LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lietuva | Latvija | Estija
 
 
 

Skausmas mane pribaigs:( Sidabrėlė (trūksta 170 EUR)

Skausmas mane pribaigsL

2015 12 09 d.

Sidabrėlė laikosi visai neblogai, burnytė jau beveik sugijusi, valgo. Bet, spejama, kad nuo antibiotiku pradejo viduriuoti. Bet ir tai jau tvarkosi. Kraujo rodikliai dar nėra patys geriausi, tačiau tai nuo narkozės. Penktadienį dar kartosim kraujo tyrimą. Šiuo metu dar palašina ir skysčių, kad rodikliai greičiau atsistatytų. Kol kas paliekame dar pora dienų klinikoje.

Ir vėl prašome, nors jau taip sunku tai daryti, bet, o ką daryti, jeigu neprašysime, tai kas jiems paprašys:( Būkite geri, padėkite, užbaigti gydymą Sidabrėlei, nupirkti jai tinamo maisto. 

Ačiū Jums labai!


2015 12 04 d.

Vakar Sidabrėlei buvo pašalinti paskutiniai dantukai. Po narkozės atsigavo gerai. Šiandien jau ir užvalgė. Burnytė kaip ir žmogui kai ištraukia dantį, aišku dar skauda, dar ir žaizdelės neužsitraukę, bet Sidabrytė nepasiduoda. Pirmadienį pasikartos kraujo tyrimus ir jeigu viskas gerai Sidabrėlė keliaus namo. Viena aišku jau tikrai, kad Sidabrėlė nuo šiol turės maitintis spec. maistuku. 

Galbūt dar kas eidamas pro šalį, užeitumėte į Vaidos klinika (Šeškinėje) ir padovanotumėte Sidabrėlei pritaikyto maistelio, ar konservuką. Būtų taip gera išleisti katytę namo su krepšeliu maistuko. O galbūt kas neturite reikalų toje pusėje, bet labai sujaudino Sidabrėlės šis gyvenimo tarpsnis ir taip norite, kad jos gyvenimas tik gerėtų, tiksliau neblogėtų, galite tiesiog neišėjęs iš namų paaukoti Sidabrėlės maisteliui. Kas neturite galimybių nei vienam nei kitam, nenusiminkite, tikrai ne, Jūs pasiųskite mintimis jai palinkėjimą. 

Ačiū Jums brangūs bičiuliai, kad iš ties labai labai visi rūpinotės, domėjotės, palaikėte ir palaikote. Štai tokia jėga yra tiek galinga, kad net nugali skausmą, kuris rodės jau pribaigs!

Su pagarba ir dideliu AČIŪ,

"Rainiuko" komanda


_____________________________________________________________________________________________________________________

2015 12 02 d.


Sidabrėlei būtų idealiausia iš klinikos važiuoti į namus be kitų gyvūnų. Gal kur nors dar tokie yra?:(


2015 11 30 d.

Šiandien sulaukėme gydytojos skambučio. Buvo atlikti pakartotinai kraujo tyrimai. Ir džiaugiamės visi ir mes Jūs ir gydytoja. Sidabrėlė taisosi! Jos tyrimai ženkliai gerėja. Apie migdymus jau nebėra nė kalbos. Katytė gerai valgo, pagražėjo, atsigavo. Dar gydymas tęsiamas, nes tyrimai nors ir pagerėjo ženkliai, tačiau tai visgi nėra idealūs skaičiai dar. Tačiau, jau planuojame ketvirtadienį ištraukti tuos nelaimingus dantukus, kurie amžinai sukelia problemas ir vis grąžina į kliniką katytę.

Dabar dar turime paminėti ir tai, kad visgi 200 EUR, kurių planavome, kad užteks ir gydymui ir maisteliui, deja neužtenka ir net labai trūksta. Todėl labai labai prašome, maldaujame, prisidėkite finansiškai prie Sidabrėlės gydymo. Juk ji taip puikiai laikosi, padėkime jai. Vieni maldomis, kiti pinigėliais, taip mes ir ištrauksime vargšę katytę iš skausmo gniaužtų. Ji dar tikrai švęs šv. Kalėdas:) Ji dar tikrai mėgausis gyvenimu ir kokybišku ir spec. maistuku, kurį Jūs padovanojate ir padovanosite.


Ačiū Jums širdingai!
2015 11 24 d.

Kai jau atrodo viskas susitvarko, kai jau tikiesi, kad viskas sekasi gerai, staiga iš pat ryto skambutis, kuris vėl priverčia išsigąsti. 

- Sidabrėlei blogai, labai blogai, - tik tiek ir supranti iš močiutės kalbos pro ašaras į ragelį. 

Skubiai Orinta važiuoja pas Sidabrėlę, skubiai katulė "pakuojama" ir vėl į gyvūnų ligoninę.

Ūmus inkstų uždegimas. Išopėjusi visa burnytė, lūpytės, bet tai tikrai ne kalici virusas. Galimai komplikacija dėl uždegimo. Inkstų rodikliai pakilę nežmoniškai daug. Valgyti negali. Sukūdus per pus. Ir vėl lašinės, kokybiškas specialus maistas, pritaikytas brangus gydymas.

Skaitant ne vienam turbūt galvoje kirba mintis, o kodėl nepaleidžiat? 

Patikėkite, mes ir patys sau tą klausimą uždavėme bevažiuojant į kliniką jau. Beveik ir netikėjome, kad apskritai dar galima kažkaip padėti. Tačiau, peržiūrėjus Sidabrėlės ligos istoriją, paaiškėja faktas, kad 2015 11 07 d. atliktų kraujo tyrimų rezultatai geri. Ir tai suteikia vilties ir gydytojams ir mums. Tai ūmus uždegimas, jį galima gydyti. Tikimės, mes labai tikimės, kad ir išgydysime.   

Tik mes be jūsų pagalbos esame beveik niekas. Mes galime bėgti, lėkti, vežti, daryti, gydyti, slaugyti, bet viskas labai daug kainuoja. Ir tik su Jūsų parama, Sidabrėlė gali kokybiškai gydytis, kokybiškai maitintis. 

Tikėkime mes ir tikėkite Jūs, kad skausmas Sidabrėlės nepribaigs....

                                                         

______________________________________________________________________________________________________________________ 

Aš baili, kukli, išsigandusi Sidabrėlė. Man labai labai skauda burnytę, nevalgau, jau ir lakti vandenuko nebenoriu. Mano gera senučiukė „mamytė“, aš ją taip vadinu, nes ji mane išgelbėjo kažkada iš gatvės gyvenimo, pati serga labai sunkia liga. Todėl aš tyliai kenčiu skausmą, užsispaudusi po suoleliu virtuvėje, juk mano „mamytei“ daug blogiau nei man. Bet mano geroji sengalvėlė negalėjo žiūrėti į mano kančią ir štai aš klinikoje. Bijau Bijau ( matosi nuotraukose), bet nieko negaliu padaryti, neturiu jau ir jėgų, visiškai išsekęs organizmas, sako, lašines kažkokias lašins. Burnytė tai raudona raudona, ištinusios dantenos, todėl kol nenuims vaistukai uždegimo tiksliai nesužinosiu, trauks man ar netrauks dantukus. Šiandien man ir kraujuką ėmė tyrimams, girdėjau, kad tyrimas rodo stiprų uždegimą, dehidrataciją, pakilę inkstų rodikliai (bet tfu tfu tfu, na taip pasispjaudė „Rainiukas“, kad tai greičiausiai tiesiog stipraus dantenų ir stipraus organizmo nusilpimo pasekmė). Dabar aš bijau bijau esu gyvūniukų ligoninėje, man jau nuo šiandien paskirta milžiniškai daug visokių dalykėlių, girdėjau, tai ir anibijotikai, tai ir lašelinės, tai ir vitaminai, papildai, priešuždegiminiai vaistai, ir ko tik man nepaskirta. Bet šiandien, aš dar valgyti pati negaliu, man skaudaL

Gal galite padėti man pasveikti? Susitvarkyčiau dantukus, sustiprėčiau ir važiuočiau pas savo gerąją bobulytę, nes jai tai manęs labai reikia, nes ji serga ir sega baisiau negu aš, nes aš galiu su Jūsų pagalba pasveikti. „Rainiukas“ VšĮ
info@rainiukas.lt
+370 615 58898, +370 689 73782
LT 56 7300 0101 3075 8928
http://www.rainiukas.lt
Trūkstama parama: 170 EUR
Surinkta parama: 280 EUR
Organizacijos pavadinimas: Rainiukas
Įmonės kodas: 302733794
Banko sąskaita: LT 56 7300 0101 3075 8928
Pavedimo nurodymas:
PayPal sąskaita:

Šaltinis:  „Rainiukas“ VšĮ
Nuoroda į šaltinį: http://www.rainiukas.lt/lt/news/view/id/76850
Organizacija: Rainiukas

Sukurta: 2015-11-06 | atnaujinta: 2016-01-24
Naujienos numeris: 43385
Peržiūrėjimų skaičius: 10609

« grįžti

Komentarai

Daina A. (2016-01-18)
Ačiū.
AisteIgn (2016-01-18)
Įeikit į "Rainiuko" psl, ir pamatysit komentarus
Daina A. (2016-01-18)
Tai čia naujausias komentaras 2015-12-09 ?, kai šiandien 2016-01-18d.
DaivaVa (2016-01-18)
rainiuko puslapyje yra komentaras naujausias
Daina A. (2016-01-18)
O kaip ši katytė?
DaivaVa (2015-12-04)
2015 12 04 d. Vakar Sidabrėlei buvo pašalinti paskutiniai dantukai. Po narkozės atsigavo gerai. Šiandien jau ir užvalgė. Burnytė kaip ir žmogui kai ištraukia dantį, aišku dar skauda, dar ir žaizdelės neužsitraukę, bet Sidabrytė nepasiduoda. Pirmadienį pasikartos kraujo tyrimus ir jeigu viskas gerai Sidabrėlė keliaus namo. Viena aišku jau tikrai, kad Sidabrėlė nuo šiol turės maitintis spec. maistuku. Galbūt dar kas eidamas pro šalį, užeitumėte į Vaidos klinika (Šeškinėje) ir padovanotumėte Sidabrėlei pritaikyto maistelio, ar konservuką. Būtų taip gera išleisti katytę namo su krepšeliu maistuko. O galbūt kas neturite reikalų toje pusėje, bet labai sujaudino Sidabrėlės šis gyvenimo tarpsnis ir taip norite, kad jos gyvenimas tik gerėtų, tiksliau neblogėtų, galite tiesiog neišėjęs iš namų paaukoti Sidabrėlės maisteliui. Kas neturite galimybių nei vienam nei kitam, nenusiminkite, tikrai ne, Jūs pasiųskite mintimis jai palinkėjimą. Ačiū Jums brangūs bičiuliai, kad iš ties labai labai visi rūpinotės, domėjotės, palaikėte ir palaikote. Štai tokia jėga yra tiek galinga, kad net nugali skausmą, kuris rodės jau pribaigs! Su pagarba ir dideliu AČIŪ, "Rainiukas"
DaivaVa (2015-12-01)
Ir isviso paskaicius dar karta tavo komentarus, apskritai iskyla klausimas ar tau cia kate rupi ar jos pinigai. va kur didziausios bedos visada buna - pinigai. gyvunas tai 100 metu su juom, svarbiausia pinigai pinigai pinigai.
DaivaVa (2015-12-01)
o dabar rimtai: jeigu tavo kate suimtu staigus inkstu uzdegimas (pabreziu umus) - irgi migdymas? na, o kodel inirtingi siulai migdyti ar todel kad kate ne gydytojos, o kaupejos (cia is tavo komentaru)? nes neaisku del kokios priezasties tu ta paminejai. Ar vargsu katinai neturi teises i gyvenimas? o gydytojos turetu? keistai mastai, nors ir labai galvoji, kad esi teisingiausias ir protingiausias zimogus is visu zmoniu. Gali neatsakyt, atsakymai aiskus ir taip.
DaivaVa (2015-12-01)
Bet kaip tu inirtingai neatstoji nuo rainiuko:)))) aja jai kaip visgi myli:) kate nebemigdoma, ji sveiksta, skaityk komentara, taip pat ir temoje tas pats parasyta
Moiros (2015-12-01)
Administratoriai pašalino komentarą
DaivaVa (2015-12-01)
Šiandien sulaukėme gydytojos skambučio. Buvo atlikti pakartotinai kraujo tyrimai. Ir džiaugiamės visi ir mes Jūs ir gydytoja. Sidabrėlė taisosi! Jos tyrimai ženkliai gerėja. Apie migdymus jau nebėra nė kalbos. Katytė gerai valgo, pagražėjo, atsigavo. Dar gydymas tęsiamas, nes tyrimai nors ir pagerėjo ženkliai, tačiau tai visgi nėra idealūs skaičiai dar. Tačiau, jau planuojame ketvirtadienį ištraukti tuos nelaimingus dantukus, kurie amžinai sukelia problemas ir vis grąžina į kliniką katytę. Dabar dar turime paminėti ir tai, kad visgi 200 EUR, kurių planavome, kad užteks ir gydymui ir maisteliui, deja neužtenka ir net labai trūksta. Todėl labai labai prašome, maldaujame, prisidėkite finansiškai prie Sidabrėlės gydymo. Juk ji taip puikiai laikosi, padėkime jai. Vieni maldomis, kiti pinigėliais, taip mes ir ištrauksime vargšę katytę iš skausmo gniaužtų. Ji dar tikrai švęs šv. Kalėdas:) Ji dar tikrai mėgausis gyvenimu ir kokybišku ir spec. maistuku, kurį Jūs padovanojate ir padovanosite.
DaivaVa (2015-11-27)
tai jau tikrai, pasitraukim:) tik del bendros informacijos pasakysiu, kad ta babcyte kur gyvena Sidabrele ne didesne kaupeja nei Moiros, nei as, nei kuris kitas is cia bendraujanciu:) pati pas ja buvau jau du kartus, tvarkinga, ligota, sena moteriske. taip kad nenada pradet naujos akcijos.
Moiros (2015-11-27)
Administratoriai pašalino komentarą
DMur (2015-11-27)
DaivaVa, gal pasitraukim nuo apkakoto ventiliatoriaus? Panašu, kad įsijungė didžiausiais apsisukimais. Moiroms priminčiau, kad su ja kartu neganiau, bet tiek to. Linkiu pasinaudotri proga patylėti.
Moiros (2015-11-27)
Administratoriai pašalino komentarą
DaivaVa (2015-11-27)
Kad negirdi kas tau sakoma tai jau as zinau, bet kitiems as noriu pasakyti: as asmeniskai skambinausi i vaidos klinika, gydanciai gydytojai ir ji man pasake, kad ji sinadiena tikrai nemigdytu savo kates. Ir nemigdome. Ir taskas. Sidabrelei pirmadieni atliks kraujo tyrima pkartotini ir bus aisku koks rezultatas. Taip ir gydytoja patare. ji pati po pietu paskambins, kai tik paims krauja ir gaus atsakyma. Ji dirbs ir savaitgali ir tikrai nuosirdziai rupinasi katyte, ji stebes visa savaitgali. Tai puiki gydytoja ir dar turi gera sirdi.
Moiros (2015-11-27)
Administratoriai pašalino komentarą
Moiros (2015-11-27)
Administratoriai pašalino komentarą
DaivaVa (2015-11-27)
Ugomonites jau viena kart, jus jau ne tik katinus, tuoj zmogu i ligos patala paguldysit su savo intrigom (jau nedaug truksta). baisu, tiesiog baisu, kai perzengiamos visos zmogiskumo ribos.
Moiros (2015-11-27)
Administratoriai pašalino komentarą
DMur (2015-11-27)
Nu akurat - pilnatis... Sidabrėle, sveik nazlo vragam. Sėkmės ir kantrybės visiems jai padedantiems.
DaivaVa (2015-11-27)
Irena as nezinau apie kokia tu cia xebryte rasai, as nepriklausau nei baltiesiems nei raudoniesiems siaip jau. o ten kazkokias pezalas rasinet apie nukankinimus, numarinimus, pradanginimus, sunu suvalgytus gyvunus tai va sita tai tikrai sugebi. bet atsirinks tie kurie atsirinkti moka, kur tiesa o kur melas. ir buk maloni, leisk Sidabrelei ramiai gyventi ir sulaukti pagalbos is geru zmoniu. nesek tu tu abejoniu seklos, nereikia, ji nesudygs, zmones zino ka daro Orinta, kaip daro, kiek padare ir kiek dar padarys. kiek nelaimingu, suvazinetu, supuvusiu ar kitaip jau tamstos butu pasiustu anapilin istrauke. ir istrauks dar ne viena. kiekvienas renkasi savo kelia. kiekvienas vykdo savo misija. nemanau, kad tau labai reikia tokios misijos kaip juodinimas kitu. atstok tiesiog. ir viskas.
Moiros (2015-11-27)
Administratoriai pašalino komentarą
DaivaVa (2015-11-27)
Visi kurie tikite, kad turime daryti viska kas tik imanoma, kad katyte pasveiktu, palaikykite Rainiuka, palaikykite Sidabrele. ir visu teigiamos mintys, o dar vienas kitas pinigelis, padarys stebukla. tikekime ir viskas bus gerai.
DaivaVa (2015-11-27)
Nepergyvenk, niekas jos nekankins jeigu tai taps kancia, kol kas mes gydytojos kvalifikacija pasitikime, ir lauksime rezultatu pirmadieni. Nera ko burti is kavos tirsciu, esme ta, kad katyte taisosi po truputi, o kai bus tyrimas tada bus ir sprendimas.
Moiros (2015-11-27)
Administratoriai pašalino komentarą
DaivaVa (2015-11-27)
nesipergyvenk per daug, niekas jos dirbtinai negyvybina, pati gydytoja pasake, kad ji savo asmenines kates dar tikrai nemigdytu. Sidabrele pati pradeda valgyti, ir kai padarys tyrimus, tada ir spresime su specialistu pagalba ka toliau daryti.
Moiros (2015-11-27)
Administratoriai pašalino komentarą
DaivaVa (2015-11-27)
Ka tik pakalbejau su gydancia gydytoja, Sidabrele atrodo geriau, vykdomas intensyvus gydymas, pati pradejo valgyti, nors nenoriai, bet valgo pati. Nustojo teketi seiles. Pirmadieni kartos kraujo tyrima, ziures kokie rodikliai. Bus naujienu iskart informuosime. Palaikykite Sidabrele!
Amarile (2015-11-26)
Kaip Sidabrėlė?
IlonaKolit (2015-11-15)
Taip norisi paklausti, o gal čia yra kokių žinių. Bet pati suprantu, koks naivus tas mano klausimas...
DaivaVa (2015-11-07)
Jeigu Sidabrelei atsirastu globa, butu nerealiai stebukliskai fantastiska!
IlonaKolit (2015-11-06)
Ir čia didelis skausmas kankina :(


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
   


Statistika Prisijungę: 134

Alio.lt | Facebook | MySpace | Frype | RSS | Blogger

Naujienos

10.16 Prašau patarimų, rekomendacijų (2)
10.13 Pastebėta raina katė
10.11 Kaip gauti pigių sterilizacijų? (1)
10.10 Kas žinote? Padėkite rasti! Vilnius. Prie Bigo. S. Nėries g. (1)
10.04 Padėkite rasti namus jaunam katinui/ arba suteikite laikiną globą (1)
10.01 Istorija apie kačiukus ,kuri nenustebins ,bet realiai tai...
09.30 Prašau padėti atsivežti biokraiką (1)
09.27 15 geriausių gyvūnų mylėtojų darbų?
09.17 Katinukas Mamonis globa rasta (2)
09.17 Gimę tą pačią dieną... (1)

Komentarai

Edda (21:47) >>
Vyta, ačiū.
Karoselis (21:16) >>
prasau istrinti skelbima. aciu.
Vyta (19:55) >>
Radau tokią info, kuri pakankamai svarbi manau: Naudoti ribotą baltymų kiekį turinčią, daug...
VilijaG (11:27) >>
Padovanotas
VilijaG (11:27) >>
Padovanotas
Day (22:23) >>
Kaip jautriai ir taikliai parašėte:)
Kaštonas (20:17) >>
Antrosios Kaštono metinės. Rastas 20181018. Dabar žiūrint į jį, man be galo skaudu...
Edda (8:18) >>
Nepraraskit vilties, merginos ❤️
Diroma (23:01) >>
https://www.youtube.com/wat ch?v=CUWuWBFodFQ
Alusia (20:10) >>
Taip, Edita, ačiū, reikės atnaujint nuotraukas ir vėl bandyt. Tik kai nesuskaičiuojamai...
Edda (16:45) >>
Gal galima juos pakartoti? Kartoti ir dar kartą kartoti...
Edda (16:42) >>
Ar katytės skelbimai feisbuke buvo?
Alusia (13:52) >>
paleisti atgal nebėra kur, kaimynai užpuolė maitinančią moterį ir ji nebemaitina katinų,...