LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lietuva | Latvija | Estija
 
 
 

Kaunas. Mūsų pastogė - lapai ir krūmynai (parama gauta)

    BALTUKAS. Jis atsirado iš niekur, jis iš pažiūros dar neligotas, bet jis benamis. Jis nėra laukinis, tik atsargus. Naktimis glaudžiasi sugrėbtoje lapų krūvoje po atviru dangumi, šalia takelio, kuriuo žmonės žingsniuoja į darbą ir iš jo. Kažkada buvęs gražus baltas, ilgesnio plauko katinas (o galbūt katė), dabar jau purvinu kailiuku prašosi pagalbos. Dienos metu nesimato. Ateina vakarais prie šalia esančio daugiabučio šėryklėlės. Jau pripratęs prie žmogaus, glaustosi, meilinasi, leidžiasi glostomas. Šiuo metu laikinoje globoje - gydomas.

    JUODUKAS. Tai suaugęs gražus, sveikas, katinas. Meilus neapsakomai, glaustosi aplink kojas, sunku žengti žingsnį. Vartosi, rodo pilvelį glostymui. Jį prisimenu jau nuo praeitos žiemos. Labiausiai įstrigo, kad jis beveik visą žiemą praleido šalia esančios bendrijos (daugiabučio) pievoje po maumedžiu. Netoli šio medžio yra šulinio dangtis, jis tupėdavo ant jo. Galbūt, ten eina šiluminė trąsa. Atšilus orams, jis dažnai miegodavo, prisiglaudęs prie daugiabučio sienos arba tiesiog krūmuose. Dabar jį matau dažniau lakstantį iš vienos vietos į kitą, negu snaudžiantį. Visur šlapia, neturi jis kur prisiglausti.

     MARGUTĖ. Lygiai prieš metus sterilizuota pagal PSP programą. Bet gi ji nuostabi katelė, meilūnė, norinti žmogaus draugijos. Net negaliu pasakyti, kur ji glaudžasi. Ji atbėga iš "niekur" ir pavakarieniavus vėl nubėga į "nieką", kažkur pro nuosavos valdos kiemus. 

      Baltukas turi laikiną globą. Labai labai laukiu globos pasiūlymų juodukui ir margutei. Be globos bijau pradėti procedūras: nukirminimus, kastracijas ir skiepus.

     Galinčius bent vienam iš jų suteikti globą , o dar geriau - pastovius namus, prašau kreiptis tel.867548801 

NAUJIENOS PAPILDYMAS:

 Baltukas 11.29 d.paimtas į laikiną globą, 11.30 d. nuvežtas pas veterinarą apžiūrai, kadangi čiaudi, sloguoja, varvančios akytės. Veterinaras pravalė akis, paskyrė tetracikliną (turiu), apžiūrėjo ausytes. Ausų erkių nėra, išvalytos nuo nešvarumų, dešinės ausies uždegimas, paskirti lašai Canaural (turiu). Kaklelio dešinėj pusėj vienas limfmazgis padidėjęs. Suleisti antibiotikai, gavau dar į priekį penktadieniui 2 rūšių vaistus. Sekantis vizitas ateinantį pirmadienį. Už apžiūrą ir vaistus išleista 10 Eur.

     12.05 d. pakartotinas vizitas pas veterinarą. Katulis dar pilnai nepasveikęs(čiaudi). Toliau lašinamas Canaural į dešinę ausytę, akys tepamos teraciklinu, suleisti antibiotikai, paimti antibiotikai (Betalox) į namus (trečiadieniui ir penktadieniui). Už apžiūrą ir vaistus išleista 9 Eur.

     12.12 d. Baltukas/meškutis Tedis nukirmintas Coniverm'u, sulašinti Controline lašiukai nuo išorės parazitų, apžiūrėtas veterinaro. Akys dar tepamos tetraciklinu, nes viena truputį paašaroja. Išlaidos 7 Eur.

     12.20 d. Katulis kastruotas, paskiepytas, apžiūrėta burnytė, išvalytos ausys,iškirptos kai kur susidariusios sąvėlos, nukirpti nagučiai.  Išlaidos 24 Eur.

 2017.01.05 d. Nupirkta akims gentamicino lašai (2,89 Eur) ir natūralių ašarų lašiukai (5,52 Eur). Šios dienos išlaidos 8,41 Eur. 

 2017.02.02 d. Pastebėta, kad kramsnojant (nors ir skystesnį maistelį), Tedis pradeda pykti, urgzti, letena liečia žandikaulį, lyg bandydamas iš burnytės kažką išmesti, slepiasi po radiatorium arba įsiropščia pagulėti į kraikdėžę. Toks jo elgesys sukėlė įtarimą, kad kažkas negerai burnelėje. Apsilankėme pas veterinarą. Meškučiui dantenos paraudę, stiprus uždegimas. Vienoj pusėj prie krūminių dantukų vos vos palietus, pradėjo kraujuoti. Veterinaras suleido antibiotikų, vaistų nuo uždegimo ir skausmo, dar kelionei gavome 4 injekcijas. Šios dienos vizitas 10 Eur.

  2017.02.09 d. Niekaip nepavyksta sutvarkyti burnytės, todė šiandien vėl apsilankėme pas veterinarą. Katukas gavo pilną narkozę, išvalytos visos dantų apnašos (jokių žaizdų burnelėje nėra), suleisti antibiotikai, vit.C, nuskausminamieji vaistai. Toliau bus tęsiamas gydymas namuose. Gavome į priekį 2 rūšių po 4 injekcijas keturioms dienoms. Papildomai reikės 7 dienas po 1 tabletėlę suduoti Metranitazolio, kuris naikina susidariusias burnoje balterijas. Už visas procedūras išleista 25 Eur. 

   2017.02.27 d. vizitas pas veterinarą. Apžiūrėta burnytė. Kadangi dantenos dar paraudusios, paskirta Stomargil tabletėmis. Išleista 5 Eur.

    2017.03.06 d. Kadangi katuko sveikata negerėja, pristatytas į kitą kliniką, kur padarytas pilnas kraujo tyrimas, bendras ir marfologinis. Apžiūrėta burnytė, dantenos paraudusios. Paskirtas gydymas: antibiotikų injekcijos, priešuždegiminės injekcijos, tabletės inkstų ir kepenų veiklai gerinti ir pasta Stomodine 2k. dienoje tepti dantenas. Už apžiūrą (10 Eur), kraujo tyrimus (45 Eur) bei vaistus (14 Eur) išleista 69 Eur. Sekantis vizitas numatomas šį ketvirtadienį.

    2017.03.09 d. Pakartotinas vizitas pas veterinarą. Apžiūrėta burnytė. Dantenų patinimas atslūgęs, nėra parausios. Paskirti antibiotikai tolimesniam gydymui, kad užbaigti visą gydymo kursą. Šios dienos išlaidos 9 Eur

    2017.03.22 d. Dantenų uždegimo gydymas medikamentais nepadėjo, todėl veterinaras nusprendė šalinti dantukus. Pašalinti visi 4 krūminiai dantukai , susiūtos dantenos tirpiais siūlais, dar tepsime Stomotodine pasta burnelę 10 dienų. Šios dienos išlaidos 30 Eur.

     2017.03.23 d. Jau praėjo visa para, bet katinukas labai sunkiai atsigauna po narkozės, vis dar eidamas pasvirduliuoja, nelaka vandens, maistu nesidomi, nosytės ne rožinės, bet balkšvos spalvos, todėl vėl keliavome į kliniką. Apžiūrėta burnytė (gyja gerai), pastatyta lašelinė, suduota vit.pasta, tuo pačiu gavo ir vandenuko su švirkštu. Mūsų išlaidos 10 Eur.

 

     2017.06.19 d. Iš viso paaukota nuostabių neabejingų žmonių 255 Eur, o išleista baltuko Teduko gydymui 216 Eur. Liko paramos 39 Eur. Šiuos pinigėlius paaukojau kitiems bėduliams.

   Iš jų pati pirmoji benamiukė nuostabiai meili juoda nėštukė katytė, kurios sterilizacijai išleista 20 Eur. Pirkau ir Advocate lašiukų šuninę dozę (4 mg), kurių turėtų užtekti maždaug 6 katelėms.  Už juos sumokėta 19 Eur. Jos skelbimas www.gyvunugloba.lt/lt/main/g.133389

 

 Šią naujieną uždarau. Apie būsimus kitus rūpestėlius, išsibarsčiusius Riešutų g., kursiu atskirą naujieną. 

 

 


Sukurta: 2016-10-22 | atnaujinta: 2017-05-08
Naujienos numeris: 51051
Peržiūrėjimų skaičius: 54086

« grįžti

Komentarai

Mune58 (2017-06-20) (foto)
atsiprašau, ne tą skelbimą įdėjau http://www.gyvunugloba.lt/lt/main/g.133389
Mune58 (2017-06-20) (foto)
nuoširdžiausias Ačiū Linai R. už paramą mano bėduliams. Šiandien, norėdama uždaryti šią naujieną, parašiau fin.ataskaitą. Likutį gautos paramos pataupiau, o vakar paskyriau naujai beglobiukei, kurios skelbimas http://www.gyvunugloba.lt/lt/main/g.133389
Mune58 (2017-04-04) (foto)
Mano lepūniukas tik šiąnakt padarė pažangą - paragavo šiek tiek sausiukų. Nežinau, ar jam dar tebeskauda, ar jam jau užsifiksavę smegenyse ir jis bijo kramtyti. Kiek jį stebiu, tai dar negali nusižiovauti plačiai praverta burnyte. Gal jam tie siūlai tempia odelę, sukeldami diskomfortą?
Mune58 (2017-03-28) (foto)
prisiskambinau jį gydžiusiam veterinarui, sakė, kad po savaitės galima bandyti duoti sausiukų. Pakentėsim dar tas 2 paras, tiksliau aš pakentėsiu (nemažai kasdien sulapnoja paštetukų), o po 2 paų jis kentės (lepunčikas nelabai norės sausiukų):D
Alusia (2017-03-28)
Tikrai nieko nerizikuojate, aš klausiau gydytojos, ką galima duoti, pasakė viską ką valgys:) Lapkinas neturi nei vieno dantuko, kaip ir minėjau viską jis puikiai valgo, tik mėsą sumalu, baisios skylės pas jį buvo turbūt ne mažesnės:)
Mune58 (2017-03-28) (foto)
man taip baisu rizikuoti duoti sausą maistelį, nors dar praėjo nedaug laiko - šiandien tik 5 paros. Aš įsivaizduoju, kokios ten baisios skylės liko po krūminių dantukų šalinimo, jeigu net sukabino siūlais:(
Alusia (2017-03-28)
Mune58, greitai sugyja dantenos, Lapkiną parsivežiau namo kitą dieną po operacijos, jis jau dorojo sausą, aišku pirkau kūdikėliams skirta Royalį, puikiai tvarkė maltą žalią jautieną. Princėse pas mane po operacijos atvyko atrodo po savaitės, tai irgi viską tvarkė ir sausą, ir mėsą, burnytė sugyjus gražiai buvo.
Mune58 (2017-03-28) (foto)
viskas su juo gerai, dar vis kasdien tepu dantenas Stomodine pasta. Kol kas maitinamas šlapiu maisteliu, iš kurio pagrindinis - Gourmet paštetas. Dar gauna Athena pertirintą, Canailon pertrintą. Jeigu duodu Felix'o, tai išlaižo drebučius, o mėsgalius palieka man:D Labai patinka skriausti draskyklę, kai pradeda galąst nagučius, tai net kuolas siūbuoja,turiu prilaikyti padą priispaudus koja, bando dūkti, tik kad mano virtuvė, kaip kišenė, nėra jam vietos įsibėgėti. Labai fainas katulis. Alusia, gal jūs pamenate, per kiek maždaug laiko pilnai sugyja dantenos.? Bandžiau pasiskambint veterinarui, paklausti, bet juos ten pagauti, tai maždaug kaip į prezidentūrą.
Alusia (2017-03-28)
Mune58, kaip laikosi Tedis po operacijos?
Mune58 (2017-03-25) (foto)
nu bliamba, jau man haliucinacijos:( Tas juodas plonas siūlas, taigi nuo draskyklės prikibęs šeriukas:D
Mune58 (2017-03-24) (foto)
Ačiū, Birmanuk, už palaikymą. Žinau, kad tos 3 narkozės ir taip dažnai blogai, bet kiek gi galima badyti tais antibiotikais. Tuo labiau, kad jo būklė nė kiek negerėjo. Nežinau kodėl veterinarai taip nenorėjo traukti neklibančių dantukų. Dabar prieš 3 narkozę man buvo pakištas lapas pasirašyti. Visą atsakomybę už meškutį prisiėmiau sau. Ir kai po paros laiko jis pilnai neatsigavo, nulėkiau su katuliu pas juos, prašydama lašelinės, kad kuo greičiau išsivalytų kraujas. Šiandien Tedukas jau visas šustriakas, naudojasi draskykle, bandė net padūkti. Šlapią skystą maistelį laižo po nedaug, bet dažnai. Daugiau pas daktarus vežt neplanuoju, nebent vėl sunegaluotų, o dabar svarbiausia, kad sėkmingai ir kuo greičiau sugytų dantenos, nes šiandien mane suneramino, kai jo pakaklėje ant kailiuko radau maždaug 2 cm ilgio juodą, ploną, kietą siūlą. Ir garant, kad ten siūlas iš burnelės, nes sakė, kad susiuvo visas 4 ištrauktųjų dantukų dantenas. Kad tik gražiai jam viskas sugytų.
Birmanukas (2017-03-23)
Labai gaila Meškučio Tedžio, per 3 mėnesius 3 pilnos narkozės :(. Vargšelis... laikykitės.
Mune58 (2017-03-23) (foto)
šios dienos pasiekimas - per 2 kartus išlaižytas Gourmet paštetas, atskiestas su trupučiu virinto vandens, draskyklę katulis taip pat prisiminė. Tai jau geras ženklas. Ausytės ir nosytė taip pat atgavo savo spalvą. Po truputį atgauname jėgas.
Mune58 (2017-03-23) (foto)
meškutis sunkiai atsigauna po operacijos. Abu nemiegojom iki 3 nakties. Uždarytas narve nenori būti, drąsko narvo grotas, miauksena prikimusiu balseliu,o paleistas iš narvo, spraudžiasi į mažiausią kampą. Šiaip taip iškentėjo karantiną iki 7 val.ryto. Išleidau pasivaikščioti, o jis dar vis pasvirduliuoja, vandens nelaka, maistu nesidomi ir vėl lenda į kampus slėptis. Nosytė ir ausys ne gražios rožinės, bet lyg balkšvos spalvos. Nelaukiau rytojaus, nuvežiau pas veterinarą. Apžiūrėjo burnytę, gražiai gyja. Paprašiau, kad pastatytų lašelinę, gavo nemažai vit.pastos, dar sugirdė su švirkštu vandens. Sakė, jeigu dar bus nevalgus, tai sugirdyti per prievartą vandens su trupučiu medaus, kad kraujas gautų gliukozės. Parsivežiau namo, pasigražinom kailį (jį šukavimas labai ramina), o dabar snūduriuodamas ant šaldytuvo, priiminėja saulės vonias.
Mune58 (2017-03-22) (foto)
Tedukas jau po dantų šalinimo operacijos, pašalinti visi 4 krūminiai dantukai, susiūtos dantenos tirpiais siūlais. Vienas dantukas rėmėsi į viršutinę burnos gleivinę, tokiu būdu keldamas didelį skausmą. Visą dieną nervinausi, nes nuvežiau 10 val, o pasiėmiau tik 17 val. Kol pilnai neatsigavo po narkozės, nieks man jo neatidavė. Vargšytis mano, dar dabar griuvinėja, apie maistą nė kalbos negali būti:( Aš jam palaikau kompaniją - nevalgau. Penktadienį (poryt) vėl vizitas apžiūrai pas veterinarą. Dar kartą AČIŪ aukojančioms, prijaučiančioms, padedančioms, palaikančioms mus, tikinčioms mumis. O mes tuo pačiu stengsimės kuo greičiau pasveikti.
Mune58 (2017-03-21) (foto)
vis gi pasaulis ne be gerų žmonių. Į mūsų pagalbos šauksmą atsiliepė net keli gailestingi žmonės, už tai mes su Teduku nuoširdžiai dėkojame Violetai Č., Editai B. ir Rasai Z. už paaukotus pinigėlius. Pasidengė mūsų išlaidos ir rytojui dar turimė 49 Eur. kelionei į vet.kliniką. Bandau užsiregistruoti (kol kas tel.užimtas). O Tedukas, nors ir labai atsargiai, bet kaip paukštukas lesa maistelį. Vakar vakare parodė norą sausiukams, bet įkišo noselę ir atsitraukė. Pradėjau dėti panosėn po 1 grūdelį, mintyse melsdamasi, kad tik kramtant neužtaikytų ant skaudžiausios burnelėje vietos. Bet tie sausiukai tokie smulkučiai, kad jis juos nekramtydamas rijo. Labai neramu dėl rytojaus, bet kelio atgal nėra. Vakar kalbėjau telefonu su prieš tai gydžiusiu veterinaru, tai pasakė, kad jeigu nepadeda medikamentinis gydymas, reikalingas chirurginis gydymas. Supratau, ko gero raus dantukus:(
Heiderra (2017-03-20)
Ačiū, nemačiau. +20 pervedžiau.
Edžis (2017-03-20)
Tarp nuotraukų parašyta: LT427300010004974430, Marytė Jonytė
Heiderra (2017-03-20)
Norėčiau Tedžiui pervesti 20 eur, bet nematau sąskaitos
Mune58 (2017-03-20) (foto)
niekas mūsų nemato ir negirdi:( Padėkite, prašau, išspręsti Teduko ligos problemą. REIKALINGAS GLOBOS PERĖMIMAS GYDYMO LAIKOTARPIUI. Pati neturiu galimybės gydyti, bet tuo pačiu ir negaliu leisti jam kankintis, nes matau, kaip jam skauda kramtant net ir šlapią maistelį:(
Mune58 (2017-03-19) (foto)
Pakelkite, prašau. Dar nepraėjo nė savaitė po gydymo, o pas mus vėl prasti reikalai. Tedis atsisako sausiukų ir vandens. Šlapio maisto taip pat mažiau kramto, kartais seilėjasi, tuo pačiu kramsnojant ir viena akelė paašaroja, o ir kramto labai atsargiai. Liūdnas. Vėl reikia vizitui pas daktarus, bet negaliu daugiau grimzti į skolas gydymams, transporto neturiu (lekiam su taksi), jo kokybiškam maistui išleidžiu nemažai pinigų, kraiko taip pat šis milžinas sunaudoja daugiausiai. Palūžau tiek fiziškai, tiek dvasiškai:( Per visą laikotarpį, kiek esu išglobojusi gyvūnų, nepamenu, kad tiek ilgai (nuo 2016.11.30) reikėtų kapanotis iš ligų. Šeštadienį skambino 3 norėtojai. Labai gaila, bet visiems teko atsakyti, nes atsidūręs naujoje vietoje, stresuodamas ir dar su skaudama burnele išvis gali nustoti valgyti:( Labai laukiu pasiūlymų, gal atsiras žmogus/organizacija, galintys perimti iš manęs globą gydymo laikotarpiui.
Mune58 (2017-03-13) (foto)
meškėniukas vakar gavo paskutinę injekciją. Dar liko suduoti 3 dienas po 0,5 tabletėlės inkstų ir kepenų veiklai gerinti ir 3 dienas tepti pasta dantenas. Po to darysime 2 savaites pertrauką ir vėl tepsime pasta dantenas 7 dienas. Labai tikiu ir labai noriu, kad dantenų uždegimas nepasikartotų. Jau vaikinas apetitu nesiskundžia: valgo už du, tuštinasi ir šlapinasi už du. Nu, niekaip mums nesigauna tos dietos laikytis:D Savo nuostabiu charakteriu jis sugeba išsireikalauti. Mes abu būtume be galo dėkingi, jeigu atsirastų norinčių, galinčių prisidėti prie mūsų gydymo išlaidų sumažinimo, nes pas mus fin.padėtis prasta:( Sausiukai Josera jau eina į pabaigą. Lauke pradės virkauti alkanos dūšelės:(
Mune58 (2017-03-09) (foto)
grįžom iš vet.klinikos Apžiūrėta meškučio burnytė. Dantenų patinimas jau atslūgo, nėra paraudusios. Kadangi dar nebaigtas visas antibiotikų kursas, papildomai gavome 3 dienoms injekcijų. Išlaidos dar padidėjo (papildžiau naujienos viršuje). Kai baigsime antibiotikų kursą, beliks tik tepti Stomodine pasta dantenas, po to 2 savaitės pertrauka ir vėl 1 savaitę tepti. Ši pasta padės apsaugoti dantukus nuo apnašų. Dabar jau viliuosi, kad tai buvo paskutinis vizitas pas daktarus. Veterinaras patikino, kad tai autoimuninė liga, kuri dabar gydoma stipriais vaistais, po gydymo organizamas turi pats kovoti. Ko mes abu labai labai stipriai norime. Gavau įspėjimą, kad normuočiau maistą dėl Teduko viršsvorio. Jau nuo vakar dienos mažiau jis gauna konservų, o kai reketuoja miau, miau, jam pakišu sausiukų. Jų tikrai nepersivalgys, tuo pačiu ir laks vandenuką. O jie tikrai skanūs. Tai sausiukai inkstininkams Renal & Oxalate. Šitas kacas man tapo jau "auksiniu", tiek savo charakteriu, tiek investicijų prasme. Norėčiau jam surasti labai gerus, atsakingus šeimininkus, bet kol kas tokių dar neatsirado.
Mune58 (2017-03-08) (foto)
labai didelį Ačiū sakom su Teduku p.Rūtai už paaukotus 30 Eur. Katulis jaučiasi geriau. Jau nepyksta, nekrapšto letenėlė žanduko, nebėga slėptis rėkdamas ar urgzdamas, kai suskausta kramtant. Kol su dukra masažuojam Stomodine geliu dantenas, jis kuo ramiausiai sėdi. O tai reiškia, kad jam nebeskauda. Vakar vakare ir šiandien ryte jau kramtė sausiukus. Gydymas dar tęsiamas.
Mune58 (2017-03-06) (foto)
kadangi ši naujieną yra 3 katulių, o rašinėju tik apie Tedį, tai trumpai parašysiu apie likusius du. Tiek juodukas, tiek margutė nedingo iš mano akiračio, žiemą praleido neskausmingai (atrodo sveiki), nors pagalbos nesulaukė. Dėl juoduko skambinusi moteris norėjo jį pamatyti. Bet jis gi nesėdi vienoj vietoj ir nelaukia:( Pasakiau, "nėra čia ką žiūrėt,jeigu imate globon, einu su boksu, pagaunu ir laukiu atvykstant,". Tuom globa ir pasibaigė. Tiek jis, tiek margutė gauna maisto, žinau, kur jie glaudžiasi. Labai norėčiau šiems meilūnams surasti namus, bet iš kiemo jie nepasidovanos, globos nėra, lauksime šilto pavasario.
Mune58 (2017-03-06) (foto)
tai kad tuose konservuose ir taip skystimo yra. Jeigu jam duodu Felix'o, tai jis išlaižo drebučius, o mėsos gabaliukai lieka. Gauna Athena, Gourmet paštetų, kurie nėra tiršti. Mėgsta palaižyti Kitekat'ų išspaustą skystimą, o kukuliai lieka kieminukams. Vandenį jis lakė tada, kai vienu momentu ragavo sausiukų. O juos kramtė tada, kai leidau nuo skausmo vaistus. Betgi tų injekcijų pastoviai negali leisti, nes tai pakankamai stiprus vaistas. Gali pakenkti kai kuriems organams. Galėsiu pabandyti kažkiek įpilti, bet bijau, kad sugadinsiu maistą ir katulis liks nevalgęs.
Edda (Gyvunugloba.lt) (2017-03-06)
Lankytojas pašalino komentarą
Mune58 (2017-03-06) (foto)
ir kas pasakys, kad meškutis sirguliuoja? Sveria nei daug, nei mažai -tik 6 kg, va tiap:D
Mune58 (2017-03-06) (foto)
vos prieš pusvalandį grįžom iš vet.klinikos su Teduku (papildžiau naujieną). Kažko labai ypatingo dėl jo sveikatos problemų nenustatyta, tik kraujo tyrimas rodo, kad 3 kraujo rodikliai truputį viršija normą (inkstų kreatininas, kepenų globulinas ir trombocitų per mažai, kraujas per tirštas. Sakė, matosi, kad mažai laka vandens. O jis ne mažai laka, bet iš vis nelaka. Galbūt, kai nekramto sausiukų, tai nėra poreikio? Šį ketvirtadienį vėl vyksime pakartotinam vizitui. Veterinaras matys, ar katukui, pakeitus vaistus, gerėja ir jeigu taip, tęsime tolimesnį gydymą su šiais paskirtais antibiotikais ir priešuždegiminiais vaistais. Nes šiandien pirkome tik 3 dienoms, tai dar nėra visas antibiotikų kursas.
Mune58 (2017-02-09) (foto)
dėkoju p.Rūtai, kuri neabejinga mano globotiniui Tedukui ir paaukojo mums auksinius 25 Eur. Jų kaip tik mums šiandien verkiant reikėjo, kad galėtume atsiskaityti su veterinaru. AČIŪ, brangioji:)
Mune58 (2017-02-09) (foto)
papildžiau naujieną. Šį kartą, atrodo, įklimpau - niekaip nepavyksta pilnai pasveikti. Mano geras mielas meškutis:) Tai snūduriuoja, tai griuvinėja, dar pilnai neatsigavęs po narkozės. Saugau, kaip lialiną. Kai pradėjo užkimusiu balseliu miauksent, šukavau (o tą jis labai mėgsta), pakol vėl užmigo. Veterinaras "nuramino", kad tai jau paradantozės pradžia, kuri gali kartotis, todėl reikia karts nuo karto stebėti jo šitą silpną vietą.
Mune58 (2017-02-03) (foto)
papildžiau naujieną. Meškutis serga (dandenų uždegimas). Baigiame ištuštinti piniginę, liko 2 Euriukai. Dieve, esu kaltas:( Nepastebėjau beveik savaitę laiko, kad jam negerai. O nepastebėjau dėl to, kad jis man "ne ant akių", būna uždarytas virtuvėje. Ir žinote ką, gal mane palaikysite nevisprote, bet tikrai gyvūnai verkia. Tedžiui akelės ašaroja dažniausiai tada, kai jis niamnioja. O tai reiškia, kad jam skauda, kai maistas liečia dantenas, jis nori valgyti, bet tuo pačiu ir kankinasi. Aš, kvanka, tepliojau akeles, lašinau gentamiciną, natūralias ašaras, vis galvodama, kad niekaip neišgydau rinotracheito. Šiandien po veterinaro vizito niekuom akių negydžiau, bet dabar, vėlai vakare net atkreipiau dėmesį - akytės nešlapiuojančios.
AisteIgn (2017-01-21)
Turiu nuliudinti, morciai jau prasidejo.........
Mune58 (2017-01-21) (foto)
nenoriu žiemos, nes kieme gyvūnėliai šąla, bet ir bijau laukti pavasario, nes jų ne mažėja, o atvirkščiai - daugėja. Jau ne pirmą kartą ateina į mano PSP-nukių valgyklėlę juodas ar tai katinas, ar tai katė vakarienės. Ir šiandien sužinojau blogą žinią man. Vienas "gerietis" gyvenantis visai šalia iš savo daudiabučio išmetė laukan "mamkų i dočkų, matau, klaidžioja po kiemą". Paklausiau dėl kokios priežasties, atsakė, kad pradėjo dergti jam po lova. O kurgi jos darys, gal per ilgai nebuvo tvarkoma kraikdėžė? Aišku, kad taip, nes "litrabolas" svarbiau. Abi nesterilizuotos:( Sakiau, kad už gero mėnesio prasidės pavasarinis morčius ir atsives kačiukų, atsakė "o koks mano reikalas". Ėjau namo su gumulu gerklėje, nežinau, ar turėsiu jėgų ir laiko viena vykdyti PSP:(((
Mune58 (2017-01-08) (foto)
Lapke, labai ačiū už pamokėlę, naudojuosi ja. Nu pirmą kartą susiduriu su akelių problema, kad niekaip nepavyksta jas sutvarkyti iki galo. O meškutis jau toks gudrutis:D Vos paimu ant rankų (šalia stovi dukra su lašiukais), jis pradeda spurdėti - žino, kad bus procedūros. Kai esu su juo viena ir paimu ant rankų, sėdi sau ramiakas ir murkia be paliovos.
Lapke (2017-01-07) (foto)
Jakovo klinikos gyd. Linas, skirdamas Gentamiciną, visada primena, kad prieš tai būtina sulašinti natūralias ašaras. Maždaug prieš 10-15 min.
Mune58 (2017-01-07) (foto)
nei juodukui, nei margutei iki šiol globos neradau. Nebežinau, kur jie slepiasi per didžiuosius šalčius, jų beveik nematau. Paberiu sausiukų (šlapias maistelis greit sušąla) tose vietose, kur su jais susitikdavau, randu sukramtytus, bet nežinau, ar jie, ar kiti suniamnioja. Labai skauda širdį dėl jų, bet neturiu sąlygų visų šąlančių priglausti:(
Mune58 (2017-01-07) (foto)
Kadangi baltajam Tedukui dar vis paašaroja akelės (kartais skaidrios išskyros, kartais rusvos spalvos), veterinaras rekomendavo dar palašinti gerą savaitę gentamiciną. Tuo pačiu nupirkau natūralių ašarų lašiukų, nes po antibiotikų išsausėja akelės. Šiuos lašinsiu po vaistų kurso. Pinigų kraitėlė mums sumažėjo 8 Eur. Rezerve šiai dienai turime 12 Eur. Tikiuosi, kad daugiau jokio gydymo šiam meilūnui nebereikės.
Mune58 (2016-12-20) (foto)
AČIŪ labai Violetai Č. už paramą katukams, jau ne pirmą kartą pagelbėjant mus. Kraitelėje iš surinktų 70 Eur, baltukui veterinarinės išlaidos atsėjo 50 Eur, o likusius 20 Eur pasiliksiu sekančiam kažkuriam iš likusių dviejų (juoduko ar margutės) bėduliui. Šiandien baltukas Tedis kastruotas, paskiepytas, išvalytos ausytės, apžiūrėta burnytė, iškirpti kaltūniukai, nukarpyti nagučiai. Tarp kitko, vienos priekinės letenėlės 1 pirštukas be nago. Kažkur kažkaip nabagutis nusirovė. Paprašiau, kad veterinaras patikrintų, gal čipuotas. Deje, ne. Na, ka gi, belieka tik gražiai nusifotografuoti ir ieškoti namų namučių.
Mune58 (2016-12-12) (foto)
naujiena įkelta dar rudenį, žiū, kad ji jau tapo seniena:( Dabar jau žiema žiemužė, todėl truputėlį paredagavau pavadinimą. Labai gaila likusių dviejų naminukų (juoduko ir margutės), vargstančių kažkur šaltyje, kurie pagalbos vis dar laukia:( Meldžiuosi, kad nė vienas nesusirgtų.
Mune58 (2016-12-06) (foto)
Vakar visą vakarą stipriai lijo. Einant mums su Čikute į naktinį pasivaikščiojimą, atbėgo pasiglaustyti juodukas. Perbraukiau ranka per nugarytę - visas kailiukas sušlapęs. Neturi vargšiukas kur pasislėpti. Kaip jam padėti? Aš viena bejėgė:(((
Mune58 (2016-12-06) (foto)
nuoširdžiausias AČIŪ gerb.Rūtai už paramą meškinui Tedžiui. Pinigėlių turėtų užtekti ir jau į pabaigą einančiam gydymui, ir kastracijai, ir skiepui. Tik kad tas mano meškėnas netaupus:D Valgo už du, sysina taip pat už du. Didžiausia bėda, kad valgo tik šlapią maistą. Kažkodėl paskutinėmis dienomis pasirinko naują guolį - kraikdėžę. Šitam galiūnui įdėjau ne spec. kraikdėžę, bet plastmasinę vonelę, tai jis įkrenta į tą baleiką, susisuką į kamuoliuką ir parpia.
Mune58 (2016-12-05) (foto)
Juodukas ir margutė vis dar laukia stebuklo. Vis dar viliamės, kad atsiras jų gelbėtojas, pakol nesusirgo:(
Mune58 (2016-12-05) (foto)
grįžom su "meškiuku" iš daktarų. Kadangi dar vis čiaudi, tesiamas gydymas (papildžiau naujieną). O jau jėgos katinas turi, vos išlaikiau per procedūras. Arba aš visai nuslabau:D Užsiropštėm abu ant svarstykilų, po to aš viena. Skirtumas 5,5 kg. Tai tikrų tikriausias meškiukas TEDIS.
Mune58 (2016-12-04) (foto)
per anksti išgyriau meilūną. Šiandien mane nuskriaudė - nei iš šio, nei iš to įkando į plaštaką. Po to paėjęs kokį 1m toliau, dar apšnypštė:( O aš norėjau jam tik į lėkštutę pakartotinai įdėti vakarienės ir bandžiau ją paimti. Gal jis pavargo nuo kasdienių gydymo procedūrų, o gal atšilo namų sąlygomis "riešutukai" ir prasidėjo morčius, nebežinau. Nu, bet aš jam atsilyginsiu. Kai pasveiks, bus kastruotas.
Mune58 (2016-12-01) (foto)
Didelis AČIŪ Baltuko gerbėjai Linai R. už paramą. O jis gerbėjų tikrai vertas. Tai didelis "verksnys vaikas", prašantis dėmesio, meilės, mokantis parodyti pilvelį, ištisai glaustosi aplink kojas, nenori būt narve. Vos tik praveriu dureles, tuo pat stato kojeles per slenkstį meilintis. Vienu žodžiu - didelis pliušinis žaislas. Nežinau, kuo jis buvo maitinamas, bet pas mane sausiukų sako "nia nia, nesiūlyk". Mėgsta tik šlapią maistą ir bet kokį, kad ir KiteKat konservus. Vakar galų gale įpyliau Purina ONE jautienos skonio sausiukų, tai pakol glosčiau, jis kramsnojo, o per naktį nepalietė. Čiauduliukas po nakties kažkiek mažesnis, bet ta jo dešinė ausytė matosi, kad labai skausminga. Kai vakare su dukra lašinom ir dar reikėjo įlašinus šiek tiek pamaigyti, tai vos išlaikiau šitą galiūną.
Mune58 (2016-11-30) (foto)
papildžiau naujieną. Vakar parsinešiau namo galiūną baltuką. Tai didelis stambus, be galo meilus, nekastruotas katinas. Beje, jau peršalęs. Teks visas procedūras nukelti vėlesniam laikui, nes dabar pradėjau gydymą.
Mune58 (2016-11-22) (foto)
pakelkite, prašau. Globos pasiūlymų vis dar laukiame.
Mune58 (2016-11-16) (foto)
Skelbiu aukcioną: kam balto, kam juodo, kam baltai juodo? Mes ne kokios prekinės išvaizdos, nesame nei ryžikai, nei pilkeliai, bet širdelės lygiai tokios pačios, kurios nori šilumos ir žmogaus meilės. Vis dar laukiame stebuklo bent vienam iš trijų.
Mune58 (2016-11-12) (foto)
labai laukiame globos pasiūlymų iki padovanojimo po skiepų. Iš didžiausios bėdos paglobočiau, pakol būtų atliekamos visos procedūros. Negi pas nieką nėatsiras kokio nors šiltesnio užkaborio? Priglaudusiam (jei tai būtų organizacija) pažadu atiduoti savo 2% už 2016 metus.
Mune58 (2016-11-10) (foto)
vakare prie kaimynystėje esančios šėryklėlės pabandžiau artimiau susipažinti su baltuku http://www.part.lt/perziura/4defeba46831dd90e0f3c8cbdd6fdee5444.jpg Palindau po balkonu vos ne keturiomis, švelniai pakalbinau, atsargiai paglosčiau galvelę, pakasiau kakliuką. Baltukas buvo įsijautęs į vakarienę, tad manęs neišsigando, tik retkarčiais prikimusiu balseliu man kažką pasakojo. Gal guodėsi, gal skundėsi likimu:( Dabar jau lapų krūvos nebeliko, viskas sukrauta į didelius juodus maišus. Pradžioje miegojo ant maišų, bet lietui lyjant ir atšalus orams, ten jis jau nebesirodo.
Draugas (2016-11-09)
Dieve brangus, kelkime skelbima! Juk salciai jau prasidejo...
Mune58 (2016-11-08) (foto)
pakelkite, prašau. Globos pasiūlymų vis dar laukiame:(
Mune58 (2016-11-05) (foto)
mano brangieji vargdieniukai:( Neturi kur prisiglausti, tupi sušalę, jau rodos, kad ir maistas jiems nelabai rūpi. Neturiu sąlygų kur pastatyti jiems kokią nors dėželę. Globos pasiūlymų dar vis nesulaukėme:( Pažadu sutvarkyti: kastruoti/sterilizuoti, nuparazitinti bei paskiepyti. Gal atsirastų pas ką nors bent vienam iš jų saugus kampelis iki padovanojimo?:(
Mune58 (2016-10-25) (foto)
taip, Nijole, skaičiau. Tai FB "Padėk man surasti tave". Jau buvo keletą SMSų. Žmonėms įdomu, ar jis ne laukinis. Kol kas negaliu patvirtinti nei paneigti. O jeigu laukinis, tai kas tada, pagavus vėl paleisti? Aš pažadėjau pagauti ir perduoti norinčiam jį globoti. Pati globos atsisakau, pavargau, tiek su savo namų šuttve, o dar daugiau su kieminukais. Tuštinu kišenes, barstydama po krūmais ne tik savo beglobėms, bet ir kitų alia šėrėjų, nes jų katės bėga man iš paskos. Išsekau, tiek fiziškai, tiek finansiškai:(
P.nijole (2016-10-25)
Kazkur FB platybese jam buvo organizuojama pagalba. Gal...
Mune58 (2016-10-25) (foto)
baltuko nematau. Lietus nenustoja pliaupti nuo vakar pietų. Nežinau, kur jis tūno pasislėpęs, lapų krūvoje likusi tik išgulėta duobė. Viliuosi, kad nenuklydo toliau laimės ieškoti, kadangi žino, jog prie konteinerio visada vėlai vakarais būna paberta Joseros sausiukų. Prie gretimo daugiabučio šėrėja, prižiūrinti kelis beglobiukus, tai pat sakė, kad į jos valgyklėlę baltukas buvo kelis kartus pasirodęs. Reiškia, jis žino maitinimo taškus, nebadauja. Tik kaip jį pričiupti, kur jis slapstosi per tokį orą?:(
Birmanukas (2016-10-25)
KLAIKUMA. Kauniečiai, Kauno organizacijos, susimylėkite, juk naktimis -4C ir žemiau !!! pražus!!! :(((
AisteIgn (2016-10-23)
Vargsas, tai kad jau ir sita temperatura nieko gero, kai nera uzuoglaudos....
Mune58 (2016-10-23) (foto)
vakar Kaune visą dieną ir naktį (nemiegojau iki 2.00 val) pliaupė lietus. Katuko nebuvo. Šiandien ryte 7.00 val išėjom su šuniuke pasivaikščioti, na gi... miega baltukas susisukęs į kamuoliuką jau šlapiame po lietaus tame pačiame guolyje:( Turėjau su savimi pasiėmusi šlapio maistelio (virtų vištienos odelių, KiteKat konservų, pakišau indelį, jis stryktelėjo ir atsitraukė nuo mūsų. Ko gero, ne manęs, bet šunytės išsigando. Kai nuėjom tolėliau nuo jo, visą maistelį "patvarkė" ir nubidzeno kažkur tolyn pro krūmus į tamsą link sekančio daugiabučio. Visas murzinas, kojytės šlapios iki pažastų, nežinau, kaip jis ištemps, kai prasidės minusinė temperatūra:( Maldauju jam globos, pakol dar nevėlu.
GiRa (2016-10-23)
Širdis plyšta :((((((
Mune58 (2016-10-22) (foto)
Naktį nepavyko padaryti ryškių, gražių foto, bet nors maždaug, apie ką čia aš. Kadangi nuotraukos neįsikelia, tai rašau nuorodą į skelbimą http://www.gyvunugloba.lt/lt/main/g.125293


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
   


Statistika Prisijungę: 96

Alio.lt | Facebook | MySpace | Frype | RSS | Blogger

Naujienos

11.08 Gyvūnų Tematikos Straipsnių Vertimas iš Anglų į Lietuvių...
03.23 Prašau pagalbos padėti palaidoti katinuką (pagalbos nebereikia,...
03.03 Gal kam reikia?
02.07 Liūdna naujiena
08.28 Ieškoma kate Maša/Markiza Vilnius Naujininkai (1)
08.25 kicutė (1)
05.03 Saldi porelė ieško namų (Padovanoti)
04.01 NEMOKAMA sterilizacijos akcija Vilniuje
03.19 Dviems kastruotiems katinėliams skubiai reikalinga sodyba !!!
03.14 Dar atrodo vakar nebuvo nė menkiausio ženklo, kad šiandien bus... (1)

Komentarai

KaylyTittensor (17:46) >>
Legal casinos offer a safe and regulated gaming experience....
Violeta N (0:06) >>
Atsirado!
Altair (15:04) >>
Laiminga pabaiga. Kicutė pati atrado naujus šeimininkus. Kaimynė grįžinėjo vakare iš darbo,...
Skrebas (14:48) >>
Katytė kori sveika, linksma, ir tikra namų šeimininkė , vokiečių aviganiui parodo kieno čia...
Dylangg (14:48) >>
Man atrodo, kad jei jus domina ši tema ir norite rasti ne itin brangių bilietų iš Oslo į...
Jake (14:14) >>
Sveikinu visus. Norėčiau rasti lėktuvo bilietus iš Oslo į Vilnių. Ar galite man padėti?
Jake (14:10) >>
kietas
Katynas M (17:14) >>
Pasikeitė mano tel. numeris, katinėlis nužaidė:). Dabar skambinkite 8 636 42966.
Alusia (18:02) >>
Ačiū, Nijole ❤️
P.nijole (9:05) >>
Mažutė :( Užuojauta :(
Alusia (18:33) >>
Taskutės nebėra :(
Avri10 (21:48) >>
Ačiū Jums už mano gyvenimo meilę
Avri10 (21:47) >>
Feriui jau 13 metų, gyvena laimingai ir yra mylimas