LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lietuva | Latvija | Estija
 
 
 

Skaidiškių sterilizacijos. Prašau visokeriopos pagalbos.

Skaidiškės yra kaimas Vilniaus rajone, kuriame gyvena apytiksliai 4100 gyventojų, iš 4100 gyventojų kačių sterilizacijos rūpi geriausiu atveju keliems:( Kaip jiems viską organizuoti ir ištempti? Savo ir gretimi kiemai yra sutvarkyti, bet yra dar daug probleminių kiemų:(

Šiai dienai yra žinomos 4 katės mamos ir n kačiukų, kuriuos jau irgi laikas sterilizuoti. Katės ir kačiukai laukiniai, pagauti labai sunku:( Yra dar tokia šeima priešais mano namą, sunkiai gyvena, pageria ir t.t. laiko kalytę, katę ir dabar jau atsiranda kačiukų:( Bijau, kad tuoj tie kačiukai atsidurs po mano balkonu, o pavasarį kačiukų dar bus ir bus. Turiu planą įkalbėti savo lėšom sterilizuoti tą katę.

Taigi, planai grandioziniai, bet priemonių jiems įgyvendinti nėra visai:( Aišku, kad niekas nevažiuos ir nepadės, bet vis tik nutariau paprašyti pagalbos.

Labai norėčiau padaryti nors minimaliai dar šį sezoną.

1) Labai reikia transporto pagalbos. Žinoma, kad galima visuomeninių, bet nepamirškime, kad tai užmiestis, troleibusai kas 5 min. nekursuoja, atvažiuoti iki stoties ir persėst reikės iki klinikos, tikrai labai varginanti kelionė su laukinukėmis:( Taksi kainuoja kaip 2 kačių sterilizacijos, Grinda nevažiuoja pas mus, paprašyti vietinių pagalbos bandžiau praeitą kartą, tas man kainavo brangiau nei taksi, pasirodo automobilis kuro daug naudoja...

2) Reikia gaudyklės maždaug porai savaičių.

3) Reikia nuolaidų ir mokėjimų atidėjimo, aš iš vienos algos galiu sterilizuoti 1-2 katės, o jei sterilizuoti kiek norėtųsi, iš karto nesumokėsiu. Galbūt kas nors dar prisidėtų.

4) Reikia minimalaus perlaikymo, aš absoliučiai neturiu galimybių perlaikymui

5) Na, aišku ir sėkmės sugaudyti labai reikia:)

867434943, ala740618@gmail.com


Paskirtis: Skaidiškių sterilizacijoms
VšĮ ''Šlapia nosytė''
Įm.kodas: 303433383
Banko sąskaita paramai gyvūnams:
AB "Swedbank",
bankas LT437300010141236714
Paypal: slapianosyte@gmail.com

 

Trūkstama parama: 0 EUR
Surinkta parama: 147 EUR

Sukurta: 2016-09-14 | atnaujinta: 2017-04-06
Naujienos numeris: 50551
Peržiūrėjimų skaičius: 22491

« grįžti

Komentarai

Alusia (2017-04-24)
Nuoširdžiai dėkoju p.Renatai už paramą sterilizacijoms Skaidiškėse.
Alusia (2017-04-07)
Labai nuoširdžiai dėkoju Jums už palaikymą!!! Man tai svarbu. Ačiū:)
Cherry (2017-04-07)
Gerbiu Alusią ne tik už jos darbus, bet ir už kultūringą bendravimą. Neteko pastebėti, kad ji blaškytųsi po svetimus skelbimus, įžeidinėtų ar kitaip niekintų kitus gelbėtojus, priekaištautų dėl nepakankamai dosnaus aukojimo ir aukštintų savo nuopelnus. Nepastebėjau, to niekada nebuvo. Jei norisi kam nors padėti, tai gyvūnams, kuriais rūpinasi tokie žmonės. Sėkmės ir tvirtybės, Alusia.
Alusia (2017-04-06)
Ačiū, Loreta!
Nopka (2017-04-06)
Ala, stiprybės ir kantrybės Jums! Jūs esate jautrios, labai geros ir kilnios širdies žmogutis. Kaip niekas kitas aš užjaučiu Jus ir labai suprantu, ką reiškia užsiimti tokia veikla (neturint savo transporto, inventoriaus ir daug pinigų) Vat ir būni priverstas maldauti pagalbos, žemintis, nes padėti jiems tu nori iš visos širdies, o suvoki, kad vienas to niekaip neįstengsi. Mielieji, supraskit ji tai daro ne dėl savęs, o dėl jų...... Šaunuolė esat, pagarba!
Alusia (2017-04-06)
Taip, Moiros, visi darom daug, kiekvienas stengiamės pagal galimybes, daug ką aukojame dėl gyvūnų gerovės, kartais net per daug, tad norėtųsi pagarbos vienas kitam, ko čia, GG, labai trūksta...
Alusia (2017-04-06)
Dėkoju labai. Darom dėl gyvūnų, ne dėl komentarų ir pavydo.
SaksRoz07 (2017-04-06)
Ačiū Jums Alusia ir stiprybės. Tik nenuleiskit rankų.Katukai nekalti,kad pasaulyj dar tiek piktybiškų individų.Pervedu katytėms paramėlę.
Moiros (2017-04-06)
Alusia, "nipergyvenkite", ne jūs pirma, ne paskutinė, kuri tobulai mokate manipuliuoti, su kuo ir sveikinu, jei tai tik padeda padėti beglobėms katėms. Tikrai jaučiu ir net žinau, kad nė cento nepasisavinate, netgi priešingai, didžiaja dalimi dengiate išlaidas savais pinigėliais:( Tik va, visos mes tokios, visos tupime prie smirdančių konteinerių( ir ne tik, mes ir lipame į smarvę reikalui esant), visos alkanos, pavargusios, visos perlaikome, jei ne rūsyje, tai namie, rizikuodamos galutinai susiėsti su antraja puse. Mes t/p neturime transporto ir deriname, o jei negauname, vežama taksi savais pinigėliais. Manote mums neskauda dėl ligų mirčių, kančių? Ir pas mus yra net gausesnė chebra, negu pas jūs ir pas mus yra chroniški ligoniai, su kuriais miegama, apkabinus, naktinmis, kad tik nemirtų, kurie glostomi ir maldaujama jiems gyvybės, o paskui ryte vėl turi eiti ir tupėti prie smirdančių konteinerių, nes jos jau apsivaikavo ir laukti nėra ko, nes nėbėra fizinių ir finansinių jėgų apsikrauti, kad ir 43 kačiukais, jeigu ką. Sėkmės, Alusia, visiems mums yra vienas teisėjas:)
Alusia (2017-04-06)
O šiaip tai, iš tikrųjų, aukoji laisvą laiką, gaudai vakarais/naktim laukines kates, parbėgęs iš darbo alkanas, pavargęs, lauki jų 2-3 valandas, šali prie dvokiančių šiukšlių konteinerių, „užsirauni“ ant girto/narkomano/bomžo/kompanijos, perlaikai per naktį rūsy, rizikuodamas galutinai susipykti su kaimyne, kurį nekenčia viso pasaulio, ieškai, derini transportą, maldauji padėti, tikrai sunku, kai neturi savo automobilio, pergyveni dėl pagautos katės, ar jai viskas bus gerai, ar iš šoko niekas nenutiks blogo, derini įrangos skolinimasi, derini perlaikymą, parvežimą, sumoki skolas, o dar reikia prisiminti, kad namuose laukia paglostymų ir maisto savo dabar jau visai nemenka chebra, ir chroniški ligoniai, ir laukiantį brangios operacijos katė, ar viso to man reikia? Kai esi dar ir pašiepiamas/apkaltinamas nebūtais dalykais viešai „bendraminčių“, kurie atvirkščiai, turėtų palaikyti, atsiprašau......tikrai nekyla rankos toliau daryti, nekyla rankos prašyti pagalbos, be kurios aš viena nieko nepadarysiu.....Liūdna....:(
Alusia (2017-04-06)
Sekmadienį-pirmadienį Lesės klinika nedirba, na, kitą kartą, po Velykų, atnaujinsiu gaudymus, nes iki algos Filaretai per brangu.
Mycius (2017-04-06)
Alusia, sekmadienį galiu. Šeštadienį jau užsakytas.
Alusia (2017-04-06)
Mycius, ačiū, man reklamos nereikia..... Padekit su transportu kada, benziną apmokėsiu iš savo pinigų, dar Broadlino nupirksiu Jūsų laukinukei, nes aš be automobilio, o gaudyklėje autobusu su persėdimais vežti iš Skaidiškių į Vilnių laukinukę patikėkit menkas malonumas, taip pat labai reikia pagalbos su katės pagavimu, į gaudyklę neina. Gal galite man padėti?
DaivaVa (2017-04-06)
Myciau save geriau reklamuokit, Alusia gal kaip nors ir be jusu reklamos ramiau gyvens:)
Mycius (2017-04-06)
Dievuliau, koks sujudimas, koks susjaudinimas, komentarų skaičius išaugo žaibiškai. Alusia, aš jums darau reklamą, jūsų reitingai kyla. Įvertinti.
Alusia (2017-04-06)
Daiva, AČIŪ!
DaivaVa (2017-04-06)
O Alusia yra tikra saunuole! Ir zemai lenkiu galva pries toki atsidavima gyvunams. Tobula prieziura nuo pat maitinimo lauke iki perlaikymo namuose. As siulyciau is tokiu zmoniu semtis energijos, gerumo, mandagumo ir sviesios energijos.
Edda (Gyvunugloba.lt) (2017-04-06)
Jetau, žmonės, baikit. Su tokiais komentarais atmušit paskutinį norą kažką daryti.
DaivaVa (2017-04-06)
Valio ar Myciau, jus paprasciausiai arba kazkodel Alos nemegstat, nors ji man rodos jums nieko nepadare, arba jums is pavydo, kad ji surenka lesas, taip "skauda", kad net del paprasciausio padorumo nebegalite to nuslepti. Nepavydekit taip, nesveika. paprastai geriems zmones ir padeda geri zmones, o pavyduoliams ir toliau tenka grauzti save ir kitus, ir jie niekaip nesupranta kodel. Prasykit, maldaukit, ar reikalaukit, nezinau koks jums priimtiniausias budas, bet tas budas, kad eit per svetimus skelbimus ir niekint visus is eiles, manau ne pats tinkamiausias prisisaukt pagalba savo veiklai.
Alusia (2017-04-06)
Mycius, aš neprašau net Broadlinui pinigų, prašau tik transporto pagalbos, o šiaip prieš komentuojant, paskaičiuokite pradžiai kas padaryta, kiek surinkta ir kiek su taksi vėžiuota.
Alusia (2017-04-06)
Skubėjau gaudyti katės kol nevėlu, tuo metu Lesės gydytoja susirgo, tad vežiau į Filaretus, tad mokėjau brangiau.
Mune58 (2017-04-06) (foto)
blogai tas, kad Mycius nemoka "verkšlianti" (beraštis), o mes mokame verkšlenti. Labai visi Alusios kysiulkinai gražūs. Sėkmės visiems grožiams, o Alusiai stiprybės kilniame darbe.
Alusia (2017-04-06)
1) Pikčiurna sterilizuota Lesės klinikoje 16 Eur 2) Murzulka sterilizuota Lesės klinikoje 16 Eur 3) Triksė sterilizuota Žveryno klinikoje 35 Eur vėlyvas nėštumas 4) Juodukė sterilizuota Filaretų klinikoje 24 Eur 4) Taškė sterilizuota Filaretų klinikoje 32 Eur. ankstyvas nėštumas 5) Uodegytė sterilizuota Žveryno klinikoje 24 Eur. Paskaičiuokit suma, man gaunasi 147 Eur., surinkta pinigų 97 Eur. Kas negerai? Ar negerai, kad aš tai darau, kažkam labai nepatinku, tad Skaidiškių katės neturi sulaukti pagalbos? Iš savo asmeninių pinigų aš katės nuparazitinu, perku Broadline, prašau nuolat pagalbos transportu, gerieji žmonės paveža, klinika nelauks kol aš surinksiu pinigus, tad skolą padengiau iš algos.
Valio (2017-04-06)
DaivaVa, ar aš savo komentare parašiau, kad kates sterilizuoti blogai, ar bent vienas žodis prieš sterilizacija ten yra?
DaivaVa (2017-04-06)
Myciau, o kurioj vietoj blogai, kad Alusia sterilizuoja kates? kur yra skirtumas kokias kates ir is kokio rajono kiemo sterilizuoja zmones? Ir kas yra blogai, kad zmones megsta Ala ir jai padeda. ar tai blogai? kurioj vietoj cia jums Ala prasizenge kazkuom, kad uzkliuvo? Ir siaip del statistikos, Ala is suaukotu pinigu su taxi kaciu niekada neveze. bet tik siaip del teisybes.
Mycius (2017-04-06)
Gyvūnų globoje skaičiau daug prašymų dėl pagalbos sterilizavimui kačių, bet reakcijos dažniausiai jokios praktiškai, o čia tiesiog fontanai trykšta. Matyt vis gi tiesą žmones sako, kad aukoja žmones pinigus tik susigraudinę , todėl ramūs dalykiški prašymai visiškai nesulaukia paramos. Vdinasi reikia mokėti verkšlianti, tuomet gausi pinigų ir lašiukams nuo blusų gausi, ir taksui, ir stacionarui ir dar bala žino kam, o nemokantiems verkšlianti, vežiojantiems gyvūnus savo transportu ir slaugantiems namuose net sudėtingoms operacijoms niekas nepaukos, deja. O Alusia moka. Atidarykite kursus, norinčių bus- mažai kam sąžinė taksui pinigų prašyti leidžia.
P.nijole (2017-04-06)
Ojej, kaip grazu :)
Alusia (2017-04-05)
Vyta, būtinai pafotkinsiu, AČIŪ!!! Noriu, kad Uodegytė truputį nusipraustų:) pilkut pilkutėlė kol kas:) Taškutės nosiukas į gaudyklę nubrozdintas sugys ir savaitgaliui manau bus gražių vaizdų :)
Vyta (2017-04-05) (foto)
Ala pafotkikit daugiau sudesiu i FB
AisteIgn (2017-04-05)
Mazutes, kaip susiglaudusios
Vyta (2017-04-05) (foto)
Vaje sesytes grazuolytes
Alusia (2017-04-05)
Įkėliau vakar dienos 2 draugių nuotrauką, Taškė vakar glostoma įjungė "traktoriuką", labai tvarkinga, rami mergaitė. Uodegytė tik vakar vakare atkeliavo, tad dar bijo. Manau, po savaitės jos pačios lips ant rankų. Norėčiau duoti šansą, šansą gyventi. Tad labai ieškau joms abiems globos. Jaunos, apie 7-9 mėn. sveikos panos nori gyventi, paleisti į nesaugią vietą labai nesinori!!!
Alusia (2017-04-04)
Uodegytė sterilizuota, kainavo 24€ + 7€ Brodline. Pasirodo jos uodega nutraukta, tai ne apsigymimas, labai gaila kad gydytoja to nepastebėjo. Teks dar kartą tikriausia operuotis:(
Alusia (2017-04-04)
Rrrenatukas, širdingai DĖKOJU Jums!!!
Rrrenatukas (2017-04-04)
+15 Eur geriems darbams:-)
AisteIgn (2017-04-03)
Sita atrodo isvis mazulka
Alusia (2017-04-03)
PSP Taškė yra labai rami, kukli, tvarkinga ir graži jauna katytė. Ji dar visai vaikas, neturinti metukų, įdomiai nuspalvinta, šiai dienai matau, kad ji turi šansų prisijaukinimui. Ji gyveno itin blogomis sąlygomis (žiemojo prie konteinerių tarp išmestų senų baldų), jos šeima (mama su broliais/sesėm) tikriausia buvo užrakinta kuriame nors rūsyje dar rudenį, ten ir pasitiko mirtį:( Ji, visai vaikas, vienintelė išgyveno tokiomis sąlygomis! Vėliau prie jos prisijungė dar viena katytė, neturintį kur pasislėpti, ką tik padovanotos Zuikos dukra, tada buvo linksmiau ir truputį šilčiau. Zuikos dukrytės Uodegytės kol kas pagauti nepavyksta....Vargšai vaikai, grįžus atgal kažin ar sulauks kito pavasario:(
Alusia (2017-04-01)
Taškė jau sterilizuota ir atsigavusi. Buvo nėščia 6 kačiukais. Kainavo 32€. Nuoširdžiai DĖKOJU poniai Aušrai šiandien mums labai pagelbėjusiai su transportu ir prisidėjusiai prie sterilizacijos 25€!!! Taškė:http://www.part.lt/perziura/e9999a22600952dc9e2d82644e167081904.jpg
Jumarita (2017-03-31)
Dievuleliau,kiek daug Skaidiskese katyciu :(
Alusia (2017-03-31)
Bet į kliniką rytoj važiuoti vis tik teks ne tuščiomis. Pagavau jauną apie 8-9 mėn. amžiaus labai gražią katytę: http://www.part.lt/perziura/5facc909a76b191231cbe5c40f2b7a36121.jpg http://www.part.lt/perziura/11093d10e1fa4c44599d4c0d073c2430373.jpg
Alusia (2017-03-31)
Pagavau visišką naminukę, bet teko paleisti atgal, paėmus į rankas užčiuopiau nučiulptus spenelius. Pavėluota, deja:( Akivaizdu išmesta dar viena labai jauna naminė katytė: http://www.part.lt/perziura/d22b229a47ccfefb857ea23f291a1f53726.jpg
Alusia (2017-03-31)
Gaila, bet dėl transporto taip niekas neatsiliepė:(((
Moiros (2017-03-31)
Tai ir neateis, maždaug, tris paras, nes suėdė placentas, kurios labai maistingos. Tai negaudykite tos katės, nes yra mažuliai kniaukinukai.
Alusia (2017-03-31)
Patikslinu, klinikoje reikia būti 11 val., Iš Skaidiškių reikėtų išvažiuoti 10:30 val. 867434943, Ala
Alusia (2017-03-31)
Labai reikia transporto rytojui iš Skaidiškių į Filaretų g., 35 kliniką!!! Vienos katės taip ir nespėta pagauti, vakar vakare ji neatėjo valgyti, reiškia pagimdė. Reikia gaudyti kol nevėlu rudeninius (jau apvalius) kačiukus. Labai prašau PADĖKITE bent transportu!!!
Alusia (2017-03-27)
Jo dovanojimo skelbimas: http://www.gyvunugloba.lt/lt/adoption/g.132444 Gal galėtumėte pasidalinti, paplatinti? Būtume labai dėkingi. Skubiai reikia rasti globą arba namučius.
Edda (Gyvunugloba.lt) (2017-03-27)
Kaip nuosirdziai vaikis laime saukiasi...
Alusia (2017-03-26)
Aistė, ačiū labai
AisteIgn (2017-03-26)
https://tinyurl.com/kf2jbpj pasidalinimui
Alusia (2017-03-26)
Per PSP pagavau ypatingai gerą, jaukų, jauna katinėlį. Paleisti atgal prie konteinerių labai skauda širdį. Paleisti prie konteinerių reiškia kad po kažkiek laiko jo likimas bus nežinomas, bus arba nunuodytas, arba užrakintas rūsyje ir mirs iš bado, arba bus sutraiškytas automobilio, arba ........:((( Labai prašau globos iki padovanojimo. Jis labai jaunas apie 7 mėn. kastruotas sveikas katukas. Pažiūrėkit kaip jis reikalauja žmogaus dėmesio, glostymų, meilės. Pagailėkite Lukio:https://youtu.be/VzIUwcQLMRY
Alusia (2017-03-25)
Kaip sunku bus paleisti tokį vaiką:(( http://www.part.lt/perziura/e1fd2325899b107f8ae0e9cacff2e21b804.jpg
Vyta (2017-03-25) (foto)
Maziutis ruzavanosiukas
Alusia (2017-03-25)
Nuoširdiai dėkoju Daivai už transportą ir katinuko kastraciją!!!
Alusia (2017-03-25)
Pasirodo, kad vakar įkliuvo berniukas. Labai , labai mielas, gražus, švelnaus mergaitiško snukučio, sveikas, švarus berniukas. Katinėliui Lukui apie 7 mėn., ieškau globos, sunku paleisti tokį gerą katinėlį atgal prie konteinerių.
Alusia (2017-03-24)
Liepė atvažiuoti 9, aš rašiausi per vėlai, vakar, gal užimta viskas
AisteIgn (2017-03-24)
O kodel jie toki ankstyva laika paskyre, nieko neturejo veliau? Gal butu lengviau ka surast, vistik yr atstumo, mazai kas su daug gyviu gali taip anksti is namu isvaziuot..
Alusia (2017-03-24)
Kažin ar graibštininkas važiuos į Skaidiškės. Pavežti iki klinikos net nėra kam:(
AisteIgn (2017-03-24)
Graibsta uzdejus reikia paskui gebejimo perkelt i boksa.... bent pirmam kartui reikia kad kas parodytu, ir reikia bent dviems tada gaudyt.
P.nijole (2017-03-24)
Ala, su graibstu nemokedama gaudyti kazin ar pagausit. Ten nera taip paprasta... Nebent, kartu ir "graibstininka" gautute...
Alusia (2017-03-24)
http://www.part.lt/perziura/e6907898d06999ca49956d7d900a82d467.jpg įkliuvo jauna panelė, deja tuoj gimdysiantį mamka gudri, praradau viltį pagauti:((( Paskolinkit graibštą, gerieji žmonės!!!
Alusia (2017-03-24)
Padekite, prašau su transportu!!! Negaliu iš rajono sausakimšame autobuse su persėdimais ir laukimais vežti stresuojančios laukinės katės gaudyklėje....
Alusia (2017-03-24)
Vakar paleistos atgal abi sterilizuotos katytės, labai DĖKOJU VŠĮ "ŠLAPIAI NOSYTEI" už perlaikymą, už atvežimą, už visokeriopą man taip reikalingą pagalbą! Šįvakar išbandysiu naują įrangą (Ačiū, Daiva), tikiuosi nepagaunamoji gerokai nėščia mamka pagaliau įklius. Vis dar labai reikalingas transportas rytoj 9 val. iš Skaidiškių į Filaretų g. Atsiliepkite, prašau.
Alusia (2017-03-23)
Dėl transporto pasikeitimai, reikėtų šeštadienį 9 val. ryto buti Filaretų klinikoje. Gal kas galite padėti katėms?
Alusia (2017-03-22)
Labai prašau padėti Skaidiškių katėms su transportu į Lesės kliniką Antakalnyje šeštadienį 10 val.!
Alusia (2017-03-20)
Pagalbos transportu labai prašau! Praeitą savaitgalį katyčių nepagavau, buvo nepalankios oro sąlygos, o ateinantį šeštadienį pagalbą pasiūliusi mergina išvažiuoja iš Lietuvos. Padekite, prašau Skaidiškių katėms pasiekti kliniką Antakalnyje kovo 25 d. 10 val. ryto, t.y. iš Skaidiškių reikėtų išvažiuoti apie 9:45 val., laukti niekur nereikės.
Alusia (2017-03-15)
Pakelkite, prašau. Ačiū. Nors likau skolinga už jau sterilizuotas kates, negaliu visko mesti dėl pinigų trūkumo. Vis tik planuoju gaudyti galimai nėščią katę penktadienio vakarą, tad labai reikalinga pagalba su transportu. Gal padėsite kas pavežti iš Skaidiškių iki Antakalnio?
Alusia (2017-03-15)
Lankytojas pašalino komentarą
Moiros (2017-03-12)
Administratoriai pašalino komentarą
DaivaVa (2017-03-12)
biciuliai, katytes islaidos turetu sudaryti 27 eurus, dar neklausem, bet taip skaiciuojam. Ar galetumete padeti sumoketi skolyte? Busime sirdingai dekingos. O moirai pasakysime taip: nesirupinkite ponia taip musu problemom, kai savu turit iki ausu. Kates ir sterilizuojamos ir ausys ketpamos ir vakcinuojamos ir perlaikomos ir maitinamos kuo puikiaisiai. Joms tokrai negresia nei mirtis nei badas. nesinervink ir ziurekit savo reikalu. linkejimai:)
Moiros (2017-03-12)
Administratoriai pašalino komentarą
Alusia (2017-03-12)
Vakar pagauta Juodukė yra mergaitė. Jauna apie 6-7 mėn. Jau sterilizuota. Jei kas galėtų ir norėtų prisidėti prie išlaidų bučiau labai dėkinga. Katytė Filaretų klinikoje, galima ir ten palikti pinigėlį.
Alusia (2017-03-12)
Lankytojas pašalino komentarą
P.nijole (2017-03-12)
Ala, kreipkites i didziasias organizacijas, gal pades su finansais. Na neimanoma vienam zmogui "patempti" visos gyvenvietes kaciu.
Alusia (2017-03-11)
Dar pridursiu, kad gaudau ir vežu tik savaitgaliais, kitaip neturiu galimybės. Nemokamomis sterilizacijomis kovo 26-31 pasinaudoti negalėsiu.
DaivaVa (2017-03-11)
ir kaina svyruoja, dabar klinikose matyt bumas, tai nelabai iseina uzsirasyt kur pigiau. ir dar priklauso nuo padeties, nes sios dienos katyte buvo brangesne. tai va tokios tokeles siai dienai pas mumis.
Alusia (2017-03-11)
Preliminariai dar yra 6 katės + rudeniniai kačiukai (tikslaus skaičiaus nežinau, jie labai baikštūs, išlenda maitintojoms pasišalinus)
DaivaVa (2017-03-11)
siandienos katyte kainavo 35 eurus. Pinigeliai baigesi vos pradejus darbus:(
Irene (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2017-03-11)
Kiek reiketu?
Alusia (2017-03-11)
Pagautai/m jau nebėra pinigų sterilizacijai:(
Alusia (2017-03-11)
Pagauta/s dar viena/s Skaidiškių laukinukė/as. Rytoj važiuojam į kliniką.
Alusia (2017-03-11)
Katytė pasirodo jau labai nėsčia:((( Kainuos brangiau operacija. Dėkoju Eglei už transportą ir Daivai už visokeriopą pagalbą! http://www.part.lt/perziura/b25c2a98163adf38aa4c3c10d8aace02683.jpg
Alusia (2017-03-11)
Lankytojas pašalino komentarą
Alusia (2017-03-10)
Ačiū Rainiukui už paskolintą gaudyklę! Pagauta dar viena beglobiukė iš Skaidiškių.
DaivaVa (2017-03-02)
Sirdingai dekojame p.Linai uzpinigelius dar vienai katytei!
Alusia (2017-03-01)
Daiva, labai dėkoju! Dėkoju už paramą gerajam žmogui!!!
DaivaVa (2017-03-01)
per Paypal vienai katei ikrito pinigeliu sterilizacijai. Aciu labai! sita kate perlaikysiu, paskui rezervuota Aistes katem.
Alusia (2017-03-01)
Pakelkite, prašau. Ačiū. Gal kas galėtų padėti su perlaikymu po sterilizacijų? Jau ateinantį penktadienio vakarą bandyčiau daugmaž maitintoją prisileidžiančią katę gaudyti su boksu. Labai reikia perlaikymo po šeštadienio operacijos.
Alusia (2017-02-28)
gal kas galėtų padėti su perlaikymu po sterilizacijų?
Alusia (2017-02-27)
Edda, ačiū labai už pagalbą!!!
Edda (Gyvunugloba.lt) (2017-02-27)
Lankytojas pašalino komentarą
Alusia (2017-02-27)
Pakelkite, prašau. Atšilus orams būtina vėl užsiimti Skaidiškių PSP. Labai reikia pagalbos su transportu, gaudau tik penktadienį vėlai vakare (kitaip neišeina dėl darbo), tad transporto reikėtų šeštadieniais rytais į Lesės kliniką Antakalnyje. Taip pat labai reikia pagalbos su perlaikymu (arba paramos stacionarui) ir gaudyklės. Jei kas galite padėti man padėti Skaidiškių beglobiams nesidauginti, paskambinkite 867434943 arba parašykite ala740618@gmail.com
Alusia (2016-12-19)
Nuoširdžiausiai DĖKOJU p.Ritai ir jos vyrui už Kalėdinės dovanas Skaidiškių beglobiukams!!!:))) Esu labai maloniai nustebinta, kad pastebėjote mus. AČIŪ labai, labai už skanius konservus!
Alusia (2016-11-02)
Labai prasau globos nors vienai seimai su maziausiaus kaciukais, pasak maitintojos yra 2 pilkiukai ir 2 juodukai, 2 kaciukai pukuotukai (1 pulkiukas, kitas juodas). Kol turiu gaudykle, bandyciau gaudyti Mamka zvairiuke ir gal pavyktu supakuoti kartu su kaciukais. Be globos pasiulymu aisku listi ten negaliu.
P.nijole (2016-11-02)
Vaje, lapkricio menesi tokie kruopiukai :(((
Alusia (2016-11-02)
Kol gaudziau sterilizacijoms Pikciurna ir Murzilka, kol gelbejau Balciu ir Sansa, likusios nepagautos nepagaunamos kates pagimde:((( Kaciukai visai kruopelytes, 4 juodos zvairiukes mamkos ir 4 pilkai baltos mamkos is 3 nuotraukos truputi didesni. Sansai isgyventi tokiu oru labai mazi:((( Tragedija ir tiek....
Alusia (2016-10-14)
Galbut galetu kas pagelbeti su perlaikymu.....?
Alusia (2016-10-12)
Skaidiskiu PSP prasau pagalbos! Perlaikymo sildomoje patalpoje. Transporto. Nieko neturiu:((( Finansiskai stacionaro nepatempsiu. Lieka nuleisti rankas:(((
DaivaVa (2016-10-12)
Labai reikalinga vieta perlaikymui PSP kaciu is Skaidiskiu. Laikomos paprastai savaite. As perlaikinejau, bet del maro, kuri vakar atsinesiau (nes nebuvo kur deti, o mirti palikti as negalejau), perlaikineti nebegalesiu. Prasau padekite Alai, darbas pradetas, gaila butu, kad viska reiktu stabdyt. Aciu!
Alusia (2016-10-11)
Labai prašau atsiliepti galinčių pagelbėti su transportu iš Skaidiškių į Antakalnį spalio 15 d. šeštadienį, 867434943 Ala.
Alusia (2016-10-09)
Penktadienio vakara gaudysiu kate starilizacijai, labai reikalingas transportas sestadienio rytui, apie 9:30-10 is Skaidiskiu I Antakalni, Leses klinika.
GiRa (2016-10-08)
Super!
Alusia (2016-10-08)
1 nuotraukoje pagauta ir šiandien sterilizuota Skaidiškių nepagaunamoji (dabar jau buvusi nepagaunamoji) gražuolė.
Alusia (2016-10-07)
Dekoju labai Dainai uz pasiulyta transporta i klinika rytojui Skaidiskiu katytems!!! Teliko pagauti:) Labai ACIU uz pagalba!
Alusia (2016-10-06)
Didelis dideliausias ACIU DaivaVa uz pagalba!!!!! Sterilizuota kate Pikciurna jau paleista prie gimtuju konteineriu Skaidiskese. Sestadienio vakarui transporto nereikes.
DaivaVa (2016-10-05)
Bukite gailestingi, padekite kas nors Alai (as tikrai negaliu).Mums labai reikia narvo laisvo, todel labai reikia, kad sestadieni viena katyte (jeigu pagaus) apsigyventu vienam narve, o i kita (tas kur pataptu laisvas jeigu kas padetu nuvezti kate is antakalnio i skaidiskes vakare) gali buti, kad talpintumem kaciukus. Skaidiskese Ala aptiko tris vargselius, nu kaip paliksi, reikia imti. o nepaimsi (jeigu duosis dabar), tai po savaites jau bus ligoniai. Todel labai labai reikalinga pagalba!
Alusia (2016-10-05)
Maldauju pagalbos su transportu!!! Sestadieni ryte is Skaidiskiu i Antakalni (Leses klinika) (tikiuosi pagauti kate). Ir/arba vakare is Antakalnio (Leses klinika) i Skaidiskes prasau pavezti po sterilizacijos ir perlaikymo katyte is pirmos nuotraukos. Ja reikia paleisti i laisve, prie jos gimtojo konteinerio. Atsiliepkite, labai, labai prasau. Skaidiskes-Vilnius, Antakalnis atstumas tik 16,6 km.
Alusia (2016-10-03)
Liko pagauti ir sterilizuoti 6 laukines + 1 "namine" kate (jei pavyks sutarti su "seimininkais"), is ju 2 kates turi naujagimius, tad lauks pavasario. O pavasari prisides jau paauge vaikai, jei isgyvens. Tad pagalbos dar reikia, ypac reikalinga pagalba su transportu.
Alusia (2016-10-01)
Katytė (1 nuotrauka) sterilizuota. Dėkoju DaivaVA už pagalbą! Taip pat dėkoju Lesės klinikai. Lankiausi pirmą kartą, labai jauki, šilta, šviesi aplinka, kuria sukuria nuostabus klinikos personalas! AČIŪ!!!
Alusia (2016-10-01)
Lankytojas pašalino komentarą
Day (2016-09-30)
Puiku :)
Alusia (2016-09-30)
Merginos, ačiū už palinkėjimus, jie išsipildė, pagauta viena iš beviltiškai nepagaunamų, labai graži Skaidiškių trispalvė. Dėkoju labai Dainai, kad pagelbės su transportu.
Rūta N (Rainiukas) (2016-09-30)
Viskas bus gerai!Bet vistiek linkime sėkmės!
Nopka (2016-09-30)
Sėkmės, Ala :-)
Edžis (2016-09-30)
Sėkmės!
Alusia (2016-09-30)
Day, aciu! Na, labai tikiuosi.
Day (2016-09-30)
Sėkmės, Alisia. Jums pavyks :)
Alusia (2016-09-30)
Rainiukui ACIU uz paskolinta gaudykle! Aiste ACIU, kad padejote ja transportuoti! Palinkekite, prasau sekmes siam vakarui.
Alusia (2016-09-28)
Labai prasau pagalbos su transportu sestadieni is Skaidiskiu i Leses klinika Antakalnyje.
Alusia (2016-09-26)
Beje, kadangi minejote mano kates, tai jos yra sterilios, puikiai gyvena, labai socios ir laimingos. Land fleisch konservu jos net neuosto. Gyvunu maistui skiriu labai daug demesio ir finansu, kad butu sveikos. Tai kad gelbėti ju nereikia:) Galiu jei domina atsiusti nuotraukas:)
Alusia (2016-09-26)
Kad netersti Latviuku sesiu pagalbos prasymo, parasysiu prie savo sukurto. Pirma dekoju Daina1 us palaikyma. Moiros dekoju uz Skaidiskiu reklama:) Gal nors deka Jusu reklamos, sulauksiu transporto pagalbos ir kas nors paskolins man gaudykle:)
Alusia (2016-09-23)
Labai reikalinga gaudykle sekanciam penktadieniui!!! Padekite, prasau!
Alusia (2016-09-22)
Ausrine2014, labai nuosirdziai Jums dekoju!
Ausrine2014 (2016-09-22)
+15
Alusia (2016-09-22)
Penktadienio vėlų vakarą planuoju bandyti gaudyti nepagaunamą katę. Jei pagaučiau, šeštadienio rytui reikėtų pagalbos nuvežant į kliniką. Arba bandyčiau gaudyti kitą katę šeštadienio ryte, tada reikėtų pagalbos apie pietus. Gal galėtumėte kas nors padėti? 867434943
DaivaVa (2016-09-21)
Ala kai atsigaus po soko, ikels:)
Modeliukas (2016-09-21)
Rekvizitus reiktų įkelti į naujieną, komentaruose pasiklys.
DaivaVa (2016-09-21)
Daznas is gg nariu yra be galo jautrus zmogus ir daznai be koks nepelnytas ispuolis skaudziai uzgauna zmogaus sirdi. Taip atsitiko ir si karta. As tik noriu nors truputi parodyti draugiskuma ir kad ne visi mes nieksai, siulau Slapios nosytes saskaita. Noriu, kad zmones neprarastu tikejimo zmonemis ir kad ne visi mes ant sito svieto besirdziai ir godus gobsuoliai. todel jeigu tik esate pasiryzes bent truputi prisideti prie Alos misijos mielai kvieciu pinigeli pervesti i organizacijos saskaita. As savo ruoztu informuosiu apie kiekviena auka ir viskas bus panaudota pagal paskirti. Aciu labai! VšĮ ''Šlapia nosytė'' Įm.kodas: 303433383 Banko sąskaita paramai gyvūnams: AB "Swedbank", bankas LT437300010141236714 Paypal: slapianosyte@gmail.com
DaivaVa (2016-09-21)
Norincius ir galincius padeti sterilizuoti Skaidiskiu katytes kvieciu pasinaudoti Slapios nosytes saskaita, paskirtyje tik nurodykite, kad Skaidiskiu katytems: VšĮ ''Šlapia nosytė'' Įm.kodas: 303433383 Banko sąskaita paramai gyvūnams: AB "Swedbank", bankas LT437300010141236714 Paypal: slapianosyte@gmail.com
Alusia (2016-09-20)
Reiketu pagalbos nuvezant jas i klinika is Skaidiskiu
Alusia (2016-09-20)
Ikeliau 2 katyciu nuotraukas, kurias reikia sterilizuoti.
DaivaVa (2016-09-20)
Ala svarbiausia nekreipkit demesio i piktus komentarus, cia gi viskas specialiai, kad isvest is pusiausvyros:) tikrai nenusiminkit ir ramiai sau praeikit pro sali:) Jus puiki moteris ir be galo be galo atsidavusi vargstantiens gyvunams! tie kas to nemato, tai jau nieko gero turbut sitam gyvenine ir nebemato.
Alusia (2016-09-20)
Labai dekoju visoms uz palaikyma ir patarimus! Tai suteikia jegu. Aciu!!!
Riesuto.kevaliukas (2016-09-20)
tiesiog slykstu skaityti kai kuriu "pasikelusiu visaziniu" komentarus. Alusia - kuo dideliausio pasisekimo sitam nelengvam "darbe" ir kuo daugiau suprantanciu ir atjaucianciu sirdziu jusu kelyje!
Moiros (2016-09-20)
Administratoriai pašalino komentarą
Alusia (2016-09-20)
as nenoriu padeti beglobiams, as padedu, realiais darbais, tik cia nesigyriu kas padaryta, kiek isgelbeta, kiek sterilizuota savo lesomis ir jegomis, kiek pinigu isleidziama kas menesi. Nesu nesusiprotejusi. Darau pagal savo galimybes. Daug ko nezinote, pavirsutiniskai skaitote komentarus o ir naujiena pacia kazin ar skaitete.
Moiros (2016-09-20)
Administratoriai pašalino komentarą
Moiros (2016-09-20)
Administratoriai pašalino komentarą
Daina1 (2016-09-19)
o tai kuo blogai kardeliai, šilokai ir kiti augalai? Kad jie Skaidiškėse? Ar ten negalima gėlių auginti? Ar kad katinas su antkakliu blogai? Kame problema, jei žmonės nedideliuose miestukuose grožį puoselėja? Nesupratau aš tokio sarkazmo. Alusia, gražu pas jus labai. Linkiu kuo geriausios sėkmės jūsų darbuose. Puoselėjant gėlynus irgi.
Alusia (2016-09-19)
Aciu labai, Amarile!
Amarile (2016-09-19)
Užjaučiu Jus, Alusia, dėl katukės. Nekreipkite dėmesio į negeranoriškas kalbas.
Alusia (2016-09-19)
Moiros, siandien netekau kates, kuria gelbejant buvo atiduota daug jegu, pasisaipimas is kardeliu, jurginu ir siloku auganciu Skaidiskiu darzelyje labai ne vietoje ir ne laiku....ir itarimai apie katino su antkakleliu kilme "ne i tema"
Alusia (2016-09-19)
Skaidiskese, kitaip nei Jogailos g. baisiame kieme, labai daug vietos, zalumos, nereikia ir 10 metru atstumo, galima rasti puikiu vietu net 50 m. spinduliu, bet ne, tai stresas katems pasak ekspertus
Birmanukas (2016-09-19)
Ala, supratau. Org vadovės čia gali nepastebėti jūsų prašymo - dėl laiko stygiaus. Veričau siųskite emailą visoms org jų el. pašto adresas su prašymu kreiptis į Jūsų raj. atsakingą funkcionierių - bus efektyviau. Jei pasiraįytumėt tekstą iš anksto, irgi praverstų. Deja, be "raštų" ir "raginimų" funkcionieriai retai reaguoja.
Alusia (2016-09-19)
Jurate, Aciu, jau pasiskaiciau, turiu net atsispauzdinus. Lentele buvo, kaip jau komentavau PUSDIENI vietoje.To cia ir prasau, kad pagal galimybes padetu org. valdininkai nesupranta, nenori suprasti, negirdi paprastu motereliu. Tai RAJONAS!
Birmanukas (2016-09-19)
Ala, pasiskaitykite savo raj. savivald. kačių kastr. progr (paskutinė redakcija), 83, 84 str: https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/9039d4007c5911e4abe983995522ea30 čia nerašoma apie konkrečius atstumus, be to, savivald. turi išduoti ženklą su nr, kuriuo bus pažymėta savivald admin. nustatyta šėrimo vieta "atsižvelgdama š gyvūnų globos org. rekomendacijas". Ne emocijomis vadvautis, o šaltu protu: 83. Vilniaus rajono savivaldybės administracija, įgyvendindama bešeimininkių kačių kastravimo programas, ATSIŽVELGDAMA Į gyvūnų globos organizacijų rekomendacijas, nustato bešeimininkių kačių šėrimo vietas. Bešeimininkių kačių šėrimo vietos turi būti parenkamos nuošaliau nuo gyvenamųjų ar visuomeninių pastatų, kad bešeimininkės katės galėtų netrikdomos paėsti. Bešeimininkių kačių šėrimo vietos turi būti pažymėtos aiškiai matomu, ne mažesnius kaip 15 cm pločio ar skersmens ženklu su užrašu, pvz., „Savivaldybės patvirtinta bešeimininkių kačių šėrimo vieta Nr. ...“. 84. Bešeimininkės katės gali būti šeriamos tik Vilniaus rajono savivaldybės administracijos nustatytose vietose, kuriose gali būti įrengiamos specialios šėryklos. Asmuo, šeriantis bešeimininkes kates, turi nuolat prižiūrėti ir tvarkyti bešeimininkių kačių šėrimo vietą (surinkti pašaro likučius, šiukšles, indus ir kt.). ___ Tad, pagal 83. reikalaukite, kad atsižvelgtų. Susisiekite su org. vadovėmis ir susitarkite, kad atsakingas kelrkas susisiektų su jomis dėl konsultacijos.
Alusia (2016-09-19)
Lentele/zenklas su uzrasu, skelbianciu apie oficialia maitinimo vieta beglobiu gyvunu isbuvo lygiai pusdieni, banditeliai pasidarbavo.
Alusia (2016-09-19)
Gavot leidima greiciausiai Vilniaus savivaldybeje, ne Vilniaus RAJONO. Maitintojos, NE AS asmeniskai, irgi gavo toki pagal visas instrukcijas, tik leista maitinti miske, kur kates nieko nepriviliosi, jos ten neis, tai labai toli miske!
Moiros (2016-09-19)
Administratoriai pašalino komentarą
Amarile (2016-09-19)
Miela Moiros, puiku, kad laikotės instrukcijų, paklūstate įstatymui. Kažkada pagal įstatymo raidę buvo kankinama, žudoma, tremiama. Teisė labai lanksti ir dinamiška, tad nereikėtų taip sureikšminti konkrečios normos, kuri, tūlam biurokratui papūtus, gali ir radikaliai pasikeisti. Ar iš viso išnykti. Taigi, aukščiau teisės visada yra jos principai, "pamatinės vertybės ir orientyrai"... Manau, supratote, apie ką čia aš.
Moiros (2016-09-19)
Administratoriai pašalino komentarą
Alusia (2016-09-19)
6 komentaras nuo apacios
Alusia (2016-09-19)
Moiros, matau mano komentaro neskaitet: Ikeliau tik namines kates is tolo nuotrauka, seimininkai i kontakta kol kas neina, kate ypatingai baiksti
Moiros (2016-09-19)
Administratoriai pašalino komentarą
Alusia (2016-09-19)
Lankytojas pašalino komentarą
Amarile (2016-09-19)
Lankytojas pašalino komentarą
Amarile (2016-09-19)
Polio-mama, taip, tikrai taip:))) Pasinaudojusi proga, bet kaip šiaip jau apolitiška persona, agituočiau balsuoti už žaliuosius (nr. ). Jie bent deklaruoja kiekvienos gyvybės teises, gyvūnų globos organizacijų rėmimą, etc.
Rūta N (Rainiukas) (2016-09-19)
Alusia, na juk nebandėt kreiptis, gal kažkam ir bus įdomi tema, juolab rinkimai artėja, o skandalų niekas nenori. Plius, beglobių gyvūnų tema pas mus visgi jautri yra.
Polio-mama (2016-09-19)
Amarile, Jūs tikriausiai apie Vilniaus miesto patirtis rašote :) Įtariu, netgi žinau, kas tas "tūlas biurokratas" ;) Alusios problema - kitokia. Vilniaus rajono savivaldybės administracijos svetainėje puikuojasi taisyklės, kurioms reikia "remonto", t.y. suderinimo su Gyvūnų gerovės ir apsaugos įstatymu ir aktuliais, galiojančiais VMVT teisės aktais. Dinozauras ten toks, kad net "tūlas biurokratas" "otdychajet".
Amarile (2016-09-19)
Tie "šerimo aktai" tai totali "bilibirda". Tūlas biurokratas pasistengė, viską suplakdamas vienam lape, nesuvokdamas šios rašliavos esmės, tikslų ir galimybių pagal ją..Dar desperatiškai pareigas išvardijo vienu ypu. Tik tiek, kad tų kliauzų negalima išvengti. Savivaldybėje paklausiau, ar į maitinimą turi teisę blusuoti, nekastruoti ar šiaip užklydę, ar biurokratai pafinansuotų įrašytą pareigą nublusinti, vakcinuoti...ar įvestas šerimo grafiko laikymosi kontrolės etatas (mano tai naktinis), ar apmokys kates laiku susirinkti, etc... Taigi, daug daug retorinių klausimų.
Alusia (2016-09-19)
Nagrineja tik skundus ir raso baudas. Rimtai gal tada su kokiais zurnalistais, bet tema niekam neidomi:( Tai uzburtas ratas.
AisteIgn (2016-09-19)
man ir neleidžia atidaryti, rašo kad gali būti infekuotas ir nuhakintas...
Alusia (2016-09-19)
Kazkodel neleidzia nuorodos atidaryti:( Taip, gali buti seniena, as ir rasiau, kad jie PIRMA KARTA gavo toki prasyma del leidimo. 2007 metais ir gyvena, nes gyvunu gerove Vilniaus rajone niekam nerupi, jokiu atnaujinimu ir keitimu. Labai sunku paprastai moterelei prisibelsti i tas durys.
Polio-mama (2016-09-19)
Štai https://www.vrsa.lt/go.php/lit/Gyvunu-auginimo-ir-laikymo-taisykles/310 Bet čia - seniena visiška, 2007 m. 2013-aisiais įsigaliojus naujai Gyvūnų gerovės ir apsaugos įstatymo redakcijai, keitėsi dauguma susijusių poįstatyminių aktų. Pvz., buvo atsisakyta absoliutaus gyvūnų augintinių skaičiaus, kurį galima laikyti būste, nustatymo, o pereita prie tam tikro ploto vienam gyvūnui reikalavimo. Gi šiose Vilniaus r. taisyklėse likęs konkretus skaičius. Iš viso jovalas...
Polio-mama (2016-09-19)
Alusia, pabandykit pasižiūrėti VMVT svetainėje. Man regs, bent jau bendruosius reikalavimus tvirtino VMVT. Belieka išsiaiškinti, ar jie privalomi, t.y. vienodi visoms savivaldybėms, ar tik rekomendaciniai/tipiniai.
Alusia (2016-09-19)
As kazkodel negaliu ieiti i VRSA puslapi, mane ismeta del nesaugaus rysio, bandau is darbinio kompo, savo telefono. Jau pakankamai laiko... Nebent jiems paskambint, paprasyti, kad atsiustu, bet ar jie tuo uzsiims?
Polio-mama (2016-09-19)
Kažkaip nepamenu, kad reikalavimuose šėrimo vietoms būtų minimas stresas. Kažkas kažką čia interpretuoja. Ir gana "meniškai", sakyčiau. Alusia, paskaitykit pati tuos reikalavimus. Daug kas turėtų tapti aiškiau. Žinoma, aiškumas nebūtinai bus maitintojų ir katyčių naudai, bet gal galima rasti kažkokių kabliukų. Bent jau tas "stresas" kažkaip skamba literatūriškai. Radus trūkumų savivaldybės aiškinime, jau būtų nuo ko atsispirti.
Alusia (2016-09-19)
Aciu, Polio-mama. Vieta miske savivaldybe motivuoja tuo, kad nekelti streso laukiniams gyvunams, prie daugiabucio (aisku, kad nenorima visai prie namo maitinti) kates stresuotu.....jos ten visa amzinybe gyvena, prie tu daugiabuciu....
Polio-mama (2016-09-19)
Žurnalistai dabar domisi auksiniais samčiais, "paskolomis" ir rinkimais ;):) Alusia, pradėti reikėtų nuo formalių reikalavimų šėrimo vietoms. Nežinau, ar Vilniaus rajone jie skiriasi nuo tų, kurie taikomi Vilniaus mieste. Bet abejoju, kad būtų galima formaliai įregistruoti šėrimo vietą prie pat gyvenamojo namo. Vilniuje to irgi neleidžia. Matuoja privalomus metrus, kas kartais irgi tampa kuriozu. Pvz., šėrimo vieta, atitinkanti "visus kriterijus", atsiduria kitoje judrios gatvės pusėje.
Rūta N (Rainiukas) (2016-09-19)
Tada taip, jei Vilniaus rajono savivaldybė, tai čia jau kitas reikalas. Tada nebent dar kreiptis į žurnalistus.
Polio-mama (2016-09-19)
Skaidiškės yra Vilniaus rajone, su kurio savivaldybe, kaip suprantu ir kyla problemų. O A.Vatkunskienė Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktorė. Todėl kažin, ar laiškas jai turi kokią nors prasmę. Vilniaus rajone ji - jokia valdžia.
Rūta N (Rainiukas) (2016-09-19)
Siūlau rašyti administracijos direktorei alma.vaitkunskiene@vilnius.lt ji pati beglobius gelbėja,sterilizuoja savo jėgomis.Tik siųskite motyvuojantį, argumentuotą laišką ir visas kopijas ką yra gavę iš savivaldybės. Manau turėtų sureaguoti. Nepamirškite paminėti, kad katės sterilizuotos, paskiepytos ir tvarkingos. Nekelia jokios grėsmės.
Alusia (2016-09-19)
Gal but uztektu tik skambucio gyvunu globos organizacijos vadovo, gal jie perziuretu prasyma, visgi kitaip kalbetu nei su paprastom moterelem. Gal kas ka nors galite patarti?
Alusia (2016-09-19)
Ir dar.....nezinau net kur kreiptis, pas ka prasyti pagalbos:( Vieno kiemo maitintojos savo jegom, uz savo lesas sterilizavo ir paskiepyjo kates ir katinus, niekaip neina susitarti su Vilniaus rajono savivaldybe del leidimo serti prie daugiabucio. Isskyre vieta miske, kates ten neina, bijo, tai toli nuo to kiemo. Kazkoks isgama nuolat atakuoja skundais savivaldybe, savivaldybe savo ruoztu nuolat siuncia grasinancius laiskus maitintojoms, skiria baudas. Vienu zodziu vyksta KARAS. Jos verkia, nezino ka daryti, rankos jau svira:( Gal organizacijos atstovavimas padetu kaip nors pakeisti Vilniaus rajono savivaldybeje biurokratiska poziuri i gyvunus? Moterims labai reikia pagalbos! Tai is viso pirmas kartas, kai buvo kreiptasi i rajono savivaldybe su tokiu prasymu. Jie nustebinti ir pasimete. Akmens amzius vienu zodziu:(:(:(
Alusia (2016-09-19)
As kura pazadu apmoketi......
Alusia (2016-09-19)
Del uzgriuvusiu problemu savaitgali nuotrauku padaryti nesugebejau:( bandem gelbeti Irisiuke, kai atsilaisvinau, kaciu vietoje neradau, jos buvo jau pavalgiusios ir pasislepusios miegojo. Ikeliau tik namines kates is tolo nuotrauka, seimininkai i kontakta kol kas neina, kate ypatingai baiksti. Be seimininku sutikimo matyt nieko nepadarysiu. Issiaiskinau del kiekio: yra 4 suaugusios + 1 namine, 1 sterilizuoti negalima, nes itariam, kad turi naujagimiu, kaciukai liko tik 2 ....:(:(:( Jau kazkas pasidarbavo:( 1 pavasarinis, itariam mergaite, galima butu gaudyti, 1 vasarinis, lauks (jei sulauks) pavasario. Labai, labai reikia pagalbos su transportu......Gaudykle siandien vakare parsivesiu i Skaidiskes.
Alusia (2016-09-15)
Gaudykle ilgesniam laikui pazadejo paskolinti, perlaikymas preliminariai irgi deliojasi. Kol kas niekam nedekoju. Zinot gi, kad esat fantaskiskos:) Liko transportas ir veliau finansai.
Alusia (2016-09-14)
Neprisileidzia, labai atsargios, laukines:( Patirties neturiu su tokiom, t.y. isgaudziau savo ir aplinkiniuose kiemuose, bet ne tokios beviltiskai laukines suaugusios buvo, paaugliukus teko labai laukinius gaudyti, bet nusilpusius, ligotus, o sveiku suaugusiu kaciu bijau kad nepagausiu:( Katina lengviau apgauti, bet kate.....hmm....
Nopka (2016-09-14)
Ala, kodėl bus problemų su gaudymu? Ar dėl to, kad jos neprisileidžia žmogaus, ar kad retai pasirodo?
Alusia (2016-09-14)
Pirmoji sarase kate balta su rainom demem, kaip Cukatukas, tik labai sumazinta jo kopija. Is pirmo zvilgsnio jai ir gaudykles nereikes, su boksu galima bandyti. Tik vat mate ja daug storesne pries kuri laika, tai galimai turi naujagimiu:( O kaip suzinoti? O su likusiom, isskyrus ta namine bus problemu su gaudymu:(
Alusia (2016-09-14)
Kazkada buvo pasiuliusi mokama perlaikymo paslauga po sterilizaciju atrodo Witaliukas (jei neklystu), man tiktu panasus variantas, aisku kaina turetu buti proto ribose, t.y. pigiau nei stacionare su mano maistu ir kraiku. Su Witaliuku susisiekti nepavyksta, tikriausia tas pasiulymas nebegaliuoja:(


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
   


Statistika Prisijungę: 135

Alio.lt | Facebook | MySpace | Frype | RSS | Blogger

Naujienos

10.25 Kraikdėžė
08.28 Ieškoma kate Maša/Markiza Vilnius Naujininkai (1)
08.25 kicutė (1)
05.03 Saldi porelė ieško namų (Padovanoti)
04.01 NEMOKAMA sterilizacijos akcija Vilniuje
03.19 Dviems kastruotiems katinėliams skubiai reikalinga sodyba !!!
03.14 Dar atrodo vakar nebuvo nė menkiausio ženklo, kad šiandien bus... (1)
11.18 Kai vienas lauke - ne karys
11.11 Labai reikia namų... (1)
11.10 Apie tai, kas neaišku ir neapibrėžta arba dar vienas iššūkis... (2)

Komentarai

Villi (20:29) >>
nebėra Grafuko, sunkiai apsirgo, teko paleisti...
Nedtoto (10:31) >>
knowing the death could have been avoided if he had best realized the seriousness of the scenario,...
Maotas (21:52) >>
gaila kaciuko toks grazus ir pukuotas. as manau kad reikia kuo labiau skleisti informacija apie...
Caroeterk12 (9:13) >>
knowing the death could have been avoided if he had best realized the seriousness of the scenario,...
Jeepaspe (11:19) >>
While there is life there is hope. https://www.mallprai se.com
Altair (18:17) >>
Kica naminė. "Pavojus" atšaukiamas.
Evelina1987 (23:31) >>
Katinas jau namie. Ačiū neabėjingėms žmonėms!!!
Vyta (15:55) >>
Ir dar viena foto noriu pasidalinti . Tai tiems kas buvote kartu su istorija Nulepausis ir Mona....
Vyta (15:50) >>
Visus tuos metus nuo 2013 m. Gile gyveno Kruonyje. Visa laika bendravome su seimininke. liepos 7 d....
Bestblogsan (10:29) >>
also visit my net web page - https://www.bestblogsandart icles.com
Myxsider (10:01) >>
Visos gražios istorijos turi pradžią ir pabaigą. Eiva 2013-03-04 - 2022-07-08
Myxsider (9:57) >>
Visos gražios istorijos turi pradžią ir pabaigą. Eiva 20213-04-03 - 2022-07-08.
Alinakiu (17:32) >>
Labai dėkoju p. Violetai už paramą, jau visi pinigėliai surinkti, skola padengta. Be galo...