LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lietuva | Latvija | Estija
 
 
 

Grąžintas po 3 metų... ar tikrai tik tiek trunka meilė? jau namučiuose:)

Katinukas Sūkurėlis (šiuo metu pavadintas Dukiu) prieš daugiau nei 3 metus išgelbėtas, gydytas ir padovanotas į namus Druskininkuose. Deja po 3 metų džiaugsmo ir laimingo gyvenimo, jis, keičiantis šeimininkės gyvenimo aplinkybėms, yra nereikalingas.

gelbėjimo istorija http://www.gyvunugloba.lt/lt/help/news.31904

dovanojimo skelbimas http://www.gyvunugloba.lt/lt/fates/g.52646

 

1 ir 2 foto - akimirkos iš laimingo gyvenimo;

3 foto - dabar, narve. 

 

Žmonės, kur Jūsų sąžinė?! Gelbėji gyvūną, jį gydai, globoji, myluoji, surandi namus ir tikiesi kad pagaliau tai laiminga pabaiga, tačiau staiga gaunasi taip, kad gyvūnas niekam nereikalingas!

Nors aš jį tik vežiau kažkada į naujus namus, nu negaliu nusisukti, negaliu apsimesti kad nieko nevyksta, negaliu nieko nedaryti. Taigi Sūkurėlis pas mane.... parsivežiau aš jį iš Druskininkų. Nežinau ką šiuo metu išgyvena šis gyvūnas, bet galiu nujausti -  jis be galo stresuoja, dar nuo parsivežimo nevalgė, maitinamas per prievartą, nesinaudojo wc dėžute ir visą laiką guli susigūžęs ir stebi kitus gyvūnus. Ar aš jam galiu padėti? Labai norėčiau, tikrai nuoširdžiai.

Kviečiu atsišaukti geros valios žmones kurie tiki kad meilė trunka ilgiau nei 3 metus, kad jokie sunkumai, jokie rūpesčiai, naujagimiai, užsienis ir pan. neleis atsisakyti gyvūno su kuriuo dalinaisi savo gyvenimu net 3 metus. Žmones, kurie supranta, kad gyvūnas ne daiktas, jis turi jausmus, širdį.

Jei galite pagelbėti katinukui vėl patikėti Žmogumi, prašau rašykite arba skambinkite. 8 608 82128, vaicekauskaite.laura@gmail.com. Tikrai reikia Jūsų visų pagalbos. Iš anksto dėkojame.


Sukurta: 2016-01-18 | atnaujinta: 2016-01-21
Naujienos numeris: 45069
Peržiūrėjimų skaičius: 6435

« grįžti

Komentarai

Friske (2016-09-08)
Peržiūrėjau juodąjį sąrašą....šita madam vėl katinuko ieško. (2016-05-16 žinios). :(((( O juk jos grąžinta Trepsė pas mane oficialiai "įkatinta"gyvena.
Birmanukas (2016-02-05)
Laura, kaip smagu skaityt Sūkurėlio laišką :). Labai panašu, kad Lizaveta Padlyza ir Sūkurėlis netrukus apsikabins ir susidraugaus :). Šaunūs tie žmonės! :)
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-02-05)
Iš Sukūrėlio namų: "Atsiskaitau už pragyventą savaitę: Valgo gausiai, dėžute naudojasi labai tvarkingai. Tiesa, radau poroje vietų pasisiota, bet suprantu, kad nauja aplinka, stresas ir pan.Radom slėptuvę – mūsų skalbimo mašina stovi nišoje, kas dedasi gilumoje pamatyti neįmanoma. Kadangi neseniai remontavome mašiną, tai buvome atitraukę, surinkome nukritusius daiktus, tvarkingai išvaliau. Tai dabar ta vieta geriausia slėptuvė. Nors radom, niekada ten nelendam, tegul katinukas žino, kad turi kur pasislėpti :) Matome jį retai, dažniausiai vakare. Ateina pagulėti ant kelių, o jei aš jau lovoje – guli prisiglaudęs šalia. Nuo bet kokio judesio pašoka ir pabėga. Ateina tik po keliolikos minučių. Dureles (landą) iš buto rado savarankiškai, turbūt trečiadienį. Gerai, kad durelės į lauką žiemai užrakintos ir uždengtos, nedaug trūko būtų ir į lauką išropojęs. Mėgsta dabar išeiti į laipinę, pasižvalgyti po apylinkes pro antro aukšto langą (mes gyvename pirmame). Su kate santykiai įdomūs: Lizaveta, kaip tikra madam, apsimeta, kad jai šitas padaras visiškai neįdomus, o Sūkūrėlis, bailiukas-profesionalas, mandagiai ją pauosto ir tyliai šalia prigula. Daugiau kol kas jokio bendravimo. Nei pjautynių, nei meilės J Šiaip labai baikštus, todėl į gatvę nelįs, pas svetimus į rankas neis. Ir katinėlis buvo reikalingas Lizavetai, manau, kad jie susidraugaus ir neliūdės būdami be mūsų. Mūsų išvada – naujas namų gyventojas PUIKUS. Gražus, meilus, tvarkingas, o kad baikštus – tik pliusas."
Gruodinukas (2016-01-26)
o, kaip miela ta dalis apie jo priėjimą:))) greitai apsiprato, sakyčiau.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-01-26)
Naujienos iš Sūkurėlio namų: "Taigi sekasi taip: bailus nerealiai, slepiasi nežinia kur, valgo ir kitus reikaliukus atlieka naktį. Vakare įdėjau konservų, tai pradžiai nulaižė želė (turbūt visi taip daro), o iš po nakties radau tuštutėlį dubenėlį. Šiąnakt visą naktį pelės balseliu kniauksėjo, matyt pasakojo apie savo sunkią dalią... Paryčiais nulindo kažkur miegoti, nesugebėjome rasti niekaip, kol pats neišlindo (ir dabar nežinome iš kur :)). Vakar vakare priėjo prie mano vyro, uždėjo letenėles pasistiebęs jam ant kelių, tarsi paprašė paimamas ant rankų. Paimtas ant kelių murkė, atkišo pilvuką glostyt, pagulėjo geras 5 min ir nuėjo. Mūsų katė pirmą naktį budėjo vis nesuprasdama kas čia vyksta, o šiąnakt įsitaisė savo „tvirtovėje“ – drabužių spintos viršutinėje lentynoje, kur net nepasiekiam, ir ramiai miegojo visą naktį ir net ryte nesiteikė išlįsti, matyt miegos iki vakaro. Mes ramūs ir kantrūs žmonės, mūsų katė – irgi ramybės ir taikos kamuoliukas. Manau, kad viskas bus gerai."
Birmanukas (2016-01-24)
Laura, ačiū už geras žinias apie Sūkurėlį, smagu :).
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-01-24)
Sūkurėlį pavežiau vakar iki Kaišiadorių, susitikome su šeimininkais. Turime ir žiniu - kol kas stresuoja, taciau jau pavalge, wc dezute pasinaudojo, taigi tikekimes viskas bus gerai:)
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-01-22)
Aciu merginos. Taciau butu smagu pavezti katinuka jau ryt, nes savaitgali seima galetu skirti daugiau laiko pabuti su katinuku.
Wilmante (2016-01-22)
mano sūnus pirmadienį važiuos į Vilnių iš ryto ir grįžinės vakarop, galėtų parvežt, Audrius 865273912
VikaV (2016-01-21)
jei neatsiras galinciu anksciau pagelbeciau ateinanti antradieni katinukui pasiekti naujus namus kaune...
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-01-21)
Pakelkite jei galite, aciu
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-01-21)
Taigi, dar tyliai kol kas tik dziaugiuosi, bet atsirado jautri seima Kaune, kurie paskaitę Sūkurelio istoriją, norėtų suteikti jam namučius. katinukas turetu ir drauge Lizavetą Padlyzą, kuri pries 5,5 metų paimta iš prieglaudos. Ieškome transporto Vilnius-Kaunas pavežti šį stresuojantį vaiką į naujus namučius. Būtume labai dėkingi.
Vyta (2016-01-19) (foto)
Bet kaip taip.... ? :(
Modeliukas (2016-01-19)
Telefonu copy - paste visvien nesigauna ;).
Birmanukas (2016-01-19)
Sūkurėlio nuorodas copy+paste į naršyklės paiešos lauką, tada atsidaro.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-01-19)
Gal kas zinote kaip padaryti kad veiktu.
Modeliukas (2016-01-19)
Esančios tekste - ne.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-01-19)
O Jums atsidaro nuorodos?
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-01-19)
tai yra ir si istorija http://www.gyvunugloba.lt/lt/help/news.43379. Sūkurėliui buvo rasta globa, deja jis pargrąžintas atgal. Ryžiukui globa rasta. Trepsė atvyko pas Ieva (Friske). Taigi dabar skubiai reikia globos juoduliukui. Narvas siuo metu vienintele iseitis jam, nes kambaryje dar 4 katinukai, keli is ju nedraugiski, vonioje siuo metu Salote, kuri gydoma. Kiti katinai isskirstyti po 2-3 kikevineam kambaryje, pagal sveikatos bukles, susidraugavima. Niekur jau nebera nei laisvo kampelio - pas mane siuo metu 13 kaciu ir suo.
Kary (2016-01-19)
Kas gauna sveiką gyvūną dovanų net nesusimąsto, kad tai galėjo būti ir didelės finansinės išlaidos globėjams ar globos organizacijoms, kurie valstybės nefinansuojami. Kas nesisuka šioje virtuvėje, greičiausiai mano, kad viską apmoka valstybė dotacijomis.
Friske (2016-01-19)
Juodai-balta iš tos kompanijos pas mane. Gyvena ir vargo nemato...dūkli, meili ir nerealiai smalsi kacka.
Birmanukas (2016-01-19)
Laura, gal dar ir todėl Sūkurėlis ir stresuoja, kad narve? Ir kojelės raumenys vėl baisu kad neatsirfuotų (kaip ex globėja rašo nuorodoje). Ar jis sergantis, kad būtina atskirti? Istorija tai aišku tragiška. Man nesuvokiama, kaip taip šaltu poku žmonės daro.
IlonaKolit (2016-01-18)
Taip, be galo skaudu...
DaivaVa (2016-01-18)
Tokios istorijos zudo:( kaip sitaip galima, kaip kaip???? Nuotraukose dar ir daugiau katinuku:( visu atsisake? Kaip gaila vargsiuko:(((


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
   


Statistika Prisijungę: 86

Alio.lt | Facebook | MySpace | Frype | RSS | Blogger

Naujienos

07.09 Koncervai katems
07.01 papildas Hyaloral sanariam katem/sunim . Gal kam?
06.23 JONAVA. Dovanojama šunytė (Pasiliko sau)
06.22 JONAVA. Dingo šuo
06.08 Globa RASTA Globos ryžam katinėliui (11)
06.05 TIUTĖ ir SIMUTĖ (papildyta) (8)
06.03 Atiduodu maistą katėms (6)
06.02 Dingo katytė Ausyte , Vilnius Kapsų g Grizo (1)
05.25 Arnikos bėdos (18)
05.12 JONAVA. Ieškomi namai katytei Pilkei

Komentarai

Alusia (17:48) >>
Irene, 2 savaičių manau tikrai pakaktų, jei ji stresuotų anksčiau paimčiau paleisti,...
Irene (16:11) >>
Alusia, o kiek laiko reiketu perlaikyti? Ji laukinuke? Stacionare negalima butu perlaikyti?
Wilmante (14:38) >>
tiesa, dar darė vakar echoskopą, visi organai pagal amžių kaip ir nieko, išskyrus inkstų,...
Wilmante (14:31) >>
dėkui, Alusia,kad domitės, pas mus nieko gero, vakar Simutę nuvežėm į stacionarą, kasdien...
Alusia (12:12) >>
Aš duosiu priemones, maistą, kraiką tik pagelbėkite su vieta, prašau
Alusia (10:56) >>
Probleminiame kieme atsirado galimai nėščia katė, labai, labai ieškau pagalbos perlaikyti ją...
P.nijole (19:33) >>
Mindrajos puslapyje pakomentuota taip: Mirė 2020.06.24.
Vyta (13:39) >>
neblogai sakyciau :)
Kukusas (11:57) >>
Kažkaip liūdnokai skamba likimas nežinomas. Gal vis tik kam nors įdomus jo tikrasis likimas....
Alusia (10:20) >>
:)
Polio-mama (10:09) >>
Taigi, čia pastelinė marmurytė :)
Alusia (14:06) >>
Čia Ex Žaibo, silpniausio Arnikos kačiuko video, dabar ji Sagutė, suklydau aš, galvojau visi...
Vyta (21:02) >>
ok, norejau tik patarti