Larai labai reikia padėti, kooperuokimes! Ją reikia bent vetams parodyti. Lankiau vakar, ji išties labai prastai juda, inkščia ištisai. Jai kažkas negerai.
Indra K. (2017-04-23)
Sveiki, esu kaip ir jūs čia komentuojantys neabejinga šiai vargšei šunytei. Pastaruoju metu kai nešu jai maisto ji vis gailiai inkščia, dreba. Kaip suprantu ją ne kartą yra bandyta sugauti, tačiau nesėkmingai. Ieškau žmonių, kas padėtų man ją sugauti ir apgyvendinti prieglaudoje. Lesės proglauda sakė ją priimtų, tik reikia sutarti tai iš anksto. Jeigu atsirastų norinčių padėti Larai ir jungtis prie manęs būčiau labai dėkinga. Reikia keleto žmonių taip pat ir vairuotojo su transportu, išlaidas aš padengčiau. Svarbiausia ją sugauti, nes toje vietoje kur dabar yra jos būda yra numatyta statyti naują gatvę ir kiek teko girdėti šios statybos jau ne už kalnų, todėl Lara neteks ir šio savo prieglosčio. Labai prašau nebūkime abejingi ir pasistenkime padėti nabagėlei!
LianaL (2017-02-06)
Laba diena, antkaklio jau keli metai kaip nebera, matyt nutruko, kai landziojo po miskeli po krumynus:) Labai dekoju, kad pavalgidindavote kol buvau isvykusi:)
Katrin_m (2017-02-06)
Jau nėra to antkaklio. Bent jau aš jo nemačiau penktadieni :)
Adi (2017-02-04)
Kokia laimė, kad Jūs, moterys prižiūrit tą vargšelę. Ačiū Jums už tai. Bet ar tikrai jai įaugęs antkaklis į kaklą? O jei taip, Tai argi nėra jokios galimybės jai jo nuimti? Blogiausiu atveju, bandyt užmigdyt trumpam. Su veterinarais pasitarus, gal migdomųjų į maistą galima dėti? Dar žinau, kad Kaune ar ne tas pats, liūdnai pagarsėjęs Nuaras turi galimybę su tokiu šautuvu migdomą ampulę iššauti, gal pavyktų nuimt antkaklį. Juk vargšei tokia kančia...
Katrin_m (2017-02-04)
Vakar buvau, radau budele)) ipyliau silto vandens ir atnesiau keptos vistienos is maximos))) Lara mane mate, taciau stovejo atokiau prie viesbucio ir kol as buvau prie budos ten nepajudejo)
LianaL (2017-01-26)
Laba diena, labiausiai ji megsta keptos vistienos ivairias dalis is Maximos, nes kiek bandziau is kitu prekybos centru duoti, tai kazkaip neperdaugiasia valgydavo:) Ji isranki, sauso ir konservuoto maisto nevalgo. Turiu prasyma, kadangi kita savaite nebusiu Vilniuje, tai gal kas nors gali jai atnesti silto vandens, nes misto tai visi atnesa, o vandens jai pastoviai truksta. Paskutiniu metu kiek nunesu vandens ir valgyti, tai ji pirma geria, o tik paskui valgo, nes matyt supranta, kad vanduo greitai uzsala, tai reikia atsigerti kol nesusala.
Katrin_m (2017-01-25)
Kaip dziugu! Siandien vel maciau ja ant saulutes vaikstinejo prie viesbucio! :) Noriu nupirkti jai maisto, bet nezinau ka ji valgo (sauso edalo praeitas metais nevalge). Dar karta aciu Jums, Liana, uz tai kad rupinates ir priziurite!
Druskutis (2016-12-18)
Bijau, kad jeigu naktimis pradėjo važiuoti vyrai, kad su ja nesusidorotu ar kitaip jai nepakenktų.
LianaL (2016-12-18)
Laba diena, Lara vis dar toje pacioje vietoje, viena nakti buvo atvaziave du vyrai, matyt bande pagauti, tai ji lojo iki kokios 3 val. Vis ejau prie lango ir ziurejau, kad jai ko nepadarytu. Kai vyrai isvaziavo, tai ji maciau atsigule lauke, nors buvo salta, matyt bijojo lysti i duobe ar i buda, kad nepagautu. Siaip viskas po senovei, kiekviena diena pamaitinu ir pripilu silto vandens. Sveika ir linksma pasitinka:) Dazniausiai diena ji miega, tik kai ja pasaukiu tada islenda ir ilgai gulineja vaikstineja, o paskui vel pasislepia.
Druskutis (2016-12-18)
Sveiki, kaip laikosi Lara. Teko pravažiuoti pro Bigą, bet Laros nemačiau.
LianaL (2016-11-19)
Buda vis dar yra, tik perkelta i kita vieta. Gaila kad ji i ja vistiek neina miegoti:(
LianaL (2016-11-19)
Laba diena visiems besidomintiems Lara. Si ryta pamaitinau kaip ir kiekviena diena, niekur ji per toli nuo savo duobes ir viesbucio neina, megsta guleti ant zoles palei gatve, nes ten ji yra suslepusi kaulus, kuriuos atnesa zmones.
P.nijole (2016-11-14)
Aha, didzioji pilnatis.
Moiros (2016-11-14)
Administratoriai pašalino komentarą
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2016-11-14) (foto)
Buvau šiandien prie Bigo, Laros niekur nesimatė..
Juratukas (2016-11-14)
...ir as ja lapkricio 8d. pravaziuodama maciau prie aiksteles, arciau vaziuojamosios dalies. Gal kas su sveikata jai pasidare negerai?
P.nijole (2016-11-13)
Leses FB mergina raso apie Lara. Kad budeles nebera, o ji, nelabai besiorientuodama, blaskosi vaziuojamojoje dalyje.
LianaL (2016-10-06)
Vasaros pabaigoje vienu metu buvo tokia aptingusi, kad prieidavau ir ilgai kalbindavau kol atsibusdavo, tai gal tada ir buvo galima pagauti, bet dabar vel yra baiksti ir apdairi. Be to pagavus, neaisku kaip ji elgtusi, nes pripratusi buti laisva dideleje teritorijoje.
Irene (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2016-10-06)
Liana, ar nepasikeite Laros elgesys per tuos metus? Vis dar jokiu sansu pagauti?
LianaL (2016-10-06)
Labas vakaras visiems, viesbutis ir prekybos centras nenori kad jai buda stovetu ju teritorijoje, tai zmones kurie atveze buda, ja perkele arciau miskelio, kur pirmai jai maista dedavau, tai ten kiek suprantu yra tikrai ne viesbucio ir ne Bigo teritorija, tai jie negali jos pasalinti, nebent atsirastu zemes savininkai. Lara i buda neina, nes kaip supratau, bijo kad tik vienas isejimas yra, bijo kad ja pagaus, o ji yra labai atsargi. Ziuresim kaip sia ziema ji pragyvens, nes net jos urvas vamzdis pirmai kol nebuvo Lidl turejo du isejimus, tai ji jame ir ziemodavo, o dabar vienas isejimas uzversta, tai likes tik vienas ir uztai ji i ta vamzdi ir nebelenda:(
Cherry (2016-10-06)
O ten tame miškelyje tarp viešbučio ir LIDLo, toliau nuo viešbučio ir BIGo? Ar miškelis irgi kieno nors teritorija? Atrodo, žiemą ji ten kažkokiame urve ar išvartoje ir miegodavo. Atrodo, ir pernai buvo būda pastatyta, tiksliau, kaip ir užuovėja, bet ji nelindo. Liana labiau jos kelius žino.
Katrin_m (2016-10-06)
As kalbejau tik su Bigo administracija. Jie labai priesiskai nusiteike. Gal but verta pakalbet su viesbucio administracija, gal jie leistu ta budele pastatyti bent ziemos laikotarpiui viesbucio "galinej" pusej, ten kur nera sveciu, kur tik dabuotojai... Nors tikiu, kad ir sitie gali atsisakyti(
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2016-10-06) (foto)
Jeigu administracija nusiteikusi priešiškai ir kažkas jau mėto indelius, kas laukia Laros žiemą :(((
Katrin_m (2016-10-06)
P.S. Liana, aciu Jums, kad esate tokia gera, kad rupinates ir stebite sita suniuka tiek metu, kad nesate jai maisto ir vandens! Kad tokiu zmoniu kaip Jus butu kuo daugiau pasaulyje! Jus nuostabi!
Katrin_m (2016-10-06)
Laba diena, Kaip dziugu, kad yra zmones, kurie stebi ta suniuka ir rupinasi! As pravazineju Biga kasdien, kartais prikdavau jai maisto. Neseniai kazkokie geri zmones pastate budele prie ivazevimo i Biga. Bet po keliu dienu ji dingo. Kadangi lauke darosi labai salta, o kur sitas suo gyvena ziema as nesuprantu, as norejau atsatyti budele toj pacioj vietoj... Bet siandien buvau Bigo adminisracijoje ir supratau, kad jie jokiais budais neleis ten nieko statyt. Jie net ismete indeli su vandeniu, nes tipo "atrodo negraziai Bigo klientams". Zodziu nezinau ka daryt. Turiu jau uzsakyta buda, ja pagamins nemokamai... Bet jos nera kur statyt ir prie ko pritvirtinti((
LianaL (2016-07-29)
Parejo nakti, tikrinau apie 1 val. nakties, tai nebuvo, o 3 val. paziurejau pro lanaga, ziuriu guli susirietusi savo vietoje ant zoles, net nepatikejau, nes jau apverkusi buvau beklaidziodama po miskeli ir aplinkui visa teritorija. Tai net naktis sviesesne pasidare kai pamaciau ja, iskart norejau eiti pas ja, bet vyras atkalbejo, kad matyt toli buvo nuklydusi, tai dabar gryzo tegu pailsi. Ryte nunesiau vandens ir vistienos, tai isgirdo balsa, atpazino ir atbego, bet iskart nevalge, labai ilgai dairesi. Man pasirode sukudusi labai, gal kelias paskutines dienas nevalgiusi buvo:( Bet kaip dziugu kad gryzo:)))
Cherry (2016-07-29)
Vargšė Lara, siaurėja jos teritorija. Greit visai neliks kur prisiglausti. O ir ji pati ne jaunyn. Per tiek metų dabar jau pasibaigusi LGGD taip ir nepasirūpino "savo" Lara.
Irene (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2016-07-29)
Labai dziugu del Laros:).
LianaL (2016-07-29)
Lara grizo! :))
LianaL (2016-07-28)
Gal kas galite pakelti naujiena? gal atsilieps kas nors, kas ja mate per sias dienas?
Mune58 (2016-07-27) (foto)
jooo:( pas apsauginius pirmoj vietoj "tvarka ir teisingumas", o tik neaišku kelintoje vietoje gailestis/meilė gyvūnams. Maždaug prieš mėnesį, vaikštant Hyper Maximos maisto prekių skyriuje, mačiau, kaip iš kiemo įbėgo juodas pekinukas. Apsauginis tuoj pat pastebėjo, pačiupo šuniuką už čiuprynos. Galvojau, kad neša į kiemą, o jie išvežė į prieglaudą, nors aš primygtinai prašiau, kad paskelbtų per Maximoje esantį garsiakalbį, kad tikriausiai, jo šeimininkas šiuo metu apsipirkinėja, bet jam nusispjaut:(
AisteIgn (2016-07-27)
Į Grindą neskambinot ar negaudė?
LianaL (2016-07-27)
Laba diena, Lara dingo, jau nuo sestadienio jos nesimato, maisto ir vandens nunesdavom, bet toks vaizdas kad ji nebeateidavo:( nakti ir diena ziuriu pro langa gal gryzo, bet niekur nesimato, buvau du kartu nuejusi ir isvaiksciojau visus jos keliukus, kur matydavau ja vaikstant, bet nieko. Miskelyje prie viesbucio radau dvi vietas isguletas, bet jokiu jos pedsaku nera, saukiama irgi neatsiliepia, nors pirmai iskart isslysdavo ir ateidavo kai pakviedavau. Gal kas ja matete? Labai prasau parasykite, jei kur ja pastebesite, bijau kad nebutu kas nunuodijes, nes jau ja pora kartu viso nuo viesbucio ir is Lidl apsauginiai nepatenkinti buvo, nors ji prie parduotuves neidavo, tik teritorija takeliais apeidavo.
LianaL (2016-07-15)
Labas vakaras, viskas gryzo i senas vezias, matyt buvo tpliau nuo savo vietos, nes daug autobusu ir vaiku privaziave i svente, i viesbuti. Larai viskas normaliai, dienomis gulineja palei viesbuti, kai ateinu, tai pasidziaugia, tik ne visuomet valgo, nes kadangi yra ir kitu geru zmoniu kurie pamaitina, tai ji buna soti, tik nori demesio, tai pakalbinu ja, ji pavaikstineja aplink mane uodega vizgindama. Kartais net truputi supykstu, kad jai valgyti atnesu, o ji guli ziuri ir varnos atskrenda ir nusinesa po viena vistienos sparneli ar kumpeli, tai tada jai padedu palei pat nosi, paragauja ir noretu dar, bet jau nebera, nes juk su varnom pasidalino:)
KarolinaMatai (2016-07-15)
Gal jau matet ją per šias dienas?
KarolinaMatai (2016-07-15)
LianaL, Larą mačiau užvakar. Ji gulėjo prie viešbučio, atrodė rami. Pamaitinau, deja, kur vandens įpilti neradau
LianaL (2016-07-07)
Sveiki, noriu suzinoti gal kas nors pastebejote Lara paskutinemis dienomis? nes jau kokios 4 dienos kai ji neateina i savo vietas prie viesbucio. Kiekviena diena vistiek nunesu vandens ir maisto i jos vietas, tai nelabai suprantu ar ji suvalgo, ar pauksciai. Siandien net visa miskeli apejau jos ieskodama ir kviesdama, tai kai jau ejau lauk is miskelio, ji atejo inksdama ir vesdama i krumus mane, bet paskui nuejo i savo iprasta vieta. Kol parejau namo ir atnesiau valgyti ir gerti ji vel dingo:( Kadangi ji jau sena, tai gal ne pries gera ji pradejo sleptis:( O gal bijo autobusu ir vaiku, kurie yra suvaziave i viesbuti Dainu sventei?
LianaL (2016-04-04)
Tai as ispradziu irgi pagalvojau, kad gal erkes jau kokios issiurbe, bet kiek pavyksta apziureti, tai nesimato isisiurbusiu. Nes pora kartu rytais buvo tokia sunkiai einanti, bet paskui prasimankstindavo ir vel viskas normaliai. Tai kiek supratau is po saltesniu naktu jai sanarius truputi paskauda, sustinge buna:(
Linari (2016-04-04)
LianaL, jei turite galimybę pastebėti ilgiau, pažiūrėkit, ar tas vangumas nestiprės. Erkės prasidėjo, babeziozė pradeda siautėt. O šiaip jūs šaunuolė!
LianaL (2016-04-04)
Laba diena, Lara gyvena vis dar ten pat, tik jau i duobe nebeina miegoti, o guli ant zoles, nakciai pasislepia po eglutem, kartais atejus pamaitinti labai ilgai reikia kviesti kol issibudina ir ateina:) Matyt jau amzius savo daro ir nevisuomet isgirsta kai kvieciu:) Bet atejusi visada pavizgina uodega, pasidziaugia, bet ne visuomet valgo ir geria. Tikiuosi dabar, kai nebera jos mazosios drauges ir ji pasidare kaip anksciau pasyvi nepazystamuju atzvilgiu, tai jau niekam nebetrukdo ir toliau Lara gali gyventi savo pamegtoje vietoje.
Aviciute (2016-04-04)
Sveiki :) Noriu labai padėkoti ir pasidžiaugti, kad yra tokių gerų žmonių :) kadien pravažiuoju pro BIG'ą ir kaskart širdį suspaudžia žiūrint į Larą, smagu, kad yra kas ją pamaitina ir pasirūpina :)
MildaAn (2016-01-13)
Liana, labai dziaugiuosi, kad Larai viskas gerai. Nors Jusu nepazistu, labai noreciau Jums padekoti uz tai kad rupinates Lara :)
LianaL (2016-01-10)
Labas vakaras, truputi naujienu apie Lara. Labai dekoju tiems kurie padare iejima i jos "nameli" is siltu medizgu:) dabar per salcius ji tikrai nesusalo, kai taip salta, tai ji net vaikscioti neina toliau nuo savo duobes, maista ir vandeni silta atnesu i duobe ir pakvieciu, palaukiu kol islys ir pavalgis.
Spiritus_flat,_ubi_vult (2015-10-01) (foto)
o ji nėra sterilizuota? ar per visą savo valkatavimo laiką ji yra bent kartą turėjusi šuniukų?
LianaL (2015-10-01)
Laba diena, siandien buvau pas Lara, tai kaip ir apsidziauge pamaciusi, bet laikesi per didesni atstuma nei visuomet, matyt pora dienu bus labai atsargi ir nemanau kad pavyks pagauti dabar. Reikia truputi palaukti, kokias pora savaiciu, kol pripras kad vel viena yra. Mane ji prisileisdavo, uz snukio paglostydavau, bet kad apkabinti tai niekada nesileido. Saindien irgi isgirdo kad kvieciu, atejo uodega pakelusi, bet prieiti jau bijojo. Tikiuosi rytoj gal labiau pasitikes. Jei pavyks pagauti, tai tikrai apmokesiu sterilizacija ir prisidesiu prie jos buvimo prieglaudoje, prie kitu medicininiu poreikiu.
Dinka (2015-10-01)
nediskutuosiu..... aš prieš "laukinius " šunis, yra vilkai, yra laukinis šuo Dingo ( iš vaikystės pamenu) .... juolab kad yra siūloma pagalba, ...... didelis šuo tikrai kažkada, kažkam užklius.....
Spiritus_flat,_ubi_vult (2015-10-01) (foto)
Dinka, Jūsų cituojamai žodžiai yra apie mažąją kalę, kuri jau sosuose. Labai ačiū jiems, kad rado jai vietos. O didžioji ne tik, kad pati nepuola, bet apskritai vengia kontakto su žmogum, bent jau man nėra tekę matyti, kad ji elgtųsi kitaip.
MildaAn (2015-10-01)
Gruodinuk, padesiu Larai kuo galesiu, kad tik ramiai sau gyventu, kad ir iki mirties SOS gyvunuose :) Kad tik pavyktu pagauti...
MildaAn (2015-10-01)
Suprantu sita, bet kazkaip miestuose. ypac naujuose rajonuose, deka guvunu globos organizaciju, beveik nebelike valkataujanciu sunu. Kazkaip noretusi, kad taip butu ir toliau...Idealiausia butu jeigu ji gyventu dideleje, bet aptvertoje teritorijoje....nes aisku gaila atimti laisve...
Dinka (2015-10-01)
Spiritus_flat,_ubi_vult "Bėgaį Ukmergės gatvę, puola žmones, vaikus. Kanda į kojas. Nesakyčiau, jei pati nematyčiau. Ilgai tai nesitęs. Kad nenušautų." ....... aš asmeniškai nenorėčiau, kad šalia mano šeimos laisvai bėgiotų toks šuo...nors aš šunų tikrai nebijau....Bet taip neturi būti.
Gruodinukas (2015-10-01)
jei jau "SOSai" tikrai pažadėjo voljerą skirti, tai puiku. lieka tikėtis, kad pagavus visi jos nepamirš, nes ją reikės ir skiepyti, ir sterilizuoti, o pagauti ir voljere nebus paprasta, nekalbant apie lėšas (na, kiekviena prieglauda žino šitą dalyką, kai visų dėmesio objekte buvęs gyvūnas - net "per negaliu" - paimamas, 90 proc. atvejų jis visų kitų iškart pamirštamas, ir lieki vienas su visais rūpesčiais. ilgiems metams:) duokdie, kad ne šįkart.) prieglaudoje yra keletas suaugusių šunų, kurie kažkada valkatavo Maišiagaloje, o paskui buvo pagauti Grindos ir kadangi visiškai nedraugauja su žmogum, niekad nebūtų padovanoti, o būtų eutanazuoti. jie ir iki šiol tokie, neagresyvūs, bet patys sau draugai. bet voljeras didelis, kaip kito kiemas, veiksmo už tvoros, kurį būtina aploti, visada užtenka, sotūs, žiemą šiltai gyvena, bendrauja ir su kitais šunimis, o svarbiausia, nebelaksto gauja, gąsdindami maišiagaliečius... taip turbūt ir Lara gyventų. kažkas turi imti ir "beperspektyvinius":) ir nesiūlau eikvoti laiką tolesnėm diskusijoms su visų galų specialiste Zet.
Spiritus_flat,_ubi_vult (2015-10-01) (foto)
alkio ji nejaučia, nes yra šeriama, kas puikiai matosi iš jos gabaritų, o nuo šalčio saugo puikus kailis. Ji visiškai nenori kontakto su žmogum ir jei galėtų pati rinktis, manau, tikrai nekeistų savo gyvenimo būdo į saugią nelaisvę. Jai reikia erdvės ir maisto, o ne žmogaus.
MildaAn (2015-10-01)
Pasiulysim istraukti erkes, isnakinti blusas, gyventi SOS gyvunu irengtame voljere su buda, nejausti salcio ir alkio, nerizikuoti pakliuti po masina, ar buti nuskriaustai zmoniu
Spiritus_flat,_ubi_vult (2015-10-01) (foto)
Romai, o ką geresnio jūs tai kalei pasiūlysit?
Romas23 (2015-10-01)
Kalbejau su Grinda.Gaudyma butu galima kitai savaitei organizuoti.Esminis jos pagavimo pagal Grindos atstovo budas,yra neserti kelias dienas,ji bus isalkusi ir gaudymo diena padeti jai maisto i jos narva kur gyvena ir bandyti ja ten ivilioti.Bet reikia zmogaus,kuri ji pazysta ir pasitiki kad neisgasdinti jos Grindos darbuotoju.Kas is cia seria jau ilgai ja?
Megi (2015-10-01)
Sveiki, kadangi vis daugeja zmoniu, neabejingu Laros likimui vis pasikartoju: jei Lara butu pagauta prasau paskambinti man 861821102 arba Ilonai is Sos gyvunu 860039525 ir atvezti ja tiesiai i Sos gyvunu prieglauda. Ten jai pastatytas didelis voljeras ir specialiai jai taikyta didele buda. Taciau, kadangi Lara labai baiksti, manau, kad reiketu patyrusio gaudytojo, kad Lara nebutu isgasdinta, nepultu i gatve ar kitaip nesusizalotu.
MildaAn (2015-10-01)
Sveiki, dirbu prie Bigo, jau kelis menesius stebiu suniukus. Vakar Lara dar su drauge blaskesi po judria maximos aikstele. Siandien, kai ejau i darba, viena blaskesi tarp masinu, matesi, kad pasimetusi. Prie gaudymo prisedeciau kuo galeciau. Po to manau reiketu apgyvendinti nemazam voljere, kad nesijaustu labai jau uzdaryta.
Cherry (2015-10-01)
Taip, Renata, žiemai reiktų pritaikyti, bet būda/pavėsinė tikrai gera ir tvirta. Vaizdo ten ji tikrai negadina, bet kam nors gali ir užkliūti. Galima kiek toliau tarp medžių/krūmų paslėpti. O jei Larą pavyktų pagauti, tai būdai vietą visada galima rasti. Blogiausiu atveju mano garaže laikinai, ten mašina vistiek jau netelpa. Ačiū, kad pasirūpinote. Laros likimą seku jau kokie treji metai - nuo tada, kai gyveno po balkonais S.Nėries gatvėje dar su pirmąja drauge. Prie gaudymo prisijungčiau, bet mažai iš manęs naudos, čia reikia labiau patyrusių ir Larą pažįstančių žmonių. Bet jei vyktų kokia akcija, dalyvaučiau nors per atstumą.
Romas23 (2015-10-01)
Sveiki,kadangi mažiukė yra jau pagauta,reikia dabar pagauti ir Larą ir apgyvendinti jas pas naujus globėjus kartu,juk taip gražiai draugavo,būtų idealu vėl suvienyti jas.Siūlau kooperuotis visiems,prijungiant Grindą arba kitus gaudytojus (jeigu reikės,susimęsti ir sumokėti) bei pagauti Larą.Laukiu norinčių prisijungti.
Renata_ir_Vaidas (2015-09-30)
Lankytojas pašalino komentarą
Cherry (2015-09-30)
Puiki būda, užsukau šiandien pažiūrėti. Bet Laros nemačiau, tik jos valgyklą po pušele. Ten buvo mažiausiai penki bliūdeliai (dabar tušti), vienas su vandeniu ir dar pora bambalių vandens. Būda kol kas neturėtų kam nos užkliūti, ten toks lyg ir miškelis dar likęs tarp viešbučio ir statomo prekybos centro. Kad tik suprastų, kad būdoj jai bus patogiau.
Spiritus_flat,_ubi_vult (2015-09-30) (foto)
būdama viena ji mažiau klius žmonėms...
Juratukas (2015-09-30)
Mes buda buvom vienam benamiukui ( erketam, su nupjauta ausim, vos bepaeinanciam) padare ir pastate. Bet jis turejo urveli po vagoneliu issirauses...ir i buda jo niekaip neiviliojom. Ilgai truko kol prisipratinom, ir apgyvendinom pas save. Tik va psichika jo ir liko pazeista...keistas, bet mums gera su juo...
Renata_ir_Vaidas (2015-09-30)
Lankytojas pašalino komentarą
Renata_ir_Vaidas (2015-09-30)
Lankytojas pašalino komentarą
LianaL (2015-09-30)
Laba diena, mazaja pagavau ir nuveziau i Sos gyvunu prieglauda. Lara dabar vaiksto aplink savo teritorija ir iesko kur dingo drauge, bandysiu veliau pas ja uzsukti ir paziuresiu ar vis dar mane prisileis, nes mate kad as mazaja isidejau i masina ir issiveziau.
Ilka (2015-09-30)
Sveiki! Lara turi pilnai paruosta vieta musu kieme, vienintelis likes dalykas, jos pagavimas ir atgabenimas. Daugiau ir nera apie ka diskutuoti. Mazaja irgi priglausim, kad ir siandien, tuo lab, kad tai gali butu musu kalyte, nuklydusi is prieglaudos dar praejusiais metais. Apie ja gavau ziniu tik siandien, nes cia gan retai uzsuku. Visiems geros ir saunios dienos:)!!!
Cherry (2015-09-30)
Kodėl nereikia būdos, kad tik lįstų į ją, vis geriau, negu ant pliko lauko. Bet su tuo bėgimu į gatvę tai pavojinga. Partrenks mašina ir bus po visko. Juk dingo ankstesnė Laros draugė. Tik bėda, o ką daryti?
Renata_ir_Vaidas (2015-09-30)
Lankytojas pašalino komentarą
Renata_ir_Vaidas (2015-09-30)
Lankytojas pašalino komentarą
Renata_ir_Vaidas (2015-09-30)
Lankytojas pašalino komentarą
Cherry (2015-09-29)
O tarp viešbučio ir to statomo prekybos centro? Ar ten jau visai siauras ruožas liko? Seniai pro šalį ėjau, neatsimenu, kaip ten yra. O jeigu tą triūbą, kur ji dabar gyvena, bestatydami "sutvarkys"?
Megi (2015-09-29)
Lara gyvena po zeme esancioj triuboj. As nelabai isivaizduoju, kur jus ta buda statyti rengiates. Prie viesbucio? Laukuose, kur vyks statybos? Manote zmones aplink toleruos? Ar buvote apziuret teritorija, kur ji gyvena? Jei ji agresyvi tuomet reiktu ja gaudyt ir talpint i prieglauda, kur jai staciau voljera. Taciau gaudyt ja reiktu, manau, su saunamais migdomaisiais, nes Grinda su kilpom jos nepagana.
LianaL (2015-09-29)
Laba diena, Lara su drauge toliau graziai draugauja, tik pas Lara labai jau erkiu vis prisisiurbia, praejusia savaite buvo ant vienos veido dalies, bet nukrito, o dabar ant kaktos, bet jau irgi visa ispampusi, tai turetu irgi greitai nukristi, tik nerimauju ar nebus kuo nuo erkiu uzsikretusi. Vis nuvaziavusi stebiu elgesi, nes jei pastebesiu kad nepaeina ar kitaip neiprastai elgiasi, tada kazkaip bandysiu ieskoti pagalbos ir ja iki veterinaro nuvezti. Mazaja kiek paglostau ir apciupineju, tai lygtai erkiu neturi. Del budos Larai, tai nemanau, kad bus ja kur pastatyti, nes dabar salia vyksta statybos ir ta teritorija tikrai kazkam priklauso, kad paskui nebutu problemu su zemes savininkais.
Juratukas (2015-09-29)
Jei buda neatsiras, galim padaryti ir is kauno atvezti. Rasykit i a/z
Spiritus_flat,_ubi_vult (2015-09-28) (foto)
būda didžiajai - gera mintis, o mažąją reikėtų normaliai nufotografuoti ir sukelt pagalbos prašymus/dovanojimo skelbimus. Ar kas nors galėtumėt tai padaryti.
Renata_ir_Vaidas (2015-09-28)
Lankytojas pašalino komentarą
Renata_ir_Vaidas (2015-09-28)
Lankytojas pašalino komentarą
Megi (2015-09-25)
Noreciau paprasyti man pranesti, jei butu kokiu pasikeitimu su Lara: ja pagautu Grinda ar kiltu jai koks pavojus ar agresija is aplinkiniu ir pan. Lara turi vieta prieglaudoje, pastatyta voljera ir didele buda, taciau jos sugaudyti nepavyksta tad ir likusi gyventi ten, kur gyvena. Gal ir nera blogas jos gyvenimas, per tiek metu pragyvenusi lauke ko gero labai depresuotu uzdaryta. Taciau kilus pavojui jai ar, jei ji keltu aplinkiniams, tuomet reiktu spresti situacija. Mano mob. 861821102.
Spiritus_flat,_ubi_vult (2015-09-25) (foto)
turbūt neturi... Kaip ir daugybė kitų, lauke gyvenančių, šunų... Bet jos laimė, kad turi gerą kailį. O mažajai reikėtų ieškoti namų, o pradžiai bent namų globos, nes 1.ji jauki, 2.mažaūgė (tokiems namus lengviau rasti, nei dičkiams), 3.tikėtina, kad nesterilizuota (kas bus, jei atsiras šuniukai?), 4.savo buvimu ji kelia pavojų didžiajai...
Kodel (2015-09-25)
na gal ir taip, tik va turbūt nelabai kur jinai turi žiema pasišildyti ir nuo lietaus pasislėpti. Bet mažiukė kaip suprantu jauki, tad su ja problemų gal tiek nebūtų. Nors jos abi visur kartu, sunku būtų išskirti :/
Spiritus_flat,_ubi_vult (2015-09-25) (foto)
sunku būtų rasti tai dičkei geresnes gyvenimo sąlygas: laisva ir soti... O dėl pavojų ji sau galvos turbūt nesuka...
KeriFiesta (2015-09-25)
Negi vagonėliai, dabar persikėlę į N. Vilnią, tikrai neketina pasirūpinti savo pabėgėle?
Kodel (2015-09-25)
į Ukmergės gatvę gal ir nebėga dažnai, bet ten šalia pilna kitų nedidelių judrių gatvelių ir dar kelios didelės automobilių stovėjimo aikštelės, tad eismo tikrai užtektinai :( Galbūt kažkas galėtų paredaguoti naujieną, jog pagalbos reikia ir Laros mažai jaukiai draugei? O vagonėliai kaip suprantu jau nebeketina Larą susigaudyti, taip?
Spiritus_flat,_ubi_vult (2015-09-25) (foto)
gal jos nebėga į važiuojamąją dalį? O dėl to, kad aploja žmones tai nemalonumų tikrai galima sulaukt ir šungaudžiai gali būti ne blogiausias variantas...
Kodel (2015-09-25)
labai skaudu, kad šios dvi vargšės tarytum "nepastebimos".. Juk Lara ten blaškosi jau kelis metus, o mažiukė kalytė jau irgi kelis mėnesius. Ten šitoks intensyvus eismas, tikras stebuklas, kad dar nenutiko kokia nelaimė :((
LianaL (2015-08-18)
Sveiki, maza suniuka apziurejau, kadangi jau priprato prie manes, tik Lara vis dar per atstuma laikosi, nesileidzia glostoma. Tai suniukas tikrai kalyte, nes su ja pazaidziu kai nunesu vandens ir valgyti, pavartau, tai tikrai kalyte, bet labai sauganti savo teritorija. Kol Lara buvo viena, tai naktimis beveik nelodavo ir ant dviraciu nepuldavo,o dabar kai atsirado drauge, tai danzai aploja einancius pro sali, o jei dviratis vaziuoja, tai abi vejasi. Naktimis loja, tai nerimauju, kad viesbutis tikrai neiskviestu kokiu sungaudziu, nes trukdo klientams miegoti:(
Tasmanija (2015-08-16)
Vakar vėl mačiau šią porelę, bet nespėjau gerai apžiūrėti mažojo šunelio (šįkart jis jau man pasirodė panašus į tą pradingėlę). Norėjau nufotografuoti, bet viena pora nunešė šunims maisto ir jie pasislėpė.
LianaL (2015-07-07)
Labas vakaras, Larai viskas gerai, sekmadieni buvo islindusi pavalgyti ir atsigerti, siandien kai nunesiau vel valgyti ir gerti, vel dziaugesi ir lakste aplinkui su savo drauge. Kiek suprantu tai jai per karsta dienomis buna, tai ji labai retai islenda is savo duoes, o mazasis suniukas vis laksto aplink. Tas mazas suniukas labai panasus i Seila is Marijamoles, bet nesu 100 % tikra, nes labai arti neprisileidzia, kad nupaveiksluoti:(
Tasmanija (2015-07-07)
Ne, nepanašus. Tas šunelis aukštesnis ir tokio ryžo šiurkštaus kailiuko.
Linksmuze (SOS gyvūnai) (2015-07-07)
Merginos, gal šuniukas panašus į šią pradingėlę? http://www.gyvunupaieska.lt/lt/news/view/id/47187
Tasmanija (2015-07-06)
Šiandien mačiau šią kalytę ir jos mažąjį draugą prie Big'o.
Cherry (2015-06-30)
Vakar bandžiau pavaikščioti apie tą viešbutį, bet nelabai atsimenu, kurioje vietoje ji būdavo, nes mačiau tik porą kartų pavasarį, kai dar žolė buvo maža. O dabar viskas apaugę, jos "duobutės" net nepastebėjau. Ir šuniuko vakar nemačiau. Tik kaulų, bet jau senokai apgraužtų, prie viešbučio mėtėsi.
Alex666 (2015-06-30)
Matau taip niekas ir nezino kas nutiko su Lara. Labai liudna:((( Reiktu dar gelbet ta suniuka, kuri ji buvo priglaudusi ir jie kartu gyveno jos ,,apartamentuose''. Vakar as ji maciau, deja viena, nors iki to matydavau su Lara. Buvau ganetinai toli nuo jo, kaip pabrukes uodegyte eme begti, ko anksciau nedarydavo. O Laros jau ilga laika nematau, sakau gal pataikau tokiu laiku, o gal suniuku atsivede? Vienu zodziu vieni klaustukai be atsakymu. Gal kas ka nors zinote, pasidalinkite prasau.
Cherry (2015-06-29)
Vienas žmogus, dirbantis netoli Big'o ir nunešdavęs larai valgyti, pranešė, kad jau kelinta diena jos nemato. Yra tik šuniukas. Gal kas nors ką nors žino?
LianaL (2015-06-16)
Patarkit kaip ikelti nuotrauka?
LianaL (2015-06-16)
Ikeliu naujausia nuotrauka, gal kas atpazins kieno tas mazas suniukas. Bandysiu prieiti arciau ir issiaiskinti kalyte ar patinelis.
Cherry (2015-06-16)
Tai netrukus ir Lariukų atsiras. O tada kas? Turbūt teko ir man garbė ją pamatyti šeštadienį rytą važiuojant Ukmergės plentu. Gulėjo tokioje duobukėje prie viešbučio. Dar viena buvo.
LianaL (2015-06-16)
Naujienos: pas Lara atsirado drauge ar draugas. Jau kokia antra savaite kaip prie Laros laksto mazas ilgo plauko suniukas, bet artyn neprisileidzia, matau pro langa kad pavalgo is Laros dubeneliu ir nueina i duobe. Lara kartais guli ant zoles, bet vakar kiek saukiau atnesusi vandens ir valgyti, tai nepasirode. O siandien ryte maciau kaip abu islindo is duobes ir nuejo paziureti kas valgyti pusryciams:) Net keista, nes Lara siaip jokiu sunu neprisileisdavo prie savo teritorijos, jei kas eidavo pro sali su augintiniu, tai ji lodavo ir vydavo salin is teritorijos. O dabar net kartu miega duobeje:)
LianaL (2015-04-27)
Taip, tai ta pati kalyte prie Big'o.
Zet (2015-04-27) (foto)
čia kalba apie kalytę prie Big'o?
LianaL (2015-04-27)
Laba diena, Lara vis dar gyvena ten pat, sildosi ant saulutes, as ir dar kelios moterys atnesa vandens ir maisto. Pamaciusi, kad ateinu dziaugiasi, net kelis kartus pati priejo ir bande su snukuciu man i ranka pabaksnoti, bet nesileidzia glostoma.
Siguliuxxxx (2015-04-24)
Tai kaip ten baigesi, taip ir gyvena ji iki siol?
LianaL (2015-01-09)
Laba diena, Lara parsirado uz keliu dienu, dabar vel gyvena savo duobeje. Salta, bet ji laikosi, nakti kai buvo pats didziausias saltis, tai maciau kad lakste ir voliojosi ant sniego, manau taip bande susilti, kad nesusaltu. Kai atnesu valgyti, tai pastebejau, kad stovi viena letena pakelusi, gal truputi nusalusi yra:(
LianaL (2014-12-21)
Laba diena, gal kas matete Lara per paskutines keturias dienas, nes kiek nueinu ir pasaukiu, tai ne karto neislindo ir aplink niekur nesimato, ir per langa pastoviai ziuriu, bet vis nera:( Gal Grinda pagavo?
LianaL (2014-12-07)
Sveiki, Lara sugryzo po 3 valandu, tai kita diena kai nuejau aplankyti ir pamaitinti, labai itariai i mane ziurejo, vis dairesi ar tikrai viena atejau. Matyt uzsifiksavo, kad buvau kartu su Grindos darbuotojais, nors mes jos negaudem, tik kalbejom, nes ji laikesi tolokai ir nemanau, kad yra galimybe ja pagauti.
Megi (2014-12-06)
Sveiki, Liana. Ar Lara sugryzo? Ar turite naujienu apie ja?
LianaL (2014-11-28)
Svieki, siandien buvo atvaziavusi GRINDA, bande pagauti. As kaip tik gryzinejau is centro, tai kaip kaip visada sustojau pamaitinti ir pamaciau, kad Grindos darbuotojai vaiksto aplink. Lara nevaila, net artyn nejo, o kai jie isvaziavo, tai pasaukiau, bet ji tokiu greiciu bego tolyn, jog net nepamaitinau:( Paziuresim kada grys, nes pirmai jei kas bandydavo pagauti, tai issigasdavo ir kelias dienas dingdavo neaisku kur.
LianaL (2014-11-11)
Sveiki, Lara vis dar gyvena kaip ir gyvenusi duobeje, islenda diena pasisildyti ir apziureti teritorijos, kiek matau ja, tai neserga, tik gal del to, kad yra nejauna, tai megsta ilgiau paguleti ir pasisildyti. Kai aplankau, tai dziaugiasi, uodega vizgina, bet nesileidzia glostoma.
Irene (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2014-11-05)
Sioje istorijoje nieko naujo, kalyte visiskai nepagaunama. Grinda, kiek zinau, ja irgi gaude.
NeRamune (2014-11-05) (foto)
Man irgi toks klausimas kyla, nejau Lggd negali pasirupinti savo suneliu?
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2014-11-05) (foto)
Vakar maciau sia kalyte, naktys saltos, nejau ji taip ir gyvena ten duobej:(((... ?
Megi (2014-10-24)
Lara matau kiekviena diena prie viesbucio, ji ten gulineja, nes ten duobej ir gyvena. As tik nesuprantu, kodel vagoneliai nekviecia grindos ja pagauti - mes gaudeme Tori su ju pagalba, korio irgi rodes neimanoma pagauti, bet su Lara gan paprasta - juk aisku, kur ji guvena ir buna, diena visuomet ten ant pievutes sildosi. O Grinda mums padejo ne karta pagauti, kuomet patiems tikrai nepavyko, jie turi kazki hipnotizuojanti poveiki sunims tad, manau, stinga noro bandyti, nes turbut nieks net ne karto Grindos ir nekviete ir nebande jos gaudyti...
Irene (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2014-10-20)
Gavome laiska, kad sunelis prie viesbucio vis dazniau gulineja. Jei tai Lara, tai gal apsirgo, gal sanariai? Ar kazka ji prisileidzia? Jei prisileistu, ar vagoneliai priimtu?
NeRamune (2014-10-20) (foto)
Vis matau aš ją gulinčią ant pievelės prie Big'o.. vargšas vaikas.. nu netikiu, kad jai ten gerai:(
Shirbake. (2014-02-02)
Aš ją jau nuo praeitos žiemos šeriu prie to viešbučio greta BIG, džiaugiasi manimi ir viska, bet toks savisaugos instinktas pas ją, abejoju, kad kada prisileis tiek, kad galima būtų pagauti..
Edit3737 (2014-01-29)
Jei šuo vagonėlių, tai turėtu paimti ją.
LianaL (2014-01-28)
Sveiki, si kalyte jau nuo vasaros pradzios nebeturiu ant kaklo jokio antkaklio, matyt pats nutruko, kai lakste po krumus ir tarp medziu. Kasdiena einu jos pamaitinti, tai pamaciusi atbega, dziaugiasi, bet paglostyti nesileidzia. Atsiliepia kai pasaukiu "Lara" vardu.
Wilmante (2014-01-28)
bet jeigu tas antkaklis ją smaugia, kiek ji dar išsilaikys, o jei Grinda pagautų, tai pasiimtų vagonėliai?
Edit3737 (2014-01-28)
Todėl, kas jos meįmanoma pagauti, ji proso;eidžia tik per saugų atstumą. Nebent kažkas iš LGGD paprašytu Grindos pagalbos sugaunant.
Wilmante (2014-01-28)
o tai niekaip nesuprantu, jeigu aišku kieno čia kalytė, kodėl jos vagonėliai nepasiima ir ji ten vargsta?
Malancik83 (2014-01-28) (foto)
Sekmadieni ji Buvo prie Bigo
Gintarėlė (Makatukai) (2014-01-23)
Šią kalytė vėl mačiau gulinčią ant šaligatvio prie viešbučio šalia Bigo.
Edit3737 (2013-12-07)
Plasmasiniame pakabuke buvo LGGD tel. numeris, tai mūsų kalytė.
LianaL (2013-10-20)
Laba diena,sita suneli kiekviena diena pamaitinu ir vandens nunesu. Ji draugiska, tik labai atsargi, visalaika valgydama ar gerdama labai dairosi i salis, ar niekas neateina. Siandien, kai ejau maitinti pastebejau, kad buvo ateje vyras ir moteris, kurie padejo valgyti, bet kadangi suo pamate, kad vyras laiko apykakle (matyt norejo Lara pagauti), tai ji pabego ir net aplojo juos. Gryzau uz pusvalandzio ir vel ja radau jau linksma ir pamaciusi atbego prie manes, nes jau galvojau kad bus isgasdine ir nebeisies jos prisisaukti. Bet matyt ji jau mane atpazysta ir prisilleidzia prie saves.
Edit3737 (2013-05-25)
OOO,kokia stora...neramina jos antkaklis, juk ji storėja, o antkaklio vietoje laikosi...:(
VynaLeja (2013-05-20)
Pries pora dienu ja maciau l.giros g. O sian ja maciau fabijoniskiu miske.ten tikrai buwo ji,bet tik pamate mano sunis ir pabego neatsigrezdama.maciau ja,prie ten wykstanciu statybu.
Rozocka (2013-04-13)
Cherry, taip iš vagonėlių yra pabėgusios dvi mergytės-bailiukės ir Fabijoniškėse kažkur gyveno. Mūsų savanorės bandė pagauti ir Tasią, ir Larą, bet neišėjo. Po to prašėme grindą pagauti, bet ji nežinojo kada ir kur tiksliai šitos merginos pasirodydavo Fabijoniškėse. Lara ir dabar gyvena, o vat Tasia neaišku kur. Tik labai tikiuos, kad ji gyva.
Cherry (2013-04-12)
Ar čia viena šunyčių, kurios pernai (?) glausdavosi S. Nėries g-vėje po balkonais? Buvo dvi nepagaunamos...pabėgusios iš vagonėlių (?). Matudavau jas, paskui dingo. Susipainiojau laike.
Ghole (2013-04-12)
Kiek teko domėtis, tabletėmis normaliai veikiančių nėra, o į maistą dėti leidžiamus yra nesaugu, nes poveikis gali būti neprognozuojamas, tame tarpe ir mirtinas. Bet aš nesu veterinarė, galbūt kažko nežinau. Witaliukai, prašom pasidalinti info viešai arba až.
Kukusas (Gyvybės stotelė) (2013-04-12)
žinoma reikia, Ukmergės gatvės kalytės niekas nepagauna, bet iki šiol buvo sakoma, kad į maistą maišomi neveikia
Witaliukas (2013-04-12)
Turiu į maistą maišomo trankvilizatoriaus. Išbandžiau su kate - poveikis puikus. Tinka ir šunims. Turiu l. nedaug, ir pati sunaudosiu, bet jei kam reikia, pasakysiu, kur yra pirkt ir t.t.
Rozocka (2013-04-12)
Deje, bet Lara nesterilizuota. Kažkodėl keista, kad nesimato jos draugės Tasios, nes jos abidvi pabėgo.
Pauliuss (2013-04-10)
Kartais matau sita suneli,lankosi prie viesbucio Park Inn (prie BIG).Neatrodo suvargus kalyte,greiciausiai ja zmones is viesbucio paseria,bet pasirode ,kad stipriai slubuoja,neprimina galines leteneles :(
Irene (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2013-04-08)
Trumpos naujienos apie sia kalyte is p. Lianos : kartais kazkur dingsta 2-3 dienom, bet paskui vel atsiranda, labai laukia maisto, bet vis dar neprisileidzia arciau negu 1-1.5 metra, bet jau apykakles ant kaklo nebera, arba nutruko pati, arba kazkas gal nueme. Didziausia cia beda turbut ta, kad Lara, kaip suprantu, nesterilizuota...
Nesvetima (2013-03-22)
Taip,čia tikrai mūsų Lara.
Egleee (2013-03-21)
Jeigu čia tikrai Lara, tai panašu, kad ir Lariukai jau gali būti pakeliui:/ labai jau išstorėjus šitose fotkėse atrodo
SasananA (2013-03-21) (foto)
Julija, ši http://gyvunugloba.lt/lt/missing/g.37024 ?
Julija G (LGGD, Vilniaus prieglauda) (2013-03-21)
Jaigu neklystu cia yra Lara,musu pabegusi is LGGD vln. gyvunu prieglaudos sune. Deje kiek bandeme pagauti nieko nepavyko,ji pabego kartu su savo gyventine Tasia.


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
   


Statistika Prisijungę: 60

Alio.lt | Facebook | MySpace | Frype | RSS | Blogger

Naujienos

03.23 Prašau pagalbos padėti palaidoti katinuką (pagalbos nebereikia,...
03.03 Gal kam reikia?
02.07 Liūdna naujiena
08.28 Ieškoma kate Maša/Markiza Vilnius Naujininkai (1)
08.25 kicutė (1)
05.03 Saldi porelė ieško namų (Padovanoti)
04.01 NEMOKAMA sterilizacijos akcija Vilniuje
03.19 Dviems kastruotiems katinėliams skubiai reikalinga sodyba !!!
03.14 Dar atrodo vakar nebuvo nė menkiausio ženklo, kad šiandien bus... (1)
11.18 Kai vienas lauke - ne karys

Komentarai

Simkelyte (15:52) >>
Aš bent jau perku prekes: https://www.varle.lt/prekes -gyvunams/
Tadas12 (11:30) >>
Sveiki, Ermitaže būna gerų pasitaiko nuolaido, o jeigu turite ERMI klubo kortelę tai dar...
Villi (20:29) >>
nebėra Grafuko, sunkiai apsirgo, teko paleisti...
Nedtoto (10:31) >>
knowing the death could have been avoided if he had best realized the seriousness of the scenario,...
Maotas (21:52) >>
gaila kaciuko toks grazus ir pukuotas. as manau kad reikia kuo labiau skleisti informacija apie...
Caroeterk12 (9:13) >>
knowing the death could have been avoided if he had best realized the seriousness of the scenario,...
Jeepaspe (11:19) >>
While there is life there is hope. https://www.mallprai se.com
Altair (18:17) >>
Kica naminė. "Pavojus" atšaukiamas.
Evelina1987 (23:31) >>
Katinas jau namie. Ačiū neabėjingėms žmonėms!!!
Vyta (15:55) >>
Ir dar viena foto noriu pasidalinti . Tai tiems kas buvote kartu su istorija Nulepausis ir Mona....
Vyta (15:50) >>
Visus tuos metus nuo 2013 m. Gile gyveno Kruonyje. Visa laika bendravome su seimininke. liepos 7 d....
Bestblogsan (10:29) >>
also visit my net web page - https://www.bestblogsandart icles.com
Myxsider (10:01) >>
Visos gražios istorijos turi pradžią ir pabaigą. Eiva 2013-03-04 - 2022-07-08