LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lietuva | Latvija | Estija
 
 
 

Lazdynuose rasta pūkuota, naminė katytė. Žinom, kieno... Reikia globos! (Sulaukė pagalbos)

Naujienos 11-25

Katytei atlikti tyrimai, ausytėse - erkutės (sulašintas strongholdas), ji čiaudo, yra peršalusi, ir - nebeturi nei vieno dantuko :( liūdesėlis...
Visus norinčius paremti Moncytės buvimą stacionare, gydymą, tolimesnę globą,  labai prašome aplankyti kačiukę "Rekso" klinikoje Pilaitėje - pinigus galima palikti dedikuojant "katytei Moncei iš Lazdynų". Dėkojame už paramą ir palaikymą!


Naujienos 11-13:

Vis nenorime tikėti, kad taip būna, kad taip nutinka... Sužinojome, iš kur ši katytė. Atsiliepė mergina, kuri atpažinos savo mirusių giminaičių 14 m. katukę, kuria neva perėmė kaimynė. Žinoma tik tiek, kad kaimynė negali jos laikyti ir atgal nepriims. Katytei reikalinga laikina globa arba namučiai. Jei galite padėti ir užjausti šią gyvenimo mačiusią katukę, skambinkite žemiau nurodytu numeriu.
Ši katytė kažkada buvo labai mylima, brangi ir reikalinga. Žmogaus išėjimas labai dažnai sugriauna ne tik artimųjų, bet ir augintinių gyvenimus. 

Pradžia:

Gavome laišką, dalinamės. Kas pametėte katinėlį Lazdynuose? Reikalinga globa arba namai. Kaip gi jis, nabagytis, šalčius išgyvens?

"Vilniuje, Lazdynuose, arčiau TV bokšto katinukų nėra daug, tačiau prieš kelias dienas po langais pastebėjome tiesiog žolėje tupintį katiną. Kartais jis miega įlipęs į medį.. Nesuprantame, galbūt jis buvęs naminukas – maistą iš žolės traukia pešdamas kartu su žolės lapais, nebijo žmonių, tačiau peržiūrėjome dingusiųjų skelbimus ir tokio neradome. Kadangi po langais jis yra pamaintinamas, ten ir leidžia laiką - tiek dieną, tiek naktį, pagrinde miega ant žolės.. Pr
Kontaktiniai duomenys:
Justina 868422853
Katinukas miega greta Architektų g. 164 namo."
 
Jei galite padėti, prašome skambinti Justinai.


„Rainiukas“ VšĮ
info@rainiukas.lt
+370 615 58898, +370 689 73782
LT 56 7300 0101 3075 8928
http://www.rainiukas.lt

Šaltinis:  „Rainiukas“ VšĮ
Nuoroda į šaltinį: http://www.rainiukas.lt/lt/news/view/id/76879
Organizacija: Rainiukas

Sukurta: 2015-11-09 | atnaujinta: 2015-11-21
Naujienos numeris: 43403
Peržiūrėjimų skaičius: 12056

« grįžti

Komentarai

DMur (2015-12-01)
Special special thanks Polio-mamai, už išmaniąją vadybą ir kt. :) Ritai - dar ir sėkmės susidraugaujant.
Spiritus_flat,_ubi_vult (2015-12-01) (foto)
firminiai drabužiai ataugs, svarbu gerai valgyt, kad drabužiai gražiai apgultų, o ne kabėtų lyg ant pakabos... O turėtą išmanųjį turbūt bus pobalkoniniai Lazdynų chuliganai atėmę, niekšeliai...
Polio-mama (2015-12-01)
Dar special thanks - globėjai Ritai! Vakar mūsų su Moncyte kelionė į globą buvo besužlunganti. Tik imk, žmogau, ir pakarksėk "jei koks nesklandumas nepakiš kojos". Štai ir jis, nesklandumas. Koją bepakišąs. Bet viskas pavyko. Iš ligoninės išsirašėme, su ja atsiskaitėme (dalyvavusiesiems paramos akcijoje bus atsiskaityta atskirai) ir nuvykome pas Ritą. Jos namuose Moncytė atrodė daug graudžiau, nei klinikoje. Liesumą kiek slepia ilgesnio plauko kailiukas, bet purvelio, pavertusio baltas vietas "drumzlinomis", ir kaltūniukų taip lengvai nepaslėpsi. Tiesiog pabėgėlė. Tik tikra, be išmanaus telefono ir firminių drabužių :( Bet viskas su laiku susitvarkys, tuo tvirtai tikiu :)
Polio-mama (2015-12-01)
Lankytojas pašalino komentarą
DMur (2015-11-30)
Gero kelio, Moncyt, į naują gyvenimą. Žinai, kad svarbiausia nesijaudinti ir gerai maitintis? Nu tai va :)
Polio-mama (2015-11-30)
"Special thanks" nuo Moncytės keliauja DMur ir Iveinai! Jei koks nesklandumas nepakiš kojos, katytė šiandien paliks kliniką ir keliaus į namų globą. Šeštadienį aplankiau ją. Paėmiau į glėbį... Oj! Po papurusiu ilgesnio plauko kailiuku - vieni kauliukai. Lengvutė kaip pūkelis. Teko vargšiukei ir po mašinomis slėptis. Viena dėmė ant nugarytės - labai jau tipiška ir vaizdu, ir kvapu. Niekis, išsiprausim. Ant rankų Moncytei labai patiko. Murkė, minkė letenytėm. Sausiuką kramto taip, lyg ne tik tebeturėtų visus dantukus, bet ir eilę kitą "atsarginių". Miela, žavi, smulkutė katytė :)
Polio-mama (2015-11-27)
Moncytei ne taip ir nuobodu ligoninėje gulėti, juk beveik kasdien kas nors aplanko :) Šiandien mano eilė "užsiregistruoti". Kas dėl didmeistrystės murkiant ir minkant - absoliuti tiesa. Dar galima pridurti reiklų balsiuką "Neišeik! Pabūk dar! Paglostyk!";) Belieka baigti gydymosi kursą ir keliauti į globą :)
Edda (Gyvunugloba.lt) (2015-11-26)
Lankytojas pašalino komentarą
Lapke (2015-11-26) (foto)
Edda, gal pavyktų nuotraukas tuo gudriuoju būdu čia įkelt?
Amarile (2015-11-26)
Vargšiukė...o lauke bėgdavo šalin lyg stirniukė. O dėl nuotraukų tai atviras klausimas (gal ne čia) - ar apskritai čia jas bus galima įkelti kaip anksčiau?
Iveina (2015-11-26)
Buvom aplankyti Moncytę - glaustymosi ir minkymo meistrė :) galvojau prisegti nuotraukytę, bet niekur nematau, kad ją būtų galima prisegti..
Polio-mama (2015-11-26)
Moncytė dėkoja Amarilei :)
Amarile (2015-11-26)
Aaa, tai pavėlavau sužinoti geras naujienas, dar senomis gyvenau...O čia - jau valgo:)
Lapke (2015-11-26) (foto)
Tai kad Moncė net ir toj pievoj labai fainutė ir gražutė atrodė;-)
Polio-mama (2015-11-26)
Lapke, nebūk bjauri :D Ot, niekaip negali susilaikyti, pakilios nuotaikos neapipešiojusi, ania? ;) Kol kas mes dar nepakankamai gražios - be šukuosenos, manikiūro, pedikiūro, makiažo. Kai jau viską turėsim, tada ir rodysimės, ir kelsim ažiotažą :)
Lapke (2015-11-26) (foto)
Nuotraukos sustiprintų džiaugsmą dėl džiugių naujienų ;-p
Polio-mama (2015-11-26)
Yra džiugių žinių :) Moncytė pradėjo valgyti. Panašu, gydymas veikia ir katytė vėl ėmė užuosti maistą. Valio! Tiesa, labiau nei maistas jai rūpi bendravimas, kurio ir prašo, ir net reikalauja :))
P.nijole (2015-11-26)
Abejoju ar Edda turi kada nuobodziaut...
Balta katyte (2015-11-26)
Edda, tai paimkite ir padovanokite Liukui draugę Moncę, bus abiems smagu ir Jums nenuobodu.
Amarile (2015-11-26)
Na, tikrai džiugios naujienos. Ir vardas "atsirado". Taip širdį spaudžia dėl visų varguolėlių - lauke sprunka kaip zuikučiai, o pagauti atsiglaustyti negali...Gal vėlgi Moncytei nusišypsos laimė gyventi saugiai ir mylimai, kaip kadaise gyveno...
Polio-mama (2015-11-25)
Polio-mama patinka solidaus amžiaus katuliams ;) Savas Direktorius Pūkis šnekina. Štai ir Moncytė neatsilieka :)) Labai miela, bendraujanti katytė. O sveikatos bėdeles nušluosim, tuo nei kiek neabejojam!
DMur (2015-11-25)
Moncyt, tu dar ir šneki? :) Ir jau priekabiauji prie lankytojų? Tada viskas kaip ir į gerą. Dauguma senjorų linkę ieškoti bendravimo ir apie save pasakotis :) Vadinasi, su depresijom ir stresais kaip ir tvarkomės, liko nugalėti slioogą ir susitvarkyti savo pūkuotą kailiuką. Polio-mamai AČIŪ už vizitą, reportažą ir visa kt.
Colomba (Lesė) (2015-11-25)
Polio-mama, amžiaus skirtumas meilei nėra svarbus. :D
Polio-mama (2015-11-25)
Ačiū, Edda! Jiedu ir panašūs, abu juodbalčiai-baltjuodžiai ;) Tik Moncytė, hmmm..., kiek vyresnė, nei Liukas. Šioks toks mezaliansas išeitų :)))
Edda (Gyvunugloba.lt) (2015-11-25)
Monce gera pora mano Liukui :-) Abu senukai, abu isduotukai, abu bedantukai... Linkejimai Moncei ir daug sveikatytes!
Polio-mama (2015-11-25)
Aplankiau per pietų pertrauką katytę. Kraujo tyrimai parodė uždegimą, katytė kiek čiaudi, todėl paskirtas enroksilis. Kepenų, inkstų parametrai yra normalūs, kas labai džiugina. Cukrus irgi normoje. Labiausiai panašu, kad vis tik spėjo sušalti vargšelė per tą laiką, kol buvo lauke. Ausytėse buvo erkučių, nuo kurių sulašintas strongholdas, turintis tuo pačiu paveikti ir kitus parazitus. Jokių akimi matomų kirmėlių nebuvo. Katytė dėžute naudojasi tvarkingai :) Tiesa, nelabai turi apetitą, man būnant atidarėm Hill's a/d konservus. Rezultatas - šiaip sau. Pauostė, lyg ir ėmė laižyti, bet nelabai sudomino. Pasirodo, tai buvo jau ketvirta konservų rūšis, kurią Moncytė pabrokijo. Jei būdama lauke ji valgė, labai tikėtina, kad dėl peršalimo neužuodžia maisto, kas yra laikina problema. Šiaip katytė gana žvali. Kai priėjau prie narvelio, dar tūnodama Justinos minkštame bokse, kuris narvelyje atstoja jai guolį, Moncytė ėmė minkyti letenėlėmis ir kalbinti mane balsu. Gana greit apskritai išlindo iš savo užuoglaudos, ėmė skardžiu balseliu reikalauti bendravimo. Kai įkišau ranką pro grotas, labai džiugiai į ją trynėsi :) Ir vis minkė minkė. Kailiukas kiek susitepęs, kas nenuostabu. Daktarė sakė, kad ir kaltūniukų yra, kuriuos palikom kol kas ramybėje. Kas labai suspaudė širdį - Moncė nebeturi nei vieno dantuko. Bet dantenytės neuždegiminės, sveikos. Išsikapstysim! Moncytė siunčia linkėjimus visiems, kurie neabejingi jos likimui, dalyvavo, dalyvauja ir dar dalyvaus jos gelbėjime :)
Iveina (2015-11-25)
Taip, katytės vardas yra Moncė (kiek žinau, ją taip vadino pirmieji šeimininkai, ar taip vadinta ir paskutinius 5 metus - negalime pasakyti). O tikslus jos amžius yra 14 metų – bute, kuriame ji gyveno, buvo rasti įrašai su tikslia jos gimimo data (2001-09-09). Tiesiog skelbimą atsiliepus giminaičiams platino daugiaus žmonių, dėl to gavosi šiok toks nesusipratimas.
DMur (2015-11-25)
Jos vardas Moncė (ar kažkas panašaus), Naminukų feisbuke yra. Iš ten apie ją ir sužinojau, tiksliau, iš žmonių, kurie turi FB. Aš neturiu, tai negaliu tvirtinti 100 proc. Ir dar ten lyg parašyta kad jai 10 m., ne 14.
Polio-mama (2015-11-25)
Vardo katytei tikrai reikia :) Bet mudvi dar nepasimatėm gyvai, todėl kol kas mano vaizduotė "ilsisi". Kas dėl sąskaitos. Situacija yra tokia, kad katytės nekuruoja jokia VšĮ ir sąskaitą, tiksliau, už suteiktas paslaugas mokėtiną sumą klinika pateiks fiziniam asmeniui, t.y. man. Jei yra norinčių prisidėti prie katytės gelbėjimo "operacijos" kaštų, galime suderinti prisidėjimo būdą per a/ž.
Amarile (2015-11-24)
Ačiū visiems, prisidėjusiems prie katytės gerovės (kodėl ji dar be vardo?). Laukiam patikros rezultatų ir sąskaitos.
Rūta N (Rainiukas) (2015-11-24)
Polio-mama, DMur ir būsimai globėjai ačiū,kad taip padedate šiai katytei.
Polio-mama (2015-11-24)
Išpūtusiems akis ir suglaudusiems ausis beigi kitiems :) Katytei bus padaryti kraujo tyrimai, kas, turint minty jos rimtą amžių, yra svarbu, nustatant, ar nėra kokių nors paslėptų, išorinės apžiūros metu nustatomų sveikatos problemų. Tikėkimės, viskas bus gerai, nes kol kas nerimą keliančio skambučio iš klinikos nesulaukiau. Profilaktiškai apdorota nuo išorės ir vidaus parazitų po kelių dienų ji keliaus į globą. Tiek žinių iki kitos transliacijos :) P.S. Gyvai mudvi dar nesusipažinome, todėl įspūdžiais pasidalinti dar negaliu.
Rūta N (Rainiukas) (2015-11-24)
Aš galiu atsiųsti adresą moters, kuri gali pagloboti katę iki pavasario. Gal tada tiesiogiai su ja bendraukite?
DMur (2015-11-24)
Rūtos N žiniomis (Rainiuko svetainėje) giminaičių versija kol kas nepasitvirtino. Sakau, gal ir gerai? Dabar bus galima konkrečiau, nelaukiant, apsispręs jie ar ne, tartis su globą pasiūliusiu žmogum.
Polio-mama (2015-11-24)
Įtraukite ausis ir suglauskite akis (arba atvirkščiai) :D Dar ničnieko nežinau :)
Lapke (2015-11-24) (foto)
Akis išpūtę ir ausis suglaudę laukiam naujienų;-)
DMur (2015-11-23)
Skambinausi su Justina. Rekso gydyklą suorganizavo Polio-mama, tai ji žinos geriausiai. Kai turės laiko pasakyt :)
Amarile (2015-11-23)
Oi, kaip puiku...Jau mečiau darbus ir rengiausi eiti žiūrėti katukės (jai reikia vardo). Gal, kas skambino Justinai, pasakytų daugiau info dėl sąskaitos?
DMur (2015-11-23)
AČIŪ.
Rūta N (Rainiukas) (2015-11-23)
Va kaip viskas greitai keičiasi, katė pagauta ir yra Rekso gydykloje. Jei turite klausimų,norite prisidėti prie išlaidų padengimo, skambinkite Justinai 868422853
DMur (2015-11-23)
Ar jau vakaras? Ir ką tie giminaičiai?
Rūta N (Rainiukas) (2015-11-23)
Dar naujienos, Orintai skambino kažkas iš giminaičių ir lyg jie nori pasiimti. Daugiau nieko nežinau, bet link vakaro bus daugiau informacijos.
DMur (2015-11-23)
Man regis, viskas jau aišku - transportas yra (Polio-mama arba Justina), gaudyklė yra (Rūta N), pagalba gaudant yra (Amarile), dėl globos irgi susitarta (Rūtos N info). Aš apmoku vet. apžiūrą. Reikia tik susiderint ir rinktis gaudyt.
DMur (2015-11-23)
Gal galima pakelt naujieną? Ačiū.
Polio-mama (2015-11-23)
Su Justina kalbėjausi ir aš. Perskaičius komentarus tų, kurie irgi kalbėjosi, panašu, kad dariau tai anksčiau (penktadienį, 2015-11-20, kiek po 19-tos valandos) nei kiti. Turbūt todėl man nebuvo paminėta, kad panašią pagalbą siūlė ir kiti. Mano pasiūlymai buvo panašūs - vet. apžiūros ir nuparazitinimo apmokėjimas, nugabenimas į kliniką. Justina minėjo, kad transportą jie turi, labiau domėjosi galimomis nuolaidomis klinikoje. Taip pat klausė, ar neturiu gaudyklės. Tokio įrenginio neturiu. Be to, sakė, kad skambino mergina iš Klaipėdos, kuri nori paimti katytę. Tiesa, žioplai nepaklausiau, globai ar visam laikui. Bandau viską apibendrinti ir nelabai gaunasi. Nors imk ir renk visų kalbėjusių, bendravusių apvalųjį stalą.
Polio-mama (2015-11-23)
Lankytojas pašalino komentarą
DMur (2015-11-22)
O, kartu su Amarile rašėm :)
DMur (2015-11-22)
Taigi, reziumuojam - reikia komandos sugaut ir nuvežt. Šiaip jau, iki Lazdynų gydyklos tai ir nunešt galima bokse, ten netoli, nebent galvojama, kur nors kitur vežt. Bet jei iš karto po to globon, tai, aišku, neprivaikščiosi. Mieli žmonės, bendrom jėgom jau pajudėta ir nemažai padaryta. Kas galėtų padėti gaudant ir vežant? Vardan to, kad ne tik katytė, bet ir patys ramiai miegotume.
Amarile (2015-11-22)
kas čia galėtų padėti su automobiliu, nes aš be jo. Galiu prisidėt gaudant, apmokant.
Rūta N (Rainiukas) (2015-11-22)
Viena moteris siūlo globą, belieka pagauti, nuvežti į kliniką ir jei viskas gerai, į globą.
Amarile (2015-11-22)
Manau, ją būtų galima supakuoti tiesiog toje dėžutėje. Šiandien vėl nuėjau, išbėgo tik palietus ranka.
DMur (2015-11-22)
Dėkui tam, kas pastatė dėžutę. Gal susipras susirangyti šilčiau.
DMur (2015-11-22)
Rūta N rašo, kad dėl globos sutarta. Tai dabar svarbiausia - pagaut.
Amarile (2015-11-22)
Katytė ten, po balkonu, jai pastatė dėžutę, kaip ir šiandien kalbėjome su Justina. Mano vakarykščių konservukų net nepalietusi, dar padėjau kitus. Jinai ten maitinama ir nėra išalkusi. Per mano buvimą pabėgo ir pasitraukus vėl iškart sugrįžo. Dėl globos tai nieko nežinau.
DMur (2015-11-22)
Ne, aš vakar ten buvau atsitiktinai. Bet tik ką ten buvo Amarile. Gal tuoj daugiau parašys. Ji, kiek supratau iš komentaro, kalbėjo su Justina, kuri arčiausiai viso to reikalo.
DMur (2015-11-22)
Ačiū Amarilei, kad paskambino Justinai.
Rūta N (Rainiukas) (2015-11-22)
DMur, taip, gerai supratote. O jūs bendraujate su maitintojais?
DMur (2015-11-22)
Jau aiškiau. Tai dabar, jei gerai supratau, reikia pagaut ir nuvežt į gydyklą, dėl globos jau sutarta? Nežinau, kaip ji dabar atrodo ir jaučiasi, po pirmos žieminės nakties, vakar ji nespruko akimirksniu, ne taip, kaip laukinės daro. Kurį laiką bandė susigaudyt, kas čia maišeliais šalia šnarina, paskui pabėgėjo kokiais 15 m toliau. Bet paskui jau kai spruko, tai kaip išgaravo. Blogai, kad nėra kada jaukintis, ne vasara :( Gal reikia tartis su tais, kas pašeria, juos turėtų prisileist lengviausiai.
Rūta N (Rainiukas) (2015-11-22)
Situacija čia tokia, reikia,kad kas padėtų pagauti šia katukę, gaudykle duotume. Taip pat reikia pagalbos transportu,kad nuvežt ją į kliniką ir jei viskas gerai, tada į globą. Ar yra kas gali padėti? Prapuls ši vargšė.
Amarile (2015-11-22)
Paskambinau p. Justinai. Rengiausi eiti bent paruošti guoliuką šiltesnį iš šiaudų ir pan. Justina sakė, kad patys paruoš, nes iki tol neprisiruošė. Patikslino istoriją. Pasirodo, kad kačiukė (o ji ir vardo neturi, ją pavadinčiau SPERANCA (it. viltis)) šeimininkės netekusi prieš penkeris metus, ir ją laikė kaimynė, kuri po tų penkerių metų ir išmetė į lauką. Paprašiau, kad žmogiškai pakalbėtų su šia moterimi ir paaiškintų, kad TOKS ELGESYS UŽTRAUKIA ATSAKOMYBĘ. Ir dėl žiauraus elgesio su gyvūnu, jo padarymo bešeimininkiu ir bepriežiūriu (Gyvūnų gerovės ir apsaugos įstatymo 4 str. 2 d. 1 p.) mažų mažiausiai galima išieškoti patirtas išlaidas gelbėjant šią kačiukę. Na, žiūrėsime, čia nereikia nuleisti rankų. O ar kas žinoma dėl tos pažadėtos globos?
Spiritus_flat,_ubi_vult (2015-11-22) (foto)
Lankytojas pašalino komentarą
Amarile (2015-11-22)
Man visgi kraujas užviręs. Vėl tūkstantoji situacija, su kuria susiduria gyvūnų gelbėtojai. Vėl ji tampa mūsų vienų, nes vėlgi strateguojame, kaip padėti, susiorganizuoti, paaukoti lėšų, etc. O tie, kurie PRIVALO BŪTI ATSAKINGI, sau ramiai kavutę gurkšnoja. Kas dabar namų, iš kurių brutaliai išvyta kačiukė, valdytojai/savininkas? Ar ne laikas kurti precedentą pareikalaujant atsakomybės iš tokių subjektų? Prieš tai informuojant apie jų PAREIGĄ SPRĘSTI SITUACIJĄ ir atsakomybę už žiaurų elgesį su gyvūnu? Galų gale pareikalaujant apmokėti patirtas išlaidas gelbėjant jų pasmerktąjį? Ar ne metas komunikuotis gyvūnų globos organizacijoms šiuo skaudžiu klausimu?
DMur (2015-11-22)
Aš Lazdynuose būnu naktim, dienom dažnai net ne Vilniuj. Jei kas rytoj bent to šieno ir šlapio maistelio nuneštų... Ir tai Justinai 868422853 paskambintų situacijos išsiaiškint (nes neaišku, kaip to žmogaus, siūliusio globą, ieškot), tai jau būtų šis tas. Savo pažado apmokėt vet. apžiūrą nepamiršau, bet į stacionarą bandyt galima būtų tik tuo atveju, kai aišku, kas toliau.
Mune58 (2015-11-22) (foto)
būkite geros, pakol atsiras pagalba, suorganizuokite jai kaip nors šilčiau išmiegoti, nes ji neseniai iš namų atsidūrusi lauke ir jos kailiukas net neprisitaikęs prie lauko sąlygų, nėra poplaukio, kaip pas pastoviai lauke gyvenančius katinėlius.
DMur (2015-11-22)
Esu kimšus tuo šienu gultukus beglobiams. Šiaip padėtas, jis, aišku, sudrėks, jei lis, reiktų bent jau ant kažkokios lentos ar pan. Bet nuo vėjo neapsaugos. Jei ji guli po tuo balkonu, kur aš mačiau, tai jis koks 10-tas nuo namo krašto, nelabai kristų į akis ir dėžė. Tik tai laikinas gėris, neperžiemos taip vis tiek :(.
DMur (2015-11-22)
Dėl to, kad krenta į akis, ir netempiau po balkonu to čiužinio nuo konteinerio. Neaišku, kas ten per žmonės gyvena. Šieno galima gaut bet kokioj parduotuvėj prie gyvūnų prekių, graužikams skirtas, nebrangus. Aš tik pusiau lazdynietė, negaliu ten dažnai nueit. Todėl ir parašiau, kad pinigais prisidėčiau. Gal kas galėtų tai Justinai pasukt kontaktiniu telefonu ir paklaust, ar kas jai skambino ir ar kas juda? Aš rytoj tik vakare galėčiau, išvažiuoju anksti ryte.
Mune58 (2015-11-21) (foto)
Elaine, šieno turi tie žmonės, kurie laiko gyvulius (kaimiečiai), bet kur tokių mieste rasi:(Aš asmeniškai pirkčiau gyvūnų prekėse, kur parduodamas supakuotas kažkokiems graužikams (gal triušiams). Juk katytė - ne šuo, kažin kokio kiekio jai nereikia. O po pačiu šienu, kad neitų šaltis nuo žemės, galima patiesti kokio kartono, ar putplasčio gabalėlį.
IlonaKolit (2015-11-21)
Jei tikrai paimtų, tai kelias dieneles vet.gydykloje būtų galima ją priglausti. Bet jei nepaims, gydykla tai didelius pinigėlius kainuoja...
Amarile (2015-11-21)
Prisidėčiau prie veterinarinės apžiūros apmokėjimo ir aš. O šieno kur galima gauti?
Mune58 (2015-11-21) (foto)
DMur, bet kokios dėžės (ar kartoninės, ar putplasčio) nors ir laikinai nesiūlyčiau dėti po balkonu, nes labai krenta į akis. Rankšluostis, mano galva, taip pat nėra labai gerai, nes medžiaga sugeria drėgmę. Jeigu turite galimybę, būtų geriau ten padaryti giliau po balkoną gūštą iš šieno. Šiene tikrai šilta miegoti.
DMur (2015-11-21)
Ilgai per šąlančius orus naminė tikrai neištvers. Ji net neieško, kur galima būtų įlįst, jei vis toj pačioj vietoj guli.
DMur (2015-11-21)
Parašiau tą patį komentarą ir Rainiuko svetainėje. Ten kažkas atrašė, kad gali paimt į globą iki pavasario, tik po vet. apžiūros. Pasiūliau kreiptis nurodytu telefonu. Vet. apžiūrą apmokėčiau. Daugiau nieko kol kas neatrašė, tai nežinau, ar toliau kas juda.
IlonaKolit (2015-11-21)
Suprantu, kad globos rasti nėra vilties, bet gal kažkaip į stacionarą ją? Kaip manote? Juk neištemps ji ilgai...
Amarile (2015-11-21)
Ir šiaip - čia gi klasikinis, baudžiamas įstatymu, padarymo bešeimininkiu atvejis. Juk gyvūnas, formaliai laikomas nuosavybe, turėtų būti paveldėtas kartu su kitu turtu. Žinoma, jeigu čia yra paveldėta...
Amarile (2015-11-21)
Buvau nuėjusi pažiūrėti. Taip pat radau miegančią susisukusią į kamuoliuką pabalkonėje ant plikos žemės. Prie miegančios pavyko prieiti ir paliesti ją, kol išsigandusi pabėgo. Bailiukė, bet laukinukė būtų pajutusi ir neprisileidusi, o ši...matyti, kad neįpratusi būdrauti, vargšiukė. Patiesiau rankšluostuką, pabėriau Joseros. Grįžusi iš parduotuvės vėl užsukau ten...miegojo ant rankšuostuko, vėlgi pabėgo...palikau konservukų "Gourmet". D.Mur, kitos lazdynietės, gal susikooperuojame bent namukui? Nedrąsu ten landžioti vienai po svetimais balkonais. Ir Keista, kad besikreipęs žmogus nesugebėjo net varganos dėžutės pastatyti šiai išduotai varguoliukei. Kas gi laukia šios kačiukės?
DMur (2015-11-21)
Radau miegančią po balkonu – murzinas kamuoliukas ant kažkokio celofano gabaliuko. Į naminę jau nelabai panaši. Baili, atsibudus pabėgėjo toliau. Kai bandžiau lėtai artintis su maistu, išvis dingo už namo kampo. Palikau ėdalo truputį dviejose vietose ir vandens. Gal ėst gauna, nes tortinės dangtis su sausiuko likučiais po vienu balkonu, o gal ten ne jos. Einant buvo kilus mintis apie namelį iš putplasčio ar pan. Dabar ten netoliese prie konteinerių yra išmestų baldų ir čiužinys, bet bijojau vidury dienos šeštadienį tįst po balkonu, kad nebūtų dar blogiau. Š*dinas jausmas, kai niekuo padėt nebegali, tik tiek, kad parašyt.
Edda (Gyvunugloba.lt) (2015-11-19)
Lankytojas pašalino komentarą
Birmanukas (2015-11-19)
Šito žmogaus išėjimas tikrai nesugriovė "artimųjų" gyvenimo - dvikojės šiukšlės tie "artimieji", ir labai tiksliai Amarilė pasakė - demonstruoja žiaurią nemeilę išėjusiajam. Tai merga irgi tokia.
Airine1111 (2015-11-17)
Gerai, kai tik dvi. O jeigu 7?
Tipsiukas (2015-11-17)
Mano kaimynė, kuri ilgus metus maitino ir rūpinosi kiemo beglobiais, turi dvi isgelbėtas dūšeles. Sveikata jos labai sušlubavo, turi puokštę ligų, jau net neina maitinti katinukų ų kiemą. Žinau , kad jei kas, jos kacai bus mūsų problema.
IlonaKolit (2015-11-17)
Visiškai sutinku su Amarile. Jau tokios kasdieniškos tokios istorijos, būstus paveldėti yra kam, o štai gyvūną...
Amarile (2015-11-17)
Vis galvoju apie tokias skaudžias situacijas. Ramiai negyvenčiau, jeigu nežinočiau, kad atsitikus kokiai nelaimei (tfu tfu tfu) nebus kas pasirūpins manaisiais uodeguotais. Jei jie liktų nuskriausti, ateičiau iš Anapus, žaibus, marą užleisčiau ant niekadėjų, jei jie, paveldėję namus, išvytų mano brangiausiuosius. Tokie kaip šioje istorijoje giminaičiai ir kiti "artimieji" demonstruoja žiaurią nemeilę išėjusiajam. Jeigu manyčiau, kad mano dukra galėtų pasielgti panašiai (kas yra neįmanoma), suprasčiau, kad veltui gyvybę į pasaulį paleidau. Kažkaip tokias situacijas žmones reikėtų skatinti apmąstyti iš anksto. Manau, esant ne(pasi)tikėjimui, tiesiog padėtų paprasčiausias testamentas. Su visomis sąlygomis ir įpareigojimu paveldėtojams rūpintis paliktais augintiniais. Esant galimybei pasirūpinti ir šio proceso stebėsena. Taip širdį skauda dėl šios kačiukės ir panašių į ją. Negi visi giminaičiai ir kaimynai išlieka abejingi kaip uolos?
O.V. (Rainiukas) (2015-11-13)
Čia jau sužinojome tiesą. Graudu iki kaulų smegenų. Reikalinga globa. Naujienos tekste.


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
   


Statistika Prisijungę: 97

Alio.lt | Facebook | MySpace | Frype | RSS | Blogger

Naujienos

11.08 Gyvūnų Tematikos Straipsnių Vertimas iš Anglų į Lietuvių...
03.23 Prašau pagalbos padėti palaidoti katinuką (pagalbos nebereikia,...
03.03 Gal kam reikia?
02.07 Liūdna naujiena
08.28 Ieškoma kate Maša/Markiza Vilnius Naujininkai (1)
08.25 kicutė (1)
05.03 Saldi porelė ieško namų (Padovanoti)
04.01 NEMOKAMA sterilizacijos akcija Vilniuje
03.19 Dviems kastruotiems katinėliams skubiai reikalinga sodyba !!!
03.14 Dar atrodo vakar nebuvo nė menkiausio ženklo, kad šiandien bus... (1)

Komentarai

Waddenis (12:52) >>
Sveiki visi! Naminiai gyvūnai man taip pat svarbūs, bet nusprendžiau, kad pirmiausia atliksiu...
Waddenis (12:51) >>
Sveiki visi! Naminiai gyvūnai man taip pat svarbūs, bet nusprendžiau, kad pirmiausia atliksiu...
Waddenis (12:49) >>
Sveiki visi! Naminiai gyvūnai man taip pat svarbūs, bet nusprendžiau, kad pirmiausia atliksiu...
KaylyTittensor (17:46) >>
Legal casinos offer a safe and regulated gaming experience....
Violeta N (0:06) >>
Atsirado!
Altair (15:04) >>
Laiminga pabaiga. Kicutė pati atrado naujus šeimininkus. Kaimynė grįžinėjo vakare iš darbo,...
Skrebas (14:48) >>
Katytė kori sveika, linksma, ir tikra namų šeimininkė , vokiečių aviganiui parodo kieno čia...
Dylangg (14:48) >>
Man atrodo, kad jei jus domina ši tema ir norite rasti ne itin brangių bilietų iš Oslo į...
Jake (14:14) >>
Sveikinu visus. Norėčiau rasti lėktuvo bilietus iš Oslo į Vilnių. Ar galite man padėti?
Jake (14:10) >>
kietas
Katynas M (17:14) >>
Pasikeitė mano tel. numeris, katinėlis nužaidė:). Dabar skambinkite 8 636 42966.
Alusia (18:02) >>
Ačiū, Nijole ❤️
P.nijole (9:05) >>
Mažutė :( Užuojauta :(