LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lietuva | Latvija | Estija
 
 
 

Saiksas jau mėgaujasi gyvenimu globoje. Labai prašome padėti padengti skolą vet. klinikai! (Parama gauta)

Saiksas. Tai ne šiaip katinas, o ypatingas katinėlis, kuris turi savo Angelą sargą. Kažkada jis visas sužalotas buvo įkritęs į duobę, turėjo tyliai užgesti niekieno nepastebėtas. Bet, matyt, ant tos duobės krašto sėdėjo likimo siųstas Angelas sargas - katinėlis buvo išgelbėti. Net ir tada, kai gydytojai teikė mažai vilčių ir mažyčiame narvely Saiksas laukė verdikto - migdyti - už nugaros vis tiek stovėjo Angelas sargas ir neleido katinėliui numirti.
Šiandien Saikso lūžiai sugiję, tiesa, širdutėje žaizdas užgydyti reikia kur kas daugiau laiko... Bet ar galime išmokti gyventi, pasitikėti kitais, ugdytis prisirišimą ir saugumo jausmą, jei esame uždaryti, suvaržyti, vieniši ir niekam nereikalingi?
Saiksui reikia laikinos globos. Viena gera moteris galės jį priglausti neribotam laikui po 2-3 mėn., kai bus pabaigti remonto darbai nuosavame name. 

Ar yra galinčių priglausti Saiksą 2-3 mėnesiams. Leiskime jam gyventi - Saiksui būtina vaikščioti. Koks jis? Bailiukas, bet ne piktas, švelnus, gražus, ramus, kastruotas, netrukus bus paskiepytas.


_____________________________________________________________________________________________________________
Naujienos 05-25:


Katinėlis jau seniai gali keliauti į namų globą, kur galės vaikščioti, prisitaikyti normaliai judėti su patirtais, neteisingai suaugusiais kaulais. Šiuo metu didžiausia problema ta, kad Saiksui BŪTINA vaikščioti, o globos vietos jam neturime. (Dirbame be patalpų!). Labai ieškome laikinos globos šiam gražiam katinėliui. Taip, nepasitiki žmogumi, bijo, bet nėra agresyvus, tikrai prisipras gyventi šalia dvikojų. Stacionaras jau prašo katinėlį paimti, o mes neturime kur!

Labai gaila, kad ramiai mąstyti neleidžia mintis, kad "kam mes tuomet juos gelbėjame, gydome, jei vėliau nėra galinčių ir norinčių pagelbėti laikina globa... " Jei katinėlis atsiras globoje, bandysime leisti jam kiek apsiprasti, sužinosime, koks jis yra iš tikrųjų (to neįmanoma padaryti, kai gyvūnas uždarytas už grotų), fotografuosime, dovanosime.

Padėkite mums, labai prašau. Paieškokime Saiksui globos. Jis vaikšto, naudojasi kraiko dėže, negalime jo paleisti atgal į gatvę, nes yra rizika, kad dėl buvusių lūžių jis gali susižaloti bėgdamas nuo kitų gyvūnų, piktų žmonių, būdamas lėtesnis papulti po ratais, o žiemą šaltyje kęs kaulų skausmus.

Ačiū visiems ir už paramą, kurios mums šiuo metu lai trūksta.


Pradžia:
Šios istorijos galėtų ir nebūti, o Saiksas dar vis tyliai gestų iš bado, šalčio, skausmo ir sielvarto...

Savanorių pr., Vilniuje, prie vieno namo esančioje duobėje pastebėtas suvargęs katinėlis. Šiaip sveikas katinas iš ten tikrai iššoktų, todėl gyvūną pastebėję žmonės nieko bloga nenutuokė. Tiesa, įmestas mėsgalis katinėlio nė kiek nedomino... Praėjo diena, o gyvūnas dar vis duobėje. Žmonės pajudino jį ilgu pagaliu. Katinėlis iš siaubo klaiko: bandė atsispirti, lipti, judėti, iššokti, bet to negalėjo padaryti dėl sunkių kojos ir dubens kaulų traumų.

Nuvykus į vietą buvo aišku, kad gyvūnui skubiai reikalinga veterinarinė pagalba – katinukas buvo nepajėgus išlipti iš kelių metrų duobės. Tikras stebuklas, kad jis buvo pastebėtas, kad kažkas ėjo pro šalį ir pranešė apie nelaimę. Jis ir užgestų ten vargšas.

Gydykloje buvo nustatyti jau netaisyklingai sugiję sutraiškyti dubens kaulai ir lūžęs šlaunikaulis prie sąnario. Nei vienos, nei kitos traumos operuoti jau nebegalima. Viena koja dėl lūžių ir suplėšytų raumenų ženkliai trumpesnė, todėl neišsitiesia, o dubens kaulai sugijo užspausdami žarnyną, dėl ko bijojome, kad katinėlis negalės normaliai tuštintis. Saiksas karščiavo.

Šiai dienai Saiksas yra stebimas, panašu, kad žarnynas funkcionuoja normaliai. Dar tariamės su kitais traumatologais, ar nebus siūlymo Saiksą operuoti. Bet jau padarytas rentgenas, jo metu atlikta kastracija, katinėlis gavo vaistų nuo parazitų, gauna gerą, kokybišką pašarą ir yra stebimas mokamame gydyklos stacionare. Padarėme viską, kas įmanoma.

Jei viskas bus gerai, netriks tuštinimosi funkcija, katinėlis gyvens, išmoks vaikščioti su trumpesne kojele. Bet aišku viena, kad jo negalėsime paleisti atgal į gatvę. Po tokios traumos jis dar ilgai negalės normaliai lakstyti, aukštai šokti, todėl bet kurią akimirką gali tapti žiaurių žmonių, kitų gyvūnų ar automobilių ratų auka.

Kaip gi norėtųsi, kad tos traumos nebūtų tokios rimtos, kad nereiktų šitiek vargti galvojant, kur jį tokį padėsime. Bet ar galime dėl jo trumpesnės kojos jį migdyti? Negalime. Jei Jums atrodo kitaip, tuomet palikite savo telefono numerį, mes būtinai Jums paskambinsime kitą kartą, galėsite važiuoti, lįsti į duobes, traukti ir tuomet eutanazuoti. Saiksas turi šansą pasveikti tiek, kad galėtų saugioje aplinkoje normaliai gyventi. Reikia laiko ir sėkmės.

Labai prašome atsiliepti gerus žmones, kurie galėtų Saiksui padovanoti laikinus arba nuolatinius namus. Bute, name jis gyvens ilgai ir laimingai. Saiksui dar tik 2 metai. Katinėlis labai ramus, kiek nepatiklus, bet nepiktas, neagresyvus. Suprantama, kad jis bijo, juk sulaužytas turėjo kažkaip išgyventi mažiausiai 2 savaites! O tada įkrito į duobę, kurioje nežinia kiek laiko praleido ir negalėjo ištrūkti.

Nelikime abejingi. Reikalinga ir parama gydymui bei stacionarui, be kurios negalėsime katinėliui padėti. Labai bijome tos dienos, kai dėl finansinių problemų turėsime migdyti katinus, kurie dar gali pasveikti ir turi vilties gyventi mylimi ir kažkam brangūs. Stengiamės padėti sunkiems ligoniukams, nes žinome, jog esame ne vieni.

Ačiū už pagalbą.

Tel: 8615558898, 868973782

„Rainiukas“ VšĮ
info@rainiukas.lt
+370 615 58898, +370 689 73782
LT 56 7300 0101 3075 8928
http://www.rainiukas.lt
Trūkstama parama: 0 EUR
Surinkta parama: 230 EUR
Organizacijos pavadinimas: Rainiukas
Įmonės kodas: 302733794
Banko sąskaita: LT 56 7300 0101 3075 8928
Pavedimo nurodymas:
PayPal sąskaita:

Šaltinis:  „Rainiukas“ VšĮ
Nuoroda į šaltinį: http://www.rainiukas.lt/lt/news/view/id/73313
Organizacija: Rainiukas

Sukurta: 2015-05-06 | atnaujinta: 2015-11-21
Naujienos numeris: 42004
Peržiūrėjimų skaičius: 8988

« grįžti

Komentarai

Paka (2015-09-06)
Fainuolis Saiksas :). Reiktu tik tokius trumpus filmukus i viena suklijuoti, nes nespeji isiziureti kaip filmukas baigiasi, o kol pasileidi kita filmuka dingsta pirmojo emocija, nes buvo labai trumpas. Yra nemoka programa internete, Freemake Video Converter, instaliuojama Windowsuose. Paprasta naudoti, galima viska suklijuoti, o dar galima ir iskarpyti nereikalingus gabaliukus.
Birmanukas (2015-09-06)
Lankytojas pašalino komentarą
DaivaVa (2015-09-03)
Ale gi grazus vardas! Idomu kas jam toki pasiule???? aha, as:)))))
Birmanukas (2015-08-03)
SaksRoz07, labai Jums ačiū. Mia-ia-aau! Yours truly, SYKES.
SaksRoz07 (2015-08-02)
Suprantu kad nesolidu Saiksui su skola gyventi,siunčiam pinigėlį.
Birmanukas (2015-08-01)
Saiksas padarė neįtikėtiną pažangą po traumos - stengiasi, žaidžia, dūksta, labai draugiškas žmogui ir kitoms katytėms, o čia skola kabo 174 eurų...Saiksui tai nemotyvuoja džiaugtis. Saiksas ir globėja prašo visų gerų žmonių padėti padengti skolą gydykloje.
Birmanukas (2015-08-01)
Žmonės, padėkite padengti Saikso skolą gydykloje, arba išjungsime Saikso radiją. :((
Birmanukas (2015-07-14)
SAIKSAS ieško namųųų! O tuo tarpu dūksta su SimSim ir Mamyte-Meima, laksto kaip drigantai, nė motais jokie buvę lūžiai. Už tuno gabalą parduotų savo mamą. Be galo meilus, prašosi--ir sočiai gauna--glostymų, ypač prie šaldytuvo (iš ten "ateina" tunas" ir visa kita). Vos įžengus pro duris ar šiaip sukiojantis prie šaldytuvo, Saiksas užduoda "miaukimo paplonintu balseliu" toną kitoms katytėms, visi tada ima unisonu bet melodingai MAU-MAU, o kačių kalba tai reiškia: greičiau rodyk, ką skaunaus parnešei ir apskritai, palik šaldytuvą atvirą - patys pasiimsime. Tik prie nepažįstamų dar bailys, bet tai - niekis, nes nepažįstamas per kelias dienas taps draugas, tik "nesiraukit prie manęs, pats ateisiu".
Birmanukas (2015-06-25)
SAIKSAS išlepintas, mažų katukų konservai jau nebetinka, patiek man gryno tuno! Vos atidarius šaldytuvo duris, surengia "performing arts" pasirodymą su miaukimu, uodegos šokiu ir ėjimą-glaustymąsi rateliu aplink kojas. Prašosi būti Mamytės-Meimos "įvaikiu", su ja ir SimSim trise mėgsta prigulti siestos. Vienžo, iš "išeik, Leopoldai, išeik baily" išsikankinusio nuo skausmo ir vienatvės katuko virsta žaismingu, judriu, smalsiu, murkiančiu katinėliu. Nuotabus, jaukus, protingas rainiukas. Reaguoja į savo gražų vardą.
Birmanukas (2015-06-12)
SAIKSAS pražydo kaip gėlė: guvus, smalsus, dažnai žaidžia, moka bėgioti, užlipti ant/nulipti nuo lovos, fotelio, palangės. Apetitas labai geras, maistui gan išrankus, reikalauja (ir gauna) tuno, gourmet gold, virtos žuvies ir t.t. Aukštas, ilgakojis, trumpo kūnelio, didele galva, kailiukas tigrinio-lūšinio rašto - labai gražus rainius. Viena užpakalinė kojelė dėl traumos liko trumpesnė, bet jam tai nė motais. Mėgina trintis galvyte ir gerintis prie visų, ypač Mamytės-Meimos, bet ši vis apšnypščia jį, o jis joms tik išverčia pilvukus ir visai nepyksta. Taikus, gerietis, dar bailiukas, bet jau miaukia plonu balseliu, kai nori "ko nors skanaus" ar dėmesio. Atsigauna katuko širdutė, ima pasitikėti žmogumi, ir gana sparčiai.
Linata (Gyvunugloba.lt) (2015-06-05)
Kaip smagu skaityti naujienas apie Saiksą, jau namų globoje, kad jam gerai sekasi. Šaunuolis katulis, gerulis:-).
Birmanukas (2015-06-04)
ISTORINĖ akimirka: Saiksas 2 priekinėm kojytėm išlipo iš knygų lentynos ir įlipo atgal!! Kad nepasirodytų "anoks čia žygdarbis", meilieji, - Saikso lūžiai tokie pat jei ne dar rimtesni ir sudėtingesni kaip katinuko filosofo direktoriaus Homero (dabar gyvena Briuselyje), bet Saiksui reikėjo iškęsti visą sugijimo procesą pačiam, apleistam gulint nelemtoje duobėje, klaikiuose skausmuose, be narkozės, be 4 val. trukmės operacijų, paskui mėnesį praleisti už grotų stacionaro narve. Jei ne "Rainiuko" pastangos, nei Saikso, nei šito komentaro apskritai nebūtų.
Birmanukas (2015-06-04)
Saiksas iš krepšio persikraustė į knygų lentyną - iškart matosi, kad protingas ir intelektualus katinukas. Atnešiau vandens, nes nuo skaitymo troškina. Atsigėrė. Sauso maisto kol kas nemėgėjas. Noriai stebi apllinką, ryškių žalių akelių. Rainiukas "iš atviruko".
Birmanukas (2015-06-04)
Lankytojas pašalino komentarą
Birmanukas (2015-06-03)
Lankytojas pašalino komentarą
Birmanukas (2015-06-03)
Saiksas globoje. Pavalgė tuno, iš kačių lėktuvinio krepšio (Sherpa bag) labai domėjosi ir priekinėmis letenėlėmis pavaikė plunksneles, stėbėjo ir padėjo išpilstyti sausą maistą, draugiškai markstėsi, paskui apsisuko ir ramiai stebi naują aplinką. Murkutė & co. jį priėmė neutraliai, jis irgi nešnypštė. Moka miaukti kaip mergytė, plonu balseliu. Labai rainiukiškas, su žandukais, didele gražia galvyte. Iš krepšio kol kas neina, bet tikiuosi, ledai netrukus pajudės.
O.V. (Rainiukas) (2015-06-03)
Šiandien turime paimti Saiksą, bet neturime kur. Todėl visų gerų žmonių prašau atsiliepti. Prašome rašyti mums žinutę, jei neprisiskambintumėt. Ačiū.
Paka (2015-06-02)
Saiksui vis dar reikia globos, nes as globa galiu garantuoti tik 1.5 menesio.
O.V. (Rainiukas) (2015-06-02)
Ačiū labai Pakai, bet pasikalbėjome ir sutarėm, kad siūlomos globos variantas kol kas nėra tinkamas Saiksiukui. Todėl ieškome globos toliau.
Paka (2015-06-01)
Galeciau laikinai pagloboti. Parasiau privacia zinute.
Linata (Gyvunugloba.lt) (2015-06-01)
Taigi taigi, kas norėtų tris mėnesius namuose globoti Rainių Rainį? Ilgai negalvokite, imkite ir džiaukitės:-)...
O.V. (Rainiukas) (2015-06-01)
Žinok man atrodo, jis ir rimto dydžio turėtų būti gerose rankose. Galva didžiulė, toks rainų rainys!
Linata (Gyvunugloba.lt) (2015-06-01)
Ypatingai protingas Saikso žvilgsnis, vis žiūriu į jo nuotraukas ir atsižiūrėti negaliu:-)... Ir neįtikėtinai pasiketęs, lyginant su jo nuotraukomis stacionaro pradžioje. Dabar toks rimtas, solidus, savo vertę žinantis katinukas:-).
O.V. (Rainiukas) (2015-06-01)
Saiksui reikia laikinos globos trims mėnesiams. Vėliau jį neribotam laikui, bet taip pat laikinai globai, žada paimti Alma,. Kol kas Saiksas negali keliauti pas ilgalaikę globėją, nes šiuo metu name vyksta remonto darbai.
O.V. (Rainiukas) (2015-05-25)
Ar yra dar mūsų draugų ir bičiulių, kurie nepasidalino FB Saikso pagalbos prašymu? Galbūt kažkas iš Jūsų taip pat jaudinatės dėl Saikso ir norėtumėte jam padėti? Drąsiau! Mielieji, Saiksui būtina vaikščioti, jam labai reikalinga globa. Padėkite jį ištraukti iš stacionaro!
O.V. (Rainiukas) (2015-05-13)
Su Saiksu didžiausia bėda, kad jis patalpintas į narvą, o jau turėtų pradėti pamažu judėti, vaikščioti, mokytis normaliai gyventi su netaisyklingai sulaužytais kaulais. Labai reikalinga laikina globa iki jam surasime namus. Aš puikiai suprantu, kad baisu, jog gali būti luošas katinėlis, kad visam gyvenimui ne kiekvienas jį norėtų pasilikti, bet kita vertus pamąstai, kad realiai esame nepajėgūs tokių gyvūnų gelbėti.
O.V. (Rainiukas) (2015-05-07)
Kol kas atrodo, kad mūsų Saiksas pamažu prisitaiko gyventi su traumomis. Valgo, naudojasi kraiko dėžute. Katinėlis yra Filaretų stacionare. Visiems bus dėkingas už gardų I/D konservuką, aplankymą, paglostymą. Lina, patikėk, man žiauriai gaila ir apmaudu, kad mūsų istorijos amžinai liūdnos, skausmingos, nuolat turime prašyti paramos, kaulyti visų pažįstamų ir nepažįstamų žmonių vietos mūsų globotiniams... Ačiū, kad padedi visada kuo tik gali. Yra mūsų veikloje ir smagių akimirkų, kurių, deja, nespėjam parašyti. Kai gyvūnai pasveiksta, surandam gerą globėją, kai kažką padovanojam, kažkurio globotinio tyrimai būna geri ir t.t. - šokinėjam iš laimės (ir plojam, ir net "Jeeee" klykiam..). Dėkojame visiems už tai, kad esate kartu.
Gintarėlė (Makatukai) (2015-05-06)
Šis katinas gal ir turėjo namus, bet jo niekas neieško tikrai. Skelbimų nemačiau niekur pakabintų. Pakabinsiu kelis, bet mažai vilties, kad kas atsilieps, žinant koks kiemas mano.
Gruodinukas (2015-05-06)
kai pamatau tokį pavadinimą, net žiūrėti nereikia, kurios organizacijos nelaimėlis... bet gal šitas katinas naminis-išeinantis (nes suaugęs ir nekastruotas), tik iškritęs ir susižalojęs? gal kas arčiau gyvena, gali pakabinti skelbimų? šiuo atveju dabar negaliu padėti, nebent po geros savaitės nufotografuoti klinikoj.


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
   


Statistika Prisijungę: 137

Alio.lt | Facebook | MySpace | Frype | RSS | Blogger

Naujienos

10.16 Prašau patarimų, rekomendacijų (2)
10.13 Pastebėta raina katė
10.11 Kaip gauti pigių sterilizacijų? (1)
10.10 Kas žinote? Padėkite rasti! Vilnius. Prie Bigo. S. Nėries g. (1)
10.04 Padėkite rasti namus jaunam katinui/ arba suteikite laikiną globą (1)
10.01 Istorija apie kačiukus ,kuri nenustebins ,bet realiai tai...
09.30 Prašau padėti atsivežti biokraiką (1)
09.27 15 geriausių gyvūnų mylėtojų darbų?
09.17 Katinukas Mamonis globa rasta (2)
09.17 Gimę tą pačią dieną... (1)

Komentarai

Edda (21:47) >>
Vyta, ačiū.
Karoselis (21:16) >>
prasau istrinti skelbima. aciu.
Vyta (19:55) >>
Radau tokią info, kuri pakankamai svarbi manau: Naudoti ribotą baltymų kiekį turinčią, daug...
VilijaG (11:27) >>
Padovanotas
VilijaG (11:27) >>
Padovanotas
Day (22:23) >>
Kaip jautriai ir taikliai parašėte:)
Kaštonas (20:17) >>
Antrosios Kaštono metinės. Rastas 20181018. Dabar žiūrint į jį, man be galo skaudu...
Edda (8:18) >>
Nepraraskit vilties, merginos ❤️
Diroma (23:01) >>
https://www.youtube.com/wat ch?v=CUWuWBFodFQ
Alusia (20:10) >>
Taip, Edita, ačiū, reikės atnaujint nuotraukas ir vėl bandyt. Tik kai nesuskaičiuojamai...
Edda (16:45) >>
Gal galima juos pakartoti? Kartoti ir dar kartą kartoti...
Edda (16:42) >>
Ar katytės skelbimai feisbuke buvo?
Alusia (13:52) >>
paleisti atgal nebėra kur, kaimynai užpuolė maitinančią moterį ir ji nebemaitina katinų,...