LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lietuva | Latvija | Estija
 
 
 

Kaunas, Riešutų g. katinukų PSP (parama gauta)

benamės katytės jau ne pirmus metus glaudžiasi Riešutų g. dviejų daugiabučių kieme. Gyvena lauko sąlygomis. Yra ir gerų ir labai piktų kaimynų. Vieni leidžia į rūsį, kiti užkalinėja langus. Vargšės beveik nemaitinamos. Kai praeitų metų pavasarį buvo paskelbta Kauno mieste PSP. Moteriškė, paglobojanti kateles 1 kartą skambino, neprisiskambino... Katelės toliau dauginosi. Šį pavasarį jau prasidėjo košmaras, kai katulės ir katinai išsivaikščioję dar ir į 2 nuosavas valdas šalia tų daugiabučių, atbėga ir į mūsų kiemus, ieškodamos maisto. Šį kartą aš kreipiausi dėl PSP, kitą savaitę bus pradėtas gaudymas. Bet..., nėštukės kažkodėl nesterilizuojamos (nežinau motyvų). Todėl nusprendžiau pati, kiek man leis jėgos, sustabdyti dauginimąsi. O jų yra nei daug, nei mažai, suskaičiavau mažiausiai keturias. Negaliu leisti, kad nabagytės vestų vaikelius, krūmuose, pievose, po laiptais, rūsiuose... 

 1. Juodoji nėštukė: sterilizuota (20 Eur), sulašinti Advocate lašiukai (19 Eur- užteks 6 katelėms) ir paleistą į kiemą. Kadangi meili, jauna katytė, ausytė nekirpta, bandysiu jai rasti namus (parama gauta).

  08.25 d. Juodoji, meilioji Bagira susirgo: įtariamas stiprus limfmazgio uždegimas. Paskirtas antibiotikų ir priešuždegiminių vaistų kursas savaitei į namus, suleisti vaistai nuo temperatūros, antibiotikai, vitaminai.Už apžiūrą, vaistus išleista 15 Eur (parama gauta). 

  08.26 d. diagnozė: pratrūko pūlinys kakliuke po smakru, pakartotinas vizitas pas veterinarą 08.28 dienai. Nuskustas kailiukas aplink pūliuojančią, šlapiuojančią žaizdą, temperatūros neturi. Tęsiamas tolimesnis gydymas tais pačiais paskirtais vaistais, kelis kartus dienoje dezinfekuoti žaizdą ir plotelį odos aplink ją, pakol pati žaizda pilnai išsivalys ir pradės trauktis. 

 2. Baltukė nėštukė, baikštukė, paaugliukė katytė: sterilizuota, sulašinti Advocate lašiukai, pakirptas kairė ausytė ir paleista į kiemą. Už sterilizaciją 20 Eur. (parama gauta).

 3. Dviejų mažylių riešutukų pūkuotukų juodukė mamytė. Sterilizuota, sulašinti Advocate lašiukai nuo išorės ir vidaus parazitų. Už sterilizaciją 18 Eur (parama gauta).

 4. Juoda ilgaplaukė su baltu seilinuku subrendusi katulė nėštukė, jau ne vienus metus gyvenanti daugiabučių kiemuose ir leidusi  nelaimingus mažylius į šį pasaulį. Sterilizuota, sulašinti Advocate lašiukai, pakirpta kairė ausytė. Už sterilizaciją 20 Eur. (parama gauta). 

 5. Juoda su baltu seilinuku ir balta papilvėle suaugusi laukinukė katukė nėštukė, "ubagauja" maistelio, kad išgyventi, po kelių daugiabučių kiemus, atsiradusi neaišku iš kur ir kada. Sterilizuota, sulašinti Advocate lašiukai, pakirpta kairė ausytė. Už sterilizaciją 20 Eur (parama gauta)

 6. VŠĮ Penkta koja atstovė pagavo 4 katinus ir 2 katytes. Visi kastruoti/sterilizuoti ir paleisti atgal į kiemą. Na, o aš veterinarui likau skolinga už Advocate lašiukus už visus 6 kirptaausiukus 19 Eur (parama gauta).

 7. Pagauta ir nunešta sterilizacijai raina nėštukė, prieš tai jau pavasarį turėjusi vieną vadą. Sulašimti Advocate lašiukai, pakirpta kairė ausytė. Už sterilizaciją 20 Eur (parama gauta). 

 8. Pagauta ir nunešta sterilizacijai vos 1 metukų juoda, papuošta keliom baltom plunksnelėm ant snukučio, jau šį pavasarį turėjusi 1 kačiukų vadą labai jauki katytė.. Sulašinti Advocate lašiukai, pakirpta kairė ausytė. Už sterilizaciją 18 Eur (parama gauta). 

 9. 2018.03.28 d. Pagauta ir nunešta sterilizacijai juoda paaugliukė (rainės dukrytė) katytė. Sulašinti Advocate lašiukai, pakirpta vos vos kairė ausytė Šios dienos išlaidos 37 Eur. (parama gauta). 

10. 2018.03.29 d. Pagauta ir nunešta sterilizacijai pilkai balta katytė, tuo pačiu sulašinti Advocate lašiukai. Išlaidos 20 Eur (parama gauta). 

11. Gautos paramos likutis 13 Eur.  

  Labai prašau padėti man, kad galėčiau padėti joms - vargšėms katelėms. Be jūsų aukos negalėsiu tęsti pradėtų darbų.

  Mano ats.sąskaita LT427300010004974430 Marytė Jonytė 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Trūkstama parama: 0 EUR
Surinkta parama: 259 EUR

Sukurta: 2017-06-23 | atnaujinta: 2018-04-03
Naujienos numeris: 54193
Peržiūrėjimų skaičius: 49969

« grįžti

Komentarai

Mune58 (2019-04-29) (foto)
bailiukė kirptaausė šiandien jau grįžo iš vet.klinikos į savo kiemą. Labai jau trumpą laiką ji buvo gera. Tikriausiai, iš didelio streso pradžioje buvo sustingus, kad galėjai daryti su ja,ką nori. O vėliau parodė savo nagus ir ragus:D Ką gi, dabar lauksiu vetų verdikto, ką ten man jie priskaičiuos už 5 parų stacionarą, kad galėčiau atsiskaityti, o su šia pikčiurna toliau draugausime, kiek D duos.
Mune58 (2019-04-25) (foto)
Neįtikėtina. Pasirodo bailiukė, vet.klinikoje kuo ramiausia katytė. Leidosi apžiūrima. Dėl akių uždegimo (abi akytės užpūliavusios, akių buoliai raudoni) pateptos abi akelės, suleisti antibiotikai, sulašintas Stronhold'as nuo išorės ir vidaus parazitų. Apžiūrėta burnelė. Turi sugedusį krūminį dantį, kuris bus pašalintas, palikta stacionare, ir ko gero, iki pirmadienio.
Mune58 (2019-04-25) (foto)
bailiukė kirptaausė jau tupi gaudyklėje. Laukiu transporto ir keliaus į vet.kliniką.
Mune58 (2019-04-23) (foto)
Prieš šventes (šeštadienį susirgo mano viena iš kirptaausiukių iš šios naujienos. Jos foto kažkodėl neišsisaugojo https://www.part.lt/perziura/03367972c794cd8749004a526a2a9593295.jpg. Kas rytą atbėgdavo pasitikti, o tą dieną bėgo tolyn nuo manęs. Pasivijus su maistu pamačiau, kad dešinė akytė visa užpūliavusi, praktiškai neatmerkta. Ir nežinau, kaip jai padėti, nes tai pati bailiausia iš viso būrio (2017.07.09-07.11 d. komentarai apie ją). Pati lygtai bando glaustytis, kai dedu maistelį, bet kai aš ją atsargiai liečiu su ranka, ji išsigąsta ir atšoka nuo manęs. Maitinama atskirai, kadangi ji atklydusi kažkur nuo Purienų gimnazijos. Kasdien ateina iš tos pusės ir papusryčiavus vėl dunda į tą pačią pusę. Praktiškai nežinau, kur ji glaudžiasi.
Mune58 (2018-05-14) (foto)
kadangi iš šios naujienos liko 13 Eur, perkelsiu juos naujokėlės globotinės išlaidoms padengti.
Mune58 (2018-04-03) (foto)
labai norėčiau, kad atsirastų globa mano abiems "šviežiai" sterilizuotoms katytėms. Jos nėra laukinukės, abi prisiviliojus skanėstais, rankomis įsidėjau į boksą ir nusinešiau ten, kur reikia. Nė viena nei šnypštė, nei drėskė, nei kando. Tik išsigandusios prisispaudė bokso gale. Bet dabar, lakstydamos kieme, neglostomos žmogaus (ir galbūt gąsdinamos niekadėjų), jos gali sulaukėti. Dar ne vėlu būtų joms surasti puikius namus. Juodukė, visai coliukė. Tai sterilizuotos Rainės dukrytė, gimusi maždaug 2017 m. gegužės mėnesį. Antroji Pilkiukė, 2016 m. vasaros gimimo. Jai šią vasarą turėtų būti 2 metai. Tai sterilizuotos baltos katytės sesytė, bet baltukė visiška laukinukė, o ši naminė katytė, tik atsargi. Pakol miegojo bokse po operacijos, glosčiau ir glosčiau jai galvytę, norėdama atsidžiaugti ja, nesukeliant papildomo streso, nors pakol ji miega. Ir veterinarui labai ji buvo graži. Pati jau globos suteikti tikrai negaliu. "Apsikamšiau" katuliais, su dovanojimais stovime vietoje:(
Mune58 (2018-03-30) (foto)
Tikrai, Jūsų tiesa. Kai nešiau pirmą juoduliukę pas veterinarą, aš neinu gatvėmis, o kad būtų arčiau, einu pro daugiabučių kiemus. Užkalbino viena moteriškė, skųsdamasi, kad prie jų daugiabučio Žukausko g, pilna kačių. Žmogus šeria prie laiptinės, dergia, smirda, Rūsį naudoja katėms ir t.t. Pasiūliau, kad organizuotųsi sterilizuot kateles, tuo labiau, kad šis veterinaras, kurio paslaugomis naudojuosi aš, visai netoli to daugiabučio ir jis nuoširdus žmogus, nelupikas, kieminukėms taiko nuolaidas (be jokių organizacijų palaiminimo). Ji pareiškė, kad žmonės pinigų neduos, organizuoti nėra kam, tai "Gal aš galėčiau sugaudyti ir nunešt sterilizacijai jų kiemo kateles?" Nu niekaip negaliu, dirbantis žmogus, lakstyti po visą rajoną gaudyt bėdulių. Galų gale pasiūliau kreiptis į Penktą koją, kuri vykdo kieminukų PSP. Ko gero, taip ir pasiliks tik pokalbis tarp mūsų. Bandysiu gauti lankstinukų apie vykdomą PSP ir pakabinėti ten prie kelių daugiabučių laiptinių, paprotinti žmones, nors žinau, kad per vieną kiemą ten šalia gyvena viena iš PK savanorių ir galėtų pasistengti dėl vargetų katulių bent jau savo kvartale.
RadLin (2018-03-30)
Ar manot, kad ilgai truks tą bėdulį /-ę rast? :) :) :) Tie 13 Eur yra tokia niekinga suma, kad tikrai rasit kam panaudot. Ačiū Jums už pastangas ir rūpestį.
Mune58 (2018-03-29) (foto)
Didelį AČIŪ tariu kartu su savo kirptaausiukėmis Violetai Č., Linai R. už paramą. Pinigėlių nebetrūksta. Bet Jūs, mielosios, mane įpareigojate, nes liko dar 13 Eur. Galite parašyti į AŽ, kad pervesčiau atgal į sąskaitą. Kitu atveju privalėsiu ieškoti kokio nors bėdulio kastracijai/sterilizacijai.
Mune58 (2018-03-29) (foto)
Šiandien išaušo sėkmingas rytas. Pričiupau ir nunešiau sterilizacijai pilkai baltą katytę http://www.part.lt/perziura/38e858b0c78cb3d59b57598d5f93e6ca590.jpg Šiai jau buvo ankstyvas nėštumas, maždaug 2-3 savaičių keturios užsimezgusios gyvybės. Laiku suspėjau. Ir taip, mano kvartalo benamiukai sutvarkyti. Iš viso čia steriliuota/kastruota 11 mergaičių ir 4 bernai, neskaitant, kad šalia Ajerų g. laksto 4 kirptaausiukės (penkta Margutė pas mane namuose). Tieas, anksčiau rašiau apie 2 juoduliukus nekastruotus katinus, tai vienas iš jų kažkur žiemą dingo (gal persikėlė į kitą vietą panų ieškot), o kitą matau, bet ne kasdien. Galbūt, kai vasarą būsiu laisvesnė, bus geri orai, pabandysiu pagauti.
Mune58 (2018-03-28) (foto)
nuoširdžiausias AČIŪ p.Rūtai Z. už šventinę finansinę dovaną katulytėms, mažinu skolą.
Mune58 (2018-03-28) (foto)
Lankytojas pašalino komentarą
Mune58 (2018-03-28) (foto)
štai ji, šiandien "nuskriausta" katulytė http://www.part.lt/perziura/c1dcf576fa2b4f18b09d99831fb8f1f7353.jpg Jau atsibudusi po operacijos, tik akelės dar apsiblausiuosios.
Mune58 (2018-03-28) (foto)
Tęsiu pradėtus praeitos vasaros darbus, kadangi likusios 2 katytės. Bernai-patinai taip ir taikosi nuskriaust nabagiukes. O jeigu nepabaigsiu šių darbų (be manęs nieks to nepadarys), mano visos pastangos nueis "šuniui ant uodegos". Šiandien pričiupau praeitą pavasarį gimusią Rainės dukrytę, smulkutę juoduliukę katytę. Jau parsinešiau po sterilizacijos, tuo pačiu sulašinti Advocate lašiukai. Dabar snaudžia bokse. Kai atsibus, pabandysiu nufotografuoti. Jeigu planai nepasikeis, rytoj bandysiu pagauti dar likusią pilkai baltą katytę.
Mune58 (2018-01-06) (foto)
labai negera ant dūšios, nes vienos iš šių kirptaausiukų nebėra:( Tai kačių motinėlė, visos gaujos vadas 5-ta foto iš viršaus), ilgiausiai pragyvenusi to daugiabučio kieme. Buvo sterilizuota 07.05 d. ir pagyveno vos pusmetį be rūpesčio. Sužinojau tik šiandien, kai jau porą savaičių, kaip tos ilgaplaukės mielos katelės pasigedau. Paskambinau ten gyvenančiai moteriškei, kuri jau ne vienus metus pašeria tam kieme prisiglaudusias bėdules. Sakė, kad matėsi, jog katulytė tapo neėdri, o po poros dienų rado bendrame rūsio koridoriuje jau nebegyvą:( Dar iš šios kompanijos vienas katinas (rusų mėlynojo mišrūnas - pilkai baltas) kirptaausiukas nesveikuoja. Iš tolo matosi ant šono nemažas gumbas, galbūt pūlinys. Jo foto čia nėra, kadangi buvo gaudomas PK savanorės, kuri vykdė PSP. Jis manęs neprisileidžia, prie maisto prieina artyn, kai aš pasitraukiu, o ir matau jį ne kasdien. Vienas vyriškis pažadėjo man pagauti. Jeigu jam pavyktų, pažadu nunešti pas veterinarą operacijai.
Mune58 (2017-10-18) (foto)
Vakar apie pietus mano kirptaausiukės gavo dovaną - didelį, iš vidaus išklotą putplasčiu, 2 angų, su atidaromu stogeliu žiemai namelį. Tikriausiai, nė viena net nespėjo juo pasidžiaugti: šiandien ryte namelio nėra:(((
Mune58 (2017-10-16) (foto)
čia, kaip anksčiau rašiau, iš likusių 2 paaugliukų mažiulių, jau kelinta diena vieno nematau. Ko gero neišgyveno:( Jis buvo dvigubai mažesnis už savo sesytę (vadinau jį peliuku), gal sirguliuojantis, gal turėjo kirminų? Praeitą savaitę vieną lietingą rytą, kai nuėjau pamaitinti visos šios kompanijos, žiūriu: tupi peliukas prie balos ir geria vandenį:(
Mune58 (2017-10-10) (foto)
šią naujieną laikinai palieku ramybėj (iki pavasario). Šituose kiemuose sterilizuotos 9 katytės, kastruoti 4 katinai ir 2 pūkuotukai kačiukai padovanoti. Liko 2 nekastruoti katinai ir 2 paaugliukai juoduliukai kačiukai sesytė ir broliukas (rainos katės vaikai). Palieku juos gamtos prieglobstyje. Jeigu sulauks pavasario, prižadu abu kastruoti/sterilizuoti. Dėkoju visiems padėjusiems, tiek finansiškai, tiek su gaudymu (gerb.Linai, gerb.Rimai),išgirdusiems, supratusiems, užjautusiems, visiems, kurie manimi tikėjo ir pasitikėjo. AČIŪ, mielieji:) Tuo pačiu, ieškau savanorių, kas galėtų perimti iš manęs jų šėrimą (maisteliu neaprūpinsiu).
Mune58 (2017-09-04) (foto)
šiandien ryte atbėgo juodžkė Bagyra pusrytėlio su savo drauge. Pasilabinom, pasimylavom, apžiūrėjau žaizdelę, viskas tvarkoj. Šašiukas visai visai mažuliukas. Su laiku nukris. Kadangi žaizdelė sausa, neįsimes infekcija.
Mune58 (2017-09-03) (foto)
iš pat ryto juodoji meilybė Bagyra pavalgė pusrytėlį, atlikome žaizdelės procedūras. Skylutės jau nebeliko, tik šašiukas dar neužsidėjęs, . Kadangi vakar jai pažadėjau, kad šiandien keliausim namo, tai praėjus valandai po procedūrų, nunešiau į jos gyvenamą vietą. Palaukiau 10 min, kad įsitikinčiau, jog ji nenubėgo po tiek laiko kažkur kitus. Vargšytė iškentėjo 9 paras pas mane "stacionarą". kas naktį drąskė narvo grotas, protestuodama išleisti, miaukseno įvairiais balsais. Negalėjau prie geriausių norų to padaryti, kadangi ji nesutaria su kitais uodeguotais, puola juos, šnypščia. Dėl to gal ir susigrūmė su kuriuo nors kieme būdama, ko pasekoje įsimetė kakliuke infekcija (vienintelė jos draugė - katytė 1 foto iš viršaus). Žmogui be galo meili, kai paimu ant rankų, ji kiša galvelę į ranką glostymams, rodos, nenuliptų nuo kelių. Bet kur rasti jai jos ŽMOGŲ? Tebūnie taip, kaip yra. Lankysiu ją kasdien, stebėsiu, kaip jaučiasi. Linkiu jai daugiau nesusirgti.
Mune58 (2017-09-01) (foto)
meilybės Bagiros gydymas eina į pabaigą. Pūlių jau nebesimato, žaizda jau po truputį traukiasi. Šašiukas dar neužsidėjęs, bet skylė žymiai mažesnė. Dar 2 kartus dienoj tebeplaunu kalio permanganato tirpalu, o po to, nusausinus vienkartine servetėle, papurškiu Asept'u. Tikiuosi, kad žaizdelė jau greit išvis nebešlapiuos, užsidės šašiukas. Tada nešiu ją ten, iš kur ir paėmiau su visom skolom. Labai norėtųsi tokiai meiliai katytei surasti namus arba bent laikiną globą iki padovanojimo. Aš pati ilgalaikės globos jai suteikti negaliu, padėtis beviltiška:(
Mune58 (2017-08-29) (foto)
didelis ačiū Edvardui B. už paramą Bagyrai. Ligoniukė jaučiasi neblogai, tik labai mažai kramsnoja. Po mažą kiekį, kaip paukštukas lesa. Labiausiai mėgsta jautienos kumpį be kaulo, bet neišgaliu lepinti, duodu tik sumuštinukus su tabletėmis ir dar kelis gabaliukus be vaistų. Visą dieną snūduriuoja, o kai pareina naktis, prasideda protestas "išleiskite mane, nes viską narve išvartysiu ir išgriausiu narvo grotas". Girdėtumėte, kaip ji moka pakeisti savo balso intonaciją. Moka dainuoti įvairiais garsais. Labai nori žmogaus draugijos, ją galėtum glostyti be paliovos. Deda galvytę į delną, pati glaustydamasi. Kai veterinarė apžiūrinėjo jos kakliuką, ji elgėsi lygiai taip pat, manydama, kad ją bandoma pakasyti, pakol galų gale atsigulė ant apžiūros stalo, susiruošusi pietų poguliui. Labai bus gaila ją paleisti po gydymo atgal į kiemą.
Mune58 (2017-08-28) (foto)
Labai ačiū Violetai Č. už pinigėlį katukams. Grįžom su katyte po apžiūros iš vet.klinikos. Veterinarė pamatavo temperatūrą (neturi), nuskuto kailiuką aplink žaizdą, kad neįsimestų per naują kokia nors infekcija ir nepradėtų šusti po kailiu odelė. Žaizda dar nepilnai išsivaliusi (truputį pūlių dar yra). Daugiau jokių papildomų procedūrų neatlikta. Tęsime gydymą tais pačiais paskirtais vaistais. Žaizdos nežada sukabinti, ji pati po truputį turi užsitraukti. Spėjama, kad pūlinys galėjo susidaryti grumtynių su kita kate/katinu. O ji tikrai nemėgsta savo gentainių (rašiau komentarą jos skelbime). Bet jau vaizdzelis, kai nuskuto kailiuką, nemoku žodžiais nusakyti:((( Foto įkelsiu vakare. Šiandien papildomų išlaidų neturėjome, bet skolelė vistiek dar neužgijo:(
Mune58 (2017-08-28) (foto)
štai taip atrodo šiandien ligoniukės žaizda kakle po smakriuku http://www.part.lt/perziura/067e25144b3c5c2badc8916277630a1c842.jpg
Mune58 (2017-08-27) (foto)
skambinau į vet.kliniką. Įpareigota tęsti gydymą tais pačiais paskirtais vaistais, praplauti žaizdą ir aplink ją kalio permanganato tirpalu, o rytoj atvykti apžiūrai. Pasidariau tirpalo, praploviau nemažą plotelį, kadangi net kailiukas iki pažastų šlapias , nusausinau su vienkartinėm servetėlėm ir pačią žaizdą dar papurškiau Asept'u. Kiek rytoj išleisu pinigėlių, parašysiu. Mūsų išlaidos dar padidės:(
Mune58 (2017-08-27) (foto)
Ačiū Aiste už patarimus. Asept'o aš turiu, bet kol kas nepurškiu, nes nespėju valyti su servetkom jai kakliuko. Net neįsivaizduojate , koks kiekis išbėgo to smirdalo:( Bet kokiu atveju rytoj skambinsiu veterinarei, kad pakonsultuotų. Aišku, kadjos ten visos landžioja po šabakštynus. Gal nuo kokios erkės įsisiurbimo, gal kur nors įsidūrė? Juk gyvenant lauko sąlygomis, visokiausi pavojai tyko.
AisteIgn (2017-08-26)
Mune, jei dantys sveiki, tai greiciausiai buvo kazkur susizeidusi, ar isidurusi, buna kad susivaro ka nors netycia kur belandziodami, kad ir didesne raksti. Jeigu jai taip ar taip leidziami antibai, tai ner prasmes nest vel i vetke, pasidarykit kalio permanganato rausva tirpala ir reikia praplovinet bent pora kartu dienoj neduodant uzsidet sasui (nukrapstyt jei uzsidejo), tirpala traukt i svirksta be adatos , kist i ta skyle ir stumt skysti kad kaip reikiant prasiplautu. Oktisept irgi tinka idealiai.
Mune58 (2017-08-26) (foto)
aosirikau. Katytė leidosi apžiūrima. Pratrūko pūlinys po kakliuku iš išorės. Kiek valau, tiek visas kailiukas šlapias nuo pūlinio su kraujo priemaišom. Gumbas ženkliai sumažėjo. Kakliuke po barzdele matosi skylutė, pro kurią ir prasiveržė tas nelaimingas darinys. Neįsivaizduoju, nuo ko jai taip galėjo atsitikti. Rytoj bandysiu skambinti veterinarei, gal teks atvykti pakartotinai apžiūrai.
Mune58 (2017-08-26) (foto)
ką tik daviau katytei šiltos virtos pertrintos vištienos. Po kelių minučių atėjau pasižiūrėt, vištiena suniamniota, bet į kraiko dėžę, ir šalia jos ant grindų pritaškyta kažkokio šviesiai rausvo skysčio su krauju, o ji tupi ir prausiasi. Supratau, kad pratrūko kažkoks darinys iš vidinės burnytės pusės. Darau prielaidą, kad tai gali būti nuo kokio krūminio dantuko, nors vet.klinikoje apžiūrėjusios veterinarės sakė, kad jos dantukai visi balti, gražūs. Vienaip ar kitaip džiaugiuosi, kad tas gumbas pratrūko, viliuosi, kad nereiks operuoti. Mano geroji, meilioji, nuostabioji čigoniukė:)
Mune58 (2017-08-26) (foto)
štai taip atrodo ligoniukė ant apžiūros stato http://www.part.lt/perziura/2f587fcc5c30c7a476004aa8f53bcfbf382.jpg
Mune58 (2017-08-25) (foto)
pakelkite, prašau. Klimpstu vėl į skolų liūną. Susirgo mano viena iš PSP-nukių http://www.gyvunugloba.lt/lt/adoption/g.133389 Vakar ryte nebuvo atbėgus pusryčių. Šiandien, kai pamačiau, nepažinau: dešinėj pusėj po žandikauliu didžiausias guzas, kakliukas ištinęs, sukūdusi. Pakalbinus atbėgo, bet tik pabaksnojo nosyte šlapią maistelį, bet nieko nekramtė. Parlėkiau su šunyte namo, pasiėmiau boksą ir nudundenom į vet.kliniką. Patinęs gumbas kietas. Veterinarė tiksliai nenustatė diagnozės: gal įgėlė širšė, gal limfmazgio uždegimas. Temperatūra 39,4. Suleido antibiotikų, vitaminų, priešuždegiminių, dar įdavė į namus 3 dienoms antibiotikų tabletėmis ir 7 dienoms priežuždegiminių vaistų tabletėmis. Išleidau 15 Eur.
Mune58 (2017-08-18) (foto)
Nuoširdus AČIŪ už paramą Elenai A. nuo manęs ir didelės uodeguotųjų kompanijos.
Mune58 (2017-08-17) (foto)
pakelkite, prašau. PSP sustojo dėl finansų stygiaus. Mes dar ir kramsnoti norime. Užsakiau Josera Clasic 10 kg maišą už 21,5 Eurvisiems PSP-nukams (Riešutų ir Ajerų g.), naminiams katuliams jau pirkau didmena kraiko už 40 Eur. Dabar gavau SMS iš Maximos, kad man ameniškai su kortele 30 proc.nuolaida gyvūnų prekėms. Iš paskutiniųjų lėksiu pirkt Felix'o. Mano gi net mazgis Denutis tikras feliksiukas, rėkia ir rėkia "duok Felix'o). Jau nebežinau, kaip ir kur dar labiau susispausti:( Jau ne prašau Jūsų, bet maldauju Jūsų vieno kito euriuko, kas galite, kas neabejingas mano beglobiukams. Maistui, kraikui šiaip taip sukrapštau pinigėlių, kol kas neprašau paramos, bet dar ir veterinarines išlaidas padengti man per didelė našta:(
Mune58 (2017-08-03) (foto)
pakelkite prašau. Mano darbai vis dar neužbaigti. Kaip minėjau anksčiau, liko dar 2 nekastruoti juoduliai katinai. Ir jie kaip tik glaudžiasi arčiausi mano namų. Jau antrą naktį girdžiu, kaip rupūžiokai kažkur prie konteinerio rėkauja, pjaunasi. Gal dar kuris nors atėjūnas prisideda, nežinau. Bet privalau gaudyti kastracijai po vieną. Ateinančią savaitę turėtų būti šilta, reikia naudotis proga.
Mune58 (2017-07-31) (foto)
ačiū, Edita, už pagalbą, talpinant nuotraukas. Na, o pas mane jau namuose neplanuotos išlaidos, ir tai susiję su kiemo uodeguotaisiais. Prieš porą savaičių rašiau, kad susirgo mano pačios Pikutis (vėmė, viduriavo). Galvojau, kad parsinešiau namo marą. Tįsiau pas veterinarą. 3 dienų antibiotikų kursas, vaistai nuo viduriavimo - nepadėjo. Pasirodo, kad jam (jis didelis bailys) ištisinė naujokų kieminukų kaita sukėlė didelį stresą. Paskutines 2 katytes slėpiau nuo jo, nešiau į bendras patalpas perlaikymui, tuo pačiu rizikuodama, kad nepamatytų bedrasavininkiai (šiuo metu jie atostogauja). Spėjau laiku. Ir dar bėdos nesibaigė. Šiandien vedžiau pas veterinarą Čikutę, kadangi prieš kurį laiką atsirado ant nugaros nuplikimas, maždaug, kaip 20 cm monetos dydžio. Užvakar, po maudynių, pastebėjau, kad šalia to nuplikimo, dar papildomai kuokštas plaukų iškrito su visa nupleiskanojusia odele (lopas be plaukų padidėjo). Be to, ji kasosi 1 ausį, kai kur vidinėje ausies pusėje nusikasiusi iki šašiukų. Ligos diagnozė - grybelis. Iš kur gi jis išdygo? Veterinaras aiškiai pasakė, kad nuo kačių. Paskyrė kažkokį skystalą, kurį praskiedus su 1 stikline vandens, reikės purkšti visą kūnelį 4 kartus su 3 dienų pertrauka. Dabar jau man "uodega svyla", kad neužsikrėstu nuo jos tuo nelaimingu grybu kiti 3 katuliai, jie gi visi vienoje patalpoje:(
Mune58 (2017-07-30) (foto)
kadangi nepavyksta įkelti į naujieną foto, kol kas parodau čia savo paskutinę pagautą meilybę http://www.part.lt/perziura/1875f8266ac4f165adfad88e302099c6669.jpg Ji gyva ir sveika laksto po kiemą, pamačius mane, atbėga cypsendama kaip paukštukas pasiglaustyti, pareketuoti skanėstų. Labai norėtųsi jai surasti namus, bet vargu, ar iš kiemo kas nors norės priglausti, o ir be jos šiuo metu mažučių pabiručių tiek, kad net internetas lūžta:(
Birmanukas (2017-07-29)
Mune58, šaunuolė Jūs. Stiprybės, kantrybės ir ištvermės nelengvame darbe.
Mune58 (2017-07-27) (foto)
šiandien iš pat ryto geras oras, todėl nusprendžiau toliau kultūringai leisti savo atostogas:) Nunešiau sterilizacijai jaukią, meilią katytę (papildžiau naujieną). Tai jau septinta iš riešutukų kompanijos mano pagauta katytė. Iš viso čia pagauta ir sterilizuota/kastruota 9 katytės ir 4 katinai. Dar liko 2 katinai, kad būtų padėtas taškas. Bet mūsų skolelė ne mažėja, o vis auga, privalau laikinai pristabdyti gaudymus, nes visi uodeguotieji nori dar ir valgyti. Neskaitant šitos šutvės, dar turiu Ajerų g.5 kirptaausiukes ir namuose cieli 4. Labai prašau, nepalikite manęs vienos bėdoje su uodeguotųjų kompanija.
Mune58 (2017-07-26) (foto)
riešutėlių kompaniją dienai kitai palieku ramybėj dėl laiko ir finansų stygiaus. Labai mažai liko, kad darbai būtų užbaigti. Liko 1 meili katytė, turėjusi neseniai 1 vadą (nežinau, kur dingo jos vaikeliai) ir 2 bachūrai. Tad išlaidos padidės dar 40 Eur.
Mune58 (2017-07-25) (foto)
basta, lietuviškų rainių giminės pratęsimas sumažėjo. Ką tik grįžau su rainiuke po sterilizacijos iš vet.klinikos. Kol kas miega bokse. Jeigu rytoj bus neblogas oras, bandysiu gaudyti dar vieną jaukią katytę. Jūsų paramos ir palaikymo vis dar mums labai reikia. PSP į mūsų kiemą jau nebevyks. Kas liko, bandysiu "išgliaudėti" po vieną pati.
Mune58 (2017-07-24) (foto)
AČIŪ, Flia, nuo manęs ir nuo Riešutukų chebros. Šiandien ryte oras buvo ne koks. Katuliai kažkur išsislapstę. Rytoj planuoju pričiupti nėštukę Rainę, kuri laukiasi šįmet jau antros vados:( Tikiuosi, kad medžioklė pasiseks, nes rainė nėra visiška laukinukė, nebent neatbėgtų pusrytėlio. Kai ateina maistelio, tai atsargiai perbraukiu ranka per nugarytę, ji neatšoksta, neišsigąsta.
Filia (2017-07-23)
ir dar kartą 10eur :)
Mune58 (2017-07-21) (foto)
vakare nuėjau apžiūrėti teritoriją, ar visi kirptaausiukai gyvi. Dviejų iš šešetuko nemačiau. Bet jau išgirdau priekaištą iš vienos tų daugiabučių gyvenančios ponios, kodėl jie atgal paleisti į kiemą. Paklausus, kur jiems laukinukams dingti, pasiūlė vežti į prieglaudą. Va, taip va:( Dievulėliau, padėk mums išgyventi, apsaugok mus nuo piktavalių.
Mune58 (2017-07-21) (foto)
Prašau pakelt. Riešutukų kieme dar vargai nesibaigė. Papildžiau naujieną. Šiandien (07.20) buvo vykdoma PSP. Pagauti 4 katinai ir 2 katytės. Vakare visi paleisti į gimtąją pievą. Viso šiuose kiemuose sterilizuotos 7 katytės ir 4 katinai. Mano žiniomis dar liko rainė, jau šnypščianti ant savo vaikiukų (lygtai trys) ir vėl besilaukianti, juoda su trupučiu baltu rankinė katytė, turinti vaikiukus (jos vaikų nematau ir nežinau kur yra) ir 1 juodas katinas.
Mune58 (2017-07-14) (foto)
praėjo 3 paros po paleidimo į kiemą paskutinės kirptaausiukės ir tik dabar pamačiau ją pirmą kartą. Miauksena, prašo valgyti, bet man priartėjus prie jos, šnypščia gyvačiukė. Antrą kartą nepagaučiau nė pro kur, ot gudruolė. Padėjau maistelio po krūmu ir tik man atsitraukus per porą metrų, ji nuėjo link indelio.
Mune58 (2017-07-13) (foto)
šiame Riešutų g. fronte su PSP ledai nepajudėjo. Pasirodo, PSP programa prasideda ne nuo kačių populiacijos mažinimo, bet nuo kačių šėrimo vietos nustatymo. Jau praėjo beveik mėnuo, kai užregistravau šitą "karštą" tašką. Raina katė, užauginusi 3 vaikiukus (jau patys valgantys), ant jų šnypščia, veja šalin. Šiandien jau kavalieriai aplink ją rėžia sparnus. 2 Katelės jau anksčiau po morčiaus. Viena paaugliukė katytė, dar maitinanti, turi 1 vaikutį, tuoj ir ji pradės morčiauti. Ir abejoju, kad aš jas visas žinau, juk ten visai ne mano kiemas. Viešpatie, kaip vienam žmogui viską apžioti? Neturiu minčių, neturiu jėgų, poilsio ir laiko savo šeimai, savo augintiniams, atsilikau nuo tiesioginių savo darbų:(((
Mune58 (2017-07-11) (foto)
tai pirmoji iš mano pagauto penketuko, kuri šitaip stresuoja, burgzti ir šnypšti ant manęs nenustojo. Gerai nors tiek, kad palikta viena uždangstyta, pavakarieniavo ir šiandien papusryčiavo. Prieš pusvalandį paleidau į laisvę. Būk sveika, čigoniuke:)
Mune58 (2017-07-11) (foto)
sveiki, o štai ir mes pasirodom:D http://www.part.lt/perziura/7642e9416109b147a4a72d5812bdc66a144.jpg Labai prašau pagalbos, įkeliant jos foto, nu niekaip neišmokstu:(
Mune58 (2017-07-09) (foto)
Pakelkite, prašau, naujieną. Ji vis dar labai aktuali. Ką tik parsinešiau penktą "laimikį" - nėštukę katytę. Rytoj vykstame sterilizacijai. Jau ši laaabaaai nedraugiška kol kas man. Lauke bėga iš paskos, prašydama valgyti, o dabar gaudyklėje spjaudo ugnimi ant manęs, šnypščia ir urzgia kaip šuniukas:(
Mune58 (2017-07-08) (foto)
tarp kitko, mamukas jau išbandė, netgi foto šitoj pačioj gaudyklėj. Šiandien ryte atbėgo pasilabinti. Daviau skanų pusrytėlį. Sušveitė visą indelį pašteto ir dar kramtė sausiukų. Nuoširdžiai jos atsiprašiau už padarytą skriaudą.
Mune58 (2017-07-08) (foto)
ir dar http://www.part.lt/perziura/2044cf0ebd0931aa986987ce478f89d5956.jpg Galite užpavydėti tos, kurios neskolinote arba skolinote drebančiom rankom:(
Mune58 (2017-07-08) (foto)
kainavo tai kainavo, bet įsigyjau ir dabar turiu nuosavą gaudyklę http://www.part.lt/perziura/d9c928f41c7fbd192b10ed7ca965b0ce427.jpg
Mune58 (2017-07-06) (foto)
jau matau mamulę, ačiū, Edda, už pagalbą:)
Mune58 (2017-07-06) (foto)
pagal aną nuorodą nesimato. Pakartoju kitą nuorodą http://www.part.lt/perziura/9f8d8013f766cd24fac5b8a1c110fc19312.jpg
Mune58 (2017-07-06) (foto)
niekaip nepavyksta patalpinti kačių motinėlės nuotraukos. http://www.part.lt/img/9f8d8013f766cd24fac5b8a1c110fc19312.jpg" /> Gal kas nors iš administratorių pagelbėsite? Ką tik paleidau į platųjį pasaulį. Būk sveika, mamukai:)
AisteIgn (2017-07-06)
Hm, atseit kartu su gimda isoperuoja ir charakteri ir instinktus? Reik tokiu bobuciu paklaust, ar kai baigesi ju paciu reprodukcinis laikotarpis, ar jos nustojo noret valgyt? :D
Mune58 (2017-07-06) (foto)
išgirdau vienos bobusės nuomonę apie kačių sterilizacijos žąlą: "steriluotos katės bevertės, nes jos negaudo pelių". Neturėjau laiko jai aiškinti, kadangi buvau užsiėmus gaudymu, bet turiu ne vieną pavyzdį, kokios jos puikios medžiotojos, o jai atsakiau taip: "nesterilizuotų kačių jau tiek prisidaugino, kad jų daugiau nei pelių".
Mune58 (2017-07-06) (foto)
AČIŪ Editai D. už paaukotus pinigėlius. Dabar turiu jau ateinančioms vet.išlaidoms 10 Eur. Tik kad ir blogas oras, ir ilgasis savaitgalis visus planus gadina.
Mune58 (2017-07-06) (foto)
Visos prieš tai sterilizuotos 3 katytės gyvos, sveikos, kas rytą atbėga "nureketuoti" pusrytėlį. Džiaugiuosi už jas.
Mune58 (2017-07-06) (foto)
labai Jums ačiū, Pranute. Katukė jau pavakarieniavo: išlaižė vištienos sultinį, pagardintą Gourmet paštetu, o vėliau dar patvarkė jautienos gabaliuką, kaip pelytės dydžio. Bet liečia maistą tik palikta viena. Pirmoji katukė iš šio pagauto ketvertuko, kuri šitaip stresuoja. Vet.klinikoj taip pat sunkiai "nusmigo". Kai jau atrodė, kad galvelė svyra ir bando migdytis, ji krisdama ant šono, vėl bando keltis, blaškosi. Veterinaras sakė, kad sunkiai veikia narkozė tokias va stresuojančias kateles. Išgyvenu kartu su ja. Kol kas nelendu per daug prie jos, nekišu panosėn telefono, kad papozuotų. Apklojau narvelį. Lai ilsisi ir atgauna jėgas. Tik man keista, kad būdama kieme, ji mane pažinojo, bėgdavo iš paskos, prašydama maistelio, ji nėra visiška laukinukė, būna visai prie pat kojų, o namuose viskas apsivertė aukštyn kojom:(
Pranute (2017-07-05)
Pervedu 30 euru.
Mune58 (2017-07-05) (foto)
Parsinešiau katinyno mamanę po sterilizacijos, kol kas dar miega bokse. Skola vėl padidėjo. Padėkite, prašau, labai labai. Su veterinaru turiu atsiskaityti iš karto, o pati grimztu į skolą:(
Mune58 (2017-07-05) (foto)
pagavau pačią pačiausią visos kačių šeimynos motinėlę. Ryte vyksime sterilizacijai. Šiais metais jai tai jau antras buvęs morčius. Kur jos prieš tai buvę mažyliai, nežinau:(
Mune58 (2017-07-04) (foto)
Ačiū, Filia, labai labai. Dar esu nužiūrėjusi 2 nėštukes, negaliu laukti, pakol atvyks biurokratinė PSP. Pirmiausia tvarkomi dokumentai, o katelės nelaukia, tuoj bus ne antra nėštumo pusė, bet padaugės ir cypsinčių nelaimingųjų mažylių:( Dabar jau pagalvoju, ar ne per didelę naštą sau užsikroviau: vaikščioti ratais (arba rasiu, arba ne), pamačius įvilioti į boksą (aplinkui zuja tie, kurių kol kas nereikia), jeigu pagaunu laimikį - bėgte pas veterinarą 2 km pirmyn ir 2 atgal su nelengvu turiniu, namie perlaikyti visas blusiukes. Vienu žodžiu: nuo A iki Z. Bet kelio atgal nėra.
Filia (2017-07-03)
prisidedu 10 eur
Mune58 (2017-07-01) (foto)
mažylių mamytė (juoda su baltu seilinuku) atkuto, nenori būt šiltai namuose, pravėrus langą, uodžia gryną orą, cypsena plonu balseliu, drąsko grotas. Nors ir ne koks oras, bet teko paleisti. Namuose jai per karšta, lekuoja. Pamaitinau ir nunešiau į jos kiemą jau po vidurnakčio. Būk sveika, katulyte:)
Mune58 (2017-06-29) (foto)
mažylių mamytė jau atsigavusi po sterilizacijos. Tuo pačiu sulašinti lašiukai Advocate. Vargšelės odelė vietomis net šašuota nuo parazitų:( Jau palaižė Gourmet pašteto, vos vos praskiestu vandenuku, pasinaudojo kraiko dėžute. Labai rami katelė, fainuolė. Foto bus vėliau.
Mune58 (2017-06-28) (foto)
vakar ryte ieškodama nėštukės motininės katės, kuri jau užauginusi tuose kiemuose ne vieną vadą vaikelių, pirmą kartą po sterilizacijos pamačiau atidundant baltukę. Ji gyva ir sveika, bėgo iš paskos per atstumą, prašydama maistelio. Ant pievelės prie jos gyv.vietos (tarp tvoros ir kažkieno pastatytos mašinos) padėjau paštetuko ir palinkėjau "skanaus":D Gyvenk ramiai, coliuke:)
AisteIgn (2017-06-24)
Cia dar isvis stebetina, kad kazkam yra entuziazmo nors po pora sterilizuot, kai visiems aplinkui sitaip visai vienodai...
Mune58 (2017-06-24) (foto)
nenoriu per daug išsiplėsti. Po PSP parašysiu, kas liks man, ar neliks. Pirmoje nėštumo pusėję privaloma sterilizuoti, o antroje nėštumo pusėje privaloma paimti globon. Va čia klausimas, kas jas paims ir kur paims? Apie kiemą žinojau ne tik aš, žino ir kasdien mato 2 didžiausi daugiabučiai, kurių kiemuose dauginasi, deja, geraširdžių žmonių iki šiol neatsirado. Deja, mano gatvė Kalniečių, o šita daugykla Riešutų. Prieš gerus metus baigiau pati PSP Ajerų g. Nu, tikrai viso rajono kačių viena, kaip privatus asmuo ir dar be jokios įrangos, be finansų, be niekieno pagalbos, atleiskit jūs man, neapžiosiu:(
Amonet (2017-06-24) (foto)
Kaip suprasti antraštę?:) 5 koja nenori sterilizuoti tik "labai nėščių", dėl etinių sumetimų. Pirmoje nėtumo pusėje tikrai sterilizuoja. Kitaip ir neįmanoma. Apie kiemą, kaip supratau, žinote jau ne pirmą mėnesį, ar tikrai negalėjote kreiptis anksčiau? Apie moteriškę, kuri paskambinusi visą vieną kartą daugiau nebebandė - išvis patylėsiu...
Mune58 (2017-06-23) (foto)
šiandien praėjau pro baltukės kiemą, bet jos nemačiau, tikiuosi, kad su ja viskas gerai.
Mune58 (2017-06-23) (foto)
tai pirmoji sterilizuota juoda katytė http://www.gyvunugloba.lt/lt/main/g.133389


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
   


Statistika Prisijungę: 62

Alio.lt | Facebook | MySpace | Frype | RSS | Blogger

Naujienos

11.08 Gyvūnų Tematikos Straipsnių Vertimas iš Anglų į Lietuvių...
03.23 Prašau pagalbos padėti palaidoti katinuką (pagalbos nebereikia,...
03.03 Gal kam reikia?
02.07 Liūdna naujiena
08.28 Ieškoma kate Maša/Markiza Vilnius Naujininkai (1)
08.25 kicutė (1)
05.03 Saldi porelė ieško namų (Padovanoti)
04.01 NEMOKAMA sterilizacijos akcija Vilniuje
03.19 Dviems kastruotiems katinėliams skubiai reikalinga sodyba !!!
03.14 Dar atrodo vakar nebuvo nė menkiausio ženklo, kad šiandien bus... (1)

Komentarai

Neba (3:01) >>
16 metų mažutė sulaukė, pats geriausias šunelis buvo...
Waddenis (16:09) >>
Labai geras, galiu paimti. Dabar, tiesą sakant, neturiu tam laiko, nes plėtoju savo verslą ir...
Waddenis (16:08) >>
Labai geras, galiu paimti. Dabar, tiesą sakant, neturiu tam laiko, nes plėtoju savo verslą ir...
Asta29 (12:15) >>
Tiems, kas buvo Ajai neabejingi... O jūsų tiek daug.... Šiandien 2024 m. liepos 8 d. 00:33...
Waddenis (12:52) >>
Sveiki visi! Naminiai gyvūnai man taip pat svarbūs, bet nusprendžiau, kad pirmiausia atliksiu...
Waddenis (12:51) >>
Sveiki visi! Naminiai gyvūnai man taip pat svarbūs, bet nusprendžiau, kad pirmiausia atliksiu...
Waddenis (12:49) >>
Sveiki visi! Naminiai gyvūnai man taip pat svarbūs, bet nusprendžiau, kad pirmiausia atliksiu...
KaylyTittensor (17:46) >>
Legal casinos offer a safe and regulated gaming experience....
Violeta N (0:06) >>
Atsirado!
Altair (15:04) >>
Laiminga pabaiga. Kicutė pati atrado naujus šeimininkus. Kaimynė grįžinėjo vakare iš darbo,...
Skrebas (14:48) >>
Katytė kori sveika, linksma, ir tikra namų šeimininkė , vokiečių aviganiui parodo kieno čia...
Dylangg (14:48) >>
Man atrodo, kad jei jus domina ši tema ir norite rasti ne itin brangių bilietų iš Oslo į...
Jake (14:14) >>
Sveikinu visus. Norėčiau rasti lėktuvo bilietus iš Oslo į Vilnių. Ar galite man padėti?