LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lietuva | Latvija | Estija
 
 
 

Misija neįmanoma: 30 Pašilaičių PSP kačių dehelmentizacija ir antiparazitinis gydymas. Prisidėk! (trūksta 179 EUR)

Visi džiaugiamės, kad PSP "plinta", kiekvieną pavasarį, vasarą ir rudenį savanoriai organizuoja mažas ir didesnes pagauk - sterilizuok - paleisk akcijas. Gerų žmonių, rėmėjų, gyvūnų mylėtojų dėka išvengiame niekieno nelaukiamų būsimų beglobių vadų.

Kaip bebūtų keista, tačiau vien tik sterilizuoti nepakanka. Kiek tai įmanoma, stengiamės bent jau išnaikinti sterilizacijos metu parazitus ar net paskiepyti katinėlius. Vis dėlto laikas bėga, ir  atsitinka visko: organizacijos sterilizuota katė apserga, suprantama, sutinkame padėti, gydome. Bet yra dar vienas ligų ir blogos savijautos šaltinis - vidaus ir išorės parazitai.

Su Jūsų ir mūsų pagalba Medeinos g. pavyko sterilizuoti per 30 kačių. Jas padedame išlaikyti, gydome, kai tik apserga. Bet šiai dienai visos labai kasosi, daugumai vystosi blusų sukelta alergija, o vidaus parazitai suryja ir taip ne pačio geriausio pašaro visas maistines medžiagas. Reikalingi lašai, kurie padės išnaikinti visus parazitus - tiek blusas, tiek kirminus. Vienos ampulės kaina apie 7 eurus.

Todėl visų gerų žmonių labai prašome prisidėti prie PSP katyčių dehelmentizacijos ir antiparazitinio gydymo. Medeinos katytėms reikia 30 ampulių.


Ačiū už Jūsų gerumą. Patikėkite, be parazitų gyvūnas yra sveikesnis, stipresnis, linksmesnis, laimingesnis. Nenusisuk, padovanok vieną ampulę :)

O gal misija įmanoma? ...


 


„Rainiukas“ VšĮ
info@rainiukas.lt
+370 615 58898, +370 689 73782
LT 56 7300 0101 3075 8928
http://www.rainiukas.lt
Trūkstama parama: 179 EUR
Surinkta parama: 21 EUR
Organizacijos pavadinimas: Rainiukas
Įmonės kodas: 302733794
Banko sąskaita: LT 56 7300 0101 3075 8928
Pavedimo nurodymas:
PayPal sąskaita:

Šaltinis:  „Rainiukas“ VšĮ
Nuoroda į šaltinį: http://www.rainiukas.lt/lt/news/view/id/76992
Organizacija: Rainiukas

Sukurta: 2015-11-17 | atnaujinta: 2016-01-09
Naujienos numeris: 43463
Peržiūrėjimų skaičius: 10641

« grįžti

Komentarai

SaksRoz07 (2015-12-06)
Lankytojas pašalino komentarą
Spiritus_flat,_ubi_vult (2015-12-06) (foto)
Ghole, ar Jums yra tekę matyti kokius antkaklius deda katėms grindoje? Man yra tekę matyti katiną, kuris kažkokiu būdu užkiso už jo koją ir prasipjovė pažastį... Taip pat yra tekę girdėti apie katiną 'pasikorusį' ant medžio šakos. Kaklasaitis katei turėtų būti toks, kad reikalui esant, katė galėtų jį nusitraukti, nuplėšti ir t.t. Katės juk mėgsta visur laipioti, landžioti - maža kur gali 'pakibti'...
Dinka (2015-12-06)
Ghole, mano katinas (jau a.a) pametė kaip min 3 antkakliukus, gerai kad nusitraukė9gal todėl jie man nekelia pasitikėjimo). Laukiniams aš jų nedėčiau, bet čia tik mano asmeninė nuomuonė....o dėl lašų broadline ir profender daugelio išbandyti
Colomba (Lesė) (2015-12-05)
Ghole, problema su PSP katėm ir antkakliais ši: katės gali priaugti svorio ir antkaklis įsirėš į odą. Jeigu tai visiškai laukinė katė, tektų ją gaudyti su gaudykle vien tam, kad būtų nuimtas antkaklis. O antrą kartą katė gali ir nebelįsti į gaudyklę.
Ghole (2015-12-05)
Ačiū už info, Broadline pavadinimą kažkaip buvau pražiūrėjus komentare, o Profender nebuvau girdėjusi. Dabar žinosiu :) Tik dėl antkaklių taip ir nesupratau iš Dinkos komentaro, kokios dar gali būt priežastys nei pavardino DaivaVa. Kaimo katinai ir esu mačiusi ir mieste sėkmingai su jais vaikšto, neteko girdėt, kad rastų taip pasikorusį katiną. Reikia tik uždėt nepaliekant per daug laisvos vietos. O didesnė jų kaina turėtų atsipirkt dėl ilgesnio veikimo laiko. Tiesa, prieš kelias dienas savo gaujai artimiausioj gydykloj pirkau tablečių nuo kirminų, tai pasibaisėjau, kiek išaugusi kaina.. Tikrai suprantu, kokia sunki užduotis aprūpinti visas PSP šiais elementariais preparatais.
Gruodinukas (2015-12-04)
na gi Orinta jau parašė pavadinimus, išties, tik pasigooglinti lieka, jei neteko susidurti. (verčiu: Broadline padeda nuo kaspinuočių.) "BROADLINE yra skirtas katėms, esant mišrioms cestodų, nematodų ir ektoparazitų invazijoms ar jų rizikai. Šis veterinarinis vaistas skirtinas tik tuomet, kai vienu metu veikti reikia visas tris grupes." ir jis nepigus, aišku. kiti ir savo naminiams lepūnams gaili pirkti normalias priemones (aš kažkada irgi pabandžiau "parduotuvinius" lašus nuo blusų, pataupiau vadinas. "atsiėmiau" skirtumą vizitu į vetkę, nes vienam išpliko oda toj vietoj, kur lašinta, iš pradžių nesupratau, kas yra. paskui vetas sakė, kad jei pigios priemonės būtų geros, tai jie irgi jas naudotų...)
Dinka (2015-12-04)
Aš i taip pat ne eilinė veterinarė....bet hjei jau dalinam patarimus, minimumą, ar "abecėlę"(vaistai nuo parazitų) privalu žinoti, Ačiū ir gero vakaro visiem.
DaivaVa (2015-12-04)
as gi ne veterinarines klinikos siaip jau vadovas jeigu ka:)))) o ir parasiau, kad pavadinima gal ir suklydau, bet kad tokie lasai yra tai faktas, o apie dirzelius as taip manau, tai o ar negalima vsi vadovui tureti zmogiskos nuomones ar ka. ar as cia rasiau kazkokia tai nuomone kaip vadovas, baikit bajerius nesamoningus, beveik isivaizduoju kas tai itakoja:))))))
Dinka (2015-12-04)
DaivaVa, kartais gal geriau susilaikyti nuo komenttarų, VŠĮ vadovas "abecelę" turėtų žinoti. Nuo visų kirmėlių Profender, fripryst tik nuo blusiukių ir erkių, stronholdas dar ir nuo apvaliųjų kirmėlių...o dirželiai... atskira nuomuonė. Kartais tikrai galioja liaudies išmintis "susilaikymas dorybė" Iškart visų ir visur atsiprašau, nieko užgaut , įžeist ar pan. nenorėjau. Kaip min, yra google, tikrai didesnis patarėjas
DaivaVa (2015-12-04)
jeigu dabar nemaisau pavadininmu tai fipristas veikia placiai (bet gal ir koks kitas pavadininmas). Dirzeliu turbut deti negali labai deti laukinem katem, as taip isivaizduoju, nes vienas dalykas, kate auga tarkim ar storeja, dirzelis gali ir isirezti i oda paskui, nebent ateina i rankas. o kita vertus tie dirzeliai kur pigus zoo parduotuvese jie prastai veikia, o brangesni tai jie jau ir brangesni gerokai
Ghole (2015-12-04)
O ar yra lašų, kurie naikina ir kaspinuočius? Kiek teko girdėt, kad, pavyzdžiui, strongholdas veikia tik apvaliąsias kirmėles (askarides ir dar kažkokią vieną rūšį). O jei katės turi blusų, tai beveik garantuota, kad ir kaspinuočių. Dar problema, kad lašai nuo blusų veikia tik mėnesį ar du. Nebandot dėti antkaklių, kurie pagelbėtų ilgesnį bent keletui mėnesių?
Spiritus_flat,_ubi_vult (2015-11-19) (foto)
ačiū už atsakymą, Orinta. Išties lašai, veikiantys ir helmintus,laukinukių atveju yra daug patogesnė priemonė, nei tabletės. Tikėkimės, kad misija taps įmanoma, juk suma nėra kosminė
Mune58 (2015-11-19) (foto)
Aš taip pat savo PSP-nukes pagal galimybes apšvarinau. Kadangi visos buvo perlaikomos po sterilizacijos gana trumpą laiką (maždaug 3 dienas), prieš paleidžiant į lauką, sulašinau Fyprist'ą nuo išorės parazitų. Aišku, kad lašai, kurie kartu naikina ir kirminus, ir išorės parazitus, yra pati efektyviausia priemonė. Palinkėsiu fin.sėkmės šiems varguoliukams.
O.V. (Rainiukas) (2015-11-19)
Ne, jos visos sterilizuotos, Agne, čia yra profilaktika. O sterilizacijos metu - būtinai gauna nuo parazitų (Broadline, jei nėra erkių, Stronhglodą - jei yra (tada dar kartoti tenka)). Jei skubame, nėr kur ilgai perlaikyti ar organizuoti, tai bent jau nuo blusų sulašinama. Praėjus laikui (10 d.) - darome skiepą, jei yra kur perlaikyti mėnesį ir tai būtina dėl nuolatinio rajono sergamumo. Lb skirtingai. Bet Pašilaičiuose visoms psp katėms šerėja gali sulašinti vaistus nuo parazitų, tai ir imamės misijos.
Aldona T. (2015-11-19) (foto)
Big'o katytės nepaisant visų "geranoriškų prognozių" išgyveno, tai dabar čia prasidės taip vadinamos diskusijos. Tarytum "Rainiukas" nežino, ką daro. Gali - padėk, negali - tylėk.
Spiritus_flat,_ubi_vult (2015-11-19) (foto)
nukirminat, sterilizuojat ir skiepijat tą pačią dieną?


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
   


Statistika Prisijungę: 133

Alio.lt | Facebook | MySpace | Frype | RSS | Blogger

Naujienos

10.16 Prašau patarimų, rekomendacijų (2)
10.13 Pastebėta raina katė
10.11 Kaip gauti pigių sterilizacijų? (1)
10.10 Kas žinote? Padėkite rasti! Vilnius. Prie Bigo. S. Nėries g. (1)
10.04 Padėkite rasti namus jaunam katinui/ arba suteikite laikiną globą (1)
10.01 Istorija apie kačiukus ,kuri nenustebins ,bet realiai tai...
09.30 Prašau padėti atsivežti biokraiką (1)
09.27 15 geriausių gyvūnų mylėtojų darbų?
09.17 Katinukas Mamonis globa rasta (2)
09.17 Gimę tą pačią dieną... (1)

Komentarai

Edda (21:47) >>
Vyta, ačiū.
Karoselis (21:16) >>
prasau istrinti skelbima. aciu.
Vyta (19:55) >>
Radau tokią info, kuri pakankamai svarbi manau: Naudoti ribotą baltymų kiekį turinčią, daug...
VilijaG (11:27) >>
Padovanotas
VilijaG (11:27) >>
Padovanotas
Day (22:23) >>
Kaip jautriai ir taikliai parašėte:)
Kaštonas (20:17) >>
Antrosios Kaštono metinės. Rastas 20181018. Dabar žiūrint į jį, man be galo skaudu...
Edda (8:18) >>
Nepraraskit vilties, merginos ❤️
Diroma (23:01) >>
https://www.youtube.com/wat ch?v=CUWuWBFodFQ
Alusia (20:10) >>
Taip, Edita, ačiū, reikės atnaujint nuotraukas ir vėl bandyt. Tik kai nesuskaičiuojamai...
Edda (16:45) >>
Gal galima juos pakartoti? Kartoti ir dar kartą kartoti...
Edda (16:42) >>
Ar katytės skelbimai feisbuke buvo?
Alusia (13:52) >>
paleisti atgal nebėra kur, kaimynai užpuolė maitinančią moterį ir ji nebemaitina katinų,...