LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lietuva | Latvija | Estija
 
 
 

Sumuštas Perkūnėlis Švelnukas jau namų globoje. Prašome finansinės paramos. (trūksta 200 EUR)

Perkūnėliui reikalinga laikina globa nuo 12.22.


Katinėlis 2015 m. gruodžio pradžioje atsirado Perkūnkiemio g. 19A, Vilniuje. Nedelsiant pradėjome ieškoti, kur padėti katinėlį. Kol ieškojome globos, iš sveiko katino virto didžiulė tragedija. Ir viskas todėl, kad jis buvęs patiklus naminukas!
Reiktų, kad žmonės skirtų tuos, kurie myli žmones, yra turėję namus, nuo tų katinėlių, kurie laukinukai, neprisileidžia žmogaus, bailūs, atsargūs, jų tėvai ir protėviai prisitaikę išgyventi lauke. Buvę naminukai nesugeba išgyventi gatvėje, ypač šaltuoju sezonu, paprastai patekę į gatvę žiauriai žūsta.

Perkūnėlis atsidūrė gatvėje. Vos pasitaikius pirmai progai įsliūkino į požeminę automobilių aikštelę, kur kiek šilčiau. Ten nei lašo vandens, maisto - garažo durys atsidaro su pulteliu. Katinėlį kažkas retkarčiais pašerdavo. Perkūnėlis labai patiklus ir draugiškas, bet dauguma namo gyventojų siekė svečią išprašyti (iškabinti skelbimai "Kates šerti draudžiama", dalis burbėjo grasindami gyvūną nudaigoti).
Ir staiga atsirado globa. Na, o tada "prapuolė" Perkūnėlis... Čia mes taip manėme.. Iš tikrųjų kažkas kaip reikiant traumavo katinuką, galima daryti išvadą, suspardė. Sumuštas gyvūnėlis galavosi po automobiliais be maisto ir vandens beveik savaitę, nes žmonės, pranešę apie bėdžių, manė, jog šis kažkaip išėjo iš patalpų.

2015-12-17 pavyko Perkūnėlį surasti toje nelemtoje aikštelėje. Skaudu ir pikta buvo matyti, kaip sutinusi jo nosytė, dega, gal 5 kartus didesnė, nei turėtų būti. Visas kreivas, galinės kojos, pilvas skausmingi, sudžiuvęs, kailis purvinas, sulipęs kažkokiais tepalais, nupešiotas ir, žinoma, išvešėjusiu rinotracheitu - kostintis, čiaudintis, pūlingom akim.

Paaiškinom, kad jis bus saugus, Perkūnėlis vėl labai greitai atgavo pasitikėjimą žmogumi. Išglostytas, apkabintas, pagailėtas ir paliktas gerose rankose, gydykloje. Laukia krūvos procedūrų, vaistų, prasidės naujas Perkūnėlio gyvenimas.

Trūksta žodžių.

Būsime dėkingi visiems už finansinę paramą Perkūnėlio Švelnuko gydymui.


(Ačiū Olgai, Ritai ir kitiems, kas prisidėjo ir prisidės prie Perkūnėlio gelbėjimo).„Rainiukas“ VšĮ
info@rainiukas.lt
+370 615 58898, +370 689 73782
LT 56 7300 0101 3075 8928
http://www.rainiukas.lt
Trūkstama parama: 200 EUR
Surinkta parama: 0 EUR
Organizacijos pavadinimas: Rainiukas
Įmonės kodas: 302733794
Banko sąskaita: LT 56 7300 0101 3075 8928
Pavedimo nurodymas:
PayPal sąskaita:

Šaltinis:  „Rainiukas“ VšĮ
Nuoroda į šaltinį: http://www.rainiukas.lt/lt/news/view/id/77231
Organizacija: Rainiukas

Sukurta: 2015-12-04 | atnaujinta: 2016-07-26
Naujienos numeris: 43711
Peržiūrėjimų skaičius: 11961

« grįžti

Komentarai

Sezamulka (2016-07-28) (foto)
Čia jau taip gerai, kad vėl negerai:) Velniūkštį taip išpopino mama, kad vos pakelti galima. Tinginiukas, ėdrūnas ir miegalius, jei seniau kamuoliuką taip šauniai gainiodavo trečią nakties, tai dabar suima letenėlėmis ir toliau miega. Na ką, nupirkau elektronines svarstykles, pažadėjau kiekvieną kartą parvažiavusi sverti ir jei ką – pagąsdinau atimti:)) Ech, bet kur jam geriau rasiu:))
Rūta N (Rainiukas) (2016-07-20)
Perkūnėlis irgi namuose :) Ačiū Ritai ir jos mamai :)
Rūta N (Rainiukas) (2016-07-04)
O čia tai naujiena :))) labai labai džiaugiamės už Perkūnėlį-Slibinėlį :)) Ačiūūūūūūūūū :)
Sezamulka (2016-07-03) (foto)
Pasiliekam sau, pakeiskit statusą. Buvo toks tarybinis multikas. Nuvežė senis karvę į turgų. Nusususią visiškai (čia ne apie Perkūnėlį), gyrė, gyrė, kokia ji gera, o kai atsirado pirkėjas (išties jau atsirado žmogus ir Perkūnėlį paimsiantis), senis nusprendė: šita karvė reikalinga man pačiam. Taigi pasitarėm su mama ir ji nusprendė pasilikti. Neatsidžiaugia nei ji, nei visi ateinantys: visiems jis geras, visus myli, viskas jam tinka ir patinka. Dar nemačiau tokio meilaus katino. Gal tai padės apsispręsti žmonėms, kurie nenori ar bijo FIVinukų. Jau dabar tikrai supratau, šita liga tikrai ne nuosprendis, net kalbos negali būti. Ačiū visiems, ypač Orintai ir Olgai, kurios neleido pražūti tokiam stebuklui. Sveikatos ir ilgo gyvenimo kitiem FIVinukams. Nes jie to nusipelnė.
IlonaKolit (2016-06-24)
Kaip Perkūnėlis laikosi?
Sezamulka (2016-05-09) (foto)
Ačiū Ilona ir Sterblinuk! Ne tik ūsai, bet ir lapcės mūsų gražios, liūtiškos, prireikus būna ir panaudotos! Kiek skaičiau apie Sterblinuką, tai abu labu tokiu, velnių prišveitę:) Tik va sveikatytė ta mūsų... neseniai vėl teko iškęsti dar vieną bjauria procedūrą: teko visus dantukus pašalinti, sparčiai gedo vienas po kito, praktiškai kas dvi savaitės po partiją reikėjo rauti, nuolatiniai skausmai. Dabar atsigavęs, tikiuosi, kad anot DaivaVa pereisim prie galutinio etapo. Tikriausiai labai ilgo, nes nesam nei to super elitinio grožio, nei pavyzdinės sveikatos, tik tvirto charakterio ir beprotiško meilumo... ir dar su ženkliai padidėjusia sąskaita už dantukus...
IlonaKolit (2016-05-08)
Bet jau tie ūsai Perkūnėlio :) P.S.: linkėjimai nuo Sterblinuko :)
Sezamulka (2016-02-02) (foto)
Ilona, Perkūnėlis jaučiasi gerai, jau pasiskiepijom. Visur dalyvauja, aktyvistas. Daugiau parašiau „Rainiuke“: http://www.rainiukas.lt/lt/news/view/id/77561. O aš jūsų Sterblinuko gerbėja.
IlonaKolit (2016-01-31)
Ačiū.
Rūta N (Rainiukas) (2016-01-31)
Perkūnėlis savo dienas leidžia puikioje globoje. Gerai ėda, žaidžia, bet kiek pešasi su kitais namų gyvūnais, o štai apie jį buvo delfi http://www.delfi.lt/pilietis/ieskaunamu/it-burdu-lazdele-mostelejus-perkunelis-iesko -namu.d?id=69995890
IlonaKolit (2016-01-31)
O kaip Perkūnėlio sveikata, gal kas žinote?
Tipsiukas (2015-12-18)
Paskaitykit supermamyciu komentarus po straipsniais apie beglobius... O po to verkia, kai ju aukso gabaliukai nusikaltima padaro. Netiki, rypauja juk toks geras buvo. Tik kokiam kaineliui akytes isdure, suniuka uzkase gyva, gal dar kokia "smulkmenele"... Kol taip veidmainiau visuomene ir tie, kam turetu rupeti nesupras, kad treniruojamasi ant silpnesniu, tol ir turesim ta, ka turim.
Dainora I. (2015-12-18)
Oje,kad jiem kojos ir rankos nužiūtų,smegenų jau seniai neturi....Nepaliauju stebėtis-Vilniun suplaukia lyg ir šiek tiek pasilavinę žmonės,o elgiasi ne ką geriau nei gūdžioj provincijoj. Įsikuria "kartonkiemiuose" ir jau karaliais pasijunta-mat kėsinasi vargšai beglobiai gyvūnai į jų "karalystę".
O.V. (Rainiukas) (2015-12-18)
Ačiū Jūratei, ji šiandien lankė Perkūnėlį ir Paninį. Neaišku, kaip ten su kojom, bet burnoje taip pat didelės problemos - opos, žaizdos pūlingos. Vargšas katinas, labai apleistas, retai taip būna. Įtariu, jis gal ir norėjo išeiti, bet neturėjo pro kur. Patvirtinta, į nosytę būta gero smūgio. Patikėkite, po avarijų, partrenkimų esu mačius šimtus - taip tikslintai į vieną vietą smūgio nebūna. Paprastai visa galva būna sumušta, o čia - aiškus žmogystos darbas. Labai liūdna. Negali būti geresnės naujienos nei ta, kad Perkūnėlis buvo surastas ir pagaliau yra saugus. Žmonės pyko, kad katinas gyvena aikštelėje, bet nė vienas piktas nepagalvojo, kad jam išeiti reikia DURŲ !!! Negi toks kvailas lįs po ratais tuo metu, kai įvažiuoja/išvažiuoja mašina?! Kaip jis turėjo išeiti? Išgaruoti? Nelaiko nervai. Ačiū Olgai už ryžtą ir pagalbą. Nedaug belikę būtų Perkūniukui. Kviečiame prisidėti prie Perkūno gydymo išlaidų. Jų bus nemažai. Dėkojame.
AisteIgn (2015-12-17)
Arba lindo po kapotu pasisildyt
Rūta N (Rainiukas) (2015-12-17)
Ryt Perkūnėlį apžiūrės traumotologas. Orinta pasakojo, kad pirmoj eilėj katulis puolė ėsti. Perkūnėlis labai meilus murklys. Tikėkimės viskas susitvarkys.
Rita R. (2015-12-17)
Arba tiesiog mašina kliudė :(
Rūta N (Rainiukas) (2015-12-17)
Kažkokiu mistiniu būdu Orintai pavyko Perkūnėlį prisišaukti. Panašu,kad katinėlį kažkas daužė. Sužeista galinė dalis, sumuštas snukutis, ištinęs visas snukelis. Katinėlis labai silpnas ,perkaręs. Maža to dar turi didelę slogą ir kosti. Laukiame žinių iš klinikos.
IlonaKolit (2015-12-17)
Gan dažnai ir greitai tokiems naminukams švelnuoliukams tenka žmogaus neapykantą patirti... Dabar jau viskas bus gerai.
Tipsiukas (2015-12-17)
Šiandien sunkių, bet kartu ir gerų žinių vakaras.
Birmanukas (2015-12-17)
Perkūnėlį Švelniuką prieš 1 val. pavyko pagauti. Baisiai suvargęs, apatinė kūnelio dalis, panašu, sumušta. Katytis jau vet. gydykloje.
DMur (2015-12-17)
Teoriškai gali būt ir kitų baisumų, bet gali būt ir kitų dingimo priežasčių, jie gi turi talentą kur nors įlįst. Paskui išlįst, kai ieškotojų viltys jau eina į pabaigą. Tikėkimės, kad atsiras. Sėkmės Orintai ir visiems prisidedantiems.
Rūta N (Rainiukas) (2015-12-17)
Viena mergina per dieną po 3 kartus eina jo žiūrėti, nėra :( baisu,kad kas nebūtų kažkur išvežę. Orinta dar važiuos šiandien.
DMur (2015-12-17)
Rainiuko svetainėje rašoma, kad globa atsirado. Užtai pats švelnusis Perkūnėlis dingo...:( Tikėkimės, kad dar susieis jo ir ieškotojų keliai, gal tiesiog rado kur šilčiau prabūt per tokį bjaurų orą.
Spiritus_flat,_ubi_vult (2015-12-16) (foto)
neigiamų prognozių čia labiausiai ir "stinga"...
Polio-mama (2015-12-15)
Daina A., gailinčių tikrai yra. Tik galimybės yra ribotos ir jau visiškai išnaudotos. Deja :(
Daina A. (2015-12-15)
Lankytojas pašalino komentarą
Daina A. (2015-12-15)
Lankytojas pašalino komentarą
O.V. (Rainiukas) (2015-12-15)
Pakelkite Perkūnėlį, prašau. Dėkui. Vakar vėl sulaukėme skambučio dėl šio vargšo gyvūno. Jis jau atrodo kaip ligoniukas. Anot pranešėjos, jam reikia veterinarinės pagalbos. Jei būtų galinčių priimti jį po gydymo, skiepų, kastracijos, duokite žinią - bandysim kažkaip suktis. Ačiū.
O.V. (Rainiukas) (2015-12-09)
Pakelkite, prašau. Ačiū. Šitam katyčiui reikia pagalbos. Visų gerų žmonių prašau atsiliepti, jei tik galite priglausti Perkūnėlį. Ačiū.
Spiritus_flat,_ubi_vult (2015-12-04) (foto)
koks mielas...
Spiritus_flat,_ubi_vult (2015-12-04) (foto)
Lankytojas pašalino komentarą


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
   


Statistika Prisijungę: 147

Alio.lt | Facebook | MySpace | Frype | RSS | Blogger

Naujienos

10.16 Prašau patarimų, rekomendacijų (2)
10.13 Pastebėta raina katė
10.11 Kaip gauti pigių sterilizacijų? (1)
10.10 Kas žinote? Padėkite rasti! Vilnius. Prie Bigo. S. Nėries g. (1)
10.04 Padėkite rasti namus jaunam katinui/ arba suteikite laikiną globą (1)
10.01 Istorija apie kačiukus ,kuri nenustebins ,bet realiai tai...
09.30 Prašau padėti atsivežti biokraiką (1)
09.27 15 geriausių gyvūnų mylėtojų darbų?
09.17 Katinukas Mamonis globa rasta (2)
09.17 Gimę tą pačią dieną... (1)

Komentarai

Edda (21:47) >>
Vyta, ačiū.
Karoselis (21:16) >>
prasau istrinti skelbima. aciu.
Vyta (19:55) >>
Radau tokią info, kuri pakankamai svarbi manau: Naudoti ribotą baltymų kiekį turinčią, daug...
VilijaG (11:27) >>
Padovanotas
VilijaG (11:27) >>
Padovanotas
Day (22:23) >>
Kaip jautriai ir taikliai parašėte:)
Kaštonas (20:17) >>
Antrosios Kaštono metinės. Rastas 20181018. Dabar žiūrint į jį, man be galo skaudu...
Edda (8:18) >>
Nepraraskit vilties, merginos ❤️
Diroma (23:01) >>
https://www.youtube.com/wat ch?v=CUWuWBFodFQ
Alusia (20:10) >>
Taip, Edita, ačiū, reikės atnaujint nuotraukas ir vėl bandyt. Tik kai nesuskaičiuojamai...
Edda (16:45) >>
Gal galima juos pakartoti? Kartoti ir dar kartą kartoti...
Edda (16:42) >>
Ar katytės skelbimai feisbuke buvo?
Alusia (13:52) >>
paleisti atgal nebėra kur, kaimynai užpuolė maitinančią moterį ir ji nebemaitina katinų,...