LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lietuva | Latvija | Estija
 
 
 

Vešiu migdyti :( (Vilnius prie Bigo)

Labai dėkinga visiems, kas aukojote-pati tam katinui atidaviau visą savo laiką, visas pastangas ir visus finansus-nepasilikau sau nei cento, deja.. Kad taip gali būti negalėjau numatyti-sustiprėjęs katinas visiškai kovinis :(. Namuose kaukia, o ištrūkęs iš kambario puola draskyti ne tik mano katinų, bet ir katyčių. Ne suduoti letena, ne pagąsdinti, bet draskyti, draskyti, draskyti. Dėl nuolatinio kaukimo (22 valandas paroje kaukia) ir kaimynų skundų paleidau šį rytą į kiemą ir maniau, ten jį maitinti maistu nuo šlapimo ligų. Ir ką? Jis pjauna visus katinus. Ne gąsdina, ne vaiko, bet pjauna taip, kad atrodo, kad žmogų kas pjautų-va tokie garsai buvo šiandien mano kieme prie šėryklų (maitinu benamius katinus). Padėtis be išeities-sergantis, bute nelaikomas, nes kaukia, be to dreskia ir žmogui kai tik sugalvoja, nors ti ką buvo glostomas ir patenkintas, taip pat lauke pjauna visus iš eilės. Ar galiu dėl jo vieno leisti būti sudraskytiems visiems kitiems, bent 10 katinų gyvena kieme. Negaliu. Rytoj vežu migdyti :( Į skolą. Nes jam išleidau visus savo pinigus ir labai labai dėl jo stengiausi. Labai labai gaila...

Sukurta: 2015-06-18
Naujienos numeris: 42309
Peržiūrėjimų skaičius: 7485

« grįžti

Komentarai

Birmanukas (2015-06-20)
Išsisaugosiu jūsų komentarą, Rita. Spiritus_flat,_ubi_vult, prašau nerašinėti man a.ž. nei dabar, nei ateityje, ar aiškiai pasakiau? Jei negerbsi tamsta mano prašymo, kreipsiuosi į teisėsaugą. Prašau ištrinti savo rašliavą iš mano anketos: "Spiritus_flat,_ubi_vult (2015-06-20) Atsakyti Trinti taigi, Birmosvagiuk, o pati 'savo' katę pas kompetetingus vetus gydei? Dabar ji gyvena ilgai ir laimingai? Apie tamstos psichikos (ne)stabilumą jau išvis anekdotai sklando. Iš kur Renatai buvo žinot, pas ką gydyt? Iš šalies reikiamos pagalbos nesulaukė".
Rita R. (2015-06-20)
Dar šiek tiek apie struvitų gydymą iš patirties, galbūt kam pravers. Gyd. Kviklys mūsų Vincį, kuriam šlapimo pūslėj irgi ėmė kauptis struvitai (vieną net santykinai didelį akmenuką gydytojas pamažu iš šlapimo pūslės išspaudė), labai greitai pagydė antibiotikais bei dviejų savaičių trukmės vitamino C ir Biodyl'io injekcijų kursais (po dviejų savaičių reikia daryti pertrauką, po to kartoti). Antibiotikai šiuo atveju išmuša bakterijas šlapimtakiuose (sveiko gyvūno ar žmoguas šlapimas yra sterilus), kurių medžiagų apykaitos produktai skatina kristalų formavimąsi, bei saugo nuo antrinės infekcijos, nes kristalai gali suraižyti šlapimtakių gleivinę ir bakterijos tokiu atveju patektų į kraują ir sukeltų uždegimą. Vitaminas C be visos jo kaip kofaktoriaus svarbos imuninei sistemai, rūgština šlapimą, o šlapimo pH padidėjimas yra viena pagrindinių struvitų formavimosi sąlygų, nes kintant pH keičiasi druskų tirpumas ir šarminėj terpėj jos ima iškristi į kristalus. Biodyl'is, kurio sudėty yra B grupės vitaminų, mikroelementų ir pan., stiprina visą organizmą, ypač imuninę sistemą, kad pati tvarkytųsi su ligos priežastimi. Spec maistu (irgi Virbac) liepė šerti tris mėnesius, daryti pertrauką, paskui vėl tris mėnesius ir taip kaitalioti kaip prevencinę priemonę, kad struvitai nebesiformuotų. Injekcijų kursus kartojom du kartus, maistą vartojam iki šiol (duodam ir konservų, mėsos, žuvies ir pan.) ir Vincui liga nebeatsinaujino jau kelerius metus.
Birmanukas (2015-06-20)
Rita, visiškai sutinku: labiausiai gaila, kad katukas pateko pas nekompetentingus veterinarus Tarandėje ir nervingo būdo globėją. Tai jį ir pražudė. Viso labo kristalai, katukas galėjo gyventi ir gyventi ilgai ir laimingai. Pikta, liūdna ir graudu.
Rege (2015-06-19)
Taip, dabar nieko nepakeisi. Gaila katino, gaila, kad žmogui, mėginusiam jam padėti, nepavyko...Gal galima iš visos šitos istorijos kažko pasimokyti? Gal pavyktų ateityje (juk visokių atvejų pasitaiko) išvengti tragiškos baigties? Gal vertėtų anksčiau griebtis SOS signalo, jei situacija labai komplikuojasi ir nebežinia, ką ir kaip daryti? Matau iš pagalbos prašymų, kad organizacijos užsivertę gyvūnais, stokoja savanorių, lėšų ir globėjų, bet dažnai gali padėti vertinga informacija, nuoroda, patarimas, kažkieno atiduoti/paaukoti vaistai ir pan. Gal taip katinėlio mirtis įgytų prasmę ir galbūt ateityje įstengtume kažkam laiku padėti?
Rita R. (2015-06-19)
Tesiilsi nabagiukas, dabar jau nieko nebepakeisi.
Birmanukas (2015-06-19)
Kalbėjau su Renata ir su Žilinskienės gydykla. Katinuką užmigdė, nors echoskopija nustatė tik kristalus šlapimo pūslėje, crea 123 (normalus). Katukui prieš 2 sav ten atliko kristalų prapūtimo procedūrą, kurią vakar būtų reikėję pakartoti, nes vėl susikaupė. Gydymas nebuvo neskirtas, tik Virbac sausiukas prieš kristalus. Kai Renata katuką glostydavo ir bendraudavo su juo, jis nusiramindavo, pati iš proto eina dabar...gailisi neatlaikiusi aplinkos spaudimo: lėšų stygius, jos gyvūnai draugo bute, kaimynų bukas nepakantumas su nuolatiniais grąsinimais ir "savivaldybės atstovais" prie durų, vet. gydytojų spaudimas ir tyčiojimasis (ne Zilinskienės gyd.) dėl šio katuko ir kitų kieminukų, kuriuos ji gydžiusi ten už savo lėšas. O ir vet'ų veiksmas nesuvokiamas...juk paprastai tokiu atveju dirbantys su org'ais vetai skambina partnerėms org ir klausia, ar imsis kuruoti, o ne puola migdyti su kristalais šlapimo pūslėje. Pavėlavome pusę dienos, Rita...
Spiritus_flat,_ubi_vult (2015-06-19) (foto)
gal kas nors turit Renatos kontaktus? Parašytumėt RitaiR į až? Gal dar ne viskas prarasta...
Birmanukas (2015-06-19)
Lankytojas pašalino komentarą
Irene (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2015-06-18)
Nemanau, kad naujienos autore beprisijungs:(.
Spiritus_flat,_ubi_vult (2015-06-18) (foto)
naujiena įkelta praeitą naktį, gali būti, kad 'rytoj' buvo šiandien. Blogai, kad Renata nepaliko jokių kontaktų
Rita R. (2015-06-18)
Birmanukai, aš mielai, bet turiu labai daug klausimų, o iš Vokietijos toks pokalbis man kiek per brangus malonumas (studentė visgi, kaip bebūtų). Šiuo metu pačiai su sveikata labai ne kas, tai neturiu laisvų pinigų visai :(
Birmanukas (2015-06-18)
Rita R., šiandien ji rašo, kad rytoj veš migdyti. Parašys arba neparašys. Paprasčiau ir greičiau būtų paskambinti į Žilinskienės kliniką ir pasiteirauti diagnozės iš pirmų lūpų. Ten gydytojos bendrauja maloniai ir profesionaliai.
Rita R. (2015-06-18)
Tikiuosi, kad ir parašys. Inkstų akmenligės atveju akmenys formuojasi pačiuose inkstuose ir, jeigu nesusidaro labai dideli, kartu su šlapimu keliauja į šlapimo pūslę. Nors paprastai akmenlige suserga vyresnio amžiaus gyvūnai (patinai dažniau nei patelės), yra ir kažkoks genetinis sutrikimas, dėl kurio net jauniems, metų nesulaukusiems katuliams inkstuose didžiuliai akmenys jau būna, gyd.Kviklys man kartą pasakojo apie tai). Kitas variantas, kai akmenys formuojasi pačioj šlapimo pūslėj dėl šlapimo užsilaikymo, pH pasikeitimo, bakterinės infekcijos ir pan., kas yra kur kas lengviau sukontroliuojama ar net išgydoma. Inkstų akmenligė tuo tarpu yra viena iš inkstų nepakankamumo priežasčių.
AisteIgn (2015-06-18)
Ta keturguba padidejima nustate kitoj klinikoj, kur neaisku ka isvis mate. Aisku, geriau butu , kad globeja pati parasytu, kur jie tiksliai yra, ka sake Zilinskiene. As galvojau, kad jie tik puslej ir tegali buti... Zmonems dar tiesa tulzies puslej akmenys buna :/
Rita R. (2015-06-18)
Čia - vienas iš klausimų į a/ž, į kuriuos laukiu atsakymų. Ačiū, Aiste :) Gal nustatė, ar jie formuojasi inkstuose (jų keturgubas padidėjimas gali būti dėl to, kad inkstai pilni akmenų, kurie išeina į šlapimo pūslę, arba sukeltas patinimo dėl uždegimo ir struvitai, tikėkimės, formuojasi pačioj šlapimo pūslėj).
AisteIgn (2015-06-18)
Jis ne inkstininkas, struvitai pas ji, Zilinskiene dare echoskopija.
Rita R. (2015-06-18)
Beje, inkstininkų nereikia nei nuolat operuoti, nei kateterizuoti, nei kasdien vaistų leisti. O gyventi, ko gero, geriau su dieta negu negyventi išvis.
Rita R. (2015-06-18)
Gal ir apsiims, jeigu galimybės leis. Kol kas laukiu atsakymų į daugybę klausimų, o kai juos gausiu, žiūrėsim.
Spiritus_flat,_ubi_vult (2015-06-18) (foto)
tai va ir klausimas: ar kas nors apsiims juo rūpintis? Pagalbos reikia ir katinui, ir globėjai.
Virgau (2015-06-18) (foto)
Jazau,katinui akmenlige,gyvunas eina is proto nuo skausmo,o dar vis diskutuojama migdyt ar ne migdyt.Dievo bijokit,sitaip gyvuneli kankint.Taigi nubaust gali,liga skausminga pasiust....kokios cia gali but diskusijos.Tai ar ima kas ta nabaga kankini sau ir nuolat operuoja,kisa babkes vetams ir tt.Jei ne,tai leiskit tam katinui kancias uzbaigt. Beje,operacijos nebuna neskausmingom,kaip ir vaistu leidimai,kateterizavimai,pagaliau bjauri dieta.Tai kiek dziaugsmo tam nabagui sitaip gyvent???
AisteIgn (2015-06-18)
viskas yra tik pasvarstymai, nebūnant realioje situacijoje. Globėjos labai aiškiai viskas parašyta. Pinigų stacionarui nei tolesniam gydymui nebėra. Prie katino neprieina, nesiduoda gydomas. Tokioj situacijoj arba stacionaras, arba kas perima globą, kas susitvarkys. Pasvarstymai čia nepadės.
Daina1 (2015-06-18)
jei ieškoma pritarimo ir patvirtinimo , kad reikia katiną užmigdyti, tai vargiai ar tai įvyks. Kiekvienas čia esantis padarys ką įmanoma ir neįmanoma , tam , kad gyvybę išsaugoti. O kad tenka baudas mokėti... na kitaip ir nebus- juk visas namas kenčia. Yra žmonių, kurie pritars, kad šitiek laiko staugiantis gyvūnas iš skausmo - yra jo kankinimas. Tad apsispręsti turi tik globėja. O pritariančiu, smerkiančių, bei dvejojančių buvo ir bus. Jei nėra galimybių padaryti daugiau nei įmanoma- reikia priimti sprendimą. Kad ir kaip sunku ir skaudu bebūtų. Linkiu stiprybės ir išminties.
Rita R. (2015-06-18)
Jeigu, veterinarų nuomone, akmenis galima pašalinti, reikia šalinti. Migdymas jau tokiu atveju, jeigu nieko padaryti negalima. Aš puikiai suprantu, kaip sunku su tokiu katinėliu, mums su Kvaziu irgi taip buvo (ir dėl agresijos (mūsų Colytę po užpuolimo net operuot prireikė), ir dėl kniaukimo, ir dėl žymėjimo, ir dėl viso dėmesio vien sau reikalavimo ne kartą ir iki ašarų, ir iki beveik nevilties buvo privedęs), bet pastangos galų gale atsipirko ir Buzulis dar metus kitus pasidžiaugė normaliu katinišku gyvenimu. Nors gal kam tai atrodo ir ne kažin kiek verta, nežinau.
Rita R. (2015-06-18)
Ankstesnėje naujienoje rašyta, kad katinukui daryta echoskopija. Akmenys nustatyti inkstuose ar šlapimo pūslėj/šlapimtakiuose? Kiek, kokio dydžio? Kaip buvo po kateterizacijos - padėjo ar ne? Rašoma, kad katinukas žymi sienas, tad darau prielaidą, kad prasišlapinti gali. Kastracija čia nepadės, nes žymėjimas ne dėl morčiaus, o dėl ligos. Agresija, kaip ir Kvazio, dėl blogos savijautos ir padidėjusio nervingumo dėl nuolatinio apsinuodijimo, taigi kastracija irgi nepadės. Kvazius irgi būdavo piktas (žiūr. Reges komentarą), kaip velnias (tiek su žmonėm, tiek su kitais gyvūnais), kai blogai jausdavosi. Sutvarkius savijautą, viskas pamžu irgi susitvarkė. Su galva šiam katinukui viskas gerai.
AisteIgn (2015-06-18)
http://www.gyvunugloba.lt/lt/help/news.42140 čia susijusi naujiena ir prieš tai buvę komentarai
AisteIgn (2015-06-18)
čia tikrai ne morčius, jam skauda, jam juk net kateterį statė, neprasiusiojo jis. jei nebus staigios pagalbos dėl intensyvaus stacionarinio gydymo, jį tikrai reikia migdyti, negalima taip kankinti. Namų sąlygomis su tokiais katinais beveik neįmanoma susitvarkyti, praktiškai jam reikia narvo, reikia, kad turėtų suspaudimo narvą, kitaip jam nieko nesuleis ir nesugirdys.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2015-06-18)
Katinukas "rekia" nes jam morcius, tai naturalu. reikia jam paieskoti kokio kaimo, sodybos. Kur jo skelbimas? gal uzmatytu sodybu turetojai, gal kaip kai kuriems reikia karingo katinuko, kuris i kiema nieko neileistu. Juk dar pagyventu, nesvarbu kiek, bet pagyventu kiek lemta.
Ghole (2015-06-18)
Tada amžiną poilsį katinukui. Ir jums poilsio po to, nes matau, kad pervargot galutinai, o nervų ir sveikatos dar prireiks kitiems globojamiems. Labai gaila katinuko, bet jei niekas kitas čia nepasiūlys staigaus globos perėmimo, galbūt stacionaro, rimtesnio gydymo vaistais ir kastracijos, manau, niekas nebus.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2015-06-18)
kastruotas katinas po pusmecio tikrai tampa ramesnis. galu gale paleide i gatve vel yra skatinama nauju beglobiu atsiradimas - pasaka be galo.
Renata_ir_Vaidas (2015-06-18)
Lankytojas pašalino komentarą
Ghole (2015-06-18)
Ar jam leidžiami vaistai nuo skausmo, jei serga? Mano katė, kuri šiaip švelni kaip šilkas, kai tik atsinauja šlapimo takų ligos, sužvėrėja, puola kita katę aršiausiai, ir kniaukia, kniaukia...
Renata_ir_Vaidas (2015-06-18)
Lankytojas pašalino komentarą
Renata_ir_Vaidas (2015-06-18)
Lankytojas pašalino komentarą
Renata_ir_Vaidas (2015-06-18)
Lankytojas pašalino komentarą
Rege (2015-06-18)
Ir mes buvom priglaudę net spalva panašų valkatėlę nuo žirgyno, nekastruotą, išsękusį, su inkstų nepakankamumu. Jis irgi nekentė kitų kačių, puldavo muštis, tik nebuvo toks rėksnys, o pulti galėjo ir žmogų, bet išsiaiškinom, kad tai buvo susiję su inkstų liga, jam matyt suskausdavo ir jis puldavo. Laikėm atskirai sandėliuke su šiltnamiu, rišdavom ant kiemo kaip šuniuką, kad pabūtų saulėje, stabilizavom inkstų nepakankamumą ir katinas tapo meilesnis, o paskui dukra Kvazimodą-Kvazį-Kniazių-Arbūzą išsivežė į Vokietiją. Gyveno jis bute, į lauką išeidavo tik su pavadėliu ir kai kitų kačių nebūdavo aplinkui. Buvo labai meilus ir geras katinas, visų dvikojų draugas, puldavęs pas kiekvieną atėjusį ant kelių. Deja, liga padarė savo, net ir vokiečių vetai jau nebegalėjo pagelbėti ir š. m. gegužės mėn. Kvaziukas buvo išleistas į Vaivorykštės šalį.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2015-06-18)
Jis kastruotas? kada?
Nifty04 (2015-06-18)
Mes turejome toki katina, su pazeista psihika, reke 24 valandas per para, jam dar buvo slapimo taku uzdegimas, mes radome iseiti duodavome raminancius (katinams skirtu lasiuku), laikeme ji atskirai. Po 3 menesiu nuemem ir jis nustojo rekti, plaipsniui apsiramino, nustojo pjautis su katinais. Dabar tai visai naminis, labiau naminis nei kiti, i lauka nenori, pats svelniausias, meilus katinas. Cia tikrai reiketu dar siek tiek kantrybes
Spiritus_flat,_ubi_vult (2015-06-18) (foto)
o iš kur jis paimtas? Kaip gyveno/elgėsi anksčiau?
Spiritus_flat,_ubi_vult (2015-06-18) (foto)
o kodėl jis kniaukia? Gal jam skauda ką?
Spiritus_flat,_ubi_vult (2015-06-18) (foto)
gal įmanoma bent keletą dienų palaikyt kad ir stacionare? Gal atsirastų koks variantas per tą laiką... O šiandien pau vargu ar ką rasit...
Renata_ir_Vaidas (2015-06-18)
Lankytojas pašalino komentarą
Renata_ir_Vaidas (2015-06-18)
Lankytojas pašalino komentarą
Spiritus_flat,_ubi_vult (2015-06-18) (foto)
tai koks naujienos tikslas? Informuoti visuomenę? Norint rast pagalbą, reikia turėt kantrybės, o jei šiandien jį nužudysit, kokia prasmė buvo jį 'gelbėt'?


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
   


Statistika Prisijungę: 218

Alio.lt | Facebook | MySpace | Frype | RSS | Blogger

Naujienos

05.03 Saldi porelė ieško namų su šeimininku
04.01 NEMOKAMA sterilizacijos akcija Vilniuje
03.19 Dviems kastruotiems katinėliams skubiai reikalinga sodyba !!!
03.14 Dar atrodo vakar nebuvo nė menkiausio ženklo, kad šiandien bus... (1)
11.18 Kai vienas lauke - ne karys
11.11 Labai reikia namų... (1)
11.10 Apie tai, kas neaišku ir neapibrėžta arba dar vienas iššūkis... (2)
10.04 Katytė Tija ieško nuolatinių namų
09.16 Tokia Uodegytės be uodegytės istorija... (5)
09.10 Čipė ir Deilas: burundukų kelionė namo (namai rasti, parama... (17)

Komentarai

Evelina1987 (23:31) >>
Katinas jau namie. Ačiū neabėjingėms žmonėms!!!
Vyta (15:55) >>
Ir dar viena foto noriu pasidalinti . Tai tiems kas buvote kartu su istorija Nulepausis ir Mona....
Vyta (15:50) >>
Visus tuos metus nuo 2013 m. Gile gyveno Kruonyje. Visa laika bendravome su seimininke. liepos 7 d....
Bestblogsan (10:29) >>
also visit my net web page - https://www.bestblogsandart icles.com
Myxsider (10:01) >>
Visos gražios istorijos turi pradžią ir pabaigą. Eiva 2013-03-04 - 2022-07-08
Myxsider (9:57) >>
Visos gražios istorijos turi pradžią ir pabaigą. Eiva 20213-04-03 - 2022-07-08.
Alinakiu (17:32) >>
Labai dėkoju p. Violetai už paramą, jau visi pinigėliai surinkti, skola padengta. Be galo...
Vyta (14:26) >>
Kokia sena istorija, ir kaip liudna kad ji baigesi labai blogai...
Sandra0193 (23:35) >>
Pabėgo Naujininkuose, Brolių g.
Villi (9:36) >>
Atnaujintas skelbimas to pačio šuns http://www.gyvunugloba.lt/l t/adoption/g.138394
Villi (9:30) >>
Atnaujintas skelbimas to pačio šuns http://www.gyvunugloba.lt/l t/adoption/g.140572
Villi (9:29) >>
Atnaujintas skelbimas to pačio šuns http://www.gyvunugloba.lt/l t/adoption/g.141118
Villi (19:58) >>
RUDIS vis dar laukia naujų namų