LT | EN | RU | LV | PL | EE    Litwa | Łotwa | Estonia
 
 
 
Dodać   

Katytė Simarona maldauja namų (Katytė namuose:))

  Taigi taigi taigi. Nauji metai, nauji katinaiFrown

  Rašau pirmąją Arklio metų dieną, todėl visus GG dalyvius sveikinu su atėjusiais Medinio arklio metais ir linkiu naujuosiuose gebėti sunkiai dirbti, kaip arkliams ir, tuo pačiu, nuo sunkaus darbo nepakratyti kojųMoney mouth

  Jau ir pabodo rašyti, kad rasta naminė, nes meili, dar nekaltūnuota, dar nesusivėlusi, išmesta, ko gero, švarinantis prieš šventes, be galo graži Norvegų miškinės katės kopijaWink

  Katytė  pavadinta Simarona, kad multiplikacinio personažo, Simarono žirgas, vardas suteiktų jai galimybę Medinio arklio metuose rasti gerus, šiltus namus .

 Sima labai jaunas padarėlis. Leido ištyrinėti nasriukus, dantukai balti, tik tik pasikeitę, krūminiai švaručiai, be jokių apnašų. Todėl galima manyti, kad tai iki metų, max metų katė.

  2014.01.02. Simarona pabuvojo vetklinikoje. Nuparazitinta (nublusinta/nukirmėlinta), pratestuota: mikrosporija -, FIV-, FeLV-, gardijos-, izospora-.

  Viltis durnių mamytė, todėl, aš, esanti tos mamytės dukrytė, klausiu - gal kam išsprūdo, gal kas netyčia pametė? Simarona rasta Vilniuje, Sapieginėje.

 

 Simaronos teirautis

864945231

irena.mockuviene@gmail.com 

 


źródło:  Moira

Zamieszczone: 2014-01-01 | aktualizacja: 2014-01-03
Numer ogłoszenia: 37448
Liczba odsłon ogłoszenia: 7510

« z powrotem

Komentarze

Gruodinukas (2014-01-13)
o Samantą labiau Tasmanijos velniai domina:D
Moira (2014-01-13)
Papūga, sakot:) Vakar su Ručke/Galadriele po pietuko gulėjome žiūrėdamos "Animal planet", tai, kai ekrane pasirodė kolibriai, Ručkė, nieko nelaukus, nustraksėjo ir pradėjo ekraną gremžti letenomis:D Esu nudovanojus egzotę į namus su papūga, gavo egzotė ne kartą snapu per kaišiojamą leteną į narvą ir apsiramino:)
Erendira (2014-01-11)
Urzgia :-) Bet jau miegojo abu per pusmertį vonioje ant šiltų grindų :-) Runcius vaikšto iš paskos, o Simai labiau papūga rūpi
Moira (2014-01-11)
Nuskutom pilvą, radom randą, padarė exo, gimdos nesimato, storėja nuo apsirijimo:D Dar gavo kartotinė drontal'į. Sutarta, jei, neduok D, gimda ir kacukai gimdoje yra, išsigimdys ir padėsime išdovanoti:) Dabarties, manau, urzgia ant Runcuncuko/Tenderio, nes jau načialnikė apsigimus:) Padovanota:)
Dinka (2014-01-09)
Niu labai faina sugyventinę gaus Tenderis- Runcuncukas :)
Tipsiukas (2014-01-09)
Turiu nuojautą kur gyvens:))) Jei pasitvirtins, tai labai pasisekė kackai.
Moira (2014-01-09)
:)) Net neišsireklamavę, mes turime namus:) Beliko pakartoti drontalį ir iščiupintį pilvą, nes globėjai Simarona, net pastorėjo. Simukas gyvens su KS taikiu kašaru:) Ei, Dinka, parašyk nuorodą, ką į Vilnių nudovanojai:)
Friske (2014-01-07)
Tai jau tikrai, kad kiekvienas su savais pričiūdais :) :) Pepsė po kaklu miegot prisiparkuoja, Fibi išmaudytų pelių į lovą pritempia, kiti kerėplos nuo palangių kvietkus nušluoja arba šunį naktiniam padūkimui išprovokuoja :D :D
Daiva_B (Gyvūnų globos namai „Faustas“) (2014-01-07)
Kiekvienas gyvunas su savo priciudais - Elfute pvz. siaip labai tvarkinga, be galo inteligentiska mergina, niekad nieko nenumes, nepaims, bet va ant virtuvinio stalo turi buti tvarka, viska nakti nusluoja ant grindu :-) Sopenas sluoja visur ir viska - moko seimininkus tvarkos.
AisteIgn (2014-01-07)
įdomu su tais žaislais, maniškiai vagia visus smulkius daiktus, nieko ant lentynų palikt neįmanoma, net šukos dingsta, kad tik ką nors sužaist... jau nekalbant apie kabančias virveles, kojines ant džiovyklės ir panašiai :D :D solidi katė, rimtuolė :D
AisteIgn (2014-01-07)
gal tas pilvas tik vizualinė apgaulė :D kaip mano Pavarotis, atrodo kad turi solidų, o kai pačiupinėji, nieko ten nėra :D kailis... įdomu, kokia bus atomazga
Moira (2014-01-07)
Ir dar, globėja įsitikinus, kad Simarona gyveno su senais žmonėmis, nes plunksneles ir peles pradėjo įvaldyti tik dabar, t/y su ja nebuvo žaidžiama. Nieko, viskas bus ok, žaislų paskirtį suprato Kvietka, supras ir Simarona:)
Daiva_B (Gyvūnų globos namai „Faustas“) (2014-01-07)
Nereali Simarona :-) Ypac paskutineje nuotraukoje.
Moira (2014-01-07)
Simaronos epas:) Vakar katė pasitūsino po visą namą, snukiadraskio nebuvo, buvo tik urzgaliojimai:)) Traukis, mol, aš einu ir eisiu, kur norėsiu:D Su Adele susiuostė snukiukais, viskas ok, su Kvietka abi susiurzgė, bet išsiskyrė taikiai, baisioji Kliopa ir Kitė buvo eliminuotos, uždarytos, o Mikiui ir Murkiui tik pažrat duok ir ne pono čia reikalas, kas ten urzgalioja:D Kas visiškai ramu, kad Simarona vakar buvo juodai vaiko nutūsinta ir jokių dantų, ar tai nagų. Žinia, vaikui sakyk nesakęs, jam dzin, o Simaronos kilnus egesys sako, kad tai labai pakanti katytė.:) Koja gyja superiniai, savaitgalį vešim geram daktarui, kad gerai iščiupintų pilvą, ar net nuexoskopinsim, nes yra šiokių tokių įtarimų.
Moira (2014-01-06)
Simarona vakar pimpinėjo po kambarį:) Kambaryje buvo dvi globėjos katės (Kvietka ir Adelė). Simutei katės buvo dzin, svarbu buvo susirangyti ant sofkutės prie globėjos:)) Katei užpakalinė koja sužalota daugiau negu manėme, radome dar kelias skyles:(, bet gyjimas vyksta sparčiai:)
Moira (2014-01-04)
Padvisusios su visais kiaušiais (yra tokis Frontlain'as, kuris jama ir blusų kiaušius) blusos jau iššukuotos iš Simaronos kailiuko:) Pasirodo Simutė mėgsta šukuotis:)) Tik kur dingo askaridės?:D Pati mačiau koprologinį po mikroskopu, daug kiaušinėlių buvo. Nieko, po dešimties dienų pakartosime nukirmėliką ir užumušime visą brudą:)
Moira (2014-01-04)
Simarona pabūvojo vetkėje. Viskas pas mus ok, ant žaizdos susiformavo didžiausias šašas, operuoti nereikės:) Temperatūra katės normoje (pirminio apsilankymo metu buvo didelė), antibiotikai veikia:) Nu bet ir nemėgsta ji kitų kačių:D Tupi narve ir urzgia, jei tik kas prieina pasilabinti:D
Moira (2014-01-03)
Użytkownik usunięty komentarz
Alinakiu (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2014-01-03) (foto)
Baisus tas posventinis laikotarpis :(( Nesuvokiamas dalykas, kaip galejo gyvunai nuo petardu taip susizaloti, ar cia sveciai ar pan. pasidarbavo besilinksmindami??
AisteIgn (2014-01-03)
man vakare į vetkę reik vežt.... net negera pasidarė
Moira (2014-01-03)
Čia gal ne į temą, bet rašau. Vakar/šiandien pilna vetkė (neįlįst, neįsispraust) "šventinių" bėdžių: primaitintų šokoladais, tortais ir baltais vinagretais viduriuojančių, išdraskytasis petardomis nasrais kraujuojančių, šampano buteliais supjautytomis letenomis šlubuojančių:((( Aina sau, šventės, skant:((
AisteIgn (2014-01-03)
oo gall gerriau prisiūūūtttti?.... gerai, kad nemačiau, būčiau tikrai nusivertus
Moira (2014-01-03)
Simaronai labai skauda sužalotą leteną:( Įtariu pas Aleksandrą važiuos anksčiau, negu reikia susileisti antib:( Nedėjau sužalotos letenos foto, bo globėja vakar pamačiusi gyvai katytės letenėlės atvirus kauliukus, vos nenusivertė vetkėje. Nurautas odos lab didelis plotas ir labai neaišku kuo visa tai pasibaigs. Ex, eiklioji kumelaite Simarona, būk gerutė pasigydyk pati, kad nereikėtų odos prisiūvinėti su narkoze.
AisteIgn (2014-01-02)
kai kurios tik urzgia pasispringdamos :D bet čia turbūt labiau išimtys :D
Judita 1 (2014-01-02)
Nabagutė,akys lauk išlipusios,išsigandusi visa:)
Moira (2014-01-02)
Gerutė ji, jokių nagų ir dantų:) O kad "signalizacija", tai visos mergos gerklingos:D
AisteIgn (2014-01-02)
bet jau signalizacija :D
Moira (2014-01-02)
Taigis, mes po vetų:) Jei atvirai, tokios socialios ir kantrios katės šiemet:D neturėjau:D Katytė stoiškai viską iškentė, niekam neįdrėskė, neįkando. Pratestuota, sveikutė jaunutė katytė. Vetė patvirtino, kad tai labai jaunas padariukas, nes Vudo lempa apnašų ant dantų nerado (peršviesta ieškant mikrosporijos, kuri t/p -). "Nukankinta" mažutė išsiplozino ant apžiūros stalo ir prausėsi prausėsi. Simaronai stipriai nurauta oda nuo priekinės letenos, todėl paskirtas gydymas tepalais ir antibiotikais. Katytė nuparazitinta (rasta tona blusų ir dvi tonos askaridžių:(). Kirpta ausis leidžia manyti, kad katytė sterilizuota, bet palauksime rujos, nes, net randas ant pilvo nereiškia, kad katė sterili. Siaubo filmas tiems, kurie, gavę sveiką/paruoštą katę, mano, kad viskas pareina nuo šv Dvasios http://www.youtube.com/watch?v=6Rc8qMjbjf4
Modeliukas (2014-01-02)
Yra tokia vetė ;).
Judita 1 (2014-01-02)
O koks vetas Vilniuje pusę ausies nurėžia,mačiau čia nuotraukų.Visiškai sugadina katinėlių išvaizdą ir bjauriai atrodo.O šiam katinėliui net nepastebėjau.
AisteIgn (2014-01-02)
net nemačiau, kad ausis kirpta, tiek kudlos ir spalvos sužavėjo..
Modeliukas (2014-01-02)
Tai jau tikrai...
Moira (2014-01-02)
Ji ne tik lab graži, ji labai sociali:) O gal kastruotas jis?:) Jau antras kirptaausis per trumpą laiką išmėžiamas iš namų:( Braunasi į galvą mintis - kiek beaukotum savo finansų ir nervų, kad norėtojas gautų sveiką, "sutvarkytą" katiną, iš asilo grynakraujo ristūno nepadarysi, arba kitaip, neįteigsi asilams meilės ir supratimo gyvūnams.
Vyta (2014-01-02) (foto)
Nu ir grozis pas Moira :)
Judita 1 (2014-01-01)
Kiek pas ją dabar katukų?
Birmanukas (2014-01-01)
Moiros auksine sirdis.
Judita 1 (2014-01-01)
Su Naujais Metais,su nauja katyte :)Su naujais,gerais darbais :)
Daiva_B (Gyvūnų globos namai „Faustas“) (2014-01-01)
Labai labai grazi, galgi greit susiras naujus namucius, svarbu ne gatveje - dekui Moirai.
AisteIgn (2014-01-01)
Sakes, kokia grozybe.. Ka gi, su naujais... :)


Komentarze mogą pozostawić jedynie zarejestrowany użytkownikcy.


Statistika Online: 167
   

Komentarze

Wilmante (8:03) >>
Alusia, kaip Darsytė?
Diroma (17:23) >>
Vidgiriukui labai reikia namų !
Wilmante (8:15) >>
nu baisu:(
Vyta (17:56) >>
Padarius rentgena jokiu dariniu nerasta.Veto nuomone kad tai tiesiog issekimas.Po savaites kartosim...
P.nijole (11:30) >>
Ši ir dar dvi kalytės iš Mindrajos su savo vaikučiais išvyko į globą. I Mindrają pateko...
Vyta (15:48) >>
Katytei labai reikia globos.Turim bedu su sveikata.Labai tikiuosi kad tai tik virskinimo sutrikimai...
Wilmante (16:21) >>
ačiū labai Violetai Č., skola dar sumažėjo 20 eur. Vakar buvom su Simute klinikoj, sveria ji...
Alusia (12:23) >>
Nuo skausmo aš pati leidau pirmas 2 paras Onsior, daugiau nieko negavo išskyrus steroidą ir...
Alusia (12:18) >>
Wilmante, Darsei dantų tikrai neskauda, viskas labai gražiai sugijo, dantenos visiškai...
Wilmante (12:05) >>
:( Alusia, o jai kokius vaistus leido? Mes su Simute vakar buvom klinikoj, na, mums viskas taip...
Alusia (12:31) >>
Sveiki, po optimistinio šeštadienio, kai po šiltos lašalines temperatūra pakilo iki 38...
Alusia (10:41) >>
Vyta, labai, labai dėkoju. Pasikartosiu, kad neįkainojama kai palaikome ir padedame bėdose vieni...
Tasmanija (0:09) >>
Ačiū! :)