LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lietuva | Latvija | Estija
 
 
 

Reikalinga parama Boni ir Klaido sterilizacijai/kastracijai

Naujienos 2016-02-18 Kadangi katinukai jaučiasi gerai, savaitgalį bus atliekamos sterilizacijos. Norėtumėm paprašyti Jūsų paramos šioms procedūroms - pinigėlius galima būtų palikti sutartoje klinikoje arba pervesti tiesiai klinikai. Iš anksto dėkui.

 ------

Taip ją ir aptikau, negalėjau praeiti pro verkiantį pasišiaušusiu kailiuku gyvūną per -20. Ši katytė glaudžiasi prie užeigos, praktiškai visada kada beateitum yra toje pačioje vietoje, sėdi prie didelių stiklinių dūrų prilipusi ir žiūri kaip žmonės šiltai valgo vidūje.  Ji ten ir nakvoja po suoliukais. Kai buvo tokie šalčiai ji buvo ten pat, labai verkė ir mėtėsi prie visų išeinančių aba užeinančių į vidų žmonių.

O kokia ji yra meili, taip trinasi, glaudžiasi, vis išsisukti bando, kad prisiglausti, eina ant rankų, prašo paglostyti. Yra riškiai ryžos spalvos, vos ne raudona, balta apykaklė ir kojinaitės, snukutis išskirtinis, plokščias šiek tiek. Labai draugiška ir gudri katytė. Galbūt dar viena namų netekusi ar tapusi nereikalinga katytė.

Pakalbinau padavėja, jie pamaitina ją kartais, ne visi kaip visada yra tuo patenkinti, bet pasišildyti neleidžia kur pasislėpti. Periodiškai pas ją akytės varva, serga. Kitaip ir būti negli, juk be užuovėjos tokiu oru.  Sakė visą laiką ten pat būna po suoliukais, net naktį.Su ja yra dar ir kitas ryžiukas, neįprastos šviesiai persikinės spalvos. Ši įspūdinga porelė taip ir bando išgyventi per šiuos žiaurius orus po suoliukais. Lankytojų ten tikrai nedaug, tad ir išmaldauti ką retai gaunasi. O juk ir spardo, kai po kojimis taip pinasi.Galbūt galėtume kažkaip jiems padėti. Tokiu oru be užuovėjos išgyventi yra neįmanoma. Angsčiau ar vėliau kils nepasitenkinimas, kad gyvūnai  prilipę prie langų maldauja maisto, kad verkdami puola prie įėjimo ir jie bus išvaryti net ir iš tos vietos. Vilnius, tel +37067685333

 


Sukurta: 2016-01-19 | atnaujinta: 2016-02-18
Naujienos numeris: 45070
Peržiūrėjimų skaičius: 14121

« grįžti

Komentarai

LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-04-20)
Klaidas susirgo, aptikau, kad šonuose žaizdos ir praplikimai, važiavome į kliniką, alergija kurią galbūt iššsaukė stresas ir pasikeitusi aplinką kai vyko į namų globą mano atostogų metu. Šiuo metu suleista priešalergibnių vaistukų ir sulašinta nuo blusų prrofilaktiškai. Tikimės kad viskas susitvarkys.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-03-11)
Klaidas ir Boni jau tikrai galėtų ištrūkti, jiems labai reikia namų globos. Atsiliepkite kas galite pagloboti bent laikinai.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-03-11)
Boni šiandien paskiepyta.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-03-07)
Klaidas siandien paskiepytas, Boni vel viduriuoja taigi skiepas atidetas. Siuo metu vel duodama Royal Gastrointestinal.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-03-04)
Visi mes saunuoliai, visi tiek kurie neabejingi ir palaiko siuos katinukus:)
Birmanukas (2016-03-04)
Laura, kokia tu šaunuolė!!!!
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-03-04)
Ryt katukus planuojam skiepyti. Skola tikrai didele uz ju gydyma, gal galetu kazkas paredaguoti naujiena ir ikelti rekvizitus pavedimui. Butumem labai dekingi.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-03-03)
Cai turime geru ziniu, i klinika nuvezti katinuku ismatu meginiai mikroskopiniam istyrimui. Kirminu kiausineliu nei nareliu nerasta, taigi katinukai isgydyti nuo kirminu, kuriu patikekite turejo milijonus, net as seniai tiek macius buvau. Taigi dabar bus galima ruostis skiepui. Turime ir didele skola uz visa gydyma, ir proceduras, spec maisteli, prisesiu surasyti. Prasysime Jusu paramos.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-02-29)
Klaidas šiandien per kasdienį pasiglostymą, pirmą karta sumurkė. Pats taip pasimetė, taip susinepatogino, kad juokinga buvo žiūrėt, nubėgo į gultuką, tuomet kalbinamas vėl murkė ir kojelėm minkė:)
Rita R. (2016-02-28)
Še tau Boni ir Klaidas, kad nori. Et, kur čia mums, žmogeliams, katinų minties gilybę ir santykių peripetijas suvokt
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-02-28)
Katinukams tikri daug geriau gyventi atskirai, mažylė Boni pasitinka prie durų, labai nori gulėti ant kelių, susitvarkė viduriukai ir apetitas, Klaidas po kastracijos jaučiai irgi gerai. Šiandien abu katinukai vėl nukirminti (Drontal).
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-02-27)
Boni jau turi skelbimą http://www.gyvunugloba.lt/lt/main/g.103888
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-02-25)
Nežiau bet man toks vaizdas, kad lyderiavimo pozicijas kurias iki šiol turėjo Boni, perėmė Klaidas, nes Boni stresavo paskutines dienas, dažnai slėpdavosi spintelėje arba ant palangės, nepuldavo įėjus prie maistuko, i Klaidas pirmaudavo visur. Beto Boni man atrodė labai liūdna, kažkokia vangi. Taigi vakar priėmiau sprendimą iš vonios kambario (lai man atleis Širšė kuri su niekuo nesutardama turi joje savo ramų kampelį) Klaidą perkelti į kitą Širšės vonią, o Širšę - į drabužinę. Žinau ką galvojate, kad nuosavi gyvūnai kenčia ir globotiniai labiau mylimi, na iš dalies tiesa, nes taip jau gaunasi, kad globotiniams reikia daug daugiau meilės ir dėmesio, jie dažnai būna nusivylę žmogumi o pasitikėjimą atgauti juk taip sunku. Taigi Klaidas elgiasi įdomiai - pakeitus vonios kambarį vėl stresuoja, nei valgo nei wc eina iki tol kol aš jo neužglostau, o kai atsipalaiduoja, pripuola prie maistuko ir iš karto į wc:) O Boni kaip tik šiandien atsiskleidė - įėjus į vonios kambarį pasitiko, puolė valgyti, netgi ant nugarytės pasivartė ir pilvelį pasiglostėm. Suprantu, kad Boni ir Klaidas neišskiriami, bet man atrodo jiem geriau atskirai...
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-02-23)
Klaidas kastruotas, jauciasi jis gerai. Boni suleista lašelinė, taip pat Nošpa ir Serenia nuo vėmimo. Paėmiau vel Royal Gastrointestinal ir konservuku jai pora. Šiandien ji nevėmė, bet man ji kažkokia liūdna, nebesuprantu. Temperatūros nėra, apetitas yra, nors ir toks mažesnis, tačiau kažkaip netaip. Nezinau, gal ja Klaidas atkutes skriaudzia, gal jai liudna buti vonios kambaryje, gal jai reikia labai žmogaus... Kažkaip galvoju kad būtų gerai jai globa su pastebėjimu daugiau laiko nei rytą/vakarą 10 min.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-02-22)
Sterilizacijos buvo perkeltos iš savaitgalio i siandien 9 val., taciau (gal ir pats likimas nuleme), Boni jauciasi prastai. Vakar buvo pavemus, galvojau gal permaitino vyras (nes pati sergu), taciau si ryta vel rasta privemta, katyte liudna ir vangi. Taigi 14 val. Klaidas uzrasytas kastracijai, Boni apziurai, laselinei jei reiks ir pan. Katinukus nuves per pietu pertrauka ir paliks klinikoje ir vakaro. Jei noretumete aplankyti, jie bus Filaretu g. 35 vet klinikoje. Aciu uz palaikyma.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-02-18)
pakelkite sia naujiena, aciu.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-02-18)
Dalinamės naujienomis - po antro nukirminimo jaučiasi gerai, spec. konservų jau neduodu, gauna Felix ir jauciasi labai laimingi:) Savaitgali jau planuoju spec. Royal maisteli keisti i paprastesni Josera Sensicat. kadangi katinukai jaučiasi gerai, savaitgalį bus atliekamos sterilizacijos. Norėtumėm paprašyti Jūsų paramos šioms procedūroms - pinigėlius galima būtų palikti sutartoje klinikoje arba pervesti tiesiai klinikai. Iš anksto dėkui.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-02-11)
O čia mes gyvename puikiai - katinuku viduriavimas susitvarkė, Boni akytės po vaistų lašinimo taip pat jau gražesnės. Šiandien planuoju nukirminti antrą kartą. Katinukai tikrai galėtų jau keliauti į namų globą, na būtų laikas jiems ištrūkti iš vonios kambario.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-02-08)
Dalinuosi naujienomis: sestadieni vet klinikoje paemiau 3 dienoms antibiotiku, Pro-kolin pasta ir sauso Royal Gastrointestinal maza maiseli, nes viduriavimas jau taip uzsiteses, kad man neramu. Galiu pasidziaugti, kad jau siandien ismatos suformuotos, taigi tikiu, kad padeda.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-02-06)
laseliai Ciloxan skirti. Katukai viduriuoja, siandien pirksiu Pro-kolin, reikia pradeti duoti, nes namudiskos priemones nepadeda.
Day (2016-02-06)
Laura, ką veterinarai patarė naudoti Boni dėl rudų išskyrų iš akių ? Aušrytei (http://www.gyvunugloba.lt/lt/help/news.45461) ta pati problema.
Modeliukas (2016-02-02)
Gana dažnai tas bjaurybė parazituoja kačių žarnyne. Bent jau man ne kartą tos " laimės" teko. Tipsiuk, išmatose matomi " ryžiai", t.y. kaspinuočio nareliai.
Tipsiukas (2016-02-02)
O kaip kaspiniuoti atpazint?
GiRa (2016-02-02)
Oho! Kaspinuotį!?... vaje :O
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-02-02)
Beje Boni vakar susipyko su Klaidu, va ir neisskiriama porele.. Boni supyko ant Klaido ir ji puole musti, kandzioti, teko skirti. Manau kad reiketu katinukus atskirti, Boni reiketu globos. Ji jauciasi dug geriau, nestresuoja. Katinukui butu gerai pabuti vienam ir del wc dezutes reikalu, nes iki siol neaisku, kol kas stebiu bendra bukle - valgo, laka, temperatura normali, duodu profilaktiskai urino pasta.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-02-02)
Taigi o cia dar ir tokios naujienos - turi katinukai (ar kazkuris) ne tik askaridziu, bet ir kaspiniuoti. Taip taip, gerai isgirdote! vargsai gyvunai, kas ju viduje ten darosi. Visos butinos proceduros kaip skiepai, sterilizacija atidedama kazkuriam laikui, nes nukirmina reikia daryti 3 kartus kas 10 dienu, nes kaspiniuoti ne taip paprasta isvaryti. Po 2 nukirminu bus galima sterilizuoti, skiepai tik pilnai isvalius organizma. Vakar klinikoje nupirkau katytei lasiuku i akis ir vel specific koncervu.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-02-01)
Del berniuko slapinimosi nesu tikra, nes neturiu galimybe atskirti, taciau ant daroma wc dezuteje, niekur kitur, gal gi cia toks sutapimas buvo. Pastebesiu kelias dienas.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-02-01)
Aciu Jelenai uz 10 eur, Juratei uz 25 eur parama katinukams:)
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-02-01)
Naujienos cia tokios. Sestadieni atliktas kaprologinis tyrimas, gardia neigiamas, kirminu kiausineliu milijonas. Vakar suduota Drontalis, Boni sveria 3,1 kg, Klaidas 5,2 kg. Nupirkau Specific Digestive Support koncervu, kurie tinka prie viduriavimo, siandien vaizuosiu vel dapirkti. jei viduriavimas nesitvarkys, teks pro-kolin turbut isigyti. Boni visa laika asaroja akytes, bet ne puliuoja, o rudomis isskyromis. Siandien uzklausiu ka naudoti reiktu. Cia reiketu fin paramos, butume labai dekingi.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-01-29)
na arba persalimas, juk prie -20 sedejo lauke:(
Polio-mama (2016-01-29)
Valio! Kaip smagu, kai rinkimuose laimi palaikytos kandidatūros ;):))) Klaidas, ko gera, "smėliuko ir/ar akmenukų" kamuojamas. Vargšas ;/
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-01-29)
Ka gi - nubalsuota balsu duguma:) Boni ir Klaidas:) O musu naujienos tokios, kad Klaidas jau atsipalaidavo ir nesidrovi eiti i wc dezute kai esu salia, taigi turiu itarima kad katinukas turi problemeliu su slapinimusi, kiek daznokai eina i wc dezute, ilgokai sedi joje ir padaro nedaug. Gal tai sutapimas, zinoma geriausiai butu katinukus atskirti kad pastebeti Klaida, taciau tokios galimybe nera. Jei ka ryt vaziuosime i klinika pasirodyti veterinarams.
Modeliukas (2016-01-28)
Ir aš už Boni ir Klaidą ;).
Rita R. (2016-01-28)
Madlena ir Luidžis.
Polio-mama (2016-01-28)
"Like'inu" Eddos pasiūlymą ;) Boni ir Klaidas :)))
AisteIgn (2016-01-28)
reik trečio, būtų Cinamonas, Apelsinas ir Tekila :D
Friske (2016-01-28)
Viskis ir Brenda :) :) Tekila :)
AisteIgn (2016-01-28)
Čilis ir Džindžeriukė :)
Edda (Gyvunugloba.lt) (2016-01-28)
Boni ir Klaidas :P ;-)
Wilmante (2016-01-28)
o man gražu būtų Feliksas ir Felicija:)
DaivaVa (2016-01-28)
Pupsis ir Pupsyte:)
Jurate555 (2016-01-28)
Kuo didžiausios sėkmės, šiems mažyliams
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-01-28)
Jiem labai reikia vardu - gal pagalvokime kartu? :)
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-01-28)
Aciu aciu labai uz pagyrimus:) Sie katinukai labai stresavo stacionare, pora dienu nesinaudojo wc dezute, taigi nusprendziau paimti pas save i vonia, o Otį (buvusia Salote) laikinai globai paeme Daiva (Colomba). Aciu jai labai:) Katinukai tikrai nuostabus, tik katuliuke reiktu ismaudyti, labai jau purvina ir susivelusi, taciau nesinori kol kas stresinti. Beje viduriukai taisosi, taigi artimiausiu metu bus nukirminami:) Kiek zinau jie turi globos pasiulymu, taigi praeje pas mane karantina ir butinas proceduras, tikrai gales keliauti arba tiesiai i namus, arba i globa.
Modeliukas (2016-01-28)
Auksinių stebuklų šou :).
Daina A. (2016-01-28)
Šitiems katinukams labai pasisekė, kad turi tokią globėją.
Edda (Gyvunugloba.lt) (2016-01-28)
Ryziuku myletoju svajone...
Polio-mama (2016-01-28)
Gražučiai... Abu "aš saulutę ridenu, kvepia ji apelsinu" ;):))
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-01-28)
Pasizymejo visas tekstas, nezinau kodel
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-01-27)
Pakelkite sia naujiena. Aciu labai.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-01-25)
Po vet apziuros: katyte - apie 4-5 metu amziaus, dantukai gan grazus, ausytes svarios, persviesta vudo lempa - grybelis nesviescia, paskustas pilvas - rando nesimato sterilizacijos, turi isores parasitu, sulasinta fypryst, siek tiek asaroja akytes, taciau kol kas nuspresta nieko nelasinti ir pastebeti, jauciasi labai gerai, apziuros metu murke; katinelis - labai stresuoja, vos pavyko islaikyti isukta i dekuti, taigi apziureta lytis - tikrai nekastruotas berniukas, ir norint sulasinti nuo blusu, aptikta didele puliuojanti ikandimo zaizda ant ausies, isspausta daug puliu, zaizda isvalyta, isdezinfekuota ir suleista ilgo veikimo antibiotiku convenia. Del amziaus kol kas neaisku, dantuku neziureta. Katinukai klinikos stacionare, cia labai reiktu fin paramos. Aciu visiems palaikantiems.
Rūta N (Rainiukas) (2016-01-21)
LauraV, sėkmės jums!
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-01-21)
Siandien bus bandoma gaudyti, laikykite visus kumscius:)
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-01-20)
O jums nepanasu i sia mergaite? http://www.gyvunugloba.lt/lt/missing/g.84679 nu visko su tom lytim buna...
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-01-20)
Na tai gal bandom? reiketu sugauti, tuomet apziura, nublusinimas, stacionaras porai dienu pastebejimui. Na kokiu 30 eur gali reiketi, nes laseliai nuo blusu brangoki. Del corona testo - kas trecias gyvunas pagyvenes lauke ji turi man atrodo.
Jurate555 (2016-01-20)
kiek tai kainuotu, galima susimesti
Nifty04 (2016-01-20)
As pati parasiau per Facebook komentatorei ir ji patvritino, kad paimtu pagloboti abu. Turi suniuka ir kate. Prasymas tik, kad butu sveiki, apziureti gydytojo ir padaryti tyrimai del corona viruso ir t.t. Kadangi zmogaus as nepazistu, o kartais buna, kad veliau atsisako globos, arba pirmos dienos buna per sunkios, tad gan atsargiai i tai ziuriu. Bet manau dabar reiketu gaudyti
Rūta N (Rainiukas) (2016-01-20)
Dar komentaras FB "Mano namuose priglausta katyte ir suo, taip pat is prieglaudos. Paskambinsiu nurodytu numeriu siandien ir pasikalbesiu, butinai, del siu dvieju katuku."
Jurate555 (2016-01-20)
Susiskambinau šiandiena su Nifty04. Mergina kuri siūlė priglausti abu katukus per FB nepaskambino. mano pasiūlymas kaip atsarginis variantas galioja.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-01-20)
na laukiam ziniu:)
Rūta N (Rainiukas) (2016-01-20)
Į šį klausimą manau tik Nifty04 gali atsakyti
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-01-20)
Aciu:) gal kas zinote ar pasiulyta globa Rainiuko Fb suderinta?
Edda (Gyvunugloba.lt) (2016-01-20)
Lankytojas pašalino komentarą
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-01-20)
ar cia kazkas isaiskejo?
Nifty04 (2016-01-19)
Dekui. Kadangi nemoku cia idejau pora Persiko nuotrauku i skelbima.
Rūta N (Rainiukas) (2016-01-19)
Štai koks komentaras Rainiuko FB paskyroje "Sveiki! Galeciau paimti globai abu rainiukus. Silti namai ir sotus maistelis garantuoti, kol suras savo namucius. Yra galimybe paimti viena is ju priglausti po sparneliu visam laikui." pakomentavau,kad paskambintų nurodytu numeriu skelbime.
Nifty04 (2016-01-19)
Ejau pamaitinti, siandiena nors salta, bet jie sotus, buvo jau pamaitinti matyt siandiena, persikinis siek tiek alkanesnis, visgi matyt gauna kas lieka. Su Jurate555 susiskambinome. Ji nerimauja, nes vienas is jos suniuku puola katinus lauke. Tad jos pasiulymas kaip atsarginis variantas gali buti. Istikruju manau, kad daug priklauso nuo seimininku noru ir kantrybes, pastangu. Bet savaime suprantama ne viskas. Nors padovanotas katinukas is Ermitazo taip ir nesugyveno su savo seimos nariu suniu, bet seimininkai prisitaike gyventi atskirdami.
Jurate555 (2016-01-19)
duotu numeriu neprisiskambinau, parašiau žinute su savo Nr.
Algima60 (2016-01-19)
LauraV, labai protingas pasiūlymas
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-01-19)
mano siulomas veiksmu planas butu toks - imti abu katinukus i stacionara iki penktadienio, bent kelioms dienoms, is karto organiziuoti ju apziura, nublusinima ir pastebeti kaip jausis (na ar neviduriuoja, nevemia, apetitas, temperatura, ciaudulys, akys ir ausys ir pan). Tuomet savaitgali katinukai galetu keliauti i namu globa. Taip butu apsidrausta, kad sergantis gyvunas nepapultu pas globejus, o ypatingai jei turi kitu gyvunu, nebus rizikuojama ju sveikata. Zinoma cia reiks lesu, bet keliu dienu stacionaras, apziura ir pan neturetu kainuoti milziniskus pinigus. Kaip manote?
Jurate555 (2016-01-19)
ok nepamačiau paskambinsiu apie 16 val.
Modeliukas (2016-01-19)
Taigi numeris yra naujienoje.
Jurate555 (2016-01-19)
to Nifty04 gal gal galėtumėte man parašyti į asmenišką žinutę savo telefono Nr. paskambinčiau Jums apie 4 val. arba kaip Jums būtų patogu ir apsitartume kas ir kaip.
Nifty04 (2016-01-19)
Mes galetume patys nuvezti i Zarasus. paimti katyte galeciau bet kada, nors siandiena. Su katinuku gal butu sudetingiau, bet vakar jis leidosi paglostomas man. Tad galeciau bandyti
Jurate555 (2016-01-19)
tada paimčiau berniuką
Modeliukas (2016-01-19)
Nu šakės, nebeištvėriau... Jei kas imtusi ryžos mergaitės bent gydymo ir , jeigu reikės, sterilizacijos išlaidų - priimčiau nabagę nors šiandien. Padovanojau vieną saviškį, kol kas kampas yra.
Aldona T. (2016-01-19) (foto)
Skelbkit transporto paiešką į Zarasus. Jei reikia, galiu palaikyti, kol toks atsiras.
Nifty04 (2016-01-19)
Semininke tos dingusios katytes buvo nuvaziavusi i vieta, labai panasi, bet ne jos katyte. Labai dekoju Jurate555, visgi bent kazkoks sansas.
Jurate555 (2016-01-19)
jei kas duokit žinoti
Jurate555 (2016-01-19)
suprantu, kad tai neišeitis, bet galiu pasiūlyti globą tik vienam, juk namie dar du "priglaustuka"i šuniukai, todėl ir siūlausi jei niekas nepaims. Gal kas nors viena dar gali priimti.
Daina A. (2016-01-19)
Gerai vieną paims, o kaip kitas, dabar nors susiglaudę pasišildo. Vadinasi, kitas lieka pasmerktas. Reikia gelbėti abu iš karto.
Modeliukas (2016-01-19)
O tu vieštapie su viešpačiukais :(((( .... Gi sušals garantuotai! Jau sušalusi... Jau du tokius naminukus šią žiemą apturėjau, vieno nebeišgelbėjome :(( .
Jurate555 (2016-01-19)
du gal būtų per daug, bet vienas. Merginos jei jokios kitos pagalbos neatsiras vienam tikrai vietos atrasčiau, bet reikėtų iki Zarasų atvežti
JutaB (2016-01-19)
Lankytojas pašalino komentarą
Nifty04 (2016-01-19)
Riskiai ryza yra katyte, o dar yra persikinis katinas, bet jo nuotraukos neturiu atskirai kol kas, tik paskutine kur jie abu.
Colomba (Lesė) (2016-01-19)
Jurate, ten 2 katinai. Bet kokiu atveju, pradžioje juos reikėtų laikyti atskirai nuo šunų ir po truputį leisti jiems apsiprasti.
Jurate555 (2016-01-19)
Nu negaliu, dušia nelaiko, namie du šuniukai kaip galvojate ar sutartu
Jurate555 (2016-01-19)
kokiam mieste šis katukas, ar tai mergaitė ar berniukas
Nifty04 (2016-01-19)
Taip, susisiekiau, apsigalvojo
Mune58 (2016-01-19) (foto)
Nifty04, prie jūsų skelbimo skelbiu.lt yra šios dienos komentaras: "Globa 2016-01-19 Galiu suteikti laikina globa, parasykite man 864379268" Ar bandėte susisiekti?
Rūta N (Rainiukas) (2016-01-19)
Aš galiu į Rainiuko FB paskyrą įdėti ir be abejo į Rainiuko puslapį, tik atsiųskite tekstą ir nuotraukas. Vis gal kažkas atsiras.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-01-19)
As gavau foto sios katytes, be galo graz ryziuke. Ar galetu kazkas jas sukelti cia?
Rūta N (Rainiukas) (2016-01-19)
Su užuovėjom žinia kaip viskas yra:-/
Daina A. (2016-01-19)
Padėti galima tik radus tą užuovėją namuose. Savaitgaliui vėl žada atšalimą (jeigu pasitvirtins prognozės), reiškia iki savaitgalio reikia kažkur priglausti.
Rūta N (Rainiukas) (2016-01-19)
Kaip jiems padėti....kiti bent kokią užuovėją turi, o čia :(
Nifty04 (2016-01-19)
Taip, ji vis dar ten su draugu. Viska ka galiu, tik eiti pamaitinti. Su tos dingusios katytes seimininke susisiekiau, paziures.
Rūta N (Rainiukas) (2016-01-19)
Vargšas padaras :( tai ji vis dar ten? ir dar tokia graži....
JutaB (2016-01-19)
Lankytojas pašalino komentarą
Nifty04 (2016-01-19)
Kadangi nemoku ideti nuotrauku, tad ikeliau jas i skelbima http://www.skelbiu.lt/skelbimai/22776623.html#


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
   


Statistika Prisijungę: 124

Alio.lt | Facebook | MySpace | Frype | RSS | Blogger

Naujienos

08.28 Ieškoma kate Maša/Markiza Vilnius Naujininkai
08.25 kicutė (1)
05.03 Saldi porelė ieško namų su šeimininku
04.01 NEMOKAMA sterilizacijos akcija Vilniuje
03.19 Dviems kastruotiems katinėliams skubiai reikalinga sodyba !!!
03.14 Dar atrodo vakar nebuvo nė menkiausio ženklo, kad šiandien bus... (1)
11.18 Kai vienas lauke - ne karys
11.11 Labai reikia namų... (1)
11.10 Apie tai, kas neaišku ir neapibrėžta arba dar vienas iššūkis... (2)
10.04 Katytė Tija ieško nuolatinių namų

Komentarai

Jeepaspe (11:19) >>
While there is life there is hope. https://www.mallprai se.com
Altair (18:17) >>
Kica naminė. "Pavojus" atšaukiamas.
Evelina1987 (23:31) >>
Katinas jau namie. Ačiū neabėjingėms žmonėms!!!
Vyta (15:55) >>
Ir dar viena foto noriu pasidalinti . Tai tiems kas buvote kartu su istorija Nulepausis ir Mona....
Vyta (15:50) >>
Visus tuos metus nuo 2013 m. Gile gyveno Kruonyje. Visa laika bendravome su seimininke. liepos 7 d....
Bestblogsan (10:29) >>
also visit my net web page - https://www.bestblogsandart icles.com
Myxsider (10:01) >>
Visos gražios istorijos turi pradžią ir pabaigą. Eiva 2013-03-04 - 2022-07-08
Myxsider (9:57) >>
Visos gražios istorijos turi pradžią ir pabaigą. Eiva 20213-04-03 - 2022-07-08.
Alinakiu (17:32) >>
Labai dėkoju p. Violetai už paramą, jau visi pinigėliai surinkti, skola padengta. Be galo...
Vyta (14:26) >>
Kokia sena istorija, ir kaip liudna kad ji baigesi labai blogai...
Sandra0193 (23:35) >>
Pabėgo Naujininkuose, Brolių g.
Villi (9:36) >>
Atnaujintas skelbimas to pačio šuns http://www.gyvunugloba.lt/l t/adoption/g.138394
Villi (9:30) >>
Atnaujintas skelbimas to pačio šuns http://www.gyvunugloba.lt/l t/adoption/g.140572