LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lietuva | Latvija | Estija
 
 
 

Pagalbos-finansinės :( (Renata prie Big Vilnius)

Sveiki, Trumpai. Rūpinuosi kiemo katėmis-maitinu, sterilizuoju, kastruoju, gydau. Brangu. Dar brangiau, kai randu ypatingus varguolius, kaip kad šį kartą-jaunas katinas su 4 kartus išdidėjusiais inkstais-inkstų uždegimas, plius parazitai, ausų uždegimas. Gydau pas save namie, vežioju į Tarandės kliniką. Jau sumokėjau 100 eurų-30 eurų pirminė apžiūra plius testai, 20 eurų-echoskopija Toto klinikoje, 50 eurų lašelinės, ir dar liko mano skola 67 eurai plius ta skola dar augs, nes katė dar vis pas mane namuose :(. Pažadėjau kuo greičiau sumokėti, nors..

Gal kas laimėjote milijoną ir norite padaryti gerą darbą bei bent kiek padengti šiai dienai trūkstamą skolos likutį? -ryžikas būtų labai dėkingas, žinoma, ir aš. Sąskaitos nr pasakytų pati Tarandės gydytoja Sigita arba Rasa paklausus apie Renatos nuo Bigo benamio inkstų uždegimu sergančio katino skolą tel nr 860042545.

Gal dar kas kokių minčių turite, kur jį dėti galėčiau saugiau-sveikas netaps, bet gyventi nori, pataria lyg ir paleisti kažkur saugiau-o kur? Jo kastruoti negalima, nes inkstininkas, katinus muša, katytes myli, bute žymisi teritorijas-sysioja visur. Ar yra kokioje prieglaudoje koks kambarėlis tokiems varguoliams ar atgal paleist į kiemą ir tiek- kažkiek pagerėjus kraujo(inkstų) rodikliams? Na jei kas turite patirties su tokiais katinais-maloniai prašome pasidalinti mintimis. Ir dar. Ar tik tas sausiukas RENAL Royal tinkamas jį maitinti?-kas dar jam tiktų?-žinau,kad tik žuvies negalima, o kas galima, be to sausiuko, nes jam jis nelabai patinka, prašo mėsos..:(

Ačiū. Bandau-darau :)  (Foto skolinta-panašus:)  

 


Sukurta: 2015-05-25 | atnaujinta: 2015-06-02
Naujienos numeris: 42140
Peržiūrėjimų skaičius: 9878

« grįžti

Komentarai

Renata_ir_Vaidas (2015-06-02)
Lankytojas pašalino komentarą
Lilia (Rainiukas) (2015-06-02)
Sveiki Renata. Pinigeliai jau nukeliavo i Jusu nurodyta saskaita. Sekmes Jums ir Ryzulkai :)
Renata_ir_Vaidas (2015-06-01)
Lankytojas pašalino komentarą
Renata_ir_Vaidas (2015-06-01)
Lankytojas pašalino komentarą
Renata_ir_Vaidas (2015-06-01)
Lankytojas pašalino komentarą
Naujoke (2015-06-01)
Renata, man a/s parašė Dana A.: LT537300010134934735- UAB "Tarandės gyvūnų namai". Jau pervedžiau 50 Eur. Pinigėliai jau turi būti, nes tas pats bankas. Ačiū Jums labai, kad nepaliekat bėdoje vargšiukų.
Renata_ir_Vaidas (2015-06-01)
Lankytojas pašalino komentarą
O.V. (Rainiukas) (2015-06-01)
Ačiū labai, Naujoke! Renata, susisiekite su vet.gyd., kad nurodytų, į kurią sąsk. siųsti pinigėlius.
Naujoke (2015-06-01)
Parašiau el. laišką į Tarandės kliniką, kad parašytų atsiskait. sąskaitos Nr., nes šiuo metu paskambinti neturiu galimybės. Pervesiu 50 Eur. Ryžiko skolai dengti. O gal kas turite sąskaitą?
O.V. (Rainiukas) (2015-06-01)
Renata, aš kažkiek maisto turiu, jei nustatys akmenligę, pasidalinsim bent maistu. Tik reikia įsitikinti, ar tai tikrai struvitai. Parašykite man. Parinksiu, kiek tik turiu struvitinio maistuko.
O.V. (Rainiukas) (2015-06-01)
Renata šiandien jau antroji į mus kreipėsi pagalbos padėti padengti veterinarijos gydykloje skolą. Mielieji, labai prašau pagelbėti atsiskaityti su gydykla šiai merginai. Deja, visų komentarų neturiu galimybės skaityti. Bet šiandien mūsų organizacija negali padėti finansiškai, todėl labai prašau atsiliepti į šį Renatos pagalbos prašymą. Visos paslaugos gydyklose kosmiškai kainuoja, o kai žmogus savarankiškai gelbėja, galime tik įsivaizduoti, kokia yra tragedija. Tiesiog norėjau paprašyti prisidėti prie Renatos skolos mažinimo, jei tik galite, nes neturime iš ko pagelbėti šį kartą.
Renata_ir_Vaidas (2015-06-01)
Lankytojas pašalino komentarą
Renata_ir_Vaidas (2015-06-01)
Lankytojas pašalino komentarą
Renata_ir_Vaidas (2015-05-29)
Lankytojas pašalino komentarą
Renata_ir_Vaidas (2015-05-29)
Lankytojas pašalino komentarą
Renata_ir_Vaidas (2015-05-29)
Sveiki, Gal žinote, ką tokie rodikliai reiškia-urea prieš lašelines buvo net 39, po-27, kreatinas prie 1o5, po-pablogėjo iki 125. Esmė-urea kažkiek pagerėjo, bet norma yra kokia-apie 16 ? -tai iki jos toli. Maitinu inkstininku sausiuku royal renal (valgo blogai, gal geresnių rezultatų būtų su tais milteliais ant jo mėgstamo maisto?) ar su maistu tą urea galima numušti iki reikalingos normos? Dar. Tie inkstai vos telpa jo kūne-išsipūtę per tą vietą kūnas labai, kaip nėščias. Galvą purto, kaso ausis-gal tą u-degimą ausų irgi ne tik eusų erkutės įtakojo-sako, net 5o proc priežastis bna kita-lašiukai nepadėjo ;( o ir mano nuosava katė užsikrėtė turbūt nuo tos-pradėjo irgi ausis kasyti ir galvą purtyti, ir kūną kasyti-gal dar blusomis ? na esmė-vargas, nežinau ką daryti :( Straispnio nuoroda http://www.synlab.lt/tyrimai/biocheminius/inkstu-funkcijos-rodikliai/
Birmanukas (2015-05-28)
Renata, važiuokite į NORMALIĄ gydyklą, jei nusibodo ir toliau važinėkite ten kasdien, lašinti tonas ausų lašų nuo ko...? ir leisti krūvas pinigų neaišku kam. Važiuokite pas Žilinskienę. Virgau labai taikliai pasakė.
Birmanukas (2015-05-28)
Lankytojas pašalino komentarą
Renata_ir_Vaidas (2015-05-28)
Gal jį migdyt reikia, o aš vis dar ausų uždegimą gydau :) Būtų aiškiai pasakę-kad taškas, būtų buvęs taškas, o dabar nesako, tai taip ir gyvenu..:)
Renata_ir_Vaidas (2015-05-28)
Liko tik verslas :( Dar bėda. Nuo ausų uždegimo sulašinau jau net 2 buteliukus ausų lašų, dar ant kailio strongholdo, o katė kaip purto galvą taip purto, nors ausų erkių nebėra-ausys švarios. Tai ką-dar vieną buteliuką lašinti į ausis?
Virgau (2015-05-28) (foto)
na,vetai turi klinikas,kurias reik islaikyt.Jei klijentams neteiks visokiu kokiu tik imanoma paslaugu- bankrutuos.Nueikite i zmoniu privacias klinikas,istirs jums viska,pagydys nuo ko nori....
Renata_ir_Vaidas (2015-05-28)
Negaliu jo pasilikti sau :( Juk ne viena gyvenu, jis nekastruotas-sysioja ant sienų, mušasi, kaukia, o namai pilni katinų jau -laikyti tenka atskirame kambaryje :( O paleistas laukan vėl valgys bet ką, kaip tuos miltelius užbarstysiu-kaip sužiūrėsiu kada ką valgo-juk benamis. Tiek to. Reikia skolas dengti kažkaip ir galbūt migdyt. Bet tiek pinigų išleista-gal todėl ir veterinarės sako paleisk į lauką, nepatogu gal migdyt po tokių investicijų. Tarandėje lašelines lašinome kasdien-jie sakė, kad taip reikia. Jei tai kenkia - kodėl jie taip daro nežinau. Kaip tą uždegimą mažint jei ne lašelinėmis-nežinau. Dabar tik maistą specialų išrašė.
Birmanukas (2015-05-28)
Renata_ir_Vaidai, kasdienės lašinės inkstinukui nepadės, tik dar labiau nualins inkstus. Paprastas "pasaulietis" žino. :(( Tinkama mityba inkstinukui - pats svarbiausias ligos kontrolės būdas, kaip AisteIgn ir sako, padvigubina gyvenimo trukmę. Svarbiausia - riboti baltymus reikia, nes jie skaidydamiesi išskiria medžiagas, kurių inkstai nepajėgia "išplauti" iš organizmo, todėl organizme kaupiasi toksinai, kuriuos todėl ir reikia lašinėmis išplauti iš organizmo 1 kartą per savaitę ar per dvi savaitės. Baltymus riboti galima maitinant spec. maistu inkstinukams (šlapiu ar sausu) arba ant jo įprasto maisto barstant Ipakitine miltelius per keikvieną šėrimą (Ipakitine "suriša" baltymus, ir jų liekanos pasišalina per žarnyną, todėl mažiau darbo lieka inkstams. Svarbu, kad APSKRITAI jis valgytų, nes dažnai inkstinukai visai apetito neturi, todėl miršta nuo išsekimo Džiaukitės, kad katukas prašo mėsos, barstykite ant jos Ipakitine, skirkite katuliui dėmesio, duokite katžolės, kad nusiramintų (apsipras su jūsų katukais) ir mylėkite jį, kol gyvas. Parašiau jums až.
Birmanukas (2015-05-28)
Lankytojas pašalino komentarą
Polio-mama (2015-05-28)
Nesileidžiant į detales, kurioms nei vieta, nei laikas. Jei katinėliui - lėtinis nefritas, jo paleidimas į gatvę yra tolygus pasmerkimui ilgai, kankinančiai mirčiai. Tokiu atveju eutanazija - kur kas humaniškesnis sprendimas.
Renata_ir_Vaidas (2015-05-28)
Išgydyti negaliu, pasilikti negaliu, nes pjauna mano katinus ir šlapinasi ant sienų. Jei bent kastruotas būtų ir nesimuštų.. dar dar.. o dabar padėtis be išeities..:(
Renata_ir_Vaidas (2015-05-28)
Įsivaizduokit, kasdien vežioti ten katiną visą savaitę ir lašelines lašinti po valandą mažiausiai, po kurių jo kraujo rodikliai dar net pablogėjo. Kai klausiu kiek jie blogi, atseit paleisti į gatvę galiu katę ir tiek. Na man norėtųsi didesnio konkretumo-kiek jam skauda ir kiek jis neįgalus. Nežinau kur tokie veterinarai, kurie patenkintų mano poreikius :)
Renata_ir_Vaidas (2015-05-28)
Esmė, kad tiksliai nepasako, kad laikas migdyti, kad lauke neišgyvens, niekas jo lauke specialiu maistu juk nemaitins, bet ne-veterinarai to nesako, bet ima vos ne 1000 lt jau ir atseit bandom-va kas man nepriimtina. Per brangu, jei matė kad išgydymo nebus-kankinimas manęs ir katino.
Moiros (2015-05-26)
Administratoriai pašalino komentarą
Renata_ir_Vaidas (2015-05-26)
Gaila, kad niekas nepaiškėjo kur dėt ir pinigėlių nėra :(. Pagydau ausis ir paleidžiu-negaliu laikyti pas save, nes jau turiu daug daug katinų :( Ačiū už patarimus vis tiek.
Nifty04 (2015-05-26)
Lankytojas pašalino komentarą
AisteIgn (2015-05-26)
kiek teko skaityti, spec maistas likusią gyvenimo trukmę paprastai mažiausiai padvigubina. Valgys bet ką, tiesiog gyvens trumpiau. Na, ir gatvėje nebus kas užmigdo kritiniu momentu žinoma... sunku pasakyti kas geriau, gatvėje ir taip gyvenimas trumpesnis.
Renata_ir_Vaidas (2015-05-26)
Lankytojas pašalino komentarą
Virgau (2015-05-26) (foto)
slapinasi jis pakampem delto,kad jam skauda slapinantis,greiciausiai pusle pilna akmenu,smelio ir zinoma uzdegimas.Toks katinas gali kazkuri laika isgyvent tik labai seimininku mylymas,gydomas,popinamas ir visaip kaip priziurimas.Laukinis benamis katinas tiesiog zus kanciose kokioj pakrumej,tad mano nuomone toki varguoli brangiai gydyt ir paleist i kiema nera visiskai jokios prasmes.
AisteIgn (2015-05-26)
Vargu ar zymisi, greiciau jau nelaiko slapimo. Siaip maistus jei duot, tai reikia su ipakitinu, bet ji sunkoka dozuot, kad butu tiksliai. Na, bet jei svoris zinomas, tai reik veterinariu paprasyt, kad pasakytu kaip dozuoti. Ipakitina ir ant kitu sausiuku pilt galima. Lauke jis tik iki oru atsalimo rudeniop galetu buti...
Spiritus_flat,_ubi_vult (2015-05-26) (foto)
be nuolatinės priežiūros tokiam prapultis...
IlonaKolit (2015-05-25)
Gal kuri prieglauda sutiktų pakuruoti reikalą su pinigėliai, gal kuri turi sutartį su ta klinika. O dėl paleidimo atgal - ne išeitis, geriausia būtų nuosava valda, kur jis galėtų pavaikštinėti po lauką ir grįžti į šiltus namus. Bet tai jau nepasiekiama svajonė...


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
   


Statistika Prisijungę: 138

Alio.lt | Facebook | MySpace | Frype | RSS | Blogger

Naujienos

11.08 Gyvūnų Tematikos Straipsnių Vertimas iš Anglų į Lietuvių...
03.23 Prašau pagalbos padėti palaidoti katinuką (pagalbos nebereikia,...
03.03 Gal kam reikia?
02.07 Liūdna naujiena
08.28 Ieškoma kate Maša/Markiza Vilnius Naujininkai (1)
08.25 kicutė (1)
05.03 Saldi porelė ieško namų (Padovanoti)
04.01 NEMOKAMA sterilizacijos akcija Vilniuje
03.19 Dviems kastruotiems katinėliams skubiai reikalinga sodyba !!!
03.14 Dar atrodo vakar nebuvo nė menkiausio ženklo, kad šiandien bus... (1)

Komentarai

Neba (3:01) >>
16 metų mažutė sulaukė, pats geriausias šunelis buvo...
Waddenis (16:09) >>
Labai geras, galiu paimti. Dabar, tiesą sakant, neturiu tam laiko, nes plėtoju savo verslą ir...
Waddenis (16:08) >>
Labai geras, galiu paimti. Dabar, tiesą sakant, neturiu tam laiko, nes plėtoju savo verslą ir...
Asta29 (12:15) >>
Tiems, kas buvo Ajai neabejingi... O jūsų tiek daug.... Šiandien 2024 m. liepos 8 d. 00:33...
Waddenis (12:52) >>
Sveiki visi! Naminiai gyvūnai man taip pat svarbūs, bet nusprendžiau, kad pirmiausia atliksiu...
Waddenis (12:51) >>
Sveiki visi! Naminiai gyvūnai man taip pat svarbūs, bet nusprendžiau, kad pirmiausia atliksiu...
Waddenis (12:49) >>
Sveiki visi! Naminiai gyvūnai man taip pat svarbūs, bet nusprendžiau, kad pirmiausia atliksiu...
KaylyTittensor (17:46) >>
Legal casinos offer a safe and regulated gaming experience....
Violeta N (0:06) >>
Atsirado!
Altair (15:04) >>
Laiminga pabaiga. Kicutė pati atrado naujus šeimininkus. Kaimynė grįžinėjo vakare iš darbo,...
Skrebas (14:48) >>
Katytė kori sveika, linksma, ir tikra namų šeimininkė , vokiečių aviganiui parodo kieno čia...
Dylangg (14:48) >>
Man atrodo, kad jei jus domina ši tema ir norite rasti ne itin brangių bilietų iš Oslo į...
Jake (14:14) >>
Sveikinu visus. Norėčiau rasti lėktuvo bilietus iš Oslo į Vilnių. Ar galite man padėti?