LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lietuva | Latvija | Estija
 
 
 

Psichiškai nesveikų žmonių 7 aukos. Didžiulės skolos!!! Labai prašome fin. paramos! (Parama gauta, ačiū!)

NAUJIENOS 2014 03 04:

Šiai dienai jau išgelbėti 5 katinukai, vienas iš jų - Čikis - po gydymo ir kastracijos išvyko į naujus namus. Už jo gydymą Rekso klinikoje atsiskaitėme (229 Lt). Ten liko du VŠĮ Rainiukas katukai - Bingo ir Mila. Jų būklė toliau išlieka stabiliai bloga - Bingo nustatytas inkstų nepakankamumas, Mila turi visą puokštę - tačiau dėl stiprios dehidratacijos, slogos, akių, burnos ir ausų uždegimo kol kas negali būti paskirtas intensyvus gydymas. Filaretų stacionare patalpinti dar du VŠĮ Mažoji Liza ir Alinos globotiniai - Merkel ir Linkolnas. Berniukas atrodo daug geriau, jis kastruotas, buvo pašalinti keli dantukai, šiuo metu jaučiasi gerai. Merkel kol kas silpna... Operuoti planuojame šią savaitę, jeigu bus palankios prognozės.

Šiuo metu sprendžiamas likusių 2 katukų likimas - abu bailiukai, kuriuos reikės gaudyti, tačiau pagalba kol kas pažadėta tik vienam. Jeigu kuruoti kito juoduko niekas neapsiims - jis keliaus į Grindą ar gatvę.... Laiko NEBETURIM!!! Šis savaitgalis paskutinė viltis išgelbėti likusius. Labai prašau visų organizacijų nelikti nuošaly ir padėti šiems vargšams. Taip norisi, kad bent ši istorija būtų su laiminga pabaiga!

NAUJIENOS 2014 03 06:

Linkolnas atsigauna, atrodo daug grаžiau, jau netrukdo jam žaizdelės po dantų rovimo, puikus apetitas! Merkel dar nebus šią savaitę operuojama, dar yra žaizdelių burnoje ir neturi mažylė dar tiek jėgų, kad galėtų ištverti sudėtingą dantų šalinimo ir sterilizacijos operaciją.

Šiai diena šių katukų skolos tokios: Linkolnas 110 Lt, Merkel 197 Lt. Labai prašome paramos!

 

........Kai žmogus yra vienišas ir nelaimingas, vienintelė viltis ir paguoda jam yra jo artimieji... Būna taip, kad geriausiais draugais tampa gyvūnai. Bet psichikos sutrikimų turintis žmogus begalinę meilę jiems, norą juos globoti ir gelbėti nuo visų nelaimių pavirto manija, isterija, nepagydoma liga.........

Užrakintos gyvybės, be šanso įkvėpti gryno oro, ilgus metus praleido bute, kuris primena pragarą. Nesveiko egoizmo ir aplinkinių abejingumo aukomis jau tapo 9 gyvybės, kurios nutrūko tyliai, niekam nematant, niekam negirdint....

7 išsigandę katukai buvo rasti iki lubų apkrautame šiukšlėmis, senais daiktais, dvokiančiais skudurais bute. Išmatos, supuvęs maistas, vėmalai, nudvėsusių gyvūnų lavonai.Visi katukai pūliuojančiom akim, sloguojantys, dehidratavę, vos paeinantys, smirdantys ir alkani. Nors nei globos, nei paramos neturėjome, buvo kai ką daugiau - tai sąžinė, gailestis, meilė. Negalėjome palikti iškankintų, apsiseilėjusių, sunkiai sergančių gyvūnų likimo valiai. Pavyko pagauti 5.

Visų sveikatos būklė labai prasta: katukams kalicivirozė, pažeistos ragenos, pūliuojančios žaizdos, problemos su inkstais, supuvę dantys, kurie tiesiog patys krenta iš burnos. Visiems yra paskirtas stacionarinis gydymas, kurio kaina gali siekti kelis tūkstančius litų.

2 katinukai Mila ir Bingo perduoti VšĮ Rainiukas.

Daugiau informacijos rasite čia http://www.rainiukas.lt/lt/news/view/id/41654  

2 katinukai Merkel ir Linkolnas perduoti VšĮ Mažoji Liza ir Alinai Valentinovič. Jų skola šiai dienai sudaro 237 Lt (jau sumokėjome iš paaukotų lėšų 570 Lt). Pinigėlių dar trūksta....

Daugiau informacijos rasite čia http://www.mazojiliza.lt/lt/news/view/id/42032 

Čikis, po gydymo ir kastracijos iškeliavo į naujus namus. Už jo gydymą sumokėjome 229 Lt. Ačiū viesiems aukojusiems. 

Finansinę paramą galite pervesti:

VšĮ Rainiukas (Mila (5 foto) ir Bingo (6 foto)): LT 56 7300 0101 3075 8928 (mokėjimo paskirtyje prašome parašyti, kad aukojate „Žirmūnų katukams“).

VŠĮ Mažoji Liza (Linkolnas (7 foto)): LT27 7044 0600 0779 9964 (mokėjimo paskirtyje prašome parašyti, kad aukojate „Linkolnui ir Merkel“)

Alina Valentinovič (Čikis (8 foto) ir Merkel (9 foto)): LT18 7044 0001 6563 1836 (mokėjimo paskirtyje prašome parašyti, kad aukojate „Žirmūnų katukams“)

Taip pat ieškome globos ar namų. Gydymas bus baigtas ir visi turės palikti stacionarus, tik keliauti jiems kol kas nėra kur.

SKUBIAI ieškome galinčių padėti vienam katukui, jam iki šiol niekas nesiūlo pagalbos....

 

Trūkstama parama: 0 EUR
Surinkta parama: 424 EUR

Sukurta: 2014-02-25 | atnaujinta: 2014-10-13
Naujienos numeris: 38002
Peržiūrėjimų skaičius: 26224

« grįžti Susijusios naujienos:

SOS!!! Užkaltos gyvybės. Skubiai reikalinga globa 6-7 katukams. Grinda jau iškviesta! (Sulaukė pagalbos)


Komentarai

LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2014-10-27)
Ši skola padengta iš gerumo akcijos http://www.gyvunugloba.lt/lt/help/news.40349. Ačiū labai visiems dalyvavusiems:)
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2014-10-09)
Judita, mes labai labai norime Jums padovanoti gerumo akcijos maišelį, bet nežinome Jūsų kontaktų. Labai prašome, susisiekite su mumis el. paštu info@mazojiliza.lt.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2014-10-09)
Ačiū labai labai Juditai už paramą 200 lt šios senos skolos mažinimui.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2014-10-07)
Ačiū didelis P. Jelenai kuri nepamiršo šios gelbėjimo istorijos bei šios didelės skolos ir paaukojo 30 lt. Atkreipkite dėmesį.
Alina.V (2014-08-21) (foto)
Pakelkite prasau, cia iki siol didele skola.
Alina.V (2014-05-21) (foto)
Pakelkite prasau. Dekoju Erikai uz parama +60 Lt.
Alina.V (2014-05-19) (foto)
Pakelkite prasau. Cia iki siol kabo skola, kuri yra didele. Jau kreipiasi zmones su pagalbos prasymais, o as negaliu padet, nes pinigineje -375 Lt.
Alina.V (2014-05-08) (foto)
Dekojame p. Jelenai +20 Lt
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2014-05-08)
Ačiū labai nuoširdus Grikio šeimininkei Gerdai už paramą 100 lt. Džiaugiamės, nes ši skola be galo didelė mums.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2014-05-08)
Vakar su Linkolnu apsilankėme klinikoje. Paskiepyjome, atlikome ausų mikroskopinį tyrimą dėl erkučių (neigiamas), bei nupirkome lašiukų į akytes, nes jos vis bėga. Suma už paslaugas 54l lt. Labai prašome pagalbos padedant padengti šių katinėlių Linkolno ir Merkel gelbėjimo išlaidas. Mums jos labai didelės.
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2014-05-02) (foto)
Megaitės, matyt, skaičiuoja nuo apatinių tik, pirmosios neskaičiavo, taip ir gavosi.
Day (2014-05-02)
Lankytojas pašalino komentarą
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2014-05-02) (foto)
7-oje manau Linkolnas, nors gyvai aš jo nemačius, bet skelbime su naujom foto jis atrodo jau daug geriau http://gyvunugloba.lt/lt/adoption/g.67539
Day (2014-05-02)
Lankytojas pašalino komentarą
Irmulia (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2014-05-02)
Cituoju kolegę. "Merkel kažkas kas vadinasi plastmocitiniu ryklės uždegimu ar kažkaip panašiai. Gali būti daug priežasčių, bet greičiausiai tai kaip pasėkmė viruso, dabar organizmas reaguoja labai specifiškai į įvairius dirgiklius. Aš tik labai gerai pamenu, kad vargšutei Merkel nuo kalici viruso nebėra viso viršutinio liežuvio gleivinės sluoksnio :(". O Merkel dabar iškeliavo į namų globą savanorių namuose :) Turime foto (dar prieglaudoje), tad kai tik įdėsime skelbimą - parodysim :)
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2014-04-25)
Linkolnas jau atsigavęs, išgražėjęs, su kiekviena diena jau vis labiau pasitikintis žmogumi ieško namučių. Turime jau ir skelbima http://www.gyvunugloba.lt/lt/adoption/g.67539
Rege (2014-04-23)
Jei nėra rimtesnių problemų, tai odos pleiskanojimą galima sutvarkyti pakeitus maistą. Mano dukra ilgai vargo su nuo LIETUVOS kino teatro išgelbėta šokoladine ilgaplauke Matilda, kurios kailis buvo vienos pleiskanos, kol paaiškėjo, kad jai netinka vištiena ir pan., bet galima duoti kiaulienos ir kalakutienos, o geriausiai toleruoja PURINA PROPLAN SENSICAT. Čia, matyt, kiek kačių, tiek variantų, pvz. mūsų Rumpis jau senokai ėda RC ir jam gerai, o Vincas nuo to paties maisto užsipleiskanojo žiauriai, tai jam teko skubiai keisti meniu.
Alina.V (2014-04-23) (foto)
Labai prasau visu atkreipti demesi i skolas... Vien Merkel gydymas ir islaikymas siai dienai siekia 1250 Lt, rytojaus apsilankyma pas vetus irgi tures kazkas apmoket. Tokie gelbejimai centu nekainuoja ir tiesa pasakius man jau greitu metu teks rinktis - valgyt ar moket uz paslaugas... :( Prasau prisidekite!
Alina.V (2014-04-23) (foto)
Taip, sestadieni buvo atliktas corona testas, jis neigiamas. Kaip ir buvo tartasi, Merkel iskeliavo i kaciu kambari, bet kaip bebutu keista per beveik 3 menesius buvimo narve nesuprato kur atsidure ir jautesi nesmagiai, tad buvo perkelta ten, kur saugiau - i narva. Vis dar nepavyksta susidoroti su sloga, nors puliu nera, bet laisvai nekvepuoja. Atrodo visi jie prastai ir vargu ar atrodys "puikiai". Ryt Merkel bus parodyta kitam vet. gydytojui - gal bus kokiu naujienu.
Irmulia (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2014-04-23)
Merkel Lesėje. Jai bus būtina vetų apžiūra ir reikalingi atlikti kraujo tyrimai. Čia pradžiai. Netgi gali prireikti prisimigdyti detaliai kvėpavimo takų apžiūrai. Kacka atrodo prastai. Nelabai užuodžia konservą. Nabagės bėdos gaila, bet nesibaigia.
Goda Smilgė (Naminukai) (2014-04-22) (foto)
Pastebėjau, kad Lunai su Reinu pasisekė labai panašiu metu, ne veltui jie tokie panašūs... Labai tikiuosi ir aš, kad tiek Reino tiek Lunos šeimininkai susitvarkys, bus kantrūs, nes katinukai nėra iš „lengvųjų variantų". Ačiū jų šeimininkams, kad suteikė namus būtent jiems!
Alina.V (2014-04-22) (foto)
7?? Tirkai negali but :) visi sie katukai turi problemu su burnyte, bet ne del amziaus, o del neprieziuros. Ir Rekso klinikoje ir Zookomforte sios katytes amziu ivertino kitaip :) Sake apie 2 m. Tikekimes, kad zmones geri ir tinkamai priziures Luna. Kiti sios isotrijos katuliukai neturi kol kas kuo pasigirti :(
Gruodinukas (2014-04-22)
Luna padovanota, laimė, kantriems žmonėms, kurie ketina toliau su ja užsiimti, gydyti. pagal jos dantų, burnos būklę, vetas jiems pasakė kad katei apie 7 metus (ko nesitikėjome), problemos su oda (pleiskanoja). laikau kumščius, kad viskas būtų gerai.
Alina.V (2014-04-22) (foto)
Pakelkite prasau, aciu! p. Jelenai didelis ACIU!!! + 20 lt
Goda Smilgė (Naminukai) (2014-04-18) (foto)
„Naminukų" išglobotas Reinas iš šios kompanijos, jau iškeliavo į naujus namus Alytuje. Iš tiesų katinėlis ne iš lengvųjų, nepatiklus, įsibauginęs, pas mus tiesą sakant taip ir nesisocializavo, todėl labai tikimės, kad šeimininkai bus kantrūs, supratingi, o Reinas bus geras katinėlis ir „nepasišiukšlins", o laikui bėgant tik jaukės, drąsės ir pradės jaustis saugus ir mylimas.
Alina.V (2014-04-16) (foto)
Pakelkite prasau! Matau, kad jau nebeaktuali pasidare si naujiena, o mes iki siol vargstam... be globos, be paramos, be vilties surasti jiems namus... Prasau nelikite abejingi, si istorija dar neturi "happy end'o" Nei vienas gyvunelis nera iki siol padovanotas, juodukams sunku socializuotis, kiti vargsai iki siol neissikapsto is ligu. Kaip bebutu keista, bet pranesimas pateiktas VMVT nukeliavo iki Vilniaus m. savivaldybes, o is ten i policija. Siandien gavau dziugiu ziniu, kad policija iniciavo tyrima. Dabar reikia pristatyti visus irodymus.
Day (2014-04-09)
Lankytojas pašalino komentarą
Alina.V (2014-04-09) (foto)
Merkel siuo metu operuojama: slifuoja dantuka, plombuoja. Operacijos kaina 130 lt. Antibiotiku neskirs, narkozes irgi stiprios neleis, nes mazyle dar silpna. Zaizdeles ant liezuvio labai letai uzsitraukia, nors saltalankiu tepam jau geras 6 savaites. Nors apetitas geras ir seriama kokybisku maistuku, sveria vos 2.7 kg... sloguoja, bet aciu dievui puliu nebera. Profilaktiskai 2-3 kartus per diena duodu engistolio. Merkel kaip ir Linkolnas nebeturi globos. Skolos irgi auga.. apima neviltis :( sestadieni aplankiau Luna sos namelyje, mazyle drasesne, bet socializuojasi pakankamai letai. Dezute naudojasi tvarkingai, mazyle paskiepyta tad tikrai gali keliauti i naujus namus.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2014-04-08)
Ačiū labai už suteiktą šiltą kampelį Linkolnui, pagaliau suprato jis ką reiškia meilė ir šiluma, juk stacionare pragyveno ilgiau nei mėnesį. Deja sutarta globa baigiasi, nėra kur dėti Linkolno. Skubiai ieškome globos bent iki Velykų.
Moiros (2014-03-31)
Administratoriai pašalino komentarą
DaivaVa (2014-03-31)
Mila irgi jau prausiasi ir netgi kamuoliuka pastumdo:) tai mums dziaugsmas begalinis
Alina.V (2014-03-31) (foto)
Taip Irena, bent jau toks dziaugsmas - jie valgo ir gyvena. Merkel net praustis pradejo :)
Alina.V (2014-03-31) (foto)
Problema tame, kad mes patys labai daznai rasom "Kaip galima buvo palikti", "Reikejo nuvezti i vet. klinika", "Nejaugi migdysite, gi pinigus surinksim!". O kai jau pagelbeta, nuvezta ir isoperuota visi pamirsta ir savo pazadus ir tai, kad gyvunams reikia valgyti, kazkam juos globoti, kad prieglaudos net ir noredamos priimti negali rizikuoti kitu gyvunu sveikata ir praso tuos bedulius pratestuot, sterilizuot, paskiepyti - o musu salyje niekas to nedaro NEMOKAMAI. Rainiuko katukams problemos su inkstais, ten jau nekalbam apie maista, ten kraujo tyrimus reikia kas savaite daryt! Spec. maistas zinoma irgi ne centus kainuoja. As, kaip ir sakiau, uz globa moku pinigus is savo kisenes - siandien uz 3 dienu globa atiduosiu paskutinius 20 litu. Ir juokas ir asaros. O kitai savaitei vel operacija... Ir kaip tuomet kitam, nieko neismananciam zmogui sakyti: "Kaip galima buvo palikti?", "Reikejo nuvezti i vet. klinika!", "Nejaugi migdysite, gi pinigus surinksim!"...???
Moiros (2014-03-31)
Administratoriai pašalino komentarą
DaivaVa (2014-03-31)
Taigi va istorija pamirsta, rodos kaip ir nebuvo nieko. O istikruju katinukai gydomi, valgydinami, stiprinami visais imanomais vitaminais ir pan., valgo jie kaip "uz tevyne", nespeji deti koncervu (cia Linkolnas). Mila ir Bingo isviso valgyti bet ko negali, vienas be dantu, kitas turi problemu su dantimis. O va koncervai vel eina i pabaiga ir ka jiems pasakyt? atsiprasom, bet jau nebeturim uz ka pirkti? Gaila labai ir nezinai kaip elgtis
Alina.V (2014-03-31) (foto)
Tokios istorijos tiesiog "atmusa" nora pradeti tokio tipo "gelbejimo operacijas"... Kas iniciatorius - tas ir atpirkimo ozys... padekos nereikia, cia ne del sloves susirinkom. Bet kazkodel tik paskelbi ir iskart tampi atsakingas uz visus, kartais man net atrodo, kad as savo katinams paramos ar globos prasau :) Turbut taip visada buvo, tiesiog per ilga pertrauka padariau, pamirsau kaip buna.
Zet (2014-03-31) (foto)
tiesą sako tie, kas teigia, kad gelbėjimasis - paties skęstančiojo reikalas. Pro šalį plaukiančių laivų keleiviai gražiai šypsosi, moja rankom, vienas kitas pasiteirauja ar vanduo nešaltas (šaltas, gerbiami keleiviai, labai šaltas), bet retas susipranta, kad ne maudaisi, o skęsti...
Alina.V (2014-03-31) (foto)
Tiesa, pamirsau parasyt, kad kalbejau su VMVT atstove... Vien zo, mane graziai pasiunte ir pasiule tvarkytis paciai.... Tai zodziu visur tvarkykis pati: gaudyk, veziok, globok, gydyk uz savo lesas ir pan.... Labai labai prasau visu, nelikite abejingi. Mes nelikome ir dabar uz tai turime susimoket tiesiogine to zodzio prasme. Turedami tokias skolas stovesime vietoj.
Alina.V (2014-03-31) (foto)
Pakelkite prasau! Kazkaip visi pamirso sia istorija ir, kaip bebutu gaila, savo pazadus prisideti. Kai raseme, kad katuku gydymui reikes apie 7000 LTL, negalvojome, kad reikes daud daugiau... Deja situacija tokia, kad aukojimu beveik nera, o skolos vis dar auga.. Kol kas galiu parasyti naujienas tik apie Merkel, o naujienos tokios: jau 3-ia savaite mazyle globojama namuose. Uz globa PRIVALAU MOKETI, bet pasirinkomo neturiu, nes reikia nuolatines prieziuros ir namu aplinkos, kad kuo greiciau atisgautu. Sekmadieni paskiepyta, taciau apziuros metu isaiskejo dar viena problema: likes apatinis dantukas uzkabina virsutine lupyte, tad susidare zaizda, kuri gali bet kada pradet puliuot... po 10 dienu jau vel numatyta operacija - nusprendem tiesiog nuslifuoti dantuka... Vien Jos skola siai diena sudaro 505 lt (be numatytos operacijos, kurios kaina apie 50-70 lt). Jeigu rytoj manes paprasys apmoketi skola - turesiu galvoti is kur gauti pinigelius ir ka valgyti...
Alina.V (2014-03-19) (foto)
nuotraukos 6, 7, 9 tik turi balto ant kaklo. O taip jie abu vienodai juodi :) Sestadieni galesiu padaryti kokybisku nauju nuotrauku, tuomet sukursim atskira naujiena :)
Judita 1 (2014-03-19)
Kaip Luna atrodo?
Alina.V (2014-03-19) (foto)
Naujienos apie Luna: katyte jauciasi puikiai! Jau po truputi adaptuojasi gyventi kitoje aplinkoje - ne siukslyne. Nublusinta, nukirminta, paskiepyta, profilaktiskai suduodamas Egystolis. Sestadieni keliaus i Akropolio SOS namuka... o gal atsiras namu globa? :)
Alina.V (2014-03-19) (foto)
Naujienos apie Merkel: jau 4 diena namu globoje. Sedi narve, vietos jau jai mazai :) globeja isleidzia vakarais palakstyt po kambari, tai butinai pasislepia sofuteje. Ten ir lieka miegot iki ryto. Apetitas puikus, labai pamego virta vistienos krutinele. Skysciu dar mazoka, svorio daug nepriaugo, nes antibitiko beveik neimanoma suleist. Kol kas dar sloguoja, bet puliu nera, tai tikimes, kad vieno kurso uzteks. Nuo pirmadienio reikia perimti globa, nes sutarta buvo tik savaitei. Labai laukiu pasiulymu, aciu!
Vyta (2014-03-18) (foto)
O taip katyte visai teisi del vet.Julijos :)) Si mergina labai daug bendrauja su visais katinukais.Ji buvo geriausia musu Rainiuko-Vytuko, paskui Tomuko drauge.
Alina.V (2014-03-18) (foto)
+20 Lt, aciu p. Violetai. Mazinam skola.
Gruodinukas (2014-03-17)
na, pabandykit bent kažką.
Alina.V (2014-03-17) (foto)
Neturiu kokybisku nuotrauku... pabandysiu siomis dienomis padaryt, bet tikrai vaizdo nebus, nes katyte labai baili. Issirinko sau tik viena sesute Julija, su kuriai puikiai bendrauja, su kitom rodo charakteri :)
Gruodinukas (2014-03-17)
Alina, tai gal visgi atsiųskit "sosinuko" skolininko nuotraukas ir sumas, ir sąskaitą.
Alina.V (2014-03-17) (foto)
Siandien buvo issiustas pranesimas VMVT. Paziuresim, ar bus kokiu rezultatu. Merkel vakar buvo paimta is klinikos, deja kartu su Linkolnu vis nepasveiksta, ziuresim kaip bus juos atskirus. Abiem paskirtas antibiotiku kursas. Jeigu atsirastu namu globa Linkolnui - butume tiesiog 9 danguje! Narva bei visa kita parupintume, reikia tik zmogaus ir namu silumos. Skolos kabo, nebezinom kur imti pinigelius... Naujininkuose jau antra savaite sedi Luna, sloguoja, bet bukle tikrai netragiska. Siuo metu jai labai reiketu 10-14 dienu globos, kol susiformuos imunitetas po skiepo. Veliau keliaus i Akropolio SOS nameli. Labai prasome visu prisideti, si istorija tikrai dar nebaigta.
Alina.V (2014-03-14) (foto)
pakelkite prasau, aciu!
Alina.V (2014-03-14) (foto)
Siandien Merkel operuos, tad skola iskart isaugs dvigubai - operacija 200-250 + sterilizacija 90 lt. Laukia dar skiepai. Pinigu nera, ka daryt toliau nezinom. Situacija tragiska! Traukem, nes nebuvo net minties netraukti, o dabar likome vieni sau - su gyvunais ir skolom. Naujininkuose juoda katyte Luna labai stresuoja, jos bukle nera tragiska, bet ja paskiepijus butinas 10-14 dienu inkubacinis periodas. Leisti sau toki malonuma nei SOS gyvunu prieglauda nei as asmeniskai negaliu, reikia dar suskaiciuoti kiek paciai pragyvenimui liks...Jau dabar uz stacionara iki pirmadienio ir skiepa esu skolinga 100 Lt. Globos nera, o jos mirtinai reikia - neturim kur talpinti katukus, Mazoji Liza jau virsija visus limitus.... PADEKITE!!!!!!!!!!!!!!
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2014-03-13)
cia katukai jau antra savaite stacionare, suma bus tikrai didele. Taip pat Merkel laukia sterilizacija bei dantuku rovimas. Padekite apmoketi ju gelbejimo islaidas.
DaivaVa (2014-03-13)
Bingo kaip kokia diena, kartais buna labai nusimines, nelaimingas, paglostai, lyg ir patenkintas, murkia labai retai, vangokas, valgo irgi ne taip kaip Mila, va kita karta iskart eina prie indelio, kita karta reikia su sauksteliu maitint, nes pats nenori. taip su abiem ir zaidziam, kol valgo tol stebiu, nes jie kadangi turi problemu su dantimis, tai maista vis reikia pamaisyt, sudet i kruvele kad patogiau paimt butu, taip ir darau. Bet glostyt juos gali visa diena, jie taip nori silumos ir meiles, tiek jos vargsiukai issiilge. Mila siandien bande su savo plonitem plonytem lopytem atimt is manes paliuka, sunkiai jai sekasi dar zaidimai, o gal ir is viso jie gyvenime nemate ten kokiu tai zaisliniu peliu. Bingo isviso nezaidzia, jis labai santurus.
DaivaVa (2014-03-13)
Nuotraukoje matosi Milos aplipusios ir apdziuvusios kojytes, tai po truputi bandom jas valyti, skauda mergytei, nes kudute baisia kojyte ir ten kailiuko nedaug, bet is leto, kasdien po trupineli bandom nusiimti, siandien net ir urzgt bandem, o ir uodegyte is pykcio pavyzginom
Alina.V (2014-03-12) (foto)
Juoduko nuotraukas ikeliau, atsiprasau - kokybe bloga, nes fotografuota su mobiliuoju. Katukai panasus kaip du vandens lasai, tik mergyte po smakru turi balta juostele :)
Alina.V (2014-03-12) (foto)
Ne, kol kas visi susitarimai galioja. Buvau nuvaziavus per pietus, deja gydytoja operavo - tai nemaciau katytes ir info jokios negavau, sake pasiskambinti veliau. Buvau ir Rekso klinikoje, lankiau berniuka - mazuliukas bailiukas, bet jauciasi neblogai. Rytoj bus kastruotas. Aciu Dievui sie du yra daug sveikesni ir turi daug daugiau sansu greit pasveikti ir rasti namucius.
Gruodinukas (2014-03-12)
atsiprašau, nežinojau, kad bus apmokama, norėjau įdėti prašymą.
Alina.V (2014-03-12) (foto)
Su Ilona sutarem, kad 3-4 dienas katyte bus stacionare. Islaidas apmokesiu as. Apie kokias prieglaudos skolas rasote?
Modeliukas (2014-03-12)
O prieglauda gal SOS GYVŪNAI, sakyčiau :).
Friske (2014-03-12)
Alina, tas paštas, kur foto siųsti skruzdelynas@gmail.com :)
Alina.V (2014-03-12) (foto)
Nesupratau koks pastas ir kokia prieglauda...
Gruodinukas (2014-03-12)
Alina, labai lauksiu į paštą skruzdelynas gmail, nes be foto nebus pinigų, o prieglauda jau turi skolą klinikai.
DaivaVa (2014-03-12)
Bingo ir Mila per diena suvalgo 4 pakelius kokybisko koncervuko ir 1 pakeli per puse suvalgo specialaus insktininku maistuko. Gauna stiprinancius lasiukus (brangus labai), taip pat lizina, taip pat gerasias bakterijas, taip pat naudojamas saltalankiu aliejus. Viskas labai brangu. Todel jeigu galite paremkite "Rainiuka" situ dvieju katineliu gelbejimui. Aciu
Alina.V (2014-03-11) (foto)
Nuotrauku nepadarem, skubejome i klinika, ten nenorejom uzlaikyti personalo. Ryt padarysiu katytes nuotrauka, gal ir naminukai juoduko ikels :)
Birmanukas (2014-03-10)
Jusu Aureoles ir baltus sparnus Katukai mato visada!!! Pagarba ir dekingumas!!!
Gruodinukas (2014-03-10)
o gal netyčia foto padarėte? rinkti pinigus be foto - patys žinot...
DaivaVa (2014-03-10)
tik aureoles truksta ir baltu sparnu:)
Birmanukas (2014-03-10)
Alina + Daiva + remejos =Angelai.
Alina.V (2014-03-10) (foto)
Katyte patalpinta Naujininku stacionare, ten kelias dienas bus stebima jos sveikata. Juodukas liko Rekso klinikoje. Aciu Daivai uz transporta ir pagalba :) visiems gero vakaro
Gruodinukas (2014-03-10)
mačiau daug gerai atrodančių kačių, kurių gydymas atsiėjo šimtus. tai pastuksenkim į medį...
DaivaVa (2014-03-10)
sitos siandienines katukes visai grazios ir nelabai gal ligotos
Alina.V (2014-03-10) (foto)
+20 Lt! Aciu p. Neringai!
Moiros (2014-03-10)
Administratoriai pašalino komentarą
Alina.V (2014-03-10) (foto)
Jau keliauja katyte i Filus.
Alina.V (2014-03-10) (foto)
Susiskambinau su Daiva, ji vaziuoja i Reksa, boksa paskolins klinika. Katyte bus atvezta i Filus, vakare jau kazkaip nuvezima organizuosiu pati. Katyte keliaus keliom dienom i naujininku stacionara.
Gruodinukas (2014-03-10)
dabar nekelia, gal vairuoja, žinutę parašiau, jei galės, pažiūrės.
Gruodinukas (2014-03-10)
nors bendrai jau pusvalandis praėjo, turbūt jau nuvažiavo... aš irgi neturiu galimybės GG būti nuolat, jei ką - Justiniškių vetkėj (Rygos 1) yra vienas 'sosų' boksas, baltai mėlynas, atvežtas su kate Tera. jį galima paimti. jei netiki, tegu man paskambina (tam, kas atvežė, ne gruodinukui, aišku)
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2014-03-10) (foto)
867881833
Gruodinukas (2014-03-10)
ei, kas turi Daivos numerį?
DaivaVa (2014-03-10)
as tuoj vaziuosiu, pasukit jeigu ka
Dananav (LGGD, Vilniaus prieglauda) (2014-03-10)
niekas nesako, kad tą neįgalią moteriškę kas nors sodins. Tačiau, jei čia emocijos liesis, tai nieko ir nebus. Apie situaciją turi sužinoti VMVT ir policija, ir viešoji tvarka. O reikia netiek ir daug parašyti tai kas čia parašyta ir dar pridėti iš stacionaro išrašus.
Alina.V (2014-03-10) (foto)
Daiva, deja neduos... ten savu boksu neturiu.
DaivaVa (2014-03-10)
Alina galiu nuvezt is rekso i filaretus. dabar esu zirmunuose, tuoj isvazinesiu. tik bokso siandien neturiu. ten duos?
Alina.V (2014-03-10) (foto)
Vat dabar labai reikia realios pagalbos - TRANSPORTO JAU SIANDIEN! Ar gali kas bent iki filaretu katyte pavezti??? Rekso klinika-Filaretai, i sosus pati nuvezciau.
Vyta (2014-03-10) (foto)
Manau siame prasyme reiketu kalbeti apie realia pagalba katinukam- apie ju gydyma, globa ir kt.O ne apie tai kaip kiekvienas vertina tam tikra zmogaus liga. Cia juk Gyvunu globa.
AisteIgn (2014-03-10)
Lankytojas pašalino komentarą
Alina.V (2014-03-10) (foto)
Ar gali kas su transportu pagelbeti??? Noreciau jau siandien viska sutvarkyt, nes ryt panasu, kad nepavyks..
Birmanukas (2014-03-10)
Alina V. visiskai teisi, ir nepradekite cia teisinti ar ginti tu psichikos ligoniu, po perkunais!!! "Viena kastruota katineli jai?" Kiek ilgai dar tokie debilai luosins gyvunus, kiek ilgai dar tesis gyvuneliu incestas, ir kiek ilgai per kruvina prakaita paciu surinktus/suaukotus pinigus, laika ir energija leisite sio kriminalinio blogio simptomams gesinti? Mielosios, ar jau visai pabludote? Atsipeikekite!! Atjauta siems katukams, kuriuos suluosino debile, seniai turejusi buti izoliuota nuo visuomenes, nusikaltele (na ir kas, kad galbut nepakaltinama!) ziauriai kankinanti niekuo nekaltus katulius! Alina V., neklausykite situ nesveiko "jautrumo" kliedesiu. Kraujas uzverda skaitant tokias nesamones.
Alina.V (2014-03-10) (foto)
Laikas bet kuris siandien, kontaktas as :) 867879127 butu super, kad ir siandien!
Gruodinukas (2014-03-10)
Alina, kontaktas, laikas?
Alina.V (2014-03-10) (foto)
O gal siandien yra norinciu pagelbeti su transportu?
Alina.V (2014-03-10) (foto)
Labai reikia rytoj transporto! Siandien as be ratu, ryt isvysktu visai dienai. Rytoj reiketu nuvezti juoda Zirmunu katyte is Rekso klinikos iki SOS gyvunu prieglaudos. Jeigu su savimi turetumete boksa - butu tiesiog nuostabu, jeigu ne - bandyciau perduoti siandien.
Modeliukas (2014-03-10)
Psichikos ligoniai nebaudžiami. Jie gydomi. Jei nekelia grėsmės aplinkiniams - tik jų pačių sutikimu. Nė vienas psichikos ligonis neprisipažins, toks esąs. O tos baudos... nesenai viena bobutė ir buvo nubausta kelių šimtelių bauda. Vargu, ar sumokės... Vargu, ar tai ją išgydė... Dieve, kaip čia viskas sudėtinga ir sunku :( . O prisišaukt pagalbos , kol nėra lavonų, labai sunku. Kai iškėliau viešumon kaupėjos darbelius, padėjo tik Orinta, palydėjusi vargšą siamuką ten, kur nebeskauda. Florina gydė vargšę Pupą, vėliau ją perėmė Goda. Žydraakę Mistę išgelbėjo Alina. Viskas, tuo ir baigės. Vilija padarė fotosesiją, Akvilė kartas nuo karto pakelia naujieną. Ir... Jų ten padaugėjo. Krūva ligonikų, maitinamų daržovėm. Laukiam naujo reportažo? Nieko įskaudint nenoriu. Tik be proto sunku prisišaukt pagalbos, kitaip gali tvirtint tik jos neprašęs.. Nekaltinkim vieni kitų.
AisteIgn (2014-03-10)
Lankytojas pašalino komentarą
Dananav (LGGD, Vilniaus prieglauda) (2014-03-10)
Geriausiai būti nuo visų šių kančių atokiau ir komentuoti. Aš buvau vieną kartą Kavoliuko g. ir tai ką pamačiau nebenoriu matyti niekada. Ir psichinio ligonio kalbos, kai stovi ir iš tavęs tyčiojasi, o tu iš beviltiškumo stengiesi griebti tai vieną nelaimėlį, tai kitą, o jų dešimtys - visi išsekę, visi nukankinti. Nėra tokiems poelgiams jokių pateisinimų. Nebenoriu to patirti, bet niekada neginsiu psichinių ligonių, kurie taip kankina bejėgius. Tai klaiku. Ir tai turi būti baudžiama.
Dananav (LGGD, Vilniaus prieglauda) (2014-03-10)
Dananav (LGGD, Vilniaus prieglauda) (2014-02-25) be proto gaila gyvūnų. vargšai atpirkimo aukos...... iškėliau savo patį pirmą komentarą. Bent jau tiek, kad AlinaV suprato kaip tai klaiku. ir JOKIO PATEISINIMO čia niekam negali būti. Psichiniai ligoniai NEGALI LAIKYTI GYVŪNŲ. Alina, kreipkis į VMVT. Nepalik to taip.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2014-03-10)
Niekas mes neturime patirties, patirti igauname praktikos budu. Viena karta pabandai ir jau moki:)
AisteIgn (2014-03-10)
Lankytojas pašalino komentarą
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2014-03-10)
Kazkodel kai Alina kviete vaziuoti, nei viena nevaziavo. Bet ok, kai po pusmecio, ja vel isves i psichiatrine pasigydyti, giminaiciams duosime Jusu tel nr, kad nuvaziuotumete surinkti kita partija. Taigi problemos isprestos. Diskusija tikrai baigiame.
AisteIgn (2014-03-10)
Lankytojas pašalino komentarą
DaivaVa (2014-03-10)
Aldona neidomu pult tuos kurie nesigina:)
Aldona T. (2014-03-10) (foto)
Siūlau įvesti asmeninių komentarų po vienu skelbimu limitą. Čia šiaip, kad atitraukčiau dėmesį į save ir turėtumėt, ką naujo pulti :)
Daina1 (2014-03-10)
Lankytojas pašalino komentarą
DaivaVa (2014-03-10)
o kas cia kudakuoja daugiausiai? negi as?
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2014-03-10)
Alina, nesivelk tu cia i tuscias diskusijas, cia jos tik tam kad kazkam ju reikia kaip oro ar vandens. Tas kas nebuvo tenai, kas nematesiu gyvu lavonu, gali tik sneketi, nes niekada taip ir nepajudins pirsto. Pasaugok nervus ir sveikata. Nes pasiziurek tie kurie daugiausiai "kudakuoja", turetu pakankamai laiko ir naujiena sukurti, ir kalbeti pabandyti ir dar daug daug padaryt...
Alina.V (2014-03-10) (foto)
Dabar gal baikime diskutuoti ir imkimes veiksmu. Siuo metu visiems verkiant reikia paramos! Filuose skola jau siekia 500 litu... Ka jau kalbet apie Rainiuko katukus, kuri kuruoja tragiskiausius katulius. Dabar naujokai - juodukai. Labai reikia ir NAMU GLOBOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Daina1 (2014-03-10)
Lankytojas pašalino komentarą
Alina.V (2014-03-10) (foto)
Nekaltinam... tiesiog noriu, kad adekvaciai mastytumete. Cia GG naujiena, ten realybe - kuria mate savo akimis Gintare. Tai ne mano isgalvota pasaka. Jeigu galima geranoriskai, tai atsiliepkite tie, kas gali tarpininkauti. Rasykit i AZ. Advokatu, filosofu ir uztareju GG daug, noretusi ir realiu veiksmu :)
Daiva_B (Gyvūnų globos namai „Faustas“) (2014-03-10)
Kiek as zinau moteris is viso su niekuo nenori bendrauti, kas visiskai normalu zusidepresavusiam ir visa gyvenima ujamam zmogui. Net Dainos neprisileidzia.
Daina1 (2014-03-10)
Lankytojas pašalino komentarą
AisteIgn (2014-03-10)
Lankytojas pašalino komentarą
DaivaVa (2014-03-10)
o po talkos visi pas mane valyt langu:)
Modeliukas (2014-03-10)
Žmonės, nepradėkit atlikt Pagalbos namuose tarnybos funkcijų GG puslapyje :( . Iš tarnybinės patirties žinau, ką tai reikštų :((.
Alina.V (2014-03-10) (foto)
Butas aptvarkytas, nieko negaliu sakyt, zinoma skuduru ir nereikalingu daiktu ten kruvos. Daina, ar pati suvokiat tai, ka rasot??? "visi jaunesni kackai - jos vyresnių palikuonys". Ar tai ne tragedija???? Kiek zinau, su Jumis ji bendravo, daug apie jos asmenini gyvenima zinote, zinote net tai, kad jos augintiniai nesterilizuoti.... Kur naujienos? Kur pagalbos prasymai? Pries metus su Jumis kalbejome, kad galetume pabandyti siulyti pagalba per Jus.... Daug ji pasinaudojo musu pagalba? Mes kaip pusdurnes vezem parama, kuria palikom balkone, prasem ,kad ileistu i buta, kad primtu pagalba.... Stai Jums geranoriskumas. Gal jeigu visi veiktume kartu dar prieš metus, siandien jau gelbetume ne 7, o pora katuku...
Daiva_B (Gyvūnų globos namai „Faustas“) (2014-03-10)
Nu ner ten talkovu giminaiciu...reikia pamirsti apie ju pagalba ir parama, jie visa gyvenima jai kenkia, iskaitant motina, vienintelis ju tikslas - galutinai ja sugniuzdyti
DaivaVa (2014-03-10)
Radi takovo dela as irgi prisijungciau, pirstines, priemones , siuksliu maisai ir per diena iskuoptumem. gelyciu pamerktumem, valgyt nupirktumem ir moteryte nors kelias akimirkas pasijustu laiminga ir reikalinga
DaivaVa (2014-03-10)
as isviso galvoju, butu talkovi giminaiciai, tai susitvarkytu ir paliktu jai viena kastruota katineli, tegul ji rupinasi juo, ar jis ja, nes matyt tie katinai tai vienitelis dziaugsmas kuri ji dar turi. galetu gi mama priziuret ir viskas butu gerai ir katinui ir moteriskei
Daiva_B (Gyvūnų globos namai „Faustas“) (2014-03-10)
As sutikciau tvarkyti namus, jei kas prisijungtu, tik va ar mus ten isileis...Daina, gal tu gali patarpininkaut per pacia seimininke? Ir siaip, jau jau tokia situacija ir moteris priimtu pagalba, as sutinku periodiskai ten lankytis ir kiek imanoma kontroliuoti situacija.
AisteIgn (2014-03-10)
Lankytojas pašalino komentarą
Daina1 (2014-03-10)
Lankytojas pašalino komentarą
DaivaVa (2014-03-10)
nu taigi va, kol zmogus ligoninej, sutvarkytu namus, paruostu atvykimui, ir ligonis jaustusi geriau ir ne taip imtu ta slogi nuotaika. suprantu kai vienisos bobutes gyvena apsidergusios, nes jos neturi kas jomis pasirupina, o cia, visa gimine yra... baisu. cia gimines pirmiausia patraukt atsakomyben reiketu, ta moteris kuo cia kalta, ji juk negali savim pasirupinti
Alina.V (2014-03-10) (foto)
Mama su ja gyventi nesiruosia.
AisteIgn (2014-03-10)
Lankytojas pašalino komentarą
Judita 1 (2014-03-10)
Čia tereiktų,kad mama gyventų su dukra,ją prižiūrėtų ir problemos tikiuosi ,išsispręstu.Bet yra,kaip yra.Diskusijos lieka diskusijomis.
Daina1 (2014-03-10)
Lankytojas pašalino komentarą
Alina.V (2014-03-10) (foto)
Situacija yra TRAGISKA. Mes negalim kas pusmeti vaziuoti ten ir imti nukankintus gyvunus.... Jau dabar skolos siekia keliu tukstanciu, apie ka mes kalbam??? Cia turi buti dialogas, bendradarbiavimas, o ne zaidimas i vienus vartus. Kas dabar apmokes sias islaidas, kas priims i globa siuos vargsus, kurie jau trecia savaite sedi stacionaruose??? Cia jau geruoju nieko neisspresime. Reikia viesinti sia situacija, reikia kreiptis i VMVT, dabar, bent jau man, svarbu, kad nebutu po keliu menesiu nauju auku.
Judita 1 (2014-03-10)
Sudėtinga situacija visais požiūriais.
Alina.V (2014-03-10) (foto)
Daina, Judita apie tai ir kalbu, kad vienintele viltis buvo jos mama ir sesers vyras, kuris atrode adekvatus. Kalbejome apie tai, kad ji negali laikyti gyvunu, kad jai pagereja tik trumpam ir kad vel nepasikartotu tokia situacija turime stengtis spresti si klausima kartu. Jie sutiko, sake, kad bandys organizuoti globa per teisma - bet vakar man tapo aisku, kad nieko nebus. Jie nieko nesiruosia daryti nei del Ausrines sveikatos nei del jos "globojamu" katuku. Tai yra pragaras, kuris niekam nerupi ir kuris kartosis ir kartosis... Geruoju??? Mes bandem geruoju pries metus. Jums priminti kuo baigesi?
Daina1 (2014-03-10)
Lankytojas pašalino komentarą
Judita 1 (2014-03-10)
Aš tikrai užjaužiu tą moterį,juk ji nekalta,kad vargina liga,gal ji turi artimųjų,kurie ja pasirūpintų.Žinau žmonių su tokiomis ligomis,kai būna paūmėjimai,guldo į ligoninę,bet reikia,kad šalia būtų žmonės,tada neleistų jai tų katukų
Daina1 (2014-03-10)
Lankytojas pašalino komentarą
Alina.V (2014-03-10) (foto)
Jeigu jai pageres, tai faktas, kad tai bus laikina. Negaliu zmogus taip gyventi - tarp siuksliu, ismatu ir dvokanciu daiktu viena sau - ji nesveikas zmogus, jai turi buti uzdrausta auginti gyvunus, jai turi buti uzdrausta gyventi vienai! Apie ka mes kalbam???? Ji grizta i savo buta kita savaite!!!! Ir kas bus toliau????
Judita 1 (2014-03-10)
Čia ir taip aiški diagnozė,viską perskaičius.
Judita 1 (2014-03-10)
Jei ta moteris jau ligoninėje,tikėkimės,kad jos psichinė sveikata pagerės.Norint,kad ilgiau laikytų ligoninėje,kad gydytų,kažkaip reikia į teismą kreiptis.
Levute (2014-03-10)
Lankytojas pašalino komentarą
Judita 1 (2014-03-10)
Labai gaila,kad tokių pschiškai sužalotų žmonių negalima guldyti į ligoninę gydymui,nes nuoto kenčia ne tik aplinkiniai žmonės,bet ,kaip matome ir gyvūnai.Gaila katukų,jie taip sužaloti,kad kažin,ar išgyvens.Gail ir žmogaus,kuris nesupranta,ką daro dėl ligos.Sudėtinga situacija.
Daina1 (2014-03-10)
Lankytojas pašalino komentarą
Alina.V (2014-03-10) (foto)
Daina, labai gaila, kad nevaziavote kartu gaudyti ir gelbeti tu katuku - mes padiskutuotume su Jumis apie tai, kaip sveikas zmogus, kuris naudojasi internetu, gali nesveikai zaloti gyvunus, kuriuos mes su Jumis gelbejame savo pinigu ir laiko saskaita. Sorry, bet dabar kalbu apie jos motina, kuri labai apsukri ir nepagailejo mums vakar "graziu padekos zodziu".
DaivaVa (2014-03-10)
Daina is kur istrauket, kad man nepatinkat:) nenusisnekit, patinkat:) o malkas kai pjovem;)nepatiko jusu kai kurie komentarai ir viskas.
Alina.V (2014-03-10) (foto)
Daina, pavardes neparasiau, zmoniu su tokiu vardu simtai Lietuvoje. Nieko nenoriu teisti, bet mano kantrybei atejo galas. As nesu "gatves merga", kaip mane apvadino ir nesiruosiu taikytis su sia situacija. As tikrai buvau tolerantiska ir pasitikejau zmonemis, tikejausi, kad jie turi bent laseli sveiko proto, bet kaip daznai man nutinka - аs labai klydau.
Daina1 (2014-03-10)
Lankytojas pašalino komentarą
DaivaVa (2014-03-10)
kiba vienos jos vardas toks ant svieto, pavardes gi neparase
Daina1 (2014-03-10)
Lankytojas pašalino komentarą
Alina.V (2014-03-10) (foto)
Ten patalpinome labai laikinai, Tikiuosi Sos'ai siandien perims mergaite. kaip toliau veiks Naminukai nezinau.
DaivaVa (2014-03-10)
jus dar atvaziuokit ir nussifotografuokit Mila, va cia tai irodymas gyvas
DaivaVa (2014-03-10)
dar jeigu pakankamai sveiki katinukai, klausimas ar is klinikos jie tokie iseis. tragedija tenai, na nebent jiems nereikia per daug specialios prieziuros, tai prides suso maisto ir viskas
Alina.V (2014-03-10) (foto)
Taip! Jis liko ten... moteris buvo agresyvi, sauke, kad jeigu neissinesdinsime ji iskvies policija. Per stebukla taip greitai pavyko pagauti kitus du juodukus. Ji buvo tiesiog kaip isprotejusi, prispaude mane prie kampo ir neleido iseiti, tai teko jega ja "tramdyti" jega. Uz katuko gydyma ir kastracija galima sakyti "jie susimokejo" kuomet mes juos "apiplesem"... Butent del Cikio ir noriu parasyti rasta VMVT su irodymais, kad gyvunas buvo netinkamai priziuretas ir vel grazintas i tas pacias salygas.
Zet (2014-03-10) (foto)
o kai Čikis? Jis liko TEN?
Alina.V (2014-03-10) (foto)
Pakelkite naujiena. Dabar labai reikia lesu ir patarimu, kaip veikti toliau.
Alina.V (2014-03-10) (foto)
Vakar buvo labai liudna diena... iki siol negaliu sulaikyti asaru. Su Gintare apie 13.30 atvykome i vieta ir nepatikejome tuo ka pamatem!!!! Bute pamaciau Čikį - ta pati katuliuka, kuris savaite praleido stacionare, kuris po kastracijos ir gydymo buvo atveztas p. Stasei (Ausrines mamai) i namus. Ji zadejo juo rupintis ir globoti, kadangi tai "pats mylimiausias jos katinas". Buvau apakus! Kai paklausiau, kokiu budu jis vel grizo i si buta, moteris piktai atsake, kad jai LEIDO GYDYTOJAS...ir pakele didziuli skandala. Dabar negaliu net puses jos monologo prisiminti, nes buvau tiesiog sokiruota. Ji reke, kad mes kisames i svetimus gyvenimus, ateinam i svetimus butus, nurodinejam zmonems, kaip gyventi, kad visa sita situacija isvis ne musu reikalas ir kad jai vienodai kas bus toliau, kad kita karta iskvies iskart Grinda, o nes mus, plesikus, kurie paeme 300 Lt ir dar kazko is jos reikalaujam. Man buvo taip skaudu, kad tiesiog apsiverkiau. Jeigu ne Gintares saltakraujiskumas tiesiog buciau pabegus is sio pragaro arba dar blogiau... Ramiai uzsidarem kambaryje ir per pusvalandi pagavom abu katukus. Abu juodi, jauni, pakankamai sveiki katukai - berniukas i mergaite. Spejome abu patalpinti i Rekso klinika - viena perims Naminukai, kita SOS gyvunai. Labai prasau atkreipti demesi i sia situacija. Noriu kreiptis i veterinarijos tarnyba, pasikalbeti su gydytoja (jeigu pavyks), parodyti jai Ausrines psichikos sutrikimu pasekmes, padaryti viska, kad sie nesveiki zmones pagaliau butu nubausti ir izoliuoti.
Alina.V (2014-03-10) (foto)
Jo, pritariu Orintai, Merkel jau dvi savaites sedi stacionare ir dar nebuvo isoperuoti - neturi vargsele jegu..gali tiesiog neatlaikyti narkozes. Globos pasiulymu nera, tad tupi stacionare o skolos auga su kiekviena diena... deja, daugelis zadejusiu taip ir nepaukojo nei lito. Kaip spresim si klausima kol kas ne taip svarbu kaip visu katuku sveikata ir likimas.
Vyta (2014-03-09) (foto)
Ar katukus pavyko sugauti? Vis tikejausi....
Zet (2014-03-09) (foto)
o tie, kur bute buvo dar likę, kažin kaip?
DaivaVa (2014-03-09)
Nebuvo jokiu operaciju man atrodo. kur ten juos operuot, vaizdas klaikus, tiesiog klaikus. zodziais cia nepasakysi net. sausiuku jie net ir nenori. Bingo koncervus mielai valgo is rankos, arba is saukstuko. Mila tai savo kruvina burna (ten baisu, vienos zaizdos, vienos zaizdos, kruvina burna) daug valge dvi dienas, siandien valge maziau, sultinuka laka. pavalgius butinai reikia nusluostyt burnyte, nes visa apsiteplioja, paskui priziuna tas maistas, lupasi su kraujais. visos kojos aplipusios, apdziuvusios. kazkiek bandziau mirkyt, plaut, bet kol kas tegul apgyja biski (jeigu apgis aisku) tada rimciau apvalysiu, dabar aisku aptepliota visa saltalankiu aliejum, nes nors taip bandom zaizdas gydyti, suminkstinti, nelabai patinka, tai apsitepam ir kailiuka. Is klinikos paemus, vos nevemiau nuo ju kvapo, toks supuvusio kraujo ir supuvusiu snargliu kvapas. Baisus vaizdas. Miega abu susisglaude, apkloji ir guli vargeliai mazi, nei jie kur blaskosi, nei lenda, guli ir guli. pamaitinu ir vel miega. diena pastatau ant saulutes, kad nors pro langa pasildytu ju suvargusius ir sunykusius kunelius. kailiukas seriasi kuokstais, purvini. zodziu tragedija.
Zet (2014-03-09) (foto)
klaiku net skaityt, o gyvai pamatyt... Tai jau išvis...
Birmanukas (2014-03-09)
Itariu, per daug operaciniu proceduru per viena karta/savaite--tokius nusilpusius zuikelius pirma nors mazumele atserti, po to kankinti proceduromis. Jetau, kaip gaila...:((. O sausiukus valgyti po dantuku operacijos--isvis klaiku...:(. Ka jau kalbeti apie narkoze--jie neturi jokiu jegu nei syvu ja istverti, nu pagalvokite pacios. Kaipgi nesinores is siaubo rekti, i juos ziurint , YPAC, kai savaite praleido klinikoje ir kaip suprantu, pagerejimas mazas, nes perdaug ir per didele invazija i abieju kunelius :((. Laikysiu visus imanomus kumscius, kad tik greiciau sustipretu katukai.
Gruodinukas (2014-03-09)
košmaras, tikrai, jau praėjo laiko, o katinėliai tokie vargani, jaučiu, juos pamatęs kiekvienas globėjas nuėjęs apsižliumbtų. bet kokie gajūs yra katinai, net tokiomis sąlygomis kažkaip išgyvalioja...
O.V. (Rainiukas) (2014-03-09)
Jų sveikatos būklė: pakartojome kraujo tyrimus, atlikome virusinių ligų testus. Testai neigiami (tai tikras stebuklas!) Kraujas rodo inkstų nepakankamumą, kuris išsivystė nuo badavimo. Ta pati problema abiems. Ji tvarkoma spec. papildais, maistu. Kalbėjomės su keliais gydytojais, esame paguosti, kad inkstukai turėtų susitvarkyti. Bingo turi chronišką slogą, kuri turėtų praeiti po kelių mėnesių, kai bendra būklė bus geresnė. Akys – jų jau „nebesutaisysime“. Katinėlis matys viena akele, kitis būklė dėl traumos nebeatstatoma. Paraleliai abiems varomi parazitai. Vėliau laukia kastracija, sterilizacija skiepai. Vitaminai, aminorūgštys, geriausios kokybės pašaras. Pas abu nėra dantų, bet ne dėl senatvės, o nuo nuolatinio badavimo. Milos burna ir gleivinės tragiškos būklės – reikalingas burnos gydymas, imuniteto stiprinimas, antibiotikai dėl siaubingos slogos. Katytei lašinami skysčiai. Po kelių savaičių kartosime tyrimus, žiūrėsime, ar situacija gerėja. Priminsime, kad Bingo inkstų būklė gerėja. Daiva, ačiū Jums už globą ir rūpestį. Tai milžiniškas darbas, kuriam ne kiekvienas ryžtųsi. Norėčiau padėkoti visiems, kurie prisideda finansiškai prie šios situacijos. Čia reikalingi milžiniški resursai. Gyvūnai tiek išniekinti, kad sunku susitardyti. Ačiū visiems geriems žmonėms. Pasistenkime, kad taip daugiau nenutiktų. Jei pažįstate tuos, kurie dėl negalios namuose kamuoja beglobius, bejėgius gyvūnus, netylėkite, nelaukite, kol bėgs kančių, siaubo metai. Mila ir Bingo dėkoja už Jūsų pagalbą.
O.V. (Rainiukas) (2014-03-09)
Praėjo jau kelios savaitės po šių katinėlių gelbėjimo. Norėčiau kalbėti konkrečiai apie mūsų organizacijos globotinius, Milą ir Bingo. Apie kitus katinėlius informaciją galėtų pateikti katukus koordinuojančios merginos. 03-06 aplankiau Bingo ir Milą stacionare. Prieš tai su gydytoja bendravome telefonu - gydytoja sakė, kad pakartotiniai Bingo kraujo tyrimai buvo blogi, todėl kastracijos reikėtų dar palaukti, bet katinėlius, jei norime, galime paimti. Stacionare man pasidarė bloga - verkėme trise - katinėliai ir aš. Nesupratau, kaip jie turėjo atrodyti iki tol, jei po dviejų savaičių gydymo stacionare jie atrodė TRAGIŠKAI!!! Abu verkė, prašėsi ant rankų, labai norėjo dėmesio, glaustėsi į grotas, tiesė lapcytes. Bingo atrodė kaip koks sumuštas, lyg jam kažką skaudėtų. Šnopuoja, visas sudžiuvęs. Sužinojau, kad viena akis pažeista rinotracheito, o kita - po traumos - persisukęs lęšiukas!!! Kailis baisus, stovėsena kažkokia nenormali. Širdis plyšo į jį žiūrėti. Bet kai nuleisdavau akis į Milą - norėjosi rėkti iš pykčio. Kaip šitaip gyvūną "suvaryti"! Lyg iš konclagerio, vos pastovi, apsivėmė (nes stovi be perstojo laka ir ryja tuos sausiukus), vandenį prie manęs lakė litrais. Pūliai kibirais varo iš nosies, oda aplink nosį ir ant jos nusilupusi, uždegiminė, skausminga nuo amžino šlapiavimo. Lūpų kampai lyg peiliu įpjauti, iš burnos bėga kraujas, seilės. Pražiodžius - dvi skylės lyg šaukšteliu išskobtos iš liežuvio.... Dieve, kaip jai skauda valgyti ir kokia ji nepasotinama! Bet minko, minko letenėlėm, prašosi į glėbį. Vargšiukė, sudžiuvusi, šonai įkirtę, visur didžiuliai kaltūnai, lyg į smalą kokią įlindus būtų.. Supratau, kad stacionare jie niekada nepasveiks. Reikia žmogaus palaikymo kasdien, reikia didžiulio darbo, nuplauti, nuvalyti, žaizdas burnoj tvarkyti, maistą mirkyti, padrąsinti, paguosti... Ačiū Daivai, kurie žinodama visą siaubą sutiko juos priimti į globą iki jie atsistos ant kojų. Vėliau jiems turėsime ieškoti globos kitur. Todėl jau dabar jos dairomės.
Alina.V (2014-03-08) (foto)
Auuuuu????? Ar kas nors turi graibsta, be jo bus sudetinga pagauti juodukus. Vienai ir be graibsto pagauti likusius sansu nulis!!! Nejaugi niekas nepades gaudyt???
Alina.V (2014-03-07) (foto)
Pakelkite, prasau! Nezinau, ar tai stebuklas ar likimas, taciau prieglobsti tures abu juodi katukai - antraji perima SOS gyvunai. Aciu Ilonai!!! Siuo metu SKUBIAI reikia graibsto ir zmogaus, galincio si sekmadieni padeti gaudyti. Labai prasau visu galinciu padeti skambinti tel. 867879127, nes turesiu ribotas galimybes prisijungti prie GG puslapio. Labai prasau visu neabejingu prisideti finansiskai - skolos auga su kiekviena diena, o kita savaite planuojamos dvi operacijos! Kartu galime padaryti labai daug!
Alina.V (2014-03-06) (foto)
Pakelkite prasau, kelios naujos Merkel ir Linkolno nuotraukos.
Alina.V (2014-03-06) (foto)
Pakelkite prasau! Kas gali padeti sekmadieni gaudyti katukus? Reikia graibsto, as jo neturiu - bet turiu masina, laiko ir noro :) Iki siol neaisku, kaip bus su vienu juoduku - niekas nenori jo kuruoti, as apsiimti irgi negaliu.... galit siulyti ivairius variantus. Taip surasiau informacija apie sios dienos skolas. Truksta 237 lt, bet tai tikrai nepabaiga. Kita savaite operuos Merkel - sterilizacija, dantu pasalinimo, burnos valymo operacijos kainuos su antibiotikais ~350 Lt! Labai prasome prisideti!
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2014-03-05)
Šiandien važiuosiu į kliniką, pasitikslinti skolą, tuo pačiu padaryti naujų foto Linkolno ir Merkel. Kaip laikosi Rainiuko kuruojami katukai? Ar jau atsigavo?
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2014-03-05)
Turim paaukotus 400 lt, aciu labai Liudmilai, Laimai, Skaidrei, Sigitai, Birutei.
Vyta (2014-03-04) (foto)
AlinaV parasiau Jums AZ
Alina.V (2014-03-04) (foto)
Pakelkite naujiena, laiko visai nebeturim, reikia kuo skubiau traukti likusius 2 katinukus. Jeigu pavyktu pagauti viena juoduka, kuri apsiima kuruoti VSi Naminukai, kito palikti negalim ..... jis keliaus tiesiai i Grinda ar i gatve!!!! Kaip issirinkti kam suteikti sansa i kam ne? Kokia tuomet viso sio gelbejimo prasme??? Tiesiog maldauju organizaciju, globeju, gelbetoju ir pan..... pagelbekit!!!! Gi jiems daug nereikia, parama tikrai imanoma surinkti, o ir prieglaudos kampelis jiems bus 100 kartu geriau uz visa si baisu buta... Labai laukiame pasiulymu!
Alina.V (2014-03-04) (foto)
Cherry, aciu Jums. Pinigeliai ikrito!
Mirtise (Lesė) (2014-03-03)
Pinigėliai nuėjo į sąskaitą, nepriklausomai koks nurodytas gavėjo pavdinimas
Cherry (2014-03-03)
Esu tundra, pervedime įrašiau Alinos sąskaitos nr., bet gavėjo vardą - Mažoji Liza. Kažkodėl neišlindo joks pranešimas, kad vardas neatitinka sąskaitos savininko. Gal kas žino, ką dabar daryti?
Alina.V (2014-03-03) (foto)
+30 Lt, dekojame p. Tatjanai!!! Rainiukas, ML - atnaujinkite prasau informacija apie skolas ir surinkta parama. Aciu!!!
Alina.V (2014-03-03) (foto)
Sveiki, vakar Čikis paliko stacionara, sumokejome Rekso klinikoje 229 Lt. Gavome is p. Stases dar 100 LTL. Katuka kastravom, sulasinom nuo parazitu, suleidome ilgalaiki antibiotika. Siaip jis buvo sveikiausias is visu, tik akytes neturi... Bailiukas, bet manau namuose greiciau apsipras negu stacionaro narve. Liko dar du Rekso klinikoje: valgo puikiai, neviduriuoja. Bingo turi problemu su inkstais, tikimes, kad rodikliai pageres... nors visko gali buti. Mergyte atrodo daug geriau. Filaretuose Merkel skola 239 LTL, sumokejome 100 Lt, tad skolingi liekame 139 Lt. Jeigu viskas bus gerai, operacija bus atlikta si ketvirtadieni - rausim dantukus, sterilizuosime. Labai tikimes, kad sulauksime globos pasiulymu ir zinoma finansinio palaikymo. Linkolnas po operacijos atsigavo, nors nera super grazuolis - atrodo tikrai daug daug geriau :)
DaivaVa (2014-02-27)
Kaip sitie varguoliai laikosi?
Alina.V (2014-02-27) (foto)
Liudmila, AČIŪ!!!! +100 lt
Alina.V (2014-02-27) (foto)
Dekoju p. Sigitai! + 80!!!
Alina.V (2014-02-27) (foto)
Pakelkite prasau! Labai reikia visu paramos, Čikį jau turime paimti sekmadieni ir atitinkamai susimoketi uz suteiktas palaugas, t.y. 8 dienos po 15 lt (stacionaras + antibiotikai) ir kastracija 40 LT, taciau siais dienai saskaitoje turiu tik 60 lt.... Merkel skolos irgi auga, tad buciau tikrai dekinga jeigu galetumete pagelbeti. Taip pat ieskome laikino globos Linkolnui ir Merkel. Jie gali gyventi viename narve, kuri duotume, aprupintume maistu, kraiku...Namu globoje jie tikrai greiciau pasveiktu ir pasidovanotu.
Alina.V (2014-02-26) (foto)
Siandien isoperuotas Linkolnas, pasalinti du dantukai, tuo paciu atlikta kastracija. Merkel operacija atideta iki kitos savaites, turi sustipreti, priaugti nors kiek svorio... Čikis siandien atsisako valgyt, jam numatyta kastracija sestadieniui. Jo skola siai dienai sudaro 75 LT. Bingo ir Mila laikosi siandien truputi geriau, noriai valgo, neviduriuoja.
Alina.V (2014-02-26) (foto)
+40 Lt, aciu p. Linai
Kristina-kl (2014-02-26)
+40
Alina.V (2014-02-26) (foto)
Tie juodukai, kiek spejome pamatyt, su akimis. Vakar kalbejau su moterim, vaziuoja kiekviena diena paserti, bet tik atidaro duris ir jie iskart bega sleptis. Teks juos gaudyti su graibstu. Truputi naujienu: vakar buvau Filaretuose, Merkel ir Linkolnas laikosi geriau. Labai pasiilge meiles, trinasi ir trinasi... Kol kas ypatingo gydymo nepaskirta, nes laukiam kai sustipres ir atsigaus. Tuomet bus atliekamos operacijos - burnos ertmes valymas ir dantu pasalinimas. Kvapas... zodziais nenusakysi... Valgo gerai, nors maista normuojam, neviduriuoja. Siai diena skola uz Merkel 135 LTL, uz Linkolna 168 LTL. Zinoma reikes ir kastracijos, sterilizacijos. Rekso klinikoje katukai irgi po truputi atsigauna, valgo gerai, nors sauso nelabai nori. Čikis bus kastruotas ir gales keliauti i naujus namus. Daugiau info surasysiu veliau. Labai prasau visu, kas zadejo prie senos naujienos, nepamirsti savo pazadu. Nenorim likti su didziulem skolom... Daug padarem, taciau dar daug reikes padaryti, todel tam labai reikia lesu. Zinoma vis dar laukiam globos pasiulymu, nes katukai negales visa laika buti stacionare.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2014-02-25)
Gal kas zino kokia siuacija su 2 likusiais juodukais? kaip supratau vieno nepavyksta rasti. O gal ji tie zmones paleido? http://www.gyvunugloba.lt/lt/help/news.38005
Alina.V (2014-02-25) (foto)
+20 Lt. Dekojame p. Vilijai.
Gintarėlė (Makatukai) (2014-02-25)
Ačiū labai Narta.
Narta (2014-02-25)
+50,00
Dananav (LGGD, Vilniaus prieglauda) (2014-02-25)
be proto gaila gyvūnų. vargšai atpirkimo aukos......
Alinakiu (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2014-02-25) (foto)
Baisus vaizdai :( Ir cia tik puse baisumu, juk tik keli zmones ta buta ir visa siauba mate.. Bent jau paplatinsiu, nors labai noreciau likusi katineli apsiimt sefuoti, bet neturiu jam globeju, o nuolat gydykloje negalesiu laikyt :(
MarinaK (2014-02-25)
paplatinau
DaivaVa (2014-02-25)
Nu va, saskaitos nurodytos, dabar tik reikia suremti pecius visiems ir padeti issigydyt ir atsimaitinti sitiems vargsiukams is konclagerio stovyklos


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
   


Statistika Prisijungę: 496

Alio.lt | Facebook | MySpace | Frype | RSS | Blogger

Naujienos

11.11 Dorytės šeimyna
11.11 Šarpo bėda (1)
11.07 Pyragų diena:) (3)
11.05 Dovanojamas RC Hepatic sausas maistas katėms (Vilnius) padovanotas (1)
11.04 Namų netekusiai katytei GLOBOS (5)
10.30 JONAVA. Kai tavęs nemyli niekas…
10.30 Dėl sterilizacijų Kazlų Rūdoje
10.26 Kam boksų beveik naujų? Vilnius prie Bigo
10.24 Apleisti šunys ir katės Kaune!!! (322)
10.24 Sos Sos Sos Vilniuje, Subačiaus gt. 22 net 70 benamių katinukų.... (11)

Komentarai

Wilmante (8:30) >>
Iš šių pinigėlių padengta Šančioko skola - 78 eur, maišas Joseros lušnyno katuliams - 21,...
Wilmante (8:23) >>
vakar Šančiokas atlaikė antrą chemiją (už abi 46 eur), jis jaučiasi visai neblogai, praeitą...
Wilmante (8:16) >>
Tobiukui jau pamušta priekinė kojytė, laiko pakėlęs, sunkiai primina, šiandien bandysim...
Wilmante (8:11) >>
ačiū labai Dianukui - 20 eur, Laimai Z. - 10, Karolinai K. - 10, Vitai Ž. - 5, Viktorijai S. -...
Villi (10:13) >>
Naujos bėdos - Šarpas pažeistu nuo įsirėžusios grandinės kaklu, ...
Jolanta_st (11:48) >>
noriu patikslinti-katinas:)
Kaštonas (21:53) >>
Kaštono dovanojimo skelbimas: http://www.gyvunugloba.lt /lt/mypets/user.7069879;g.1 39117
Polio-mama (11:46) >>
Maistukas pažadėtas VšĮ "Priglausk". Tikiuosi, atneš naudos ir sveikatos :)
Wilmante (10:13) >>
Nuoširdus ačiū Linai R., skyrusiai 50 EUR, dengiu dalį Princo skolos, liūdna, bet katulis...
Wilmante (9:57) >>
"Tas saldus žodis Laisvė":) Čia kažkas panašaus, kai jausmas eina iš širdies...
Polio-mama (9:16) >>
Jei nuoširdumas ir atjauta yra saldūs, tuomet, Wilmante, Jūsų pyragai tikrai buvo saldūs. Juk...
Polio-mama (8:54) >>
Į sveikatą :) Atrodo suvargusi, vargšelė. Na, bet viskas susitvarkys :)
Alusia (8:42) >>
Polio-mama, na, tikrai, esame Jums be galo DĖKINGI!!! Skolos neliko!!! Kažkiek nuotraukų iš...