LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lietuva | Latvija | Estija
 
 
 

Mažylė nukrito nuo stogo. Lūžusios abi kojytės. Prašome pagalbos, jei dar yra šansų padėti. (Parama gauta!)

Į „kiaurą“ bendrabutį, esantį Kalvarijų g. (Vilnius), įbėgo mažytė, vos 2 mėn. katytė.  Suprantama žmonės buvo nepatenkinti arba sunerimę: „juk mažas kačiukas negali gyventi name!“. Namo gyventojai bandė mažylę išvyti, bet ši, būdama baikšti ir laukinė, vis įlįsdavo į kokią angą, kol galiausiai kažkaip atsidūrė palėpėj, iš kur nukeliavo ant stogo, nuo kurio nukrito ir smarkiai susižalojo (tikslios aplinkybės nežinomos – ar paslydo, ar kokia varna pabaidė). Nelaimė nutiko 08-10. Po kelių dienų savanorės ją surado įlindusią į sandėliuką. Buvo aišku, kad katytė Kalvė, toks jai duotas vardas, susižalojo dubens kaulus, abi galines kojeles. Vaizdas košmariškas – atviri lūžiai, sutraiškytos letenytės. 08-11 mažylė nugabenta į gydyklą, kur suteikta pirmoji pagalba. Kitą dieną laukėme traumatologo verdikto. Buvo pasiūlyta kreiptis kitur, nes šiuo metu sudėtingus lūžius operuojantis traumatologas atostogauja. Taigi, 08-13 mažylę nori pamatyti dar vienas chirurgas. 
Rentgenas parodė, kad lūžę abu dubens kaulai, išnirę sąnariai. Netrukus bus aišku, ar bus galima padėti. Didžiausia problema ta, kad jei operacija ir galima, neturime iš ko už ją susimokėti. – į skolą niekas klinikoje neduos. Svarstome, ar pajėgsime jai duoti šansą – operacija tikrai kainuos daug. Kita problema – kur ją reikės laikyti po operacijos, nes stacionaras - košmariškai brangus. Galiausiai, reikalinga globa jau po kelių savaičių po operacijos, jei ir atsirastų galinčių prisidėti finansiškai.
Labai daug ligoniukų, visiems norisi padėti. Širdis plyšta pagalvojus, kad dėl lėšų trūkumo gyvūną gali tekti migdyti. Reikalinga gerų žmonių pagalba.
Todėl prašome parašyti mums, jei prisidėtumėte, jei vis dėlto bus nutarta operuoti.  Kol kas parama reikalinga rentgenui, vaistams, 2 gydytojų apžiūroms ir 3 d. stacionarui. 
Būsime labai dėkingi už pagalbą. 
Informuosime komentaruose, jei tik bus naujienų. Dėkojame už pagalbą Kalvei.„Rainiukas“ VšĮ
info@rainiukas.lt
+370 615 58898, +370 689 73782
LT 56 7300 0101 3075 8928
http://www.rainiukas.lt
Trūkstama parama: 0 EUR
Surinkta parama: 530 EUR
Organizacijos pavadinimas: Rainiukas
Įmonės kodas: 302733794
Banko sąskaita: LT 56 7300 0101 3075 8928
Pavedimo nurodymas:
PayPal sąskaita:

Šaltinis:  „Rainiukas“ VšĮ
Nuoroda į šaltinį: http://www.rainiukas.lt/lt/news/view/id/75932
Organizacija: Rainiukas

Sukurta: 2015-08-13 | atnaujinta: 2015-10-05
Naujienos numeris: 42784
Peržiūrėjimų skaičius: 6724

« grįžti

Komentarai

O.V. (Rainiukas) (2015-08-25)
Mažylė globoje pas Ingą jaučiasi puikiai. Kol kas labai baisu kažką prognozuoti, bet tuoj keliaujame traukti siūlų ir , jei viskas gerai, po mėnesio išsioperuoti vielų. Ačiū labai už paramą.
O.V. (Rainiukas) (2015-08-18)
Pirmiausia, ačiū labai visiems, kas aukojate šitam mažam Rainiuko "Kinder siurprizui", kas domitės, kas ją palaikote ir kartu su mumis linkite, kad pasveiktų. Taigi, dar sunku ką prognozuoti ir prisikalbėti nenoriu, bet panašu, kad operacija pavyko:). Vakar kaip tik lankiau Kalvę. Tikėjausi visai kitokio vaizdo. Galvojau, kad dėl skausmo bus pikta, baikšti, net agresyvi, negalės pajudėti. O ši, vos mane pamatė - tuoj pradėjo rėkti. Iškart supratau, kad tai kvietimas, o ne reikalavimas dingti. Pamažu (juk ji išgąsdinta), tyliai, ramiu balsu su ja kalbėjau, parodžiau žaisliuką, leidau suprasti, kad neketinu jai nieko laužyti ir jos badyti, pradėjau glostyti. Vajei! Kaip jai patiko, kaip ji nusiramino, kaip nustebo ir kaip murkė - tikras traktorius. Išglosčiau visą, ji raitėsi ant nugarytės. Labai džiaugiausi, kad nebepyko, kad net apetitas tuoj atsirado - pradėjo kirsti sausiukus. Na, su psichologine būkle viskas gerai, bet tikrai bijos staigių judesių bent kol visiškai neapsipras - kitaip būti negali! Atvirus lūžius atlaikyti juk ne kiekvienas gali! Toliau tos dvi miniatiūrinės kojytės su didžiuliais, milžiniškais gipsais (po jais kaulai sukabinti vielomis). Viskas ir čia neblogai. Ji eina į dėžutę, sėdi, juda, tik gulėti nepatogu (nebent kai glostai, tai ant nugaros jau prisitaikė gulinėti). Tai va tokia ta mūsų mažylė Kalvė. Dabar taip džiaugiuosi, kad neskubėjome jos migdyti! Matau, kad ji tikrai turi šansų pasveikti (kad tik Dievui į ausį, tfu, tfu, tfu... ) Laikina globa jai kaip ir nusimato, tik namų labai reikia, pastovių. Būtų idelau, jei tokia kruopelytė keliautų tiesiai į namus. Narvą paskolintumėm, kol jo reikės. Kol kas stacionare dar pabus kelias dienas, nes sutriko virškinimas, galbūti dėl vaistų. Tai pastebėsime, gaus spec. maisto ir važiuos į laikiną globą. Kalve, sveik, saulute mūsų!
Lapke (2015-08-17) (foto)
Besidomintiems katytės istorija tikari nebus sunku aplankyti Rainiuko tinklapį ir ten jos naujas nuotraukytes pamatyti;-)
AisteIgn (2015-08-17)
yra įkeltos atnaujintos nuotraukos, bet čia niekas nenusikrauna.
AisteIgn (2015-08-17)
Rūta N (2015-08-16): Raimondai, operacija pavyko. Abi lūžusios kojytės yra įtvaruose. Ji be abejo išsigandusi. Gauna antibiotikų ir vaistų nuo skausmo. Jai būtina namų globa, kad galėtų normaliai sveikti. Be abejo žmogiškas dėmesys, rūpestis daug greičiau padeda sveikti. Ir ačiū jums už paramą!
Morgana (2015-08-17)
Kaip mazules reikalai?
O.V. (Rainiukas) (2015-08-14)
Ačiū labai visiems, kas sureagavote ir prisidedate, norite padėti Kalvei. Šiuo metu ji operuojama, laikome kumščius, ačiū už transportą Skaidrei, Dianai. Dabar tegul tik ji sveiksta. Bėda, kad ir toliau nėra globos. Paprašėm, kad dar stacionare palaikytų gydykloje, į kur atvežėm iš karto. Bus matyti, kokia situacija. Laikykis, rainiuke!
Morgana (2015-08-14)
Pervesta 50 euru. Laikom kumscius uz mazyle...
Rūta N (Rainiukas) (2015-08-13)
rytdienai reikalingas transportas, kad katytę nuvežti operacijai.
Rūta N (Rainiukas) (2015-08-13)
Štai Orintos komentaras: "Situacija labai komplikuota. Ją galima operuoti, operacija kainuos apie 250 eur be vaistų ir kt procedūrų. Gydytojas, kuris operuos, gydykloje stacionaro neturi. Kitam stacionare niekas jos nelaikys, o ir negalės suteikti tinkamos, būtinos priežiūros, kokios reikia. Katytė stresuota, ją būtina žiūrėti, nes dėl gaubto gali būti susirietus, netinkamai gulėti, pozos gali kenkti gijimui ir t.t. Kaip ji juda, kas vyksta, būtina ir bendrauti su ja, kad išdrąsėtų, galėtų normaliai po narvelį vaikščioti, pradėti judėti, lipti į dėžę. Be laikinos globos ir normalaus, gero laikino globėjo nieko nebus. Mėtysime ją po stacionarus, kai gydymas mažiausiai 6 savaitės? Nei adaptuosis prie operuotų letenų, nei ką, o jau nekalbam apie jos psichologinę būklę. Jai reikia namų priežiūros. Stacionaruose niekas su kačiukais nesėdi ir jų kiaurą parą nestebi, nebendrauja, nepriglosto, nes turi be to krūvas darbo. Šiandien jos operuoti negali. Jei ryšimės operuoti, tai tik rytoj ryte. Reikalingas transportas, nes aš nuo ryto darbe. Kas nuveš? Šeškinė – Žvėrynas. Ir atsakymas, kur po to mes su ja keliaujam? Jei į Filaretų stacionarą, kainuos labai daug ir jau minėjau, kas jos laukia. Chirurgo teigimu, rūpestinga, atsakinga pooperacinė priežiūra namuose gali ją pastatyti ant kojų – visi kiti variantai – nieko gero. Tai reikia spręsti. Plius, kaip minėjau, be operacijos, kuri 250 eur prisidės kalnai vaistų, papildomų vizitų, procedūrų, išlaikymas stacionare (neaišku kokiems amžiams), nes kaip visi matome, niekas gyvūnų nei į laikiną globą, nei į naujus namus jau 3 mėnesius neima."


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
   


Statistika Prisijungę: 162

Alio.lt | Facebook | MySpace | Frype | RSS | Blogger

Naujienos

10.16 Prašau patarimų, rekomendacijų (2)
10.13 Pastebėta raina katė
10.11 Kaip gauti pigių sterilizacijų? (1)
10.10 Kas žinote? Padėkite rasti! Vilnius. Prie Bigo. S. Nėries g. (1)
10.04 Padėkite rasti namus jaunam katinui/ arba suteikite laikiną globą (1)
10.01 Istorija apie kačiukus ,kuri nenustebins ,bet realiai tai...
09.30 Prašau padėti atsivežti biokraiką (1)
09.27 15 geriausių gyvūnų mylėtojų darbų?
09.17 Katinukas Mamonis globa rasta (2)
09.17 Gimę tą pačią dieną... (1)

Komentarai

Edda (21:47) >>
Vyta, ačiū.
Karoselis (21:16) >>
prasau istrinti skelbima. aciu.
Vyta (19:55) >>
Radau tokią info, kuri pakankamai svarbi manau: Naudoti ribotą baltymų kiekį turinčią, daug...
VilijaG (11:27) >>
Padovanotas
VilijaG (11:27) >>
Padovanotas
Day (22:23) >>
Kaip jautriai ir taikliai parašėte:)
Kaštonas (20:17) >>
Antrosios Kaštono metinės. Rastas 20181018. Dabar žiūrint į jį, man be galo skaudu...
Edda (8:18) >>
Nepraraskit vilties, merginos ❤️
Diroma (23:01) >>
https://www.youtube.com/wat ch?v=CUWuWBFodFQ
Alusia (20:10) >>
Taip, Edita, ačiū, reikės atnaujint nuotraukas ir vėl bandyt. Tik kai nesuskaičiuojamai...
Edda (16:45) >>
Gal galima juos pakartoti? Kartoti ir dar kartą kartoti...
Edda (16:42) >>
Ar katytės skelbimai feisbuke buvo?
Alusia (13:52) >>
paleisti atgal nebėra kur, kaimynai užpuolė maitinančią moterį ir ji nebemaitina katinų,...