LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lietuva | Latvija | Estija    
 
 
 

Padovanotas gyvūnas

Aprašymas:

Galima sakyti, kad Nika gyveno prestižiniame rajone, tik va gatvėje... Dabar tapo namų kate, ir jai visai neblogai sekasi:) Nors baikštoka, ji viskuo domisi, mokosi suprasti, kas per daiktas tas žmogus, ko iš jo galima išprašyti, ir kaip bendrauti su kitais namų keturkojais.

Gana jau to prestižinio lauko gyvenimo, laikas naujovėms, ir gal tos naujovės bus jūsų namai ir jūsų šeima?:)

Bruožai: bailus, žaismingas, tinka gyventi tik namuose, draugiškas, skiepytas
Gyvūno vardas: Nika, Žvėryno misė
Gyvūno rūšis: katė
Gyvūnų skaičius: 1
Veislė: Mišrūnas
Lytis: patelė
Lytinis aktyvumas: atlikta kastracija/ sterilizacija
Amžius: 7-12 mėnesių
Kailio tipas: trumpaplaukis
Spalva: juoda, balta
Vietovė: Lietuva, Vilniaus m., Vilnius
  
Šeimininko vardas: Mažoji Liza (neturi prieglaudos)
Adresas: Rygos g. 42-47, LT-05205 Vilnius
Svetainė: Mazojiliza.lt
Banko sąskaita: LT27 7044 0600 0779 9964
įstaigos kodas: 302705033
Paaukoti prieglaudai:

Skelbimo numeris: 52364
Sukurta: 2013-01-02 | atnaujinta: 2013-03-03 | išimta: 2013-03-03
Peržiūrėjimų skaičius: 12154
Buvęs gyvūno statusas: Dovanojamas gyvūnas

Komentarai

Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2013-03-04) (foto)
Nensi namuose, Nika namuose, beliko Aliska:)
Tipsiukas (2013-03-03)
Galima keisti statusą-padovanota :)) Skambinau šeimininkams, viskas gerai, mažė stresavo, naktimis labai verkdavo (keista, pas mane net narve neverkė), bet gal iš liūdesio, nes mano Tipsis ir visą savaitę labai liūdi, verkia ir jos ieško. Kaip graudu buvo, kai pasiėmęs jų mėgiamą žaislą, bėgo su juo po vonia Nikutės ieškot. Dabar jau drąsėja, žaidžia su lazeriuku. Ir dar , Nikė savo repertuare, stresas stresu, bet su apetitu tai neturi nieko bendra :))) Šeimininkas sakė, na jo, valgo tai ji labai gerai :)))
Judita 1 (2013-02-26)
Viskas bus gerai :))
Gruodinukas (2013-02-26)
nagi nagi, padūkėlė išdzūkijo:)
Tipsiukas (2013-02-26)
Drebančiom rankom surinkau naujųjų šeimininkų numerį ir iš karto tiesiai paklausiau, ar jau važiuot pasiimt :))) Sako, kad viskas gerai pas juos. Mergina važiavo ramiai, namuose apšnypštė, tai paliko ją kelioniniame krepšyje, padėjo maisto, gerti ir dėžutę. Naktį pavalgė, pagėrė, pasinaudojo dėžute, nubėgo ryte į kambarį ir susirado kamputį prie lovos... Tiek kolkas žinių...
Tipsiukas (2013-02-25)
:((( Išvažiavo mnao lėlytė į naujus namus, į Alytų. Labai man žmogus patiko, bet tfu tfu tfu, kad tik mergaitė gražiai elgtusi. Statuso dar nekeisiu, palauksiu. O man toks liūdesys, čia mano pirmoji padovanota. Bet kaip jautė, kad kažkas ne taip, pasislėpė, atsisveikinimui tai segė man :((( Nežinau ar aš dar galėsiu globa užsiimti, kažkaip jau labai negera man... Nors gal, jei viskas bus gerai, persigalvosiu :)))
Gruodinukas (2013-02-15)
vaje vaje, reiks jums kokią kitą katę duoti dovanojimui, o tai gėda tokią nedovanotiną rodyti kam:D
Tipsiukas (2013-02-13)
Miega dabar abu apsikabinę, prieš tai miegodami sugebėjo susimušti. Grįžau po darbo, dėžutė nešvari, o ant viršaus mentelė, su kuria valau , užmesta. Matyt, mergaitė bandė dėžutę išsivalyt... Manau, kad tai Nikės darbas, maniškis dar tokio lygio nepasiekė. O vakar atsigulė abu pas mane į lovą, maniškis Nikutę nuprausė nuo galvos iki kojų. Teisingai, nėra ko su nešvaria merga į lovą gult :)))
Tipsiukas (2013-02-13)
Vakar žmonės buvo atėję pažiūrėti Nikutės... Na ką... Pasislėpė. Vos iškrapščiau, dar šiandien pyksta ir manęs bijo. Žodžiu, pasirodėm "visam gražume" . O mano ryžas išstojo, maivėsi, parodė viską ką moka... :( Gal man saviškį dovanot, o Nikutę pasilikti :)))
Gruodinukas (2013-02-10)
taip, jai teko lašinti, tai kam gali patikti... su valymu labai atsargiai, gali pats pažeisti benorėdamas gero. "Tropexą" man yra siūlę, parduodamas ir žmonių vaistinėse.
Tipsiukas (2013-02-10)
O procedūros su vaistukais buvo? Nors Nikė atrodo tobulai sveika (tfu tfu), bet vakar pastebėjau (man jau vaidenasi tiek kackų dėl ausų pas vetus privežiojus), kad ji lyg labiau jas kaso. Kad nešvarios, mačiau jau anksčiau, bet nenorėjau pyktis su ja, kol neskauda. Todėl man labai įtartina ta jos ramybė buvo šiandien, kai valiau, nustebau nesvietiškai, nes davėsi ramiai ramiai, net nebandė bėgti. Toks jausmas, kad jai patiko (gal tikrai diskomfortas buvo?). Bet valiau taip gana sausai, mąstau gal su kokia priemone reiktų. Reiks nubėgt ryt į Toto bent skystį specialų nusipirkti. Uždegimo lyg ir nėra, nepanašu.
Gruodinukas (2013-02-09)
:)) abžora. Samanta po ausų procedūrų (labai padėjo) baikštinasi, vis galvoja, kad vėl čiupsim ją... lenda slėptis iš anksto:/
Tipsiukas (2013-02-09)
"Įkvėpta" Sjuzi ir Tajos ausų nesėkmių, nutariau išvalyti ausytes Nikutei. Galvojau bus skandalas ant visų namų. Ir nieko nebuvo, ramiai iškentė egzekuciją, toks jausmas, kad jai net patiko, valysim dar :))). Ausys buvo labai nešvarios. Visai nesusipykom, po to skanėstų gavo, galvutę glostymui kišo. O šiaip tai, atrodo, bankrutuosiu aš per tą mergą, gyvena ji virtuvėje. Šiandien valgė valgė valgė, kai baigė, galvojau, kad nepaeis, bet nieko, sulaukė, kol mano kacai pavalgys, patikrino jų bliudukus. Po to nubėgo į kambarį, apsisuko, grįžo ir vėl sėdėjo , žiūrėdama žvilgsniu- penkias dienas nevalgiau, gal numesk kokį kąsnelį. Šiandien skaičiau jai paskaitą apie tai, kad žmonės šiaip jau taip pat kartais valgyti nori...Aš nesuprantu kur jai telpa, dar kad katė didelė būtų, o čia visiška mazgė, mažutė tokia.
Tipsiukas (2013-02-04)
:)))) Jo, vakar buvo TOOOKS įvykis:))) Nikutė paliko bliūdelyje sausiukų:)))) Toks stebuklas:))) Mano ryžas irgi 4 mėnesius lauke gyvenęs, tų kiemo manierų atsisakyti dar vis negali.Aišku ir charakteris jo tragiškai bjaurus. Tai kai jie trise valgo, mano ryžas greit greit sukapoja ir bėga atimti iš didžiojo slunkaius. Tas mus tikras Vingių Jonas :))) O iš Nikutės neatiminėja- ji mušasi :)))
Raimunda (2013-02-04)
tai buvusių laukinukų bruožas,vėliau praeis, čia maždaug -jei tu valgai,tai duok ir man atsikąsti....(panašiai elgiasi vaikai vaikų namuose,visko nori ką kitas turi)
Tipsiukas (2013-02-04)
Specialiai duosiu :))) Nenustebsiu, jei valgys, nes man atrodo, kad ji valgo VISKĄ, kas valgoma :)))
Raimunda (2013-02-04)
nu ne skūpėkit,duokit katei obuolio,o jei be juokų -mano vienas pastoviai valgo ir obuolius ir daržoves,duokit vargšei katei :-)))))
Tipsiukas (2013-02-04)
Nesuprantu aš tos katės :))) Dabar atėjusi dukros draugė, jos virtuvėje arbatą verda, draugė obuolį valgo. Atbėgo Nikė ir sekioja paskui tą draugę, bando sugraudinti- ji "nevalgius" gi kelias paras. Ta net sutriko mergina, sako man, obuolio ji gal nevalgys??? :)))) Mano mamai labai patinka, kad ji tokia mažytė, sako, kaip norėčiau tokios mažos katytės, kad ji daugiau neaugtų. Sakau, kad lyg ir nebeaugs... Mama susižavėjus. Bet jau storulė darosi, siaubas, permaitinsiu aš ją , matyt...
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2013-02-04) (foto)
Nu nu:)
Tipsiukas (2013-02-04)
Aš nežinau, visai nepergyvenu, kad Nikutė dar pas mane... Matyt, pasąmonėje visai nenoriu jos atiduoti... Nors sveikas protas aišku sako, kad ją atidavus į geras rankas, galėčiau padėti kokiam nabagėliui... Ji tokia įdomi, savotiška. Gal ją kas išgasdino, kad ji taip bijo staigių judesių? Iš vienos pusės- jokio streso, nuo pirmos dienos narve nebuvo jokių problemų, jokio streso. Dabar jaučiasi namie puikiausiai. Visur sekioja iš paskos, bet... Tokia protinga. Kai nori valgyti, gali daryti su ja ką nori. Krepšelyje taip pat, ten jai kažkodėl saugu. Dukra piktinasi, sako, žiūrėk kaip ji elgiasi- mums malonę daro :))), o tai, kad jai valgyt duodam, čia šiaip, tarp kitko. Ji labai nori į lovą. Šiandien abu su Tipsiu miegojo pas mane. Kai pašauki, iš karto ateina. Puikiausiai valgo iš rankos, laižo grietinę, bet kai nori paglostyti šiaip- atšoka... Toks jausmas, kad ji dar tyrinėja... Labai nori žmogaus, bet kartu kažko lyg bijo... O gal tai, kad dar katinų yra kenkia, nežinau... Šiaip labai faina, su charakteriu ir įdėmiu įdėmiu žvilgsniu...
Tipsiukas (2013-02-04)
Aha, kai geri kadrai- fotiko nėra po ranka. Kai su fotiku lakstau, tie tinginiauja :)))
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2013-02-04) (foto)
Dalia, davaj daugiau numyletines fotkiu :)
Gruodinukas (2013-02-03)
na na:))
Tipsiukas (2013-02-03)
Kelias į Nikutės širdį- tiesus tiesiausias- per skrandį :))) Mano dukra už tai jos negerbia (bet tikrai myli), mama neatsilaiko, bet vis burba, kad negali ramiai į virtuvę nueiti pavalgyti- ta tuoj iš paskos prisitato ir žiūri žvilgsniu "penkias dienas nevalgiau, duokit kokį trupinuką...". Aš pastebėjau, kad esu gera "pamotė" :))), nes vis skanesnį kokį gabaliuką Nikutei pametu slapta nuo savo chebrantų. Šiandien Nikutė PIRMĄ kartą visko nesuvalgė, maniau, kad apsirgo, būtų žmogaus lelius, bėgčiau temperatūrą matuot. Bet kai pjausčiau vištieną, staigiai pasveiko :))). Nupirko ji mus, net nesuprantu kuo... Na mane dar aišku, ji kopija mano kažkada turėtos iki šiol mylimiausios katytės Matildos. Be to senai mergaitės neturėjau, vis bernai kažkaip... O mano mama, kuri kažkada apie antrą katiną net pasvajot mums neleido, šiandien dūsauja, kaip ją reiks atiduoti:) Skaitė man šiandien paskaitą, kad ją tik į geras rankas ir tiems, kas mylės. :) Vat tiap pas mus...
Tipsiukas (2013-02-03)
Naujos lelytes nuotraukos ir video. https://picasaweb.google.com/103916585934470932146/NIkute
Tipsiukas (2013-01-29)
Šiandien juokėmės, kad dovanosime du viename:))) Jie neperskiriami. Pasimuša, paišdykauja, pamiega, visur kartu. Šiandien ryžas mažius taip primušė Nikutę , kad ji net atbėgo į virtuvę slėptis. Mama norėjo nueiti ir apibarti, nespėjo :) Nikutė išgirdo, kad Tipsius drasko dėžę, tai nubėgo jam padėt :))) mamai liepiau nesikišti daugiau į "šeimyninius" reikalus. Nebijo ji nieko, tik vieno dalyko, kai susimuša (iš rimtųjų su specifiniais garsais) mano abu kacai. Vieną kartą po radiatorium palindusi drebėjo, vakar bėgo į savo dėžutę slėptis. Bet muštynes paprastai ji pati ir išprovokuoja...
Gruodinukas (2013-01-29)
na kaip ką darys, paniurzgės, paieškos ir nuspręs būti labai geras, kad niekam jau neatiduotumėt:)
Tipsiukas (2013-01-28)
Nikutę jau drąsiai galima dovanoti. Iš šnypštukės pikčiurnos virsta labai faina katyte. Intrigų meistrė. Kiršina mano kacus, už maistą leidžia ją niurkyti, glostyti, kiša galvytę, kelia užpakaliuką. Nebenori jau miegoti savo numylėtoje dėžutėje, nori lovos. Ji kaip ta senė iš pasakos, vis daugiau ir daugiau. Bet ji gudresnė- neliks prie suskilusios geldos:))) Katė labai labai protinga, tikrai ypatinga. Tik su misės titulu teks atsisveikinti. 90x60x90 jau net nebekvepia. Darosi kiek paritus, tiek pastačius. Kažkoks vaikščiojantis cepelinas. O globėja apsileidus, batareikų fotikui nupirkti negali :((( Fotosesija jau prašyte prašosi. Katė nusotabi, kuo toliau , tuo labiau man jos gaila bus atiduoti. Ką mano Tipsisi darys be jos??? Bijau pagalvoti. PIrmą kartą mačiau taip įsimylėjusi katiną, džiaugiuosi, skonį turi neblogą :)))
Gruodinukas (2013-01-26)
na tai konkurencija gi:)
Tipsiukas (2013-01-26)
Todėl ir užpykau ant ryžo savo juodai. Kai Samantą mama greitai numetė, ji glaudėsi prie mano ryžiuko šeimynos, o dabar taip mušė savo vaikystės draugę. Bjaurybė.
Tipsiukas (2013-01-26)
Samanta gimusi kovo pabaigoje-balandžio pradžioje. Nes kai mano katino šeimyną visai pirskiukus mama išvedė birželio viduryje, Samanta jau buvo poros mėnesių kačiukas (mes 100 procentų galvojom, kad tai kačiukas). Aš norėjau Samantą pasiimti sau, bet kol mąsčiau, nes vasarą man problemos su priežiūra, ryžiukas vasaros pabaigoje susilaužė kojytę... Tada jau nebuvo kada galvot. Teko gelbėt.
Gruodinukas (2013-01-26)
Samanta irgi drovuolė, matosi, kad nori būti glostoma, bet taip sunkiai artėja, trypia trypia letenėlėm, tik paskui jau patenkinta sukiojasi, kad visus šonus pakasytum. labai nori prie katino blatintis, net pastumia jį besitrindama, bet tas kol kas nesusileido, truputį palaižo ir daugiau neužsiima. o beje, kokį ji mėnesį gimusi?
IlonaKolit (2013-01-26)
Linksmai gyvenate :) Nieko, kaip nors po truputuką pripras. Nežinau, kiek tai galėtų būti pavydžiais, bet man teko tokia patirtis, kad tas, kuris labiausiai būna Bijau-Nekenčiu-Dink, po kurio laiko tampa Myliu-Myliu-Tik Tave :) Auksinukas su laiku tapo puikiu berniuko draugu, Pilkutis tapo mano girnapuse (svoris rankose), Cija ėmė taip nekęsti pasilikti palėpėje, kad nuniokojo duris. Žinoma, kad kai kurie ir lieka baikštuoliukais, gal toks charakteris, o gal kažkokio kitokio elgesio su jais reikia. Sunku pasakyti. Todėl labai žaviuosi tais, kurie sugeba iš bailaus nuskriaustuko padaryti pasitikintį švelnuolį. O jums pavyks, tikrai pavyks.
Tipsiukas (2013-01-26)
Aha, taip ir bandau daryti. Jau kelintą dieną maitinu iš rankos. Pradžioj, kai paduodavau, su letena numušdavo, dar ir įdrėksdavo. Subariau, sakau gražiai su burnyte, iš karto suprato. Dabar labai gražiai iš rankos valgo, labiausiai mėgsta grietinę nuo piršto nulaižyti, dar skaėstus tokius duodu, tai visi trys išsirikiuoja. Jos negali vadinti laukine, tas bijau bijau , kai tupėdavo pasislėpusi, seniai praėjo. Vaikšto, dalyvauja, net į lovą įlenda, prieš tai mano kacą primušusi ir išvijusi :))), bet trūksta tokio mažo mažo žingsniuko... Nes kai glostau, tai ir galvytę kiša ir užpakaliuką kelia. O šiaip tai jai labai mano katinai rūpi. Antrą dieną burkuoja kaip balandis, mažasis net kiaušiukus vakar per ją prarado. Vakar ramus buvo, tai ji prie didžiojo lindo :))) O tas, ilgą laiką vienas karaliavęs, nuo tų gentainių kaleidoskopo apkraupęs, baigė protestuoti, ir dabar jo pozicija- svarbu nesinervuoti ir gerai maitintis :)))
IlonaKolit (2013-01-26)
Pabandykite maitinti tik iš rankų. Atsitupkite ir ranką su maistuku tieskite į ją kiek tik galėsite. Po truputį kasdien atstumą mažinkite. Taip įpras valgyti šalia iš delno. Tada glostykite, girkite. Paimkite ant rankų, lėtai pakelkite tik kol letenukai pakils nuo žemės ir vėl padėkite, duokite skanumiuką. Tokiu būdu po truputuką kilnokite vis aukščiau.Taip prisipratinau visiškus laukinukus prie rankų. Manau, kad jums seksis lengviau, nes Nikutė jau žino žmogų. Mano Ryžulka į rankas paimama, nesipriešina, bet nešiojama nenori būti, o štai Pilkutis, kurį jau buvau visai nurašiusi į absoliučius asocialūs, tapo rankinuku, labiausiai mėgsta būti glėby ir miegoti užanty.
Tipsiukas (2013-01-26)
Darysim naują fotosesiją, nes ji labai fotogeniška katytė :)))
Tipsiukas (2013-01-26)
Nikutė labai įdomaus charakterio katė. Sekioja iš paskos kaip šuniukas, mama sakė, kad negali nueiti į virtuvę, nes \Nikutė tut kak tut, paprašaika siaubinga. Bet visiškai nesileidžia paimama ant rankų. Atšoka, bet netoli. Nebėga , nesislapsto, visą laiką kartu. Ji ir narve kol buvo visai nestresavo. Labai nori žaisti. Paglostyti ją galiu tik kai duodu maistą (jau žino, nepriešarauja :))), nes kitaip neduodu valgyti), taip pat kai guli savo mylimoje dėžėje, tada glostomės be problemų. Bet atviroje erdvėje nė už ką, atšoka. Labai patinka sofos, lovos, bet kai prieini, pabėga... Labai žiūri į akis, kai kalbinu žiūri žiūri, atrodo, kad viską supranta. Jau nebeleidžia visiškai nagučių, bet ta problema , kad ant rankų negalima paimti... \O šiaip tai chuliganė, visų zbitkų namie pradininkė, nors maniškis ne ką geresnis, bet matau, kad ta nenusileidžia. Žodžiu, namus verčiam...
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2013-01-22) (foto)
Nika vakar paskiepyta kompleksu.
Tipsiukas (2013-01-18)
Ir dar. Buvo rašyta, kad ji smalsi, tai jau ne tas žodis. Tokia moteriškai besidominti ūkio darbais- grindų valymu, maisto ruošimu, skalbinių skalbimu ir t.t. Visur kartu. Žodžiu, turiu pagalbininkę :)))
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2013-01-18) (foto)
:) ech, pasisekė mergai:)
Tipsiukas (2013-01-18)
Negaliu atsidžiaugti šita mergaite. Tiksliau, koks smagus vyksta procesas- suartėjimas. Šiandien prieš pusryčius glostėmės, glostėmės, o kailiukas jos šilkinis. Mėgstamiausias Nikės užsiėmimas- valgyti :))) Prie stalo- pirmoji, net mano ryžą Romeo aplenkia. Kadangi mano didysis kacius paskelbė protesto akciją- nevalgo, kai kartu valgo kiti kacai, tai vakar bandžiau pamaitinti jį bent tris kartus. Rezultatas- Nikė su mano ryžu gavo tris papildomas porcijas :))) O didelis liko nevalgęs. Labai labai protinga katytė. Labai tvarkinga, labai drąsi. Labai labai nori žaisti (beveik taip pat kaip valgyti :)))), tokia su charakteriu. Jos nepastumdysi. Ir jaučiu, kad turi labai labai didelį švelnumo potencialą.
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2013-01-09) (foto)
O dabar ji skriaudzia savo likimo sesute Samanta: http://www.gyvunugloba.lt/lt/help/news.31848
Flowere (2013-01-09)
Ši katukė iš visų Žvėryno laukinukių (jei laukinėmis galima pavadinti kates, gaudytas rankomis) buvo pati drąsiausia, visada pirma prie maisto ir labai smalsi :)
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2013-01-07) (foto)
Nei Nikutes, nei Samantos kirptos ausytes nesutrukdys rasti joms pacius geriausius namus!!!
Tipsiukas (2013-01-03)
Mano mama pasakė, žinai, šita panelė nepėsčia, gera chuliganė.:)) Kadangi turiu Tipsiuką-paugliuką-chuliganą, kuris dar ir klaikiai sumorčiavęs, tai ką jie dviese išdarinėja , siaubas kažkoks. Neįmanoma man su ja užsiimti, nes jie tik mušasi tarp savęs. Ir narve, ir laisvėje. O mergaitė labai protinga. Šiandien su Erika skiepijom dičkę nuomininkę, tai šitą išleidom pasilakstyt. Net nereikėjo safario surengt, grįžo pati ir pasiprašė į narvą :)). Na tokia ji man faina.
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2013-01-03) (foto)
Cia as ziople, nepasakiau visko;) Jai ir ausyte pakirpo.
Gruodinukas (2013-01-03)
kad nežinojau, jau taisau:)
Tipsiukas (2013-01-03)
Oj koks gražus skelbimukas . Tik nematau parašyta, kad katytė sterilizuota.
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2013-01-03) (foto)
Štai čia daugiau jos fotkių;) http://www.gyvunugloba.lt/lt/help/news.31737
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2013-01-03) (foto)
Ačiū už Nikutės skelbimuką, super parašyta:)


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
   


Statistika Prisijungę: 167

Alio.lt | Facebook | MySpace | Frype | RSS | Blogger

Naujienos

11.18 Kai vienas lauke - ne karys
11.11 Labai reikia namų...
11.10 Apie tai, kas neaišku ir neapibrėžta arba dar vienas iššūkis... (2)
10.04 Katytė Tija ieško nuolatinių namų
09.16 Tokia Uodegytės be uodegytės istorija... (5)
09.10 Čipė ir Deilas: burundukų kelionė namo (namai rasti, bet labai... (15)
08.27 Šeškinės katinėliams maisto ( Nebetruksta) (205)
07.13 Išgelbėta nuo mirties mažylių šeimynėlė (1)
07.13 Dovanojami kačiukai (Kaunas) (2)
07.13 Ligoniukė Kycė (1)

Komentarai

Polio-mama (19:18) >>
Tokia žavinga kačiukė nieko nesudomino? Neįtikėtina! Kaip supratau, kitos mažylės rado...
Narys14567 (13:46) >>
Ieškantiems geriausių pasiūlymų aplankykite https://www.superaugintinis .lt/akcijos Pasiūlymai...
Diroma (22:44) >>
Daugiau mažylių nuotraukyčių rasite šioje nuorodoje...
Vilmante (9:04) >>
Na, bet jei nieko nedarysim, niekaip negalėsim katuliams padėt:( LABAI PRAŠOM PAGALBOS
Vilmante (9:03) >>
Raseiniškiai, būkit geri, pagalvokit, gal atsirastų vietelė paglobot kokį katulį? Mes Kaune,...
Kasia777 (11:17) >>
Lapkricio 11 d. turetu pasiimti si kaciuka su broliuku, kadangi prioritetas rasti namus abiems...
Kasia777 (11:17) >>
Lapkricio 11 d. turetu pasiimti si kaciuka su broliuku, kadangi prioritetas rasti namus abiems...
Kasia777 (11:16) >>
Atnaujinimas: turime rade seimininkus, turetu paimti abu kaciukus ketvirtadieni, lapkricio 11d. Kol...
Alusia (17:51) >>
Edita labai, labai DĖKOJU Jums už paramą!!! Labai skauda, mažas angelėlis mus paliko......
Karolis3215 (12:23) >>
Tikiuosi kačiukas ras šiltus namus :) visos prekės katėms...
Alusia (6:32) >>
Gitana B. DĖKOJU Jums labai už paramą!!!
Ukl (11:13) >>
https://www.thepornsitelist s.com There was once a blind man who had so fine a sense of...
Kriste0 (23:28) >>
Dar turite katyte?

_____________________________________

Visos transporto paslaugos vienoje naujienoje: http://www.gyvunugloba.lt/lt/help/news.35932